Сумісність Скорпіона і Ваг в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Скорпіон і Ваги, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Вагами і дівчиною-Скорпіоном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Ваги і Скорпіон

На сумісність Ваг зі Скорпіоном багато в чому впливає те, що знаки зодіаку ставляться до протилежних стихій Повітря й Води. А це позначається і на їх характеристиці, і на взаєминах.

У таблиці ми коротко вказали їх основні якості, сильні і слабкі сторони.

Ваги Скорпіон
Плюсы:

 • добродушный;
 • приветливый;
 • общительный;
 • жизнерадостный;
 • вежливый;
 • тактичный;
 • дипломатичный;
 • рациональный.

Минусы:

 • медлительный;
 • ленивый;
 • невпевнений у собі;
 • сумнівається;
 • залежний від чужої мнения;
 • холодный;
 • эгоистичный;
 • обидчивый.
Плюсы:

 • харизматичный;
 • темпераментный;
 • проницательный;
 • амбициозный;
 • выносливый;
 • трудолюбивый;
 • справедливый;
 • отзывчивый.

Минусы:

 • раздражительный;
 • вспыльчивый;
 • ревнивый;
 • подозрительный;
 • скрытный;
 • мстительный;
 • злопамятный;
 • язвительный.

Як видно з опису, ці астрологічні знаки не схожі один на одного. Ваги, які виглядають милими і доброзичливими, мають стриманий характер і рідко відчувають сильні емоції. Скорпіон, навпаки, здається замкнутим, таємничим, але має багатий внутрішній світ, буває надто емоційним і схильний керуватися почуттями, а не розумом. Незважаючи на відмінності, обидва є людьми привабливими, тому їх спілкування зазвичай складається сприятливо.

Проблеми в їх парі виникають із-за того, що Терези віддають перевагу домагатися своїх цілей лестощами і хитрістю, і це викликає підозри і роздратування у недовірливого Скорпіона. Але у даних знаків є вдала можливість переймати один в одного кращі якості. Ваги, які довго і з працею приймають рішення, можуть стати більш сміливими і впевненими в собі поряд із наполегливим Скорпіоном. Скорпіон ж навчиться у Терезів раціональності, стриманості і зарядиться його оптимізмом.

Сумісність Скорпіона-жінки і Ваг-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Терези і Скорпіон при такому поєднанні може бути хорошою лише при взаємних поступках. У чоловіка викликає інтерес харизматична, яскрава і самовпевнена дівчина-Скорпіон. Їй теж подобається усміхнений, ввічливий і галантний чоловік-Терези.

Але їхні стосунки не можна назвати гармонійними. При зближенні з’ясовується, що її дратують його нерішучість, боязкість, схильність давати обіцянки, але не стримувати їх. Його відштовхує запальність, владність і уїдливі зауваження жінки. Їх союз тримається лише на дипломатичності Ваг і самостійності Скорпіона.

У дружбі

знаків зодіаку Скорпіон і Ваги немає сумісності в дружбі. Жінка-Скорпіон і чоловік-Терези відчувають сильний потяг один до одного, що заважає їм спілкуватися по-дружньому.

Чоловік легко заводить знайомства, швидко зближується з людьми і любить різноманітність у спілкуванні. Дівчина, навпаки, неохоче підпускає до себе незнайомців і воліє мати вузьке коло близьких друзів, у чиїй вірності та порядності вона впевнена. Ці астрологічні знаки можуть стати приятелями, оскільки вони цікаві один одному як співрозмовники, але тільки в тому випадку, якщо Ваги не зможуть зачарувати і спокусити жінку-Скорпіона.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Ваги-чоловік і Скорпіон-жінка в любові багато в чому залежить від дівчини. Привабливий, але нерішучий чоловік вміє красиво і романтично доглядати, але його може відштовхнути пиха та самовпевненість. Тільки будучи по-справжньому закоханої, жінка-Скорпіон стає лагідною, ніжною і турботливою.

В період знайомства і залицяння в їх парі немає приводів для конфліктів, оскільки чоловік-Терези з задоволенням підтримує ідеї коханої, стримує її емоційні сплески і не дає їм перерости в скандал, а вона ще не вимагає від нього рішучих дій.

У шлюбі

Скорпіон і Терези рідко утворюють міцний і щасливий союз, оскільки не є один для одного ідеальними партнерами. Цілеспрямованою, амбітною жінці-Скорпіону потрібен більш наполегливий і рішучий обранець, а чоловікові-Терезам – м’яка і стримана дівчина.

