Сумісність Лева і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Козеріг

Знаки зодіаку відносяться до стихій Вогню і Землі, що відображається в їх характеристиці. Вогненний Лев володіє високим темпераментом, любить привертати до себе увагу, але буває запальним. Земний Козеріг має такі якості, як завзятість, працьовитість і стриманість.

У таблиці перераховані часто зустрічаються переваги і недоліки, які допоможуть краще зрозуміти особливості кожного з цих знаків гороскопа.

Лев Козеріг
Плюсы:

 • амбициозный;
 • целеустремленный;
 • обаятельный;
 • жизнерадостный;
 • великодушный;
 • отзывчивый;
 • общительный;
 • энергичный.

Минусы:

 • самовлюбленный;
 • надменный;
 • тщеславный;
 • расточительный;
 • обидчивый;
 • капризный;
 • раздражительный;
 • требовательный.
Плюсы:

 • уравновешенный;
 • практичный;
 • проницательный;
 • аккуратный;
 • надежный;
 • честный;
 • внимательный;
 • хозяйственный.

Минусы:

 • придирчивый;
 • скептичный;
 • пессимистичный;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • неуступчивый;
 • консервативный;
 • мелочный.

Як видно з опису сильних і слабких сторін, сумісність Козерога з Левом складно назвати гарною із-за безлічі протиріч. Перший керується виключно розумом, продумує кожен крок, не робить поспішних рішень, а другий живе почуттями і емоціями. Вони відрізняються не тільки за характером і темпераментом, але і по цілям і темпу життя, при цьому обидва впевнені у своїй правоті, важко йдуть на компроміс, але не втрачають шанс покритикувати іншої людини.

Незважаючи на розбіжності, партнери можуть вдало доповнювати один одного. Наприклад, імпульсивний, вибуховою Лев навчається у Козерога стримувати свій гнів і агресію. Козеріг ж стає менш замкнутим, холодним і підозрілим поруч з веселим і комунікабельним Левом, заряджає його енергією і оптимізмом. Представників цих астрологічних знаків можуть зближувати загальні цілі, наприклад, любовні або ділові відносини.

Сумісність Козерога-жінки і Лева-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Лев і Козеріг при такому поєднанні рідко буває вдалою. Жінка воліє ясність і стабільність у відносинах, а чоловік потребує пристрасті і яскравих емоціях. До інших відмінностей можна віднести прагнення Лева-чоловіки бути в центрі уваги і замкнутість, а також стриманість дівчата-Козерога.

Незважаючи на протиріччя, у них є і загальні риси. Наприклад, вони люблять комфорт, прагнуть до високого рівня життя, активно рухаються по кар’єрних сходах, володіють хорошим інтелектом і сильним характером. Але обидва вважають себе лідерами, тому суперництво між ними неминуче.

У дружбі

знаків зодіаку Козеріг і Лев може бути сумісність в дружбу, але частіше у них виникає приятельское спілкування. Лев-чоловік любить бути в центрі уваги, тому має багато знайомих, однак, рідко підтримує дружні стосунки, тим більше з жінками. Козеріг-жінка, навпаки, воліє мати обмежене коло близьких людей, яким вона довіряє.

Лев може спілкуватися по-дружньому з доброю, чуйною дівчиною, яка ніколи не відмовить підтримки і допомоги, але вільний час буде проводити в іншій компанії. Йому подобаються вечірки і світські заходи, які у неї не викликають інтересу.

У любові

Розбещеного жіночою увагою Лева приваблює витонченість і недоступність Козерога. Він включає свою чарівність, починає активно доглядати, але дівчина не поспішає відповідати взаємністю. Вона не зближується, поки не переконається в серйозності намірів шанувальника. При цьому одних тільки зізнань у коханні їй недостатньо, тому що вона оцінює людей по вчинках.

Пройде чимало часу, перш ніж у них виникнуть близькі стосунки. І не виключено, що до того моменту Лев уже втратить інтерес. Саме через брак романтики і пристрасті в цих знаків зодіаку низька сумісність.

У шлюбі

Козеріг-жінка і Лев-чоловік можуть бути ідеальними дружинами, але тільки не один для одного. З боку вони виглядають як благополучна сім’я, в якій немає конфліктів, але є прагнення до стабільної, комфортною і забезпеченого життя. У жінки немає претензій до чоловіка з-за фінансів, тому що він вміє добре заробляти, а чоловіка цілком влаштовує дівчина як вірна дружина, чудова господиня, турботлива і любляча мати.

