Жінка-Стрілець і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Стрільцем і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Стрілець у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби як пара

Стрілець-жінка і чоловік-Риби різні, але можуть створити вдалу пару. Все залежить від сили почуттів. У такій парі Стрілець утримує лідируючу роль. Жінка любить брати ініціативу в свої руки і управляти відносинами. За своєю природою вона водій-лихач, який потребує вірному і гідному штурмане поруч. Але мрійливий хлопець-Риби часто витає в хмарах і не може ставити правильний курс.

Сумісність знаків зодіаку становить близько 70 відсотків. Жінка-Стрілець – оптимістка, чуйна і чесна. Вона любить життя, прекрасно почуває себе, коли опиняється в центрі уваги, і прагне до успіху. А чоловік-Риби – врівноважений, спокійний і мрійливий. Він любить сумніватися.

В таких відносинах жінці не вистачає конкретики. Вона хоче мати чіткий план на майбутнє і чекає від вчинків партнера. Але Риби не обтяжують себе, а прагнуть відразу ж віддати кермо правління в руки коханої. Спочатку їй це може лестити, але так буде продовжуватися тільки до тих пір, поки вона не насититься провідною роллю.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Стрільця і чоловіка-Риб дозволяє їм побудувати міцний союз. Основним плюсом є доброзичливість обох партнерів. Вони не злобні, не мстиві, прощають один одному образи і не тримають зла.

У пари є й інші переваги:

  • різні темпераменти доповнюють один одного;
  • відносини будуються на взаємодопомоги;
  • відсутність претензій один до одного;
  • прекрасне почуття гумору у обох;
  • багато загальних цілей;
  • обидва люблять подорожі.

Якщо Стрілець і Риби мають спільні інтереси, це зблизить їх. Розмови на цікаві теми – те, чого вони можуть присвячувати багато часу. В парі немає конкуренції, і ніхто не відчуває потреби доводити що-небудь партнеру.

Мінуси відносин

Риби-чоловік і жінка-Стрілець не зможуть бути разом, якщо немає фінансової подушки безпеки і партнери не міцно стоять на ногах. На цьому грунті починаються конфлікти. Часто з такою ситуацією доводиться стикатися в юному віці, коли жінка чекає від свого чоловіка справжніх вчинків, але він не поспішає нічого робити, у нього мало досвіду.

У стосунків є інші мінуси:

  • різні погляди на життя;
  • замкнутість Риб дратує Стрільця;
  • з часом партнери віддаляються один від одного;
  • немає бажання зміцнювати відносини.

Якщо трапляється розлад, ніхто із закоханих не вважає за потрібне робити перший крок. В шлюбі теж часто виникає повна втрата інтересу до чоловіка або дружину. І партнер не намагається утримати, а сприймає розрив як належне. Щоб зберегти пару, над відносинами потрібно працювати.

Сумісність Стрільця-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби стають непоганими друзями. Сумісність знаків зодіаку в цій сфері життя складає 80 відсотків. Часто приятельські стосунки зароджуються ще в шкільному віці або під час навчання в інституті. Якщо у Риб і Стрільця є спільні інтереси і захоплення, дружба триватиме довго, а може бути і все життя.

У більш зрілому віці представники цих зодіакальних знаків вже рідше знаходять вірних приятелів і відносяться до новим знайомим насторожено. І Стрілець-жінка, і Риби-чоловік здатні на самопожертву, якщо це необхідно для одного. Вони надають підтримку і завжди готові підставити плече.

Сумісність Риб-хлопця і Стрільця-дівчата в любові

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби різні, але їх тягне один до одного. Їм комфортно разом, але тільки до певного моменту. Сумісність знаків зодіаку в любові становить 60 відсотків і нижче. Жінка-Стрілець більш пристрасна і приземлена. Її коханий-Риби звик витати в хмарах. З часом це починає дратувати. Але чоловік так захоплений собою і своїм внутрішнім світом, що не помічає, як справа йде до розриву.

У любовних відносин є шанси, якщо партнерів щось пов’язує. Це можуть бути діти або загальний бізнес. Якщо їх нічого не пов’язує, вони навіть не намагаються відновити зруйновані відносини, одразу ж відмовляються від них і починають шукати для себе щось нове. Жінка-Стрілець велелюбна. Вона схильна до зради, коли її перестають влаштовувати стосунки. Але Риби не з тих, хто буде демонструвати сцени ревнощів і намагатися вивести партнерку на чисту воду.

Сумісність пари в ліжку

інтимного життя у жінки-Стрільця і чоловіка-Риб все складається відмінно. Партнери вдало доповнюють один одного. І їм є чим здивувати другу половинку. Чуттєва, пристрасна дівчина намагається розворушити задумливого і злегка холодного хлопця-Риб. У неї не завжди це виходить з першого разу, але поступово лід тане. Пристрасть таку людину дозріває поступово. Йому потрібен час, щоб розкритися.

Провідною в парі спочатку буде жінка. Інтимна близькість між коханими не позбавлена оригінальності і справжнього задоволення. Риби не завжди залишаться на другорядних ролях. З часом цей чоловік зможе відкрити у своїй партнерці те, про що вона сама не підозрювала.

Дівчина-Стрілець і чоловік-Риби в шлюбі

Стрілець-дівчина і Риби-чоловік можуть створити міцний шлюб, якщо своєчасно задумаються про народження дітей і не будут відкладати це у довгу шухляду. У кризовий час це врятує їх від розлучення.