Але сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі може бути хорошою, якщо вони розподілять ролі: жінка стане главою сім’ї, а чоловік погодиться допомагати їй. При цьому внесок у сімейний бюджет будуть вносити обидва. У таких парах дружина зазвичай захоплена кар’єрою, тому вихованням дітей займається чоловік і няня, а побутом – домработница.

У ліжку

Жінка-Скорпіон і чоловік-Терези хоч і володіють високим темпераментом, але мають різні уподобання в інтимній сфері. Чуттєва, емоційна і розкута дівчина має багату фантазію і нескромні бажання. Чоловік, хоч і приділяє велику увагу фізичної близькості, але не виявляє себе настільки пристрасно, наскільки їй би хотілося. Він не завжди з радістю сприймає її пропозиції і сміливі ідеї.

Їх сумісність багато в чому залежить від того, чи вистачить терпіння Скорпіону, щоб розкріпачити свого обранця, розпалити в ньому пристрасть і бажання, а також навчити його доставляти їй задоволення.

У роботі та бізнесі

Ділової тандем Скорпіона і Ваг не завжди складається вдало. У цілеспрямованою, рішучої і працьовитої жінки виникає чимало претензій до партнера, які буває лінивим, повільним і нерішучим. З іншого боку, їй може бути вигідна співпраця з чоловіком-Терезами, який веде себе раціонально, прагматично, стримано і вміє відговорити її від невиправданого ризику.

Ці знаки зможуть працювати як бізнес-партнери лише в тому випадку, якщо домовляться про розподіл обов’язків, при цьому жінка-Скорпіон не стане контролювати свого компаньйона, а він погодиться на її лідерську роль.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Ваг і Скорпіона у відносинах псує нерішучість чоловіка і наполегливість жінки. Чоловік-Терези прагне бути вільним і незалежним, тому не стане терпіти від обраниці командний тон, спроби контролювати його і нав’язати зобов’язання.

Жінка-Скорпіон у цих відносинах може стати ще більш підозрілою і ревнивою, оскільки не отримає від партнера душевної теплоти та емоційної близькості. Приводом для сварок може бути і фінансове питання. Скорпіон дбайливо ставиться до грошей, а Ваги не відрізняються економією.

У таблиці ми вказали, які ще чинники впливають на їх союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Відсутність взаємних претензій через побутові дрібниці Небажання Ваг-чоловіки брати на себе зобов’язання
Дипломатичність чоловіка, його здатність згладжувати конфлікти Вибуховість та агресивність Скорпіона-жінки
Активність і сміливість жінки – ці якості передаються її обранцю Різні уподобання в інтимній сфері
Прагнення обох знаків до комфорту, достатку і стабільності Ревнощі, приводи для якої можуть давати обидва партнера
Вміння дівчини самостійно справлятися зі своїми проблемами Невпевненість Ваг і імпульсивність Скорпіона

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Ваг

Сумісність цих знаків гороскопа при такому поєднанні може бути гарною. Скорпіон і Ваги вдало доповнюють один одного: добра, життєрадісна дівчина наповнює позитивом життя чоловіка, який буває песимістичним і похмурим. Він, у свою чергу, позбавляє її від усіх матеріальних і побутових проблем, дозволяє жити в задоволення.

Їх союз буде стабільним, якщо вона не стане ображатися на спалахи гніву свого обранця й поводитиметься менш легковажно, а він перестане мучити її підозрами в ревнощів, а також залишить спроби зробити з неї зразкову дружину і прийме такий, яка вона є.

У дружбі

У цих знаків зодіаку не може бути сумісності в дружбі, тому що дівчина-Терези і чоловік-Скорпіон проявляють один до одного зовсім не дружній інтерес. Пристрасний і темпераментний Скорпіон має слабкість до жіночої статі, тому навряд чи стане спілкуватися з жінкою, якщо не відчуває до неї романтичних почуттів.

Винятком може стати дружба з дитинства, коли чоловік ставиться до дівчини як до молодшої сестри, прагне оберігати і плекати її. Йому подобається її доброта і спокій, а їй – його ерудиція. Два інтелектуала легко знаходять тему для діалогу і можуть розмовляти годинами.

У любові

У чоловіка-Скорпіона миттєво спалахують почуття до тендітної, ніжної дівчини-Ваг. Але він навіть не подозревает, який твердий характер ховається за миловидної зовнішністю. Оскільки перешкоди його не зупиняють, а її загадковість вабить ще сильніше, він робить все, щоб добитися взаємності. Він проявляє фантазію, щоб влаштувати романтичні побачення і не скупиться на квіти, подарунки і сюрпризи.

