Жінка-Терези і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Діва як пара

Ваги-жінка і чоловік-Діва сумісні в середньому на 85 відсотків. Серйозний, поміркований, надійний чоловік і життєрадісна, жіночна, витончена дівчина справляють враження красивою і гармонійною пари.

Але вони мають чимало суперечностей. Їх відносини може зіпсувати педантичність, перфекціонізм і дріб’язковість Діви. Але на сумісність знаків зодіаку позитивно впливає дипломатичність дівчата-Ваг. Вона здається легковажною, але в реальності є проникливим і розважливим людиною, тому вміє уникати прямих конфліктів і непомітно впливати на впертого партнера.

Плюси відносин

Незважаючи на відмінності у світогляді і характері, Діва, Терези можуть доповнювати один одного. Він робить їхні стосунки міцними і стабільними, а вона – позитивними і романтичними.

У даного астрологічного поєднання є й інші переваги:

 • Діва-чоловік – це надійна опора для будь-якої жінки. Він не боїться брати відповідальність, вміє вирішувати проблеми, тому є підходящим партнером для нерішучої дівчата-Ваги.
 • Працьовитий і прагматичний чоловік прагне досягти високого матеріального становища, в чому його повністю підтримує дівчина, яка любить комфорт і гарні речі.
 • Жінка правильно мотивує свого обранця. Вона бачить його потенціал, тому вселяє їй впевненість і непомітно, ненав’язливо ставить амбітні цілі.
 • Їхнім стосункам не загрожують зради. Обидва не належать до тієї категорії людей, які люблять ризикувати і шукають сумнівні любовні пригоди.
 • Чоловік-Діва і жінка-Терези мають інтелектуальну сумісність і духовну близькість. Кожен з них бачить в партнері гідну особистість, тому ставиться з повагою і завжди прислухається до думки коханої людини.

Мінуси відносин

Діва-чоловік і жінка-Терези по-різному проявляють емоції. Він як людина стриманий і навіть замкнутий намагається зберігати самовладання і насилу говорить про свої почуття. Вона ж схильна до різких перепадів настрою – її оптимізм і радість можуть раптово змінюватися роздратуванням, сумом і капризами.

У цього поєднання знаків зодіаку є інші недоліки:

 • Дівчині-Терезам не вистачає романтики, пристрасті, душевної теплоти, турботи і визнань з боку чоловіка-Діви. Докази його любові мають матеріальну, а не емоційну форму.
 • Між партнерами нерідко виникають суперечки-за фінансів. Вона докоряє його дріб’язковість, жадібність і скупість, а він дратується через її марнотратства, непотрібних покупок і невміння розпоряджатися грошима.
 • Діва любить критикувати оточуючих і зазвичай не вибирає слова. Його зауваження можуть бути неприємними, особливо для чутливої жінки, яка хворобливо реагує на причіпки коханої людини.
 • Консервативний чоловік чинить опір будь-яким змінам, дівчині ж, навпаки, потрібні різноманітність, рух і зміна обстановки.
 • Чоловікові-Діві, який зациклений на чистоті і порядку, не подобається, що його обраниця часто лінується і не хоче займатися побутом.

Сумісність Ваг-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Дівчина-Терези має гарну дружню сумісність з усіма знаками зодіаку, тому легко знаходить підхід навіть до такого малообщительному людині, як Діва. Жінка-Терези і чоловік-Діва цінують дружбу, тому що обидва отримують користь від таких відносин.

Життєрадісна дівчина вносить різноманітність в розмірене життя одного-Діви. Він не любить галасливі компанії, але не може відмовити подрузі, тому часто супроводжує її на різних заходах. Чоловік надає їй не лише моральну, але й практичну допомогу, наприклад, безоплатно вирішує її проблеми або допомагає з справами по будинку.

Сумісність Діви-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові складно назвати високою. Якщо між ними виникають відносини, то вони розвиваються романтично, але повільно. Вихований, консервативний Діва-чоловік знає, що за дівчиною потрібно красиво залицятися, тому запрошує її на побачення, прогулянки, дарує їй квіти і подарунки. Але він не показує сильну зацікавленість і не проявляє наполегливість.

Жінці, яка звикла до чоловічого увазі, хочеться, щоб шанувальник-Діва був більш активним, ініціативним і винахідливим. У Терезів і Діви складаються гармонійні стосунки, але у них часто не вистачає пристрасті і яскравих емоцій.

