Сумісність Лева та Діви в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Діва, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Дівою і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Діва

На сумісність Діви з Левом впливають їх стихії – Земля і Вогонь. А це відбивається на характеристиках знаків зодіаку: перший є стриманим, серйозним, практичним, другий – обожнює бути в центрі уваги і жити в розкоші.

У таблиці ми коротко вказали основні якості, що допоможуть краще зрозуміти особливості знаків.

Лев Діва
Плюсы:

 • харизматичный;
 • коммуникабельный;
 • великодушный;
 • оптимистичный;
 • искренний;
 • смелый;
 • настойчивый;
 • амбициозный.

Минусы:

 • самовлюбленный;
 • надменный;
 • тщеславный;
 • требовательный;
 • вспыльчивый;
 • обидчивый;
 • капризный;
 • навязчивый.
Плюсы:

 • спокойный;
 • трудолюбивый;
 • выносливый;
 • умный;
 • предприимчивый;
 • аккуратный;
 • отзывчивый;
 • рациональный.

Минусы:

 • придирчивый;
 • схиблений на чистоте;
 • самоуверенный;
 • упрямый;
 • консервативный;
 • пессимистичный;
 • злопамятный;
 • мстительный.

Як видно з опису сильних і слабких сторін, між Дівою і Левом є безліч розбіжностей і протиріч. Гордовитий і величний Лев потребує похвали і компліментів, але не отримує їх від свого партнера-Діви. Представник земної знака не вирізняється красномовством, а любить факти, тому не упускає шансу зробити конструктивне (на його думку) зауваження. Він щиро вважає, що робить це в інтересах і часто не помічає, що ранить словами самолюбство Лева.

Їх союз складно назвати гармонійним, але у пари є можливість створити міцні, щасливі відносини. Для цього кожен повинен залишити безуспішні спроби змінити партнера, перестати дорікати його в недоліках і частіше цінувати гідності. Наприклад, завдяки Діві в їх житті завжди буде порядок і стабільність, а Лев зможе вносити в неї різноманітність, пропонувати ідеї, як провести час цікаво і насичено.

Сумісність Діви-жінки і Лева-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Лев і Діва при такому поєднанні може бути доброю, тому що вони мають традиційні погляди і вважають, що в парі головним є чоловік. Але їх відносини псує імпульсивність Лева, яка дратує спокійну, розсудливу жінку-Діву. Вона ж, часом, здається партнеру занадто беземоційної, холодної і замкнутою.

Вогненному знаку потрібні яскраві емоції, романтика, пристрасть, а реаліста-Діві – стабільність, передбачуваність і комфорт. І навіть провокації і спроби викликати у дівчини ревнощі не дадуть потрібного результату – уваги, якого так потребує чоловік.

У дружбі

знаків зодіаку Діва, Лев немає сумісності в дружбі з безлічі причин, основна з яких – занадто різні інтереси і захоплення. Чоловік веде активний спосіб життя, любить свята і вечірки, має велике коло знайомих, легко заводить знайомства, а дівчина віддає перевагу усамітнення, домашній затишок і товариство близьких друзів.

У них можуть бути дружні стосунки, якщо чоловік-Лев побачить у Діві не жінку, а старшого мудрого товариша, до якого можна звернутися за порадою, емоційною підтримкою або допомогою. Але таке спілкування виникає вкрай рідко і лише у представників різних поколінь.

У любові

Лев, звиклий до жіночої уваги, відчуває сильний інтерес до привабливою, витонченої, але недоступної дівчини. У Діви теж виникають почуття до мужньому і харизматичному прихильнику. Він спробує домогтися її взаємності щедрими подарунками та романтичними побаченнями. Але його демонстративні дії, скоріше, не привернуть її, а відштовхнуть.

Вона не любить пафос та увагу публіки, тому гучні визнання в любові на очах у оточуючих викличуть у неї збентеження, але не радість. Навіть на етапі залицяння у Лева-чоловіки і Діви-жінки не завжди буває хороша сумісність.

У шлюбі

Союз жінки-Діви і чоловіка-Лева рідко буває гармонійним і стабільним. Низька сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі виникає з-за того, що у них не збігаються погляди на багато сфер відносин – починаючи з сімейного бюджету і закінчуючи тим, яким повинен бути дозвілля.

Діву можна назвати зразковою, практичною, економною господинею, яка старанно займається будинком, а Лев, хоч і любить домашній затишок, але не хоче ставати домосідом і занурюватися в побутові проблеми. Він прагне жити в комфорті, витрачати гроші на розваги, вести активний спосіб життя, чим викликає незадоволеність подружжя.

