Сумісність Овна і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Водолієм і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Водолій

Секрет сумісності Овна і Водолія криється в стихіях цих знаків зодіаку. Перший – це представник Вогню, а другий – Повітря. Тому сильний духом Водолій здатний не тільки вивести з себе агресивного Овна, але і повністю загасити його гнів.

У таблиці ми зібрали короткі характеристики Овна і Водолія.

Овен Водолій
Агресивний Володіє ясним розумом і високим інтелектом
Лідер Поміркований і спокійний
Цінує шлюб Доброзичливий і товариський
Поважає свою другу половинку Віддає всього себе рідним і близьким
Цілеспрямований і працьовитий Завжди прислухається до інтуїції

Яскрава стихія вогню Овна спільно з крижаним спокоєм стихії повітря Водолія гарантують сильний і креативний союзу на довгі роки. Головним у союзі виступає Овен, але Водолій має на нього помітний вплив.

Сумісність Водолія-жінки і Овна-чоловіки

Однозначно, гармонійним союз не назвати, але ці люди варті один одного. У парі завжди будуть розбіжності, що від них, на жаль, нікуди не дітися.

В той же час сумісність знаків зодіаку Водолій і Овен досить висока, а головна особливість міцною пари – в можливості представника Повітря контролювати, надихати і змінювати грозного Овна.

У дружбі

Союз Овна і Водолія буде яскравим, емоційним, несхожим на інші, а найголовніше – він принесе користь обом. З Водолієм Овен зможе змінитися в кращу сторону, причому зробить він це непомітно для самого себе. Чоловік і жінка знаходять важливі для себе критерії в такій дружбі: вірність, чуйність і загальні інтереси.

Висока сумісність знаків зодіаку Овен і Водолій можлива на тлі добродушности і легкості в спілкуванні. Нехай Овен-чоловік іноді і запальний, але це не заважає йому знаходити друзів і ставати для них опорою. А жінка-Водолій завжди знаходиться в колі людей, які цінують і поважають її.

У любові

Для жінки-Водолія і чоловіка-Овна важлива емоційна складова відносин. Про Овна можна сказати однозначно – це палкий і темпераментний коханець, Водолій, в свою чергу, ще той інтриган. Таке поєднання тільки підвищує сумісність цих знаків зодіаку. Конфлікти можуть бути на теми того, що Водолій-жінка любить свободу, яку чоловік-Овен не завжди може їй дати.

В любові у цих двох знаків зодіаку ніколи не буде все тихо і мирно, але загальна енергія, сила духу і яскраві характери дають шанси на успіх.

У шлюбі

Головна проблема в шлюбі Водолія-жінки і Овна-чоловіки – це вибухові характери, обидва не будуть миритися з несправедливістю, відмовляться мовчати в конфліктній ситуації і стануть прямолінійно доводити свою правоту.

Якщо у вогненних парах це призводить до розставання, то Овен і Водолій зможуть знайти спільну лінію, яка проявиться у спільних справах, побуті, сім’ї чи дітей. Їх об’єднує те, що вони створили самі. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі гарантує Овну і Водолію вірні і міцні стосунки на тривалий час.

У ліжку

Астрологи вважають, що найвища сумісність у Овна і Водолія як раз в інтимному житті. Перший – лідер, який керує процесом, його темпераменту вистачить на двох.

– Овен любить екзотику і дозволяє собі сміливі експерименти. Водолій готовий до такого повороту, більш того, жінка буде тільки підштовхувати вогняного чоловіка до нових вершин.

У роботі та бізнесі

Завдяки високої комунікабельності та розвиненому інтелекту Овна і Водолія між ними можливий плідний робочий союз. Так як Водолій виступає порадником, а Овен виконавцем, то в партнерстві не буде місце конфліктів.

Єдине, Овен може спеціально принижувати Водолія, щоб підняти таким способом собі самооцінку. Водолій витерпить і при зручному випадку поставить Овна на місце.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Овна і Водолія у відносинах становить приблизно 75%. Тобто в більшості випадків виходить сильний союз, але стихії все одно суперечать один одному, що викликає чимало проблем.

Плюси відносин Мінуси відносин
Загальні цілі і мрії Часті сварки і непорозуміння
Люблять спільний побут Зайва вимогливість один до одного
Романтика, пристрасть, впевненість одне в одному Вимогливість до дрібниць
Турбота, доброта, повага Водолій здатний на зраду, Овен цього ніколи не пробачить
Відмінна команда, де один управляє, а інший діє Можливі затяжні конфлікти

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Овна

Взаємна повага – це база відносин між чоловіком-Водолієм і жінкою-Овном. Сумісність союзу може бути під загрозою через самовпевненість Овна, яка дратує Водолія. Вони можуть створити міцні відносини, але щоб довести їх до ідеалу, доведеться докласти чимало зусиль.

У дружбі

Водолій і Овен схожі незважаючи на різні стихії. Основна спільна риса – це товариськість, яка і гарантує високу сумісність у дружбі. Вони чудово проводять час разом, знайдуть спільні теми для розмови і завжди підтримають у важкій ситуації. Ці дві людини по-справжньому вміють дружити, а за рахунок довіри один до одного цінують створений союз, намагаючись уникати гострі теми.

Овен – один з небагатьох знаків зодіаку, який яскраво проявляє лідерські якості. Водолій-чоловік при цьому залишається в тіні, але за рахунок природного дотепності легко зможе приструнити агресивного і вразливого одного-дівчину.