Але сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі псується через занадто різних інтересів. Лев хоче блищати в суспільстві, а Козеріг воліє проводити час вдома з близькими.

У ліжку

Жінка-Козеріг і чоловік-Лев мають різні уподобання в інтимі. Козерогові важлива фізична близькість, але дівчина не ставить її на перше місце у відносинах. Значно більше її цікавить емоційний зв’язок і довіру.

Лев як володар високого темпераменту і багатої фантазії хоче мати активну, насичену і регулярну інтимне життя. Його не відлякає замкнутість і скутість дівчата, і навіть, навпаки, викличе сильне бажання її розкріпачити і зробити більш чуттєвою. Але якщо спроби не принесуть успіху, то в їх спальні настане одноманітність і нудьга, що може стати приводом для пошуку задоволень на стороні.

У роботі та бізнесі

Два володаря сильного характеру і високих амбіцій можуть стати партнерами, але тільки за умови, що жінка поступиться Леву місце лідера. Цим знакам набагато вигідніше співпрацювати, ніж конкурувати, тому що обидва мають якості, які допоможуть їм зробити успішним і прибутковим практично будь-який проект.

Рішучий і наполегливий чоловік-Лев не боїться відмов і труднощів, а відповідальна, розумна жінка-Козеріг контролює робочий процес і зупиняє напарника від невиправданого ризику. Обидва знака є порядними і працьовитими, тому у них не виникають суперечки-за фінансів.

Плюси і мінуси відносин

Більшість астрологів оцінюють сумісність Лева і Козерога у відносинах як низьку, оскільки між знаками нечасто виникає взаємний потяг. Вони можуть бути бізнес-партнерами, але не парою з-за занадто різного способу життя.

Чоловікові-Леву хочеться бачити поруч із собою яскраву, комунікабельну і товариську дівчину, а жінку-Козерога – більш стриманого і передбачуваного обранця. Виняток становить шлюб, заснований на сильній любові і прихильності, коли обидва партнери готові йти на поступки і закривати очі на недоліки один одного.

У таблиці ми вказали, що впливає на їх відношення.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Чесність, щирість двох знаків Низька сумісність в інтимі, з-за чого з’являється ризик зрад
Обопільне бажання вирішувати розбіжності без криків і скандалів Причіпки, критика Козерога, на які реагує болісно Лев
Вміння чоловіка-Лева красиво доглядати за дівчиною Невміння жінки дякувати чоловіка, говорити приємні слова
Прагнення обох знаків до серйозних стосунків Відсутність близької емоційного зв’язку у парі
Можливість розвивати сімейний бізнес Різні погляди на те, як розпоряджатися грошима

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Лева

Лев-жінка Козеріг-чоловік хоч і мають безліч протиріч, але при бажанні можуть прийти до порозуміння. В цих відносинах у дівчини буде надійний, вірний і сильний партнер, на якого можна покластися. Козеріг не дозволить своїй жінці бути лідером в їх парі, але візьме на себе вирішення усіх проблем. Лев же внесе в їх союз душевне тепло, енергію та оптимізм.

Їх сумісність залежить від того, чи зможе чоловік домогтися поваги і вселити довіру, щоб жінка-Лев не змагалася з ним, не намагалася його придушити, а визнала авторитет і віддала кермо влади в його руки.

У дружбі

У жінки-Лева і чоловіка-Козерога немає сумісності в дружбі. Причиною, з якої вони не можуть тісно спілкуватися, є не тільки відсутність у знаків зодіаку спільних інтересів, але і занадто різне розуміння того, якими повинні бути дружні відносини.

Козеріг воліє мати кількох близьких людей, яким він довіряє. Лев же часто заводить знайомства і змінює компанії. Крім того, дівчина розраховує, що її друг буде вести себе так само, як і шанувальники, тобто говорити їй компліменти і дарувати подарунки, чого Козеріг робити зовсім не збирається, якщо бачить у жінці тільки одного.

У любові

Чоловік-Козеріг не може залишитися байдужим до чарівною, активної і яскравою дівчиною. Він не відрізняється харизмою і багатою фантазією, тому приваблює жінку не романтичними побаченнями і визнаннями в любові, а особистими якостями.

Вона бачить в ньому турботливого, надійного людини, життя з яким може бути стабільної та благополучної, тому відповідає йому взаємністю. Він відчуває до неї ніжні і трепетні почуття, а в період залицянь навіть не помічає її недоліків і потурає будь-яких примх. Завдяки зусиллям закоханого чоловіка у знаків зодіаку Козеріг і Лев буває висока сумісність.

