Жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон як пара

Відносини Близнюків і Скорпіона ніколи не бувають стабільними, рівними і спокійними. Дівчині, яка легко ставиться до життя і цінує свою свободу, складно зрозуміти, чому чоловік так любить драматизувати і влаштовувати сцени ревнощів. Але в той же час її приваблює мужність, харизма і загадковість Скорпіона. Йому теж подобається активна і життєрадісна жінка – настільки, що він намагається повністю підпорядкувати її собі.

За оцінкою астрологів, сумісність цих знаків зодіаку не перевищує 70 відсотків, тому що Близнюки-жінка і чоловік-Скорпіон мають надто різні характери та погляди на життя.

Плюси відносин

Жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон – це знаки зодіаку, які можуть вдало доповнювати один одного. Він не боїться брати на себе відповідальність, а вона знає, як внести різноманітність у відносини і зробити їх романтичними.

Перерахуємо інші переваги пари:

 • Між Близнюками і Скорпіоном немає суперництва. Дівчина визнає авторитет свого коханого, прислухається до його слів і ставиться до нього з повагою.
 • Поруч зі Скорпіоном-чоловіком дівчина-Близнюки стає більш стриманою, розважливою, цілеспрямованою і успішною.
 • Представниця стихії Повітря вміє розрядити обстановку, перевести в жарт назріваючий конфлікт або переключити увагу свого обранця, коли він починає виходити з себе.
 • Партнери не втрачають взаємний інтерес з плином часу. Вони залучають один одного і як коханці, і як співрозмовники, і як друзі. Ця особливість серйозно підвищує сумісність знаків.
 • Скорпіона притягують ризик і азарт, тому імпульсивна і непередбачувану поведінку жінки його не лякає, не дратує, а навпаки, інтригує.

Мінуси відносин

Відносини в парі Скорпіона і Близнюків складно назвати ідеальними, тому що точок дотику у них набагато менше, ніж протиріч.

Основні недоліки цього союзу:

 • Скорпіон-чоловік і жінка-Близнюки по-різному проводять дозвілля. Чоловіка хоч і привертає екстрим, але все ж він надає перевагу спокій і самоту. Дівчина ж веде активний спосіб життя, любить великі компанії і вечірки.
 • Партнери є людьми егоїстичними, тому вони не завжди відчувають стан і настрій один одного. Особливо дівчина-Близнюки, яка не володіє сильною емпатією.
 • Часто до сварок і конфліктів призводить надмірна прямолінійність Близнюків і цинізм Скорпіона – обидва бувають занадто жорсткими, критичними та дошкульними.
 • Схильна до ревнощів чоловік-Скорпіон всіляко зазіхає на свободу своєї обраниці. Він може контролювати її, заважати спілкуванню з друзями і нав’язувати свої цінності.
 • Непостійність і легковажність дівчата не поєднується з прагненням чоловіка до стабільності, постійності і комфорту.

Сумісність Близнюків-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Дружня сумісність знаків зодіаку рідко буває високою. Життєрадісні, товариські і комунікабельні Близнюки легко заводять знайомства і швидко сходяться з людьми, чого не скажеш про недовірливого і замкнутого інтроверта-Скорпіона.

В даному випадку їм обом потрібна деяка дистанція, щоб дівчина могла підтримувати звичний спосіб життя, спілкуватися з безліччю інших друзів і уникнути закидів власника-чоловіка. Не варто забувати і про те, що жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон мають сильний потяг один до одного, з-за чого їх приятельское спілкування нерідко закінчується романом.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Вони відчувають взаємне почуття закоханості ще з перших зустрічей. Чоловік не може залишитися байдужим до грайливого поведінки і щирій посмішці дівчини, а вона – встояти перед його залицяннями і вмінням говорити компліменти. Незважаючи на пристрасть, у знаків зодіаку немає гарної сумісності в любові, тому в парі часто виникають сварки.

Різниця між ними полягає в тому, що вона намагається зробити відносини легкими і романтичними, а він – емоційними і драматичними. Жінка відстоює свою свободу і хоче зберегти особистий простір, чим ще більше провокує контроль і підозра Скорпіона.

Сумісність пари в ліжку

Ліжко – це єдине місце, де Близнюки і Скорпіон досягають повного взаєморозуміння і злагоди. Обидва прагнуть до того, щоб інтимне життя була насиченою і різноманітною, тому багата фантазія дівчини добре поєднується з високим темпераментом чоловіки.

Йому подобається, що жінка не соромиться, не боїться експериментів і навіть сама сміливо ділиться своїми ідеями. А її приваблює вміння чоловіка-Скорпіона бути пристрасним, активним і одночасно ласкавим та ніжним. При такому поєднанні знаків сварки тільки підсилюють пристрасть в парі, а спальня нерідко стає місцем примирення коханих.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Близнюки-дівчина і Скорпіон-чоловік не завжди утворюють міцну і дружну сім’ю, незважаючи на те, що обидва мають масу достоїнств. Мужній, відповідальний та цілеспрямований Скорпіон вміє справлятися з життєвими труднощами, не боїться невдач, не знає поразок, тому його близькі живуть в комфорті і не відчувають ні в чому потреби. Він може бути ідеальним чоловіком для будь-якої жінки, але тільки не для Близнюків. Цій дівчині не подобається, що чоловік нав’язує їй свої цінності, буває надто прискіпливим, деспотичним і вимагає дотримання правил.

