Стрілець: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Стрілець, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні листопада і грудня. Ми розповімо цікаві факти про Стрільців, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Стрілець і дати народження

Дати народження, які охоплює Стрілець – з 23 листопада по 22 грудня. Місяць народження впливає на характер цього знака. Згідно з астрологічними гороскопами, ті, хто народився у першій декаді, відрізняються спокоєм, а у другий період народилися особистості, виділяються більш пристрасною натурою. Число народження теж грає велику роль в астрології, від цього залежить успішність людини.

Стрілець – вогненний рухливий знак. Стрільці люблять ризикувати і прагнуть досліджувати далекі горизонти. Ключова фраза цього знаку – “я сприймаю”, адже вони прагнуть до знань і мудрості.

Стрілець – це дев’ятий знак зодіаку, а його головний символ – лук і стріли. Його позначають у вигляді стрілки, спрямованої в правий верхній кут.

Люди за знаком зодіаку Стрілець – які вони?

Стрільця видно здалеку. У нього багато друзів – це означає, що він легко знаходить спільну мову з усіма. Головні якості людей, що народилися під знаком зодіаку Стрілець – доброта, щирість, емоційність і незалежність. А також він володіє ясним розумом, який дозволяє ставити перед собою самі неймовірні цілі, хоча не всі вони приносять результати.

Негативні риси характеру заважають Стрільцеві досягти великих висот, зайва імпульсивність укупі з прямолінійністю стає перешкодою перед важливими мріями. Ці люди можуть легко закритися в собі і переживати невдачі, тим самим все далі відсуваючи момент самореалізації.

З негативного можна відзначити метушливість Стрільця, яка буквально змушує його придумувати велику кількість планів, але реалізувати їх не може, так як в його думках і діях, не завжди буває порядок. Проте Стрілець володіє яскравою енергією, яка живить його і змушує, незважаючи на всі помилки, знову йти вперед.

Стрільці люблять подорожувати, але не кожен з них готовий до пригод. Бувають особистості, які можуть віддати своє життя пригод, але більшість представників цього знака зодіаку віддають перевагу домашній затишок з рідкісними вилазками в суспільство.

Стрілець вміє робити краще за інших?

Стрілець може краще за інших знаків пристосовуватися до навколишнього оточення. У більшості цей дар він отримав від стихії Вогню: Стрільця порівнюють з іскрами або свічками, які гріють і створюють тепло навколо.

Здатність Стрільця дихати оптимізмом може дратувати когось з оточуючих, але він все одно буде йти по життю з гаслом “все буде добре”. Стрільці вміють дивитися на світ дитячими очима. Така сила волі, оригінальне світогляд і цілеспрямованість роблять їх найкращими друзями, подружжям і колегами.

Опис жінки-Стрільця

Жінка-Стрілець комунікабельна, причому в її суспільстві більше представників сильної статі. Дівчина-Стрілець ніколи не викличе негативу в свою сторону. Опис знака зодіаку Стрілець в жіночому обличчі говорить про неймовірної любові в душі кожної. Стрілець кидається у вир відносин і до кінця вірить, що ця любов і є її остання. А пристрасть і дикий темперамент зводить чоловіків з розуму.

Жінка-Стрілець представляє з себе любительку пошопінгувати, вона готова витрачати гроші на будь-які дрібниці. Цим вона втамовує свою жагу до пригод і зрад. Так, Стрільці можуть відрізнятися мінливістю, але в той же час справжні стосунки і щира любов зупиняє жінку від фатальних помилок.

Опис чоловіка-Стрільця

Чоловіча половина дев’ятого знака зодіаку ставить на перше місце кар’єру і успіх. Чоловіки готові стояти на своєму до пори, поки правда не восторжествує. Загальна характеристика каже, що у Стрільця досить складний характер, але варто з ним поспілкуватися довше і заручитися його підтримкою, то стає зрозуміло – перед вами самий чесний і добрий представник усього зодіакального простору.

Чоловік, що народилися під знаком зодіаку Стрілець, не сильно вибірковий у жінок. Вступає в шлюб, грунтуючись на почуттях, з-за цього може змінювати. Він шукає кохання всього свого життя, тому і не приховує свої пригоди. Але якщо Стрілець знайде свою тиху гавань, то буде вірний їй до кінця своїх днів.

Висхідний знак – Стрілець

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Асцендент в Стрільці дає відкритого людини, і його відвертість часто застає людей зненацька. Висхідний Стрілець усміхнений, товариський, але тримається з королівським достоїнством і не зазнає критики. Може віддавати перевагу поверхневе спілкування глибоким відносин, тому часто має багато приятелів, але мало друзів.

Володарі Асценденту у Стрільці прекрасні керівники діяльності, пов’язаної з відновленням справедливості, подорожами. Успіх чекає в мистецтві, політиці, торгівлі, медицині та педагогіці.

Характер у дітей-Стрільців

Кмітливий, допитливий дитина-Стрілець може дивувати своїх батьків щодня. Дорослим важливо не обмежувати свого бунтаря, а дати йому повну свободу.

