Тотемна тварина за знаком зодіаку: яке підходить жінці і чоловікові

У статті ми розповімо, як пов’язано тотемна тварина й знак зодіаку. Ми підготували для вас таблицю відповідності звірів і знаків гороскопа, а також описи тварин для чоловіків і жінок у залежності від дати народження.

Що таке тотемна тварина

Древні астрологи були впевнені, що представників кожного знака зодіаку відповідають тотемні тварини. Це покровителі і захисники. Здавна вважалося, що вони здатні оберігати не тільки на фізичному, але і на психологічному або емоційному рівні. Раніше цілі племена поклонялися одній тварині. Тотем був однаковим для всіх людей з громади. Він приносив удачу, захищав від нечисті і оберігав від хвороб.

У сучасній астрології прийнято привласнювати кілька тотемних тварин для кожного знака зодіаку за датами народження. Важливо знати свої талісмани: якщо людина часто взаємодіє зі своїм тотемом, це приносить йому щастя й удачу. Контакт з живими тваринами або птахами не обов’язковий. Потужною енергетикою володіють зображення і фотографії символів. Їх можна носити з собою в якості амулетів. Підійдуть і брелоки у вигляді тотема або статуетки. Вони теж несуть в собі енергетичний заряд.

Як дізнатися тотемна тварина за знаком зодіаку

Визначити свій талісман можна за допомогою медитації, грунтуючись на особистих відчуттях. Але не всі можуть зробити це правильно.

Щоб дізнатися, яке тотемна тварина відповідає за знаком зодіаку, можна скористатися нашою таблицею:

Знак зодіаку Дати народження Тотемна тварина
Овен 21.03 – 20.04 Яструб, тигр, бик, ведмідь
Телець 21.04 – 21.05 Сова, ведмідь, тигр, дельфін, бобер
Близнюки 22.05 – 21.06 Миша, ворон, чорна пантера, дельфін, восьминіг
Рак 22.06 – 22.07 Собака, черепаха, кролик, лось
Лев 23.07 – 21.08 Павич, лосось, лев, орел, божа корівка
Діва 22.08 – 23.09 Ведмідь, лисиця, бабка, ластівка
Ваги 24.09 – 23.10 Панда, осел, лебідь, вовк
Скорпіон 24.10 – 22.11 Змія, перепел, лев, кішка, слон
Стрілець 23.11 – 22.12 Сова, куріпка, вовк, кінь
Козеріг 23.12 – 20.01 Гірський козел, гусак, кінь, кіт
Водолій 21.01 – 19.02 Ведмідь, видра, білий голуб, козел
Риби 20.02 – 20.03 Вовк, лисиця, черепаха

Тотемна тварина кожного знака зодіаку

Тотемні тварини призначені для того, щоб дати кожній людині силу, надію і розраду. Світ сповнений духовних наставників. Вони завжди поруч і підтримують у важкі хвилини. Тотем впливає на характер і долю. Тварина показує сутність людини і його вміння.

У складні періоди життя можна звернутися за допомогою до свого талісману. Взаємодія з тотемом дає потужний поштовх вперед. Іноді тільки після цього люди починають розуміти свої бажання і усвідомлювати, в якому напрямку рухатися далі.

Овен

Овни надзвичайно емоційні. Вони знаходяться під впливом пристрастей. Характер непростий, знаку сприяють сильні і сміливі тварини.

Овну-чоловікові або жінці відповідають:

 1. Яструб – горда і незалежна птах. Подібно своєму тотему, Овни наглядові і рішучі. Вони зухвалі, комфортно почувають себе на самоті, але час від часу у них з’являється бажання керувати. Яструб наділяє Овнів лідерськими якостями.
 2. Тигр – сильне, пристрасне тварина, любляче суперництво. Подібно йому Овни спонтанні і часто слідують інстинктам. Складно передбачити дії представників цього знака зодіаку.
 3. Бик – запальний і непокірний. Даний тотем додає мудрості, але в той же час імпульсивності і непокори.
 4. Ведмідь – символ добродушності та гостинності. Тотем допомагає повірити у свої сили і довести розпочату справу до кінця.