Жінка-Близнюки вміє поєднувати кілька справ одночасно. Вона може піклуватися про близьких і паралельно розвивати кар’єру або власний бізнес, знаходити час для хобі і захоплень, а також подорожувати. Але її зовсім не приваблює перспектива сидіти вдома і займатися побутом. Їй хочеться зберігати звичний активний спосіб життя і після весілля або народження дітей. Але така поведінка викликає чимало претензій з боку чоловіка-Скорпіона, який вважає, що чоловік повинен забезпечувати сім’ю, а жінка облаштовувати домівку і повністю присвячувати себе сімейних справах.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон

Сумісність знаків зодіаку знижується із-за того, що Скорпіон-чоловік і Близнюки-дівчина мають різні погляди на виховання дітей. Мама-Близнюки нагадує близьку подругу, з якою можна сміливо ділитися секретами або розповідати про своїх невдачах і помилках. Їй важливо, щоб діти були активними, допитливими, кмітливими і впевненими в собі, а зовсім не найрозумнішими або дисциплінованими.

Скорпіон ж робить акцент на розвитку та освіті. Дитина може з легкістю отримати кошти на навчання, але йому доведеться серйозно постаратися, щоб почути похвалу від папи-Скорпіона.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Близнюків-жінки

Ці знаки зодіаку можуть доповнювати один одного в діловій сфері, особливо якщо їх завдання не перетинаються, а кожен несе відповідальність за свій напрямок. Сміливість, рішучість і амбіції Скорпіона-чоловіки добре поєднуються з такими якостями Близнюків-жінки, як креативність, комунікабельність і винахідливість.

Вони можуть успішно працювати, якщо є колегами або бізнес-партнерами, або якщо чоловік обіймає керівну посаду. Він не стане обмежувати ініціативу дівчини, прислухається до її думки, підтримає ідеї і з розумінням поставиться до стилю роботи Близнюків.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Близнюки

Шанувальникам жінки знака зодіаку Близнюки потрібно знати кілька важливих фактів про харизматичною, але непростий особистості:

 • Вона не любить передбачуваність і одноманітність. Їй подобаються сюрпризи, несподівані подарунки, спонтанні побачення або романтичні поїздки. Якщо вона не отримує яскраві і позитивні емоції в парі, то шукає приводи для радості в іншому місці.
 • Близнюки бувають непостійними. Чоловікові знака зодіаку Скорпіон доведеться проявити все своє терпіння, щоб не дратуватися через її мінливого настрою. Її радість може за лічені хвилини змінюється смутком і навпаки.
 • Енергійна і балакуча дівчина може занадто багато розповідати про себе, свого життя, захоплення та плани. Їй хочеться, щоб чоловік з цікавістю її слухав і підтримував, а не піддавав критиці її думку або ідеї.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Чоловік-Скорпіон звертає увагу на привабливі і впевнених у собі дівчат, але він не вибирає супутницю життя тільки по зовнішності.

Розповімо, що потрібно знати жінці, якій подобається Скорпіон:

 • Його приваблюють розумні, освічені та ерудовані люди. Він не стане будувати стосунки з дівчиною, яка не володіє високим інтелектом і не вміє підтримати розмову.
 • Він не терпить конкуренції. Підозрілий, ревнивий власник не допустить, щоб у його обраниці були друзі чи приятелі серед чоловіків.
 • Він схильний до песимізму. У нього буває періоди депресії і поганого настрою. З цієї ж причини у Скорпіона-чоловіки є хороша сумісність з Близнюками-жінкою – вона вміє його підбадьорити, вселити позитив і надію.

Як дівчина-Близнюки і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Близнюки по-різному проявляють емоції, коли вирішують розійтися. Їх поведінка залежить від того, хто з пари є ініціатором розриву. Жінка вперто намагається помиритися з партнером, якщо хоче зберегти відносини. Але може і без зайвих пояснень перестати з ним спілкуватися або холодно попрощатися, якщо не бачить спільного майбутнього. Прощання з Близнюками завжди відбувається спокійно, без драматичних сцен, чого не можна сказати про Скорпіона.

Чоловік-Скорпіон буває непередбачуваним. Він досить часто використовує розставання як маніпуляції, наприклад, щоб нав’язати жінці свою думку. Чи може йти від коханої у пориві гніву і ревнощів. Але явним ознакою швидкого зникнення Скорпіона може бути тільки його відсторонене поведінку або байдужість. Якщо цей чоловік пропонує залишитися друзями, то дівчині варто бути особливо обережною, адже в їх “дружньому” спілкуванні знову з’являться натяки на інтим.

Як парі знайти спільну мову

У пари Близнюків і Скорпіона є два головних страху: вона боїться нудьги і одноманітності, а він – обману і зради. Обом варто перестати сумніватися в почуттях один одного. Якщо вона спробує контролювати свої емоції і не вимагати від чоловіка постійних знаків уваги, а він навчиться їй довіряти, то їхні стосунки стануть більш близькими, гармонійними і стабільними.

Щоб підвищити свою сумісність, дівчина-Близнюки і хлопець-Скорпіон повинні бути більш стриманими, терпимими і лояльними до недоліків одне одного. Кожному з них потрібно вгамувати свій егоїзм і частіше прислухатися до думки партнера.