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Ваги в любові псує те, що чоловік-власник хоче повністю володіти своєю коханою, але вона цінує свободу і не дозволяє керувати собою.

У шлюбі

Сумісність знаків в любові і шлюбі складно назвати ідеальною, хоча чоловік і жінка дотримуються традиційних поглядів: він голова сім’ї, забезпечує комфорт і матеріальний достаток, а вона займається побутом. Йому подобається, що дівчина не прагне присвячувати весь свій час кар’єри і самореалізації, а її влаштовує, що чоловік бере на себе фінансові питання.

Ваги і Скорпіон по-різному дивляться на сімейні відносини – їй потрібно відчуття свободи і незалежності, а йому – повна згода і підпорядкування з боку дружини. Але навіть її стриманість і дипломатичність не завжди рятують від конфліктів.

У ліжку

Чоловік-Скорпіон і жінка-Терези можуть стати ідеальними коханцями один для одного. Чарівна, ніжна дівчина викликає пристрасть і неймовірне бажання у темпераментного, активного, уважного і чуйного чоловіка.

В їх спальні настане гармонія і взаєморозуміння, якщо Скорпіон не буде занадто квапливим і наполегливим, а приділить увагу своїй обраниці, зможе її розкріпачити, створити відчуття емоційної близькості і довіри. У цьому випадку жінка буде готова до будь-яких його пропозицій і сміливим ідеям.

В роботі та бізнесі

Дипломатична, комунікабельна і чарівна дівчина-Терези може займатися пошуком клієнтів і проведенням переговорів. Інші ж завдання візьме на себе відповідальний і працьовитий Скорпіон. Чоловік має великі амбіції і не боїться ризикувати, тому ставить собі високі цілі.

Йому варто самому управляти фінансами і вести документацію, тому що жінка стихії Повітря буває легковажною, в тому числі і по відношенню до грошей. У їх діловому союзі вона може бути ідейним натхненником, тому Скорпіону ні в якому разі не варто обмежувати або намагатися контролювати напарницю.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Скорпіон і Ваги знижується через вимогливості і підозрілості чоловіки. Він буває прискіпливим, владним або навіть нудним, а жінка в першу чергу цінує у відносинах невимушеність і довіру.

Ще однією причиною для конфліктів можуть бути фінанси. Чоловік-Скорпіон є основним добувачем у сім’ї і не потребує, щоб жінка-Терези вносила свій внесок у сімейний бюджет. Але його може дратувати марнотратство дівчини, яка любить дорогі речі і красиві місця, тому не економить на собі.

У таблиці вказано, що ще впливає на їхні взаємини.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Владність, деспотичний характер і запальність чоловіки Дипломатичність і неконфліктність дівчата-Ваг
Схильність дівчата давати приводи для ревнощів Готовність чоловіка-Скорпіона вирішувати всі проблеми в сім’ї
Невміння Скорпіона-чоловіки дотримуватися особисті кордону Висока сумісність з темпераментам
Небажання жінки-Ваг займатися побутом Вміння жінки поступатися і не провокувати конфлікти
Недоступність Ваг, яка може здаватися байдужістю Вірність і відданість Скорпіона в серйозних відносинах

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Скорпіон

Ваги-жінка та Скорпіон-жінка мають надто різні характери, тому навряд чи стануть близькими подругами. Оптимісту-Терезам складно зрозуміти, чому Скорпіон драматизує і впадає в песимізм. Скорпіону ж Ваги можуть здатися легковажними і поверхневими.

Сумісність цих знаків зодіаку псує і те, що дівчина-Терези і дівчина-Скорпіон по-різному ставляться до дружби. Терези не люблять когось прив’язуватися, а Скорпіон обмежує коло близьких людей. В роботі вони також погано сумісні, тому що основну частину обов’язків в їх парі доведеться взяти працьовитому Скорпіону.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Терези як друзі і партнери

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Терези рідко стають близькими друзями або діловими партнерами. В даному випадку в знаків немає сумісності не тільки з-за відмінностей в характері, але і з-за занадто різного ставлення до справ.

Ваги не відрізняються такою якістю, як самовіддача, тому в першу чергу дбають про власну вигоду і можуть приймати рішення на шкоду інтересам партнера-Скорпіона. Скорпіон ж буває владним, критичним і вимогливим, з чим не стане миритися незалежний, волелюбний і творчий Ваги-чоловік.