Телець

Незважаючи на схожість з Биком, Тельцю-чоловікові чи дівчині відповідають зовсім інші тотемні тварини. Представники знаку – практичні люди, які багато разів подумають, а тільки потім зроблять. Вони обережні і часом нерішучі.

Їх символами є:

 1. Сова – мудра і терпляча птах. Вона вистежує здобич і чудово орієнтуються в просторі в темний час доби. Сова посилює такі якості Тельця, як мудрість і вміння орієнтуватися в ситуації. Талісманом для представників знаку стане кільце з прикрасою у вигляді голови сови, виконаної з сердоліку.
 2. Ведмідь – охоронець домашнього вогнища. Тотем посилює раціональність і прагматичність Тільця. Подібно своєму покровителю, представники знака не нападають першими, але якщо їх розлютити, у гніві вони страшні.
 3. Тигр – рішуча і смілива тварина, захищає Тільця від надмірної довірливості.
 4. Дельфін – легкий, грайливий, завжди в гарному настрої.
 5. Бобер – маленький звір, який вміє пристосовуватися. Представники знаку, подібно тварині, терплячі, вміють чекати і наполегливо йти до своєї мети. Для них багато значить сім’я.

Близнюки

Близнюки – жінки і чоловіки – діяльні, товариські, люблять життя у всіх її проявах.

Знаку зодіаку відповідають відразу кілька звірів:

 1. Миша-полівка – маленьке і метушливе тварина. Вона вважається головним символом Близнюків, відображає їх двоїсту натуру.
 2. Ворон – горда і волелюбна птах. Талісман допомагає представникам знака відчути свою незалежність і оберігає від поганої енергії. Оберегом стане футболка з вишивкою ворона. Не варто плутати його з вороною. Тотемної є птах чоловічого роду.
 3. Чорна пантера – небезпечне і граціозна тварина. Подібно тварині-символу Близнюки товариські, дотепні і швидкі. Але з ними потрібно бути обережніше.
 4. Дельфін – доброзичливий і життєрадісний. Як і тотемна тварина, Близнюки люблять спілкування і завжди в гарному настрої. Представники знаку швидко знаходять спільну мову з оточуючими.
 5. Восьминіг – символ подвійності Близнюків. Представники знаку можуть бути веселими і завзятими зовні, але при цьому приховують темні емоції. Восьминіг для них – ідеальний тотем.
 6. Олень – кмітливий і невинний. Тварина надає потужний вплив на Близнюків. Представники знаку м’які, але в складних ситуаціях демонструють абсолютно протилежні якості. При цьому вони вміють чарувати людей інтелектуальними розмовами.

Рак

Представники знаку зодіаку вірні, дбайливі і розуміють. Ці люди належать до стихії Води. Їм важливо матеріальне благополуччя, до якого вони прагнуть все життя.

Для чоловіка і дівчини-Раку тотемными тваринами є:

 1. Собака – вірна і надійна. Як і тотемний символ, Раки не можуть обходитися без тих, кого вони люблять всією душею. Ці люди вірні, які розуміють, вони здатні прощати образи.
 2. Черепаха – символ мудрості. Тотемний символ наділяє Раку здатністю приймати багато неприємні події, йти повільно, але вірно до своєї мети. Вони намагаються уникати конфліктів.
 3. Кролик – захисник знака. Це тварина приносить щастя в дім і допомагає налагодити особисте життя.
 4. Лось – символ непохитності знака. По виразу обличчя Раку складно зрозуміти, що діється в його душі. Це захисна реакція. Тотемна тварина допомагає приховувати почуття від сторонніх.

Лев

Жінки і чоловіки під знаком зодіаку Лев відрізняються одним з найбільш складних характерів. Такі гордовиті люди, люблять увагу і владні.

