Сумісність Овна і Ваг в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Ваги, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Ваги

Перш ніж говорити про сумісність Овна з Вагами, розповімо про відмітних рисах характеру цих знаків зодіаку, їх сильних і слабких сторонах. В таблиці дана коротка характеристика обох партнерів.

Провідні якості Овна Провідні якості Ваг
Плюси:

 • впевнене в себе;
 • целеустремленный;
 • темпераментный;
 • харизматичный;
 • инициативный;
 • искренний;
 • володіє почуттям юмора;

Минусы:

 • раздражительный;
 • схильний до агресії;
 • надміру прямолинейный;
 • бестактный;
 • конфликтный;
 • требовательный;
 • обидчивый.
Плюсы:

 • сдержанный;
 • оптимистичный;
 • добродушный;
 • коммуникабельный;
 • дипломатичный;
 • эрудирован;
 • уступчивый.

Минусы:

 • сомневающийся;
 • медлительный;
 • ленивый;
 • нерешительный;
 • схильний до змін настрою;
 • залежний від задоволень;
 • довірливий.

Незважаючи на те, що Овен і Ваги – протилежності один одного, вони можуть створити міцний і щасливий союз. Секрет успішних, гармонійних відносин полягає в тому, що обидва беруть особливості і недоліки один одного, не намагаються виправити свого обранця і разом з тим готові працювати над собою і розвиватися. Вони цінують чесність, відкритість, не люблять емоційні гойдалки і прагнуть отримувати задоволення від життя, а не з’ясовувати стосунки.

Сумісність Ваг-жінки і Овна-чоловіки

При такому поєднанні сумісність знаків зодіаку Терези та Овен може бути високою, тому що сильному, наполегливій та емоційному чоловікові подобається ця жіночна, життєрадісна і розважлива дівчина. Вона не тільки володіє природною чарівністю, але і вміє легко згладжувати конфлікти.

Жінка не бореться за рівноправність, а, навпаки, дозволяє своєму обранцеві бути лідером в парі. Вона спокійно ставиться до його непростого характеру і навіть може не приймати на свій рахунок його спалахи гніву. Чоловік-Овен і сам стає більш стриманим поруч зі своєї ніжної та витонченої обраницею.

У дружбі

Згідно астрології, у знаків зодіаку Терези та Овен немає гарної сумісності в дружбі. Цей темпераментний і пристрасний чоловік не зможе підтримувати лише дружні стосунки з спокусливою дівчиною-Вагами. Між ними швидко виникає взаємний інтерес, тому приятельское спілкування стрімко переростає в романтичні залицяння.

Єдина ситуація, коли чоловік-Овен спілкується з жінкою-Терезами без натяку на закоханість і інтим – це дружба між представниками різних поколінь, коли обидва займаються спільною справою або захоплені одним хобі, наприклад, цікавляться творчістю і мистецтвом.

У любові

Високу сумісність знаків зодіаку Терези та Овен в любові можна пояснити тим, що обидва є еталонами жіночності і мужності. Закоханий Овен робить все, щоб добитися взаємності дівчата: влаштовує романтичні побачення, галантно доглядає і дарує шикарні подарунки.

В цій парі панує взаєморозуміння, гармонія і пристрасть. Жінка-Терези і чоловік-Овен не схильні лаятися і чіплятися по дрібницях. Єдиною причиною для сварки може стати лише ревнощі. Поведінка волелюбної і товариською жінки-Терези може викликати невдоволення у власника-Овна.

У шлюбі

Овни і Ваги утворюють міцні і щасливі пари, які дотримуються традиційних поглядів на сім’ю. Амбітний чоловік-Овен прагне до високого рівня життя, бере на себе вирішення всіх матеріальних і побутових проблем. Натомість він чекає від дружини домашнього затишку, спокою і подяки за свої зусилля. Дівчину-Ваги складно назвати зразковою господинею, але вона може підтримувати в будинку приємну атмосферу.

Секрет сумісності цих знаків зодіаку в любові і шлюбі полягає в мудрості і незворушності жінки. Вона вміє добиватися своїх цілей м’яко і ненав’язливо, тому не знає відмови ні в чому.

У ліжку

Жінка-Терези ідеально підходить чоловіка-Овна, оскільки обидва є пристрасними і розкутими натурами. Їм подобається атмосфера романтики, пристрасть, азарт і спонтанність в інтимних відносинах.