У ліжку

Жінка-Діва може здаватися недоступною і холодною, але перетворюється в той момент, коли виявляється наодинці з коханою людиною. У чоловіка-Лева викликає неабияке здивування, а потім захват, як ця жінка перетворюється з скромниці в чуттєву і пристрасну натуру.

У Діви не буває інтимних відносин без любові, тому її партнеру доведеться постаратися, щоб домогтися її довіри. Але якщо йому вдасться її розслабити, розкріпачити, то його чекає загострення пристрастей і яскраві, незабутні враження. Але йому не слід забувати про консервативні погляди земної знака і не поспішати з іграми і експериментами.

У роботі та бізнесі

Ділові відносини жінки-Діви і чоловіка-Лева можуть бути плідними і успішними. В їх парі ролі розподіляються легко і швидко. Він є керівником і стратегом, а вона уважним і відповідальним організатором або виконавцем. Це співпраця приносить користь обом.

Лев стає визнаним лідером, отримує в особі дівчини розважливого, практичного, скрупульозного працівника і надійного, порядного напарника, за що щедро її віддячить. Чоловік вміє бути наполегливим, долати труднощі і невдачі, а жінка ретельно стежить, щоб у паперах і цифрах не було помилок.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Лева та Діви у відносинах далека від ідеальної. Зовні вони можуть здаватися зразковою парою: чоловік, який вирішує всі матеріальні проблеми, і турботлива, вірна дружина, берегиня домашнього вогнища. Але між ними надто багато розбіжностей, які з роками ще й поглиблюються.

Чоловік вважає себе еталоном, а ось дівчина схильна до самопізнання. І чим активніше вона шукає в собі недоліки, тим швидше втрачається інтерес у Лева, який любить яскравих і впевнених у собі жінок. Нерідко в життя такої родини залишаються побут і діти, але зникає романтика і пристрасть.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на цей союз.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Мудра Діва знає, як надати моральну підтримку партнерові Жінка-Діва часто чіпляється, критикує
Стримана, терпляча жінка не влаштовує скандалів і істерик Чоловік-Лев буває запальним і дратівливим
Лев прагне до комфортного життя, тому має високий дохід Для дівчини властива дріб’язковість, надмірна економія
Обидва не схильні заводити романи на стороні Лев-чоловік може давати приводи для ревнощів
Знаки сумісні в інтимній сфері Обидва партнера занадто вперті, не вміють поступатися

Сумісність чоловіка-Діви і жінки-Лева

чоловіки-Діви і жінки-Лева рідко буває хороша сумісність. У яскравій, самовпевненою і навіть пихате дівчини, яка звикла до уваги шанувальників, викликає спочатку здивування, а потім образу критика Діви. Цей чоловік не є романтиком, а реалістом і навіть має в характері якусь частку цинізму, тому щиро вважає, що його зауваження не ображають жінку, а, навпаки, допомагають їй стати краще.

Левиця не залишається в боргу і теж може чіплятися до свого партнера. Вона нерідко фліртує з іншими чоловіками, щоб не тільки підняти свою самооцінку, але спровокувати Діву на ревнощі.

У дружбі

Лев і Діва мають мало схожих інтересів і по-різному проводять своє дозвілля, тому у них виникає рідко дружнє спілкування. Енергійною, допитливою дівчиною-Леву інтелектуал-Діва здається занадто нудним і нудним. У нього теж не виникає бажання дружити з непостійною, навіженою дівчиною, яку цікавлять лише вечірки.

Але навіть якщо вони усвідомлять взаємною симпатією, то сумісності в дружбу у них не буде з-за сильного фізичного потягу. В їх світській бесіді швидко з’являться нотки флірту, після чого жінка-Лев включить всю свою чарівність, щоб новий знайомий став її прихильником.

У любові

Харизматична, товариська дівчина-Лев привертає увагу всіх оточуючих її чоловіків, і Діва не стає винятком. Йому подобається не тільки її яскрава зовнішність і веселу вдачу, але і широкий кругозір, високий інтелект. У неї теж викликає симпатію цей стриманий чоловік з добрим смаком і відмінними манерами, який красиво доглядає.

Незважаючи на те, що між ними рідко спалахують пристрасні почуття, у знаків зодіаку Діва, Лев може бути непогана сумісність в любові на етапі романтичних відносин. В цей період вони із задоволенням спілкуються і ще не помічають недоліків один в одному.