Стрілець і Риби не відразу вирішуються на реєстрацію відносин. Чоловік довго сумнівається, що не подобається його коханої. Якщо справа доходить до весілля, варто заздалегідь обговорити всі моменти, пов’язані з фінансами. Стрілець у шлюбі звинувачує чоловіка в нестачі грошей і невміння заробляти. При цьому сама дружина намагається стати основним добувачем. Краще обговорити всі заздалегідь. Стрілець-жінка повинна розуміти, що вище голови її чоловік не стрибне, тим більше з таким характером. Буде чесно, якщо вона до шлюбу проаналізує можливості улюбленого і прийме рішення.

При відсутності завищених вимог Риби і Стрілець добре почуваються разом. Жінці не вистачає душевного розуміння, турботи і ніжності. Риби все це можуть їй дати. Натомість чоловік отримує емоції і “вогник”, якої йому бракує.

Якими батьками будуть жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Риби-чоловік і Стрілець-дівчина стають прекрасними батьками. Сумісність висока, так як вони вдало доповнюють один одного. Мама-Стрілець любить дітей, приділяє багато уваги розвитку, але не може присвячувати материнства всю себе. Вона часто раніше виходить з декрету, залишаючи малюка на чоловіка або бабусь.

Чоловік-Риби – добрий і розуміючий батько. Він проводить з дітьми багато часу і намагається не конфліктувати з ними. Недолік жорсткості з боку матері і батька призводить до того, що дитина виростає злегка розпещеним і не дуже пристосованим до життя. Рибам і Стрільцеві просто не вистачає твердості й послідовності для того, щоб поступово всьому навчити своїх дітей.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Стрільця-жінки

Ці знаки зодіаку в спільній роботі досягають високих результатів, якщо розподіл ролей правильне. У такій комбінації жінка амбітна і прямолінійна. Вона воліє діяти напролом, що не завжди правильно. Риби-чоловік більш гнучкий і податливий. Це допомагає обійти конкурентів.

Під керівництвом один одного вони працюють не кращим чином. Коли Стрілець-дівчина виступає в ролі керівника, вона дуже сильно тисне на чоловіка-Риби. Він замикається в собі або звільняється. Якщо в ролі начальника виступає чоловік, це ще гірше. По природі він – не керівник. А з такою підлеглої, як Стрілець, йому точно не впоратися.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Стрільця

Чоловік за знаком зодіаку Риби в молодості рідко приваблює жінку-Стрільця. Він занадто тихий і скромний. Його з легкістю обходять представники більш яскравих зодіакальних знаків. Але це не означає, що у Риб немає шансів. Йому обов’язково варто спробувати закохати в себе жінку-Стрільця, але доведеться запастися терпінням.

згодом дівчина починає розуміти, що чоловіки, які подобалися їй спочатку, надто запальні або самі люблять бути в центрі уваги. Виникає розчарування, і тут дуже до речі поруч повинен виявитися закоханий у неї хлопець-Риби. Важливо пам’ятати, що жінка знака Стрілець не любить критики і воліє будувати плани на майбутнє. Щоб сподобатися такий жінці, варто заздалегідь подумати про те, як будуть розвиватися відносини.

Як Стрільцеві-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Риби-чоловік не має найвищу сумісність зі Стрільцем-жінкою, але такі яскраві дами відразу ж звертають на себе увагу. З тим, щоб сподобатися представнику цього загадкового знака, не повинно виникнути проблем. Але потрібно знати, як діяти далі. Риби рідко роблять перший крок, якщо не бачать в очах дівчини зацікавленості. Варто продемонструвати інтерес, а потім відійти в сторону і дати чоловікові можливість проявити себе.

Часто дівчині доводиться самій робити перші кроки. Але це чревате наслідками. Найімовірніше і далі вона буде виконувати таку роль, а чоловік зовсім розслабиться.

Як дівчина-Стрілець і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Хлопець-Риби і дівчина-Стрілець негативно ставляться до розлучення, якщо в родині вже є діти. Вони намагаються всіма силами зберегти відносини. Але не завжди виходить це зробити. Жінка-Стрілець довго обмірковує ситуацію і до останнього не вирішується на розрив. Якщо кидають її, страждає самолюбство, але немає бажання покопатися в собі. Стрілець-жінка сприймає ситуацію як належне, відходить убік і намагається знайти те, чим можна заповнити утворену порожнечу.

Чоловік-Риби вирішується на розставання, якщо критика з боку подружжя стає нестерпним. Частіше кидають його. І Риби сприймають це як крах усього життя. Жінка-Стрілець відіграє велику роль у його долі. Якщо вона йде, він не знає, що робити далі. Людина навіть може захопитися алкоголем.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Стрілець і хлопець-Риби не мають найвищу сумісність, тому без роботи над відносинами нічого не вийде. Явним лідером у парі стає Стрілець. Але у жінки повинно вистачити мудрості, щоб не акцентувати на цьому увагу. Її коханий повинен думати, що саме він приймає ключові рішення, а вона лише спрямовує і підтримує.

Зміцнити союз допоможе готовність до компромісів. Жінці-Стрільцю варто бути трохи більш хитрий, і тоді багато проблем вирішаться самі собою. Риби-чоловік може довго не погоджуватися зі своєю другою половинкою і вступати у палкі суперечки. Але як тільки вона проявить гнучкість і дозволить йому мати власну думку, він піде назад, пом’якшиться і погодиться з коханою.