Два темпераментних партнера мають багату фантазію, тому в їх парі не настає одноманітність і нудьга. У них не пропадає взаємний сексуальний інтерес, і навіть через роки спільного життя вони залишаються привабливими один для одного. Вони воліють втілювати свої мрії в подружній спальні, а не на стороні, тому їх сім’ї не загрожує розлучення з-за зрад, а ревнощі Овна тільки додає градус їх відносин.

У роботі та бізнесі

Завдяки наполегливості і сміливості Овна, а також розсудливості і прозорливості Ваг у них утворюється взаємовигідний діловий союз. Чоловік-Овен може подолати будь-які труднощі, незважаючи на невдачі, впоратися з конкурентами і проявити свій талант переконання, щоб залучити інвесторів.

Обережна жінка-Терези не дасть йому зробити необачний вчинок і вбереже від невиправданого ризику. Вона вміє грамотно розпоряджатися грошима і знає, як перетворити найсміливіші ідеї свого напарника в чіткий і продуманий бізнес-план. Два чесних людини не стануть влаштовувати махінації за спиною друг у друга.

Плюси і мінуси відносин

Жінка-Терези і чоловік-Овен добре розуміють і доповнюють один одного. Але у них можуть бути і приводи для розбіжностей. Наприклад, Овен хоче контролювати свою обраницю, а вона, звикла до свободи і незалежності, щиро обурюється такому тиску. З іншого боку, дівчині як власниці тонкого смаку і витончених манер її шанувальник або партнер може здатися занадто грубим і невихованим.

У таблиці вказані позитивні і негативні фактори, які впливають на сумісність Овна і Терезів у відносинах.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Взаємне фізичний потяг, висока сумісність в інтимі Обережність Ваг і схильність до авантюр у Овна
Вірність і чесність з боку обох партнерів Необґрунтована ревнощі, підозрілість чоловіка-Овна
Схожі погляди на сімейні порядки і виховання дітей Вимогливість чоловіка, відсутність інтересу до побуту у жінки
Безліч спільних інтересів, згода у тому, яким повинен бути дозвілля Розходження в смаках, прагнення до багатства у Овна
Самоконтроль, витримка, вміння йти на поступки у Терезів Дратівливість, агресивність і конфліктність чоловіки

Сумісність чоловіків-Терезів і жінки-Овна

Добродушний і галантний інтелектуал-Ваги і активна, самовпевнена, а також цілеспрямована дівчина-Овен можуть бути щасливі разом. При такому поєднанні Овен і Ваги не схожі на класичну пару, тому що в їх союзі жінка є лідером, що, втім, не знижує їх сумісності. Тактовна і дипломатичний чоловік вміє знайти правильний підхід до своєї імпульсивної вогненної супутниці.

Незважаючи на значні відмінності в характерах, вони дорожать цими відносинами і отримують справжнє задоволення в компанії один одного, оскільки бачать в партнері ті якості, яких їм самим не вистачає.

У дружбі

Дівчина-Овен і чоловік-Терези можуть спілкуватися по-дружньому, не допускаючи думки про романтику або інтимі. Ваги як справжній джентльмен не буде натякати на близькість, тому в цих знаків зодіаку може бути висока сумісність у дружбі. Зазвичай вони починають дружити ще зі шкільних років і підтримують спілкування в дорослому віці, коли заводять сім’ї. Обидва володіють широким кругозором, люблять вести інтелектуальні бесіди, мають спільні інтереси і хобі.

Чоловік і жінка можуть посваритися, але швидко миряться. Вони дорожать дружбою, оскільки в їх відносинах панує щирість і взаємовиручка.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Овен і Ваги в любові можна назвати високою, тому що з перших хвилин спілкування у них виникає сильний взаємний потяг. Сентиментальний чоловік-Терези готовий влаштовувати романтичні побачення, обдаровувати квітами і подарунками свою кохану, щоб підкорити її серце. Він не відразу розуміє, наскільки активна і наполеглива його обраниця.

Хлопець може зробити кілька невдалих спроб домогтися лідерства в парі, але потім мириться з розподілом ролей. Чим раніше чоловік зрозуміє, що сперечатися з цією жінкою марно, тим швидше в їх відносинах настане гармонія.