З віком Стрілець починає усвідомлювати свої помилки, і з дитини відразу перетворюється на мудрого людини, минаючи перехідний період. Характер у дитини-Стрільця відносно спокійний, при цьому маленький герой готовий з самого народження захищати знедолених і сіяти навколо добро.

Стрілець в дружбі

Люди, народжені під знаком Стрільця, відносяться до дружбу більш відповідально, ніж до любовних відносин. Вони шукають всю свою життя людей, які готові йти поруч і прагнути до кращого світу.

Але через довірливість Стрільців їх можуть зраджувати, користуватися їх добротою і щирістю. Кожна така помилка сильно б’є по самолюбству Стрільця, хоча він все одно продовжує шукати друзів і знову їм довіряє.

Стрілець в любові і відносинах

В любові і відносинах Стрільця можна назвати лукавим. Він закохується з першого разу, але також швидко може розлюбити і почати шукати нового партнера. Все, що потрібно знати про знак зодіаку Стрілець в плані любові – це його гарячий і пристрасний характер, який і може стати перешкодою до довгих відносин.

Сім’я і шлюб для Стрільця

Стрілець може довго шукати того єдиного чоловіка, з яким йому захочеться провести все життя. Відмітні особливості знака в тому, що навіть проживши десятиліття з однією людиною, Стрілець може в будь-яку хвилину зрозуміти, що це не любов, а любов.

Варто відзначити, що розірваний за ініціативою Стрільця шлюб все одно принесе йому чимало страждань. Але Стрілець знову оживе і знайде нову, ще більш запальну, любов і довіриться узам шлюбу.

Якими батьками будуть Стрільці

Характерні риси Стрільця дозволяють йому стати кращим другом для своїх дітей. Люди під цим знаком люблять грати і пустувати з дітьми.

Незважаючи на свій природний егоїзм, вони все одно будуть балувати своїх малюків і виховувати їх доброту і турботу. Батьки-Стрільці завжди дозволять своїм дітям проявляти індивідуальність.

Захоплення Стрільців

По всіх астрологічних описами Стрілець обожнює подорожувати. Так, у знака зодіаку є пригодницька жилка, але найчастіше вона проявляється в побутових ситуаціях. Стрілець може спонтанно витратити багато грошей або повністю поміняти інтер’єр в квартирі. Іноді цього достатньо, щоб трохи вгамувати жагу до нового.

Знак Стрілець означає симбіоз з взбалмошности і тихого сім’янина. Не дивуйтеся, якщо Стрілець раптом почне плести гачком чи малювати, це для нього спосіб пізнати нове.

Кар’єра, професія і заробіток Стрільця

Стрільцеві важливо знайти престижну професію, яка цінується в суспільстві. При цьому він ніколи не буде працювати там, де йому нецікаво. Стрільці стають відмінними громадськими діячами, політиками і юристами. А також можуть легко стати художниками чи письменниками. Багато в чому це залежить від індивідуальних переваг представника цього знака зодіаку.

Гроші для Стрільця відіграють велику роль, але це лише спосіб досягти великих висот у житті, щоб відчувати себе впевненим і успішним. Кар’єра для Стрільця означає суцільне задоволення, тому він часто отримує керівні посади.

Здоров’я Стрільців

Стрільці категорично не люблять хворіти. Для них будь-яке нездужання – це неприємність, яка заважає далі дотримуватися плану. Завдяки стійкості до болячок, вони досить рідко схильні по-справжньому серйозних хвороб.

Активність і енергія Стрільця, а також вічні пошуки чогось нового в змозі похитнути його психічне здоров’я. Ці люди можуть впадати в депресію і закриватися в собі. Для виходу з такого стану Стрільці починають знову шукати ниточку для наснаги, яка проявляється в мріях і цілях.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Повна характеристика Стрільця за східним календарем займе весь ваш час, тому виділимо лише найголовніші риси по кожному представнику в рік народження.

Стрілець-Щур Вміє заробляти гроші, веселий, енергійний. Допитливий розум.
Стрілець-Бик Мудрий порадник, напористий і врівноважений характер.
Стрілець-Тигр Норовливий, але самокритичний. Легко домагається поставлених цілей.
Стрілець-Кролик Добрий, чуйний. Любить вчитися і розвиватися.
Стрілець-Дракон Успішний, з гнучким характером. Любить командувати.
Стрілець-Змія Химерний характер. З задоволенням розширює свій кругозір.
Стрілець-Кінь Добродушний, переконливий і чесний.
Стрілець-Вівця Геніальний, хороший організатор, начальник по життю.
Стрілець-Мавпа Твердий характер, але з маскою веселуна. Творча особистість.
Стрілець-Півень Егоїст, бере від життя все найкраще.
Стрілець-Собака Відкритий, обожнює спілкуватися. Завжди радий подорожей та відряджень.
Стрілець-Свиня Занадто довірливий, обожнює пригоди.

Сильні і слабкі сторони Стрільця по датах народження

Стрілець, в залежності від дати народження, має свої плюси і мінуси характеру. У таблиці ми зібрали часто зустрічаються слабкі і сильні сторони 9 знака зодіаку.