Тотемні тварини їх за датою народження – сильні, вольові та надають потужний вплив на людину:

 1. Павич – яскрава птиця, яка не залишиться непоміченою. Подібно їй, Леви люблять увагу і епатаж. Вони намагаються виділитися з натовпу, їм притаманна така якість, як хвастощі. Леви не дадуть себе в образу. І це відбувається під впливом тотемного тварини.
 2. Лосось – виділяється на тлі інших риб, часто пливе проти течії. Леви точно так само одержимі інстинктами і намагаються слідувати інтуїції. Ці люди – лідери з харизмой і ентузіазмом.
 3. Лев – король звірів. Тварина надає потужний вплив на однойменний знак зодіаку. Такі величні люди, люблять бути в центрі уваги і керувати. Для них важливо громадську думку, визнання їхньої сили і краси.
 4. Орел – символ свободи. Леви не люблять підкорятися. Вони вважають, що самі можуть встановлювати правила.
 5. Божа корівка – символ миру і добра. Це тотемна комаха врівноважує складний характер Лева і допомагає йому налагодити спілкування з близькими.

Діва

Дівчата і чоловіки знаку Діва відрізняються м’яким характером, відданістю і здатністю до співпереживання. Це сімейні люди, з правильними цінностями.

Тотемні тварини для тих, хто по знаку зодіаку Діва:

 1. Ведмідь – символ добра і справедливості. На енергетичному рівні він більше інших підходить Дівам. Представники знаку з любов’ю та турботою ставляться до своїх близьких, захищають їх в будь-якій ситуації. Ведмеді не нападають першими. Це прагматична і розумна тварина. Якщо йому і доводиться в якійсь ситуації діяти імпульсивно, то на це змушують обставини.
 2. Лисиця – хитра тварина. Під його впливом Діви обачні та обережні. Вони не завжди впевнені в тому, чого хочуть.
 3. Стрекоза – комаха, яка у багатьох асоціюється з веселощами і безтурботністю. Насправді воно наділяє Діву такими якостями, як уважність і самовідданість.
 4. Ластівка – приносить удачу в боротьбі за власне щастя.

Ваги

Представники цього знака зодіаку нерішучі, часто відчувають сумніви. Характер у них легкий і поступливий.

Астрологи розповідають, які тварини підходять людям по знаку зодіаку Терези:

 1. Панда – чарівний і милий звір, який нікуди не поспішає і радіє щасливого моменту. Представники знака такі ж. Вони здатні відчувати позитивні емоції, коли у них все добре. Ваги розважливі, неквапливі, не схильні до імпульсивних вчинків. Вони доброзичливі, але якщо зачепити їх, легко дадуть відсіч.
 2. Осел – символ важкої праці. Ваги насправді багато працюють для того, щоб жити в достатку. Вони прекрасні виконавці, їм нічого не дається просто так.
 3. Лебідь – благородна і гордовита птах. Терези люблять оточувати себе красивими предметами і цікавими людьми.
 4. Вовк – тримається в зграї. Ваги по своїй суті теж не одинаки. Вони люблять колектив, прекрасно ладнають з оточенням і воліють командну роботу.

Скорпіон

Скорпіон – дівчина чи чоловік – належить до стихії Води. Це незвичайний, пристрасний і емоційний знак. Ужитися з ним не просто. Але з такими людьми нудьгувати точно не доведеться.

Їм відповідають кілька тотемних тварин:

 1. Змія – яскрава, гнучка рептилія. Це головний символ Скорпіона. Деякі риси змії представники знаку перейняли дуже точно. Вони вміють пристосовуватися до обставин. Якщо все спокійно, вони розслаблені і доброзичливі. Але як тільки Скорпіон відчуває небезпеку або бачить недоброзичливців, він миттєво змінюється. Скорпіони бувають жорстокими. Вони повільно, як і змії, впливають на противника, немов впорскуючи в них отруту.
 2. Перепел – надає сили для досягнення бажаних цілей. Тотемний символ допомагає знайти корисні знайомства, які знадобляться в житті і допоможуть чогось досягти.
 3. Лев – гордовите тварина, яка вважає себе царем звірів. Деякі його якості перейшли до Скорпіонам. Ці люди не люблять програвати і люто відстоюють свою думку.
 4. Кішка – символ дружби і незалежності. Як і ці домашні тварини, Скорпіони вибирають друзів, з якими максимально комфортно.
 5. Слон – сильне, надійне тварина. Від нього представники знаку перейняли здатність не нападати першими, але вміти себе захистити.