Сумісність пари в ліжку

Інтимні уподобання дівчата-Ваг і чоловіки-Діви багато в чому збігаються. Для них більше важливі емоційна близькість і комфортна обстановка, а не фізичний зв’язок. Чуттєва, ніжна, лагідна жінка-Терези отримує задоволення поруч з партнером-Дівою, хоча в ліжку, як і в звичайному житті, їй може не вистачати наполегливості, активності, сміливості та ініціативи з його боку.

Цієї парі слід працювати над своєю сумісністю, відверто говорити про власні бажання, не боятися вносити різноманітність в інтимне життя, шукати джерела натхнення, наприклад, у журналах або фільмах для дорослих.

Дівчина-Терези і чоловік-Діва у шлюбі

Ваги-дівчина і Діва-чоловік мають всі шанси стати гармонійною, щасливою сімейною парою, незважаючи на відмінності. Їхні стосунки багато в чому залежать від того, чи готові обидва партнера миритися з недоліками один одного і шукати компроміси.

Чоловік може дорікати дружину в ліні і нездатності підтримувати ідеальний порядок. Або взяти той факт, що його обраниця не любить займатися побутом, зате має безліч інших переваг, наприклад, вміє створювати затишок, не влаштовує скандали і не нищить ревнощами. Сім’я з жінкою-Терезами може бути комфортною і позитивною, якщо не чинити на неї тиск.

У чоловіка, незважаючи на прискіпливість, зацикленість на чистоті і дріб’язковість, є багато позитивних рис. Жінка, яка вибрала в чоловіки Діву, може бути впевнена в стабільному і забезпеченому майбутньому. Він має хороше матеріальне становище, зберігає вірність дружині, проводить вільний час з близькими, ніколи не пожертвує інтересами родини заради кар’єри чи захоплень.

У цієї пари можуть виникати не тільки побутові суперечки, але і розбіжності з-за того, як організувати дозвілля. Їй хочеться отримувати нові враження, а він віддає перевагу спокійний і тихий відпочинок.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Діва

Сумісність знаків підвищується з появою в родині малюка. Діва-чоловік і Ваги-дівчина гармонійно доповнюють один одного, тому їх діти ростуть вихованими, але в той же час активними, допитливими, сміливими і творчими.

Діва належить до того рідкісного типу батьків, які цілком присвячують себе дітям. У нього завжди є сили і бажання, щоб піти з дитиною на прогулянку, пограти, допомогти з домашнім завданням, поговорити по душах або вибрати подарунок. Він може надмірно опікувати дітей, але мама-Ваги стежить за тим, щоб у них була можливість отримати власний досвід і стати самостійними.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Ваг-жінки

Ці знаки зодіаку відмінно підходять одне одному для того, щоб бути колегами або бізнес-партнерами. Креативна дівчина має безліч ідей, а поміркований, практичний і передбачливий чоловік знає, як їх реалізувати.

Жінці вистачає дипломатичності і такту, щоб відстоювати свою позицію, але не обмежувати чоловіче самолюбство, а, навпаки, стимулювати і надихати чоловіка-Діву. Тому вона може бути не тільки його напарником, але й керівником. Вона може успішно працювати, навіть будучи у нього в підпорядкуванні. Особливо якщо начальник-Діва не стане різко критикувати її.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Ваги

Чоловікові знака зодіаку Діва потрібно постаратися, проявити фантазію і побороти свою скритність, щоб добитися взаємності дівчини. Йому треба знати деякі риси характеру Ваг, щоб виділитися на тлі численних шанувальників:

 • Вона схильна до перепадів настрою. Чоловікові-Діві слід проявляти чуйність і не дорікати її за чутливість, плаксивість або капризи. В такі моменти їй хочеться, щоб він підтримав її, поговорив з нею і пошкодував.
 • Їй подобаються сміливі, впевнені в собі люди. Вона сама є людиною нерішучою, хто сумнівається, тому їй потрібен активний та ініціативний партнер.
 • Жінка знака зодіаку Терези завжди оцінює матеріальне становище чоловіка. Він повинен бути не тільки забезпеченим, але і щедрим. Заради своєї коханої Діві-чоловікові доведеться забути про звичку на всьому економити.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