Дати Сильні сторони Слабкі сторони
23 листопада Впевненість, сила духу та любов до правди Емоційність, нерідко агресивність
24 листопада Вірний своєму слову, акуратно ставиться до думки інших Неврівноваженість, намагається копіювати поведінку оточуючих
25 листопада Відстоює свої права, дотримується всі зобов’язання, легкий на підйом Літає в хмарах, іноді занадто жорстокий до оточуючих
26 листопада Домагається поставлених цілей, що постійно розвивається Часто зраджує свої ж цінності, суперечливий характер
27 листопада Добрий, легко вливається в суспільство, інтелектуал Говорить те, що думає. Легко виходить з себе
28 листопада Розумний, місцями мудрий, товариський і відкритий Може образити одним словом
29 листопада Знайде спільну мову з будь-якою людиною, добрий і цікавий. Проявляє агресію там, де не треба, іноді забуває про рідних з-за свого егоїзму
30 листопада Харизматичний, унікальний розум, високий інтелект. Гострий на язик, не може визначитися зі своїми бажаннями
1 грудня Допомагає близьким навіть на шкоду собі, розвивається в різних сферах. Занадто часто змінює думку, не може відрізнити хороше від поганого
2 грудня Справжній лицар, оптиміст по життю Не бачить свої недоліки. Легко піддається впливу
3 грудня Самодостатня, впевнена в собі Жорстокий до рідних, виливає гнів на кожного
4 грудня В суспільстві його цінують, неординарна особистість з небувалою енергією Надто зациклена на собі, невиправдано лає рідних і близьких
5 грудня Амбіції б’ють ключем, яскрава натура Йде по головах, не думає про наслідки
6 грудня Лідер, діяч, якого слухають Занадто впевнений у собі, не помічає своєї агресивності
7 грудня Рішуче йде до своїх цілей, добра і чуйна Мрійливий, занадто заглиблюється в свої проблеми
8 грудня Розумний, розкутий, цілеспрямований Піддається чужому думку і може йти проти своїх цілей
9 грудня Сміливий, відстоює правду Не думає про майбутнє, робить помилки, які можна уникнути
10 грудня Володіє високим почуттям справедливості, добродушний Соромиться своїх умінь, занижує самооцінку
11 грудня Відкрита до нового, честь і благородство на першому місці Що думає, те й говорить, але залежний від суспільства
12 грудня Добродушний, розвиває свої можливості, ставить правильні цілі Занадто залежний від грошей
13 грудня Любить вчитися, саморозвиватися, налаштований на перемогу Дратує своєю нудностью, не може висловити свої почуття
14 грудня Сміливий, рішучий, добрий Занадто легко відмовляється від своєї думки, депресивний, безвідповідальний
15 грудня Йде до мети, незважаючи на помилки та перешкоди, сильний духом, сповнений енергії Не управляє емоціями, не довіряє тим людям
16 грудня Творчий, цікавиться новим, шукає пригоди Зациклений на собі, імпульсивний
17 грудня Вірний своїм принципам, йде по життю з високо піднятою головою Ставить матеріальні блага на перше місце, може образити будь-якого
18 грудня Добре розвинені інтелектуальні здібності, заповзятливий, знайде вихід з будь-якої ситуації Впертий, занадто нахабний, вимогливий
19 грудня Впевнено стоїть на ногах, невдачі для нього – це крок до успіху Дуже поспішає, не думає про інших, свої цілі ставить понад усе
20 грудня Благородний, вміє переконувати, цінує будь-яку допомогу Імпульсивний, довірливий
21 грудня Любить вчитися, дізнаватися нове, прагне стати краще Важко йде на контакт, закрита особистість, не впевнений у собі
22 грудня Цінує чесність, любить говорити правду, шукає нові можливості. Зайвий раз не ризикує

Цікаві факти про Стрільців

Головні факти про Стрільців можна висловити трьома якостями: акуратність, марнославство і доброта. Незважаючи на свій вогненний характер, Стрільці обережно водять машину, дотримуються всі правила пожежної безпеки та уважно ставляться до свого здоров’я.

Вони потребують постійної підтримки рідних і близьких, їм важливо, щоб їх хвалили і ставили в приклад. А доброту Стрільця можна порівняти з якостями Матері Терези. Ці люди готові віддати останню сорочку, якщо бачать, що хтось страждає і потребує.

Знаменитості-Стрільці, народжені з 23 листопада по 22 грудня

Відомі жінки, народжені під знаком зодіаку Стрілець:

  • Зої Кравіц (1 грудня 1988);
  • Брітні Спірс (2 грудня 1981);
  • Патрісія Каас (5 грудня 1966);
  • Єлизавета Боярська (20 грудня 1985);
  • Вікторія Боня (27 листопада 1979).

Серед популярних представників Стрільців ми виділили 5 чоловіків:

  • Юрій Нікулін (18 грудня 1921);
  • Антон Макарський (29 листопада 1975);
  • Володимир Машков (27 листопада 1963);
  • Сергій Свєтлаков (12 грудня 1977);
  • Бред Пітт (18 грудня 1965).