Стрілець

Представники знаку – талановиті та виконавчі ділки. Їм під силу будь-які завдання, якщо вона у зоні їх компетенції. Стрільцям властива імпульсивність. Такі люди надихають своїми емоціями і вогнем, палаючим в їх душі.

Жінці і чоловікові-Стрільцеві відповідають тотемні звірі і птахи:

 1. Сова – символ мудрості. Представники знака такі ж розумні, акуратні і не позбавлені здібностей.
 2. Куріпка – оберігає від пристріту і псування. Тотемная птах дає енергію для здобуття своєї мрії.
 3. Вовк – символ прихильності своєї зграї. Стрільці точно так само готові на багато що, щоб захистити рідних і відстояти їх честь.
 4. Кінь – сміливе, безстрашне і волелюбна тварина, не терпить обмежень.

Козеріг

Представники знаку вперті і цілеспрямовані. Вони вірні і віддані. Але у них часто виникають конфлікти з оточуючими.

Для Козерога-дівчата або чоловіки підходять звірі за знаком зодіаку:

 1. Гірський козел – відповідальний, надійний і впертий. Тотемний знак направляє Козерога, дозволяє балансувати між реальною роботою і грою.
 2. Гусак – працьовита і наполеглива птах. Для представників знаку пріоритетним є досягнення поставлених цілей. При цьому вони рідко враховують громадську думку, у них свої плани на життя.
 3. Кінь – символ свободи. Козерогам важливо не відчувати обтяжень. Вони люблять робити те, що хочуть, і відчувати від цього радість.
 4. Кішка – притягує удачу в любові. Тотемна тварина допомагає Козерогам зберегти тепло сімейного вогнища.

Водолій

Представники знаку – унікальні люди. Вони веселі і життєрадісні. Це найкращі друзі, про яких тільки можна мріяти.

Для Водолія – жінки чи чоловіки – тотемными є тварини:

 1. Ведмідь – добрий і справедливий, символ домашнього вогнища. Від нього Водолій перейняв бажання захищати територію. Представники знаку – люди домашні і сімейні. Вони роблять все для своїх рідних і охороняють їх від зовнішніх впливів.
 2. Видра – грайлива і розумна. Як і тварина, Водолій відрізняється винахідливістю. У представників знаку є унікальна здатність бути вхожими в будь-яку компанію. Ці люди товариські і привабливі. Вони абсолютно спокійно відчувають себе навіть серед тих, хто вище за рівнем.
 3. Білий голуб – захищає від небезпеки, що насувається.
 4. Козел – вперте й цілеспрямоване тварина. Під його впливом Водолій досягає відмінних результатів.

Риби

Представники знаку відрізняються харизмою і привертають увагу. Вони не залишаються непоміченими. Риби – дівчина чи чоловік – вміють використовувати природний талант.

Їх характер підтримують тотемні звірі і птахи:

 1. Вовк – емоційний і сильний. Риби по натурі – не одинаки. Їм обов’язково треба відчувати себе частиною сім’ї. Точно так само вовки добре почувають себе тільки в зграї.
 2. Лисиця – красива і розумна тварина. Коли у Риб все добре, вони добродушні й усміхнені. Але якщо хтось спробує порушити кордони, цій людині не поздоровиться.
 3. Черепаха – символ мудрості. Чоловіки та жінки-Риби люблять все зважувати перед прийняттям важливих рішень.

Кожному знаку зодіаку відповідають відразу кілька тварин. Визначити серед них головне для конкретної людини просто. Потрібно прислухатися до своїх відчуттів і зрозуміти, який символ ближче. Чим частіше людина зустрічається зі своїм тотемним тваринам, тим краще. Навіть зображення символів володіють силою.