У шлюбі

Лев і Козеріг люблять комфорт, тому прагнуть до високого рівня життя і достатку. На цьому їх схожість закінчується. Йому хочеться, щоб дружина займалася будинком і вихованням дітей, як можна частіше проводила час у родині. Вона ж, хоч і є доброю господинею, але воліє розвивати кар’єру і вести активне світське життя.

Ще одна причина, з-за якої знижується сумісність знаків в любові і шлюбі – це різне ставлення чоловіка й жінки до грошей. Дівчина-Лев обожнює красу і розкіш, а практичний чоловік вважає, що необхідно купувати тільки корисні та якісні речі.

У ліжку

Інтимні стосунки пристрасної жінки-Лева і стриманого чоловіка-Козерога складно назвати ідеальними. Розкута, грайлива жінка, яка володіє багатою фантазією і любить нові враження, може пропонувати консервативному Козерогові занадто сміливі ідеї або експерименти. Він може розцінити таку поведінку як ознака розбещеності, а вона – як холодність, відсутність у нього інтересу і почуттів.

При обопільному бажанні пара здатна домогтися взаєморозуміння і зробити своє сексуальне життя активною і різноманітною. В іншому випадку жінка-Лев задумається про розставання або таємницею зв’язку.

У роботі та бізнесі

Співпрацю Козерога і Лева може бути плідним і успішним. Уважний, педантичний і скрупульозний чоловік добре впорається з роллю стратега і аналітика, тому що володіє високим інтелектом і сильною логікою. Комунікабельна, чарівна і наполеглива жінка-Лев може ефективно вести переговори, займатися пошуком клієнтів, шукати нові ідеї та управляти персоналом.

В їх парі немає конфлікту інтересів, тому що кожен зайнятий своїми завданнями. Але для загального блага буде краще, якщо контроль і управління фінансами візьме на себе прагматичний Козеріг, а не марнотратна дівчина-Лев.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків може бути хорошою лише на початку їх відносин, коли обидва перебувають у стані закоханості і не помічають недоліків один одного. Але з часом відмінності Козерога і Лева стануть очевидними.

Чоловік любить стабільність, порядок, ясність, тому його може злити схильність дами до тринькання і флірту з шанувальниками. Левиця може швидко втомитися від дуже серйозного партнера, який часто чіпляється і веде нудне життя. Вона не зазнає обмежень та контролю, а він не стане потурати її примхам.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на союз жінки-Лева і чоловіка-Козерога.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Вимогливість, критика Козерога, яка ображає марнославного Лева Сильний потяг чоловіка-Козерога до харизматичної дівчині-Льву
Невміння жінки визнавати свою неправоту Терпіння і стриманість чоловіки, що знижує ризик конфліктів
Провокації з боку дівчини, спроби викликати ревнощі Прагнення обох знаків до серйозних і стабільних відносин
Відсутність або недолік романтики і пристрасті у парі Вміння жінки-Лева вносити різноманітність у сімейне життя
Невисока сумісність в інтимній сфері Бажання Козерога-чоловіки бути зразковим сім’янином

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Козеріг

Дівчина-Лев і дівчина-Козеріг мають надто різні інтереси і захоплення, тому рідко стають близькими подругами. Одну можна назвати світською левицею, яка не пропускає жодного модного події, а іншу – кар’єристкою, яка захоплена своєю професією. Вони можуть бути приятельками, щоб періодично зустрічатися і обмінятися новинами, але навряд чи стануть ділитися подробицями особистого життя.

Загальний бізнес – це те, що може по-справжньому об’єднати Лева-жінку і Козерога-жінку. У хороша сумісність знаків зодіаку в діловій сфері, тому що обидві мають великі амбіції і бачать один одного гідного партнера.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Лев як друзі і партнери

Впертість, консерватизм чоловіка-Козерога і марнославство, а також самовпевненість чоловіка-Лева псують сумісність цих знаків. Замкнутому, малоразговорчивому і серйозного Козерогові може здатися занадто легковажним, поверховим і гучним активний Лев. Лев-чоловік, в свою чергу, бачить у Козерозі дріб’язкового і песимістичного зануду.

Якщо обидва перестануть шукати недоліки, то можуть стати і хорошими товаришами, і компаньйонами, тому що доповнюють один одного. Це стосується ситуації, коли вони працюють на рівних. Але при поєднанні “Козеріг-начальник і Лев-підлеглий” між ними буде непримиренна ворожнеча.