У любові

В плані любові у хлопця-Водолія і дівчини-Овна все набагато складніше. У цих стосунки відсутня душевна теплота і романтика, саме тому сумісність у дружбу у них набагато вище, ніж в любовних відносинах. Незважаючи на це союз можливий, причому він може бути досить сильним і емоційним, причина цього харизматичність і яскравий темперамент жінки-Овна і легкість, а також невичерпна енергія Водолія.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Водолій миє знижуватися з упертості шпалери знаків зодіаку. Тільки Водолій вміє визнавати свої помилки, а Овен рідко на таке піде. А небажання йти на компроміс завжди згубно для відносин.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі цих знаків зодіаку нижче середнього. Причина – в бажанні переробити свого партнера, а Водолій і Овен завжди відрізняються упевненістю в собі. Шлюб зживе себе в перші ж роки спільного життя, якщо обидва будуть налаштовані категорично: вимоги лунають все частіше, а розмови про розлучення стають більш відчутними.

чоловік і Жінка з твердим характером можуть вивести свій шлюб на вірний шлях. Для цього доведеться забути про гордість і своїх принципах. І таке рішення подарує двом знакам відносини, які ніщо не зруйнує. Щирість, доброта, взаємоповага і пристрасть – те, що зміцнити союз і продовжить його на довгі роки. Ще одна особливість, яка зближує знаки зодіаку – Водолій і Овен обожнюють дітей, а будучи дідусем і бабусею, з задоволенням возяться з онуками.

У ліжку

В інтимному плані у Водолія-чоловіки і Овна-жінки може панувати гармонія. У ліжку їх чекає маса приємних моментів. Чоловік-Водолій любить, коли жінка керує процесом, а Овен з величезним бажанням проявить свої лідерські якості в сексі.

Водолія-чоловіка накриє хвиля пристрасті і задоволення, а Овен-жінка отримає бажане – повний контроль над партнером. Інтимне життя двох знаків зодіаку буде наповнена ласкою, ніжністю і витонченістю.

У роботі та бізнесі

Партнерські відносини Водолія і Овна часто переростають у дружбу. Причина в загальних цілях, працездатності та вміння вести будь-які складні справи. У бізнесі Овен буде йти напором, ризикувати, а Водолій підштовхне або виправить помилки. Жінки-Овни більш акуратні, і це подобається впевненому Водолію. Він вміло візьме в обіг енергію та інтелект Овна, щоб поєднати їх зі своїми якостями і отримати результат взаємовигідного співробітництва.

Астрологи зазначають, що Овен ставить на перше місце свої відчуття, почуття, а вже потім думає про прибуток у будь-якому починанні. Водолій у цьому плані більш практичний. У бізнесі кожен зайнятий своїми обов’язками, що повністю виключає вірогідність серйозних конфліктів.

Плюси і мінуси відносин

Овен і Водолій створюють союз, якому не буде рівних, але за умови, що обидва готові змінюватися в кращу сторону і підлаштовуватися під свого партнера. Таке трапляється рідко, так як Овен навіть в образі жінки ніколи не здає своїх позицій і йде до кінця в своїх планах і цілях. Союз буде наповнений емоціями різного характеру, але сумісність знаків в відносинах від цього не стане нижче.

Плюси союзу Мінуси союзу
Загальні інтереси Часті сварки
Взаємна турбота, любов, пристрасть Водолій-чоловік не завжди готовий миритися з владою Овна-жінки
Повагу головних принципів партнера Впертість з боку обох
Спільний побут, щира підтримка З-за розбіжностей здатні на швидкий розрив відносин
Здатні на міцну дружбу, можуть створити спільний бізнес Конфлікти можуть переростати у відкриту агресію

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Водолій

Овен і Водолій – це головні загадки гороскопу. Якщо з Овном ще більш-менш все зрозуміло, хоча б в плані його принципів, то Водолія так просто не зрозумієш. Представник стихії повітря дивиться на Овна як на сильного і впевненого людини, при цьому він бачить всі його недоліки, з якими готовий миритися. Овен, в свою чергу, відноситься до Водолія як до ніжному створінню, яке потрібно берегти від небезпек. Обидва готові до таких ролей, хоча іноді можуть поборотися за право бути головним у союзі.

Сумісність знаків зодіаку сильно залежить від життєвих обставин і умов, в яких дівчата познайомилися. Водолій-жінка і Овен-жінка мають всі шанси на міцну дружбу, тому що їм нічого ділити. Разом вони будуть подорожувати, відвідувати вечірки і збиратися в колі спільних друзів. Все, що треба Барана, зовсім не цікавить Водолія. Як говориться, протилежності притягуються. І якраз цей союз доводить дану теорію.

Чоловік-Водолій і чоловік-Овен як друзі і партнери

Сумісність знаків Овна і Водолія обумовлена тим, що вони завжди зможуть знайти спільну мову, причому в будь-якій сфері життя. Овен володіє неймовірною енергією, сміливістю і рішучістю. Водолій, бачачи перед собою настільки впевненого і сильної людини, бажає йти одним шляхом з ним, так як розуміє, що партнерство буде взаємовигідним.

Між чоловіком-Овном і чоловіком-Водолієм присутній дух суперництва, який іноді виходить за межі розумного. Але це тільки підбурює їх ставити нові цілі і досягати результату. Овен і Водолій – це хороші друзі, дружба яких подпитана довірою, підтримкою і загальними планами. У бізнесі вони теж обов’язково знайдуть ідеї для спільної роботи на довгі роки.