Жінка-Телець і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Телець як пара

Загальний знак зодіаку у чоловіка і жінки позначається на їх сумісності. Вони чудово розуміють один одного, мають схожі цінності, пріоритети і цілі. Обидва володіють не лише такі риси, як терпіння, чесність, вірність, але і одними і тими ж недоліками, до яких насамперед належать принциповість, впертість і небажання йти на компроміс.

Зіткнення двох настирних Тельців нерідко призводять до суперечок і конфліктів. Але Телець-чоловік і жінка-Телець дорожать відносинами, вони прагнуть до стабільності, постійності і гармонії, тому астрологи вважають, що ці знаки сумісні майже на 90 відсотків.

Плюси відносин

Чоловік і жінка знаку Телець мають високу інтелектуальну і емоційну сумісність. Вони без слів розуміють почуття одне одного, намагаються створити відкриті, довірчі, теплі й душевні відносини.

Перерахуємо інші достоїнства пари:

 • Жінка-Телець і чоловік-Телець є людьми приземленими і практичними. Вони не мріють про недосяжність цілях, а хочуть мати матеріальну стабільність. У цій парі практично не буває суперечок фінансів.
 • Для них характерні такі риси, як розсудливість та повільність. Ні чоловік, ні дівчина не поспішають з прийняттям важливих рішень і радяться з близькими.
 • Обидва націлені на серйозні, тривалі відносини, які в перспективі приведуть до створення сім’ї. Їх не цікавлять швидкоплинні романи, тому вони не дають приводів для ревнощів.
 • Чоловіка і жінку можна назвати консервативними. Вони не люблять зміни, воліють проводити час не на гучних вечірках, а в затишній, спокійній обстановці, наприклад, в театрі або хорошому ресторані.
 • Вони можуть проявляти терпіння і зберігати самовладання в стресових ситуаціях. Їх непросто вивести на емоції, тому у них не буває скандалів з криками.

Мінуси відносин

Телець-чоловік і жінка-Телець багато в чому схожі, завдяки чому між ними є довіра і взаєморозуміння. Але навіть їхні стосунки не можна назвати ідеальними.

Коротко перерахуємо основні недоліки цієї пари:

 • Обидва не вміють зупинятися в суперечці. Вони готові відчайдушно доводити свою правоту, навіть якщо така поведінка призводить до сварки.
 • Їм може не вистачати романтики і пристрасті. Спільне життя двох Тельців може швидко стати одноманітною, нудною й рутинною.
 • Чоловік-Телець буває надміру економним, особливо поруч з такою ж прагматичною і приземленою жінкою. Її може ображати небажання обранця купувати їй квіти або дорогі подарунки.
 • У дівчини, для якої найвищою цінністю є сім’я, можуть виникати претензії до трудоголіку і кар’єристові-Тельцю, який приділяє багато часу своїй роботі.
 • Якщо не вносити різноманітність у відносини, в них з’являється холодність і відстороненість, кожен з партнерів починає жити окремим життям.

Сумісність Тільця-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Сумісність представників знака зодіаку Телець у дружбу набагато нижче, ніж в любові. Навіть якщо жінка-Телець і чоловік-Телець починають спілкуватися по-дружньому, між ними швидко виникає взаємний потяг і романтичні почуття. У рідкісних випадках Тельці можуть бути друзями, бо їх об’єднують спільні інтереси.

Вони не стануть щодня телефонувати або щотижня їздити один до одного в гості, але періодично зустрічатися за чашкою кави, щоб поділитися новинами чи запитати поради. Чоловік і жінка навіть можуть дружити сім’ями, якщо їх другі половинки не виявляться ревнивими людьми.

Сумісність Тільця-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Чоловік і жінка знака зодіаку Телець мають високу сумісність в любові. Вони переймаються взаємною симпатією ще при першій зустрічі, але не поспішають зближуватися, оскільки серйозно ставляться до відносин. Вони ходять на побачення, спілкуються, пізнають один одного краще і перевіряють свої почуття.

В їхніх стосунках немає божевільної, всепоглинаючої любові та пристрасті, але є турбота, ніжність, повагу і довіру. Закоханий чоловік-Телець романтично доглядає, радує дівчину приємними сюрпризами та подарунками. Ця пара із задоволенням проводить час на самоті і намагається не показувати оточуючим свої справжні емоції.

Сумісність пари в ліжку

Телець відноситься до тим знакам зодіаку, для яких фізична сумісність з партнером і чуттєва насолода є важливими умовами щасливих, гармонійних відносин. Жінка-Телець і чоловік-Телець мають високий темперамент, тому підходять один одному.

В їх спальні швидко настає повне взаєморозуміння, тому що дівчина вміє бути розкутою, не боїться говорити про свої бажання і фантазії, а чоловік поводиться ласкаво, ніжно, уважно і в міру наполегливо, знає, як розслабити кохану. Їм може не вистачати ідей, як урізноманітнити інтим, але в цьому випадку допоможуть фільми і книги.

Дівчина-Телець і чоловік-Телець у шлюбі

Чоловік і жінка знаку Телець можуть створити щасливу, гармонійну і успішну сім’ю, яка прагне до стабільної, комфортного життя. Він – надійний, відповідальний, працьовитий чоловік, вона – вірна, добра і турботлива дружина. Йому подобається, що дружина визнає його авторитет, бачить у ньому главу сім’ї, ставить на перше місце інтереси близьких, а не кар’єру і самореалізацію. Чоловіків-Телець цінує її за те, що вона займається будинком, створює затишну атмосферу, добре справляється з побутом і вихованням дітей, не дає йому приводів для ревнощів і не влаштовує безпідставних скандалів.