У шлюбі

Перші роки спільного життя Ваг з Овном можна назвати найбільш сприятливим періодом. Дівчина є зразковою господинею, з задоволенням займається домашніми справами, а її чоловік підтримує романтику у відносинах, не перестає говорити компліменти і дарувати квіти.

У жінки та чоловіка цих знаків може бути висока сумісність в коханні та шлюбі. І багато в чому завдяки зусиллям і поступок дипломатичного, раціонального чоловіка, який намагається вирішувати розбіжності без гучних скандалів. Зі свого боку він робить все, щоб у сім’ї панувала гармонія, а у дітей було щасливе дитинство.

У ліжку

Високий темперамент і розкутість жінки – це саме те, що приваблює чоловіка-Терези, і те, заради чого він готовий прощати їй будь-які недоліки. Їх сумісність в інтимі можна назвати ідеальною.

Активна і пристрасна дівчина і в цій сфері відносин прагне брати ініціативу, тому в їх спальні не настає нудьга і одноманітність. Обидва люблять експерименти, ігри і нові відчуття. Чуттєвий і ніжний чоловік відповідає в цій парі за романтику і намагається, щоб їх близькість відбувалася в красивій, розслаблюючій обстановці.

У роботі та бізнесі

В цій парі чоловік і жінка можуть стати надійними партнерами, які відмінно доповнюють один одного. У них рідко виникають суперечки через лідерства, тому що чоловік-Терези не стане претендувати на роль головного в тандемі, а спрямує свої зусилля на підвищення прибутку.

При такому поєднанні кожен з партнерів знаходиться на своєму місці: наполегливий, цілеспрямований стратег-Овен і розважливий, обережний тактик-Ваги. Найбільшого успіху цей діловий союз може домогтися у творчих сферах: мода, краса і розваги. Обидва знака уособлюють чесних людей, тому інтриг і фінансових суперечок у них не виникає.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків багато в чому залежить від того, чи прийме чоловік-Терези той факт, що в їх парі головної буде дівчина. Якщо він зможе змиритися з тим, що живе з яскравою, харизматичною, але імпульсивної і запальною жінкою, то у відносинах настане взаєморозуміння і довіру.

У таблиці коротко описано, з якими проблемами найчастіше стикаються Овен і Ваги, а що, навпаки, зміцнює їх союз.

Плюси Мінуси
Відсутність спорів і претензій з-за фінансів Пасивність, лінь, прокрастинація Ваг
Високий темперамент, гармонія в інтимній сфері Ризик зради з боку чоловіка при частих сварках
Готовність обох розподіляти обов’язки в сім’ї Невміння Овна визнавати свої помилки і йти на компроміс
Уміння чоловіків-Терезів стримувати пориви своєї дружини Нетактовність жінки, яка може порушувати межі чоловіка
Схожі погляди на те, як треба виховувати дітей і вести побут Слабка ініціатива у чоловіка через активності жінки-Овна

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Терези

Ваги-і жінка Овен-жінка хоч і є протилежностями, але відчувають щирий інтерес один до одного, із-за чого в цих знаків зодіаку може бути висока сумісність. Вони легко знаходять спільну мову і заняття, обом цікаве.

Між ними немає конкуренції, ворожнечі або заздрості, тому дівчина-Терези і дівчина-Овен можуть стати не тільки близькими подругами, але і партнерами по бізнесу: перша візьме на себе роль генератора ідей і натхненника, а друга – організатора. Представниця знаку Терези володіє талантом переконання, тому вона зможе м’яко і непомітно вплинути на свою напарницю і уникнути відкритого конфлікту.

Чоловік-Терези і чоловік-Овен як друзі і партнери

Чоловік-Овен і чоловік-Терези розуміють, що їхнє спілкування може бути більш вигідним і корисним, ніж суперництво. Терезам подобається енергійний і цілеспрямований Овен, який підтримує їх сміливі ідеї, тому два веселих хлопця можуть цікаво та активно проводити час.

Сумісність знаків може бути високою не тільки в дружбі, але й у бізнесі. Їх справа буде особливо успішним, якщо довірити контроль над фінансами більш стриманому і обережного партнеру-Ваг, а не імпульсивної Овну. Більш того, саме в особі Ваг чоловік-Овен отримає надійного і чесного компаньйона.