У шлюбі

Сумісність Лева та Діви в любові і шлюбі рідко буває гарною. Жінка-Лев вміє поєднувати кар’єру і домашні обов’язки, але все ж вона не так схиблена на чистоті і побут, як її обранець. Педантичний чоловік-Діва любить порядок, комфорт і стабільність.

Навіть маючи високий дохід, він не перестає заощаджувати гроші, тому у нього виникають претензії до марнотратного дружині, яка обожнює дорогі речі, прикраси і ресторани. Її ж дратують причіпки чоловіка, який не вміє отримувати задоволення від життя. Жінці і чоловіку цих знаків потрібні серйозні поступки, якщо вони хочуть зберегти сім’ю.

У ліжку

Чоловік-Діва не відрізняється високим темпераментом і пристрастю. Йому подобається фізичний контакт з коханою жінкою, але інтим не є для нього найважливішою сферою відносин. Дівчина ж надає велике значення інтимної близькості і може розцінити таку поведінку як відсутність інтересу до неї. Їй хочеться різноманітності, яскравих емоцій, нових відчуттів, які її партнера-Діву можуть і не зацікавити.

У цій ситуації жінка може ображатися, або спробувати завести свого обранця і поділитися ідеями. Але їй варто пам’ятати, що консервативну Діву не можна квапити, особливо в таких питаннях.

У роботі та бізнесі

Смілива, амбітна жінка-Лев бачить себе виключно лідером і керівником, але ніяк не підпорядкованої Діви. Тому при такому поєднанні знаків ділові відносини будуть стабільними і плідними, якщо чоловік піде на поступки. Якщо прагматичний представник земної стихії зрозуміє, що вогняна дівчина-Лев доб’ється потрібного результату своєю завзятістю і наполегливістю, то оцінить, наскільки вигідним буде цей союз.

В їх парі вирішення фінансових та юридичних питань краще довірити Діві, а ось спілкуванням з клієнтами, проведенням переговорів і пошуком замовників варто зайнятися товариському Леву.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Діва, Лев може бути високою, але тільки якщо обидва зацікавлені в збереженні відносин. Вірний, відповідальний і надійний чоловік-Діва може стати зразковим чоловіком, який забезпечує сім’ю, займається дітьми, проводить вільний час з близькими, а не заводить романи на стороні. Дівчина-Лев теж може претендувати на звання зразкової дружини, оскільки вміє поєднувати ролі матері, господині і кар’єристки. Їхній шлюб буде стабільним, якщо обидва підуть на поступки, перестануть дорікати один одного, не будуть нав’язувати свої інтереси і захоплення.

У таблиці вказано, що ще впливає на їх союз.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Часта критика Діви, яка ображає самозакоханого Лева Терпіння чоловіка-Діви, вміння вирішувати спори без скандалів
Легковажну поведінку дівчини, яка дає приводи для ревнощів Вірність і відданість обох партнерів
Скупість чоловіки і марнотратство жінки Збіг у поглядах на виховання дітей
Різні темпераменти, які знижують інтимну сумісність Прагнення до комфортного, забезпеченого життя
Бажання жінки-Лева домінувати Гарне почуття гумору у дівчини-Лева

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Діва

Сумісність знаків зодіаку залежить від безлічі факторів. Лев-жінка і Діва-жінка можуть і стати кращими подругами, і відчувати взаємну неприязнь, оскільки обидві мають непростий характер. Лев любить розважатися, ходити в дорогі заклади і балувати себе покупками, а Діва воліє створювати затишок в будинку, захоплюватися творчою хобі або вчитися.

Але дівчина-Лев і дівчина-Діва можуть переймати один в одного кращі якості, наприклад, оптимізм чи бажання піклуватися про близьких. Найкраще складаються їхні ділові відносини, оскільки цілеспрямованість і рішучість Лева добре поєднується з працьовитістю і перфекціонізмом Діви.

Чоловік-Діва і чоловік-Лев як друзі і партнери

Сумісність знаків знижується із-за того, чоловік-Діва і чоловік-Лев з працею йдуть на поступки і зазвичай вважають свою точку зору єдино правильною. Їх відносини можуть складати напружено, оскільки обидва бачать один в одному лише негативні сторони, наприклад, марнославство Лева або занудство, дріб’язковість Діви, але якщо починають спілкуватися ближче і, тим більше, вести спільний бізнес, то ці недоліки можуть навіть стати достоїнствами.

наприклад, економія Діви-чоловіки дозволяє їм раціонально використовувати фінанси, а самовпевненість Лева-чоловіки – наполегливо домагатися спільних цілей і не переживати із-за невдач.