Жінка-Телець бачить в своєму обранцеві захисника і здобувача. Вона може бути впевнена в тому, що при будь-яких обставин чоловік забезпечить їй гідний спосіб життя і не змусить вирішувати фінансові або матеріальні проблеми. Їй подобається, що він проводить вільний час з сім’єю, шанувати сімейні традиції і допомагає їй з домашніми справами.

Телець-дівчина і Телець-чоловік живуть спокійним розміреним життям, намагаються підтримувати любов і гармонію. Вони відносяться до тієї категорії людей, які зберігають шлюб, навіть коли проходить пристрасть, романтика і фізичний потяг.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Телець

Висока сумісність представників цього знака грунтується на тому, що Телець-чоловік і Телець-дівчина є відповідальними, уважними і терплячими батьками. Вони виховують дітей в любові і турботі, не вимагають від них суворого дотримання дисципліни, не лають за витівки і погані оцінки.

Економні батьки-Тельці проявляють по відношенню до дітей неймовірну щедрість, тому вони не знають нестачі в іграшках і розвагах. У їх родині панують спокій, комфорт, затишок, емоційна підтримка і довіра. Діти Тельців виростають врівноваженими, успішними і впевненими особистостями.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Тельця-жінки

Відповідальність, прагматичність і працьовитість – це основні якості даного знаку зодіаку, тому Телець-чоловік і Телець-жінка на перше місце ставлять робочі обов’язки, а не особисті стосунки. Вони можуть бути колегами або бізнес-партнерами, але в обох випадках плідно працюють разом. Між ними виникають конфлікти, якщо обидва претендують на підвищення, але і за такої ситуації вони постараються зробити все можливе, щоб суперництво не позначалося негативно на справах компанії.

Якщо один з Тельців є керівником, а інший підлеглим, то краще, щоб керівну посаду займав чоловік. При іншому поєднанні він може сперечатися і не виконувати накази начальника-Тільця.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Тельця

Чоловік знака зодіаку Телець володіє всіма якостями, щоб завоювати серце будь-якої дівчини: добротою, чуйністю, відповідальністю і вірністю. Але жінка-Телець не тільки має багато шанувальників, але й вимогливо до них відноситься.

Розповімо, що треба знати про неї:

 • Спілкуючись з дівчиною-Тельцем, не можна форсувати події, але слід проявляти ініціативу. Їй подобається, коли чоловік запрошує її на побачення, красиво доглядає, цікавиться її думкою, але при цьому не вимагає обіцянок або зізнань.
 • Жінка знака зодіаку Телець не любить в людей такі риси, як лінь, зарозумілість, відсутність манер і деспотизм. Це означає, що вона не стане спілкуватися з шанувальником, який веде себе грубо, агресивно і нав’язливо.
 • Їй важливі не тільки особисті якості обранця, але і його матеріальне становище. Ця прагматична, розважлива дівчина може створити сім’ю лише з людиною, у якого стабільний і високий достаток.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Телець-чоловік має хорошу сумісність з Тельцем-жінкою, тому що йому подобається її жіночність, доброта і спокій. Але при виборі супутниці життя він звертає увагу і на інші якості.

Коротко розповімо про особливості цього чоловіка:

 • Цінує у відносинах стабільність і передбачуваність. Його в рівній мірі можуть дратувати і істерики без особливого приводу, і сюрпризи, до яких він не готовий.
 • Йому завжди потрібно час на обдумування. Якщо жінка вимагає від нього моментального відповіді на питання, то, швидше за все, він буде негативним. Телець ніколи не приймає рішення спонтанно. Тільця не можна квапити, вони не терплять цього. І це важливе правило, якщо дівчина хоче бути близькою людиною, з яким чоловікові комфортно.
 • Його може зацікавити дівчина, яка вміє вести господарство, готувати, бути ощадливої й економною. Він оцінює свою обраницю як майбутню дружину і матір.

Як дівчина-Телець і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Телець і дівчина-Телець відносяться до тієї категорії людей, які до останнього і всіма силами намагаються зберегти стосунки, особливо якщо їх об’єднують діти, побут, нерухомість, фінанси або сімейний бізнес. Тельці навряд чи стануть розлучатися з-за таких причин, як відсутність взаєморозуміння, охолодження почуттів або часті сварки.

Приводом для розриву може стати лише суттєва подія, наприклад, зрада або поява інших відносин. В іншому випадку кожен з них залишає шанс іншому на перемир’я і возз’єднання. При будь-яких обставин чоловік і жінка знаку Телець болісно переживають розставання і навіть можуть довго сподіватися на відновлення відносин.

Як парі знайти спільну мову

Щоб дівчина-Телець і хлопець-Телець підвищили свою сумісність, потрібні незначні зусилля. Відносини двох Тельців псуються через рутини, одноманітності і консерватизму. Їм варто менше турбуватися про побутові проблеми, а частіше проводити час наодинці в романтичній обстановці і виявляти турботу. Наприклад, чоловік може порадувати кохану букетом без приводу або подарунком, а жінка – влаштувати побачення в незвичайному місці.

Двом впертим Тельцям слід пам’ятати, що принциповість і образливість псують їх відносини і заважають прийти до компромісу. Їм слід навчитися слухати один одного, рідше висловлювати критику та бути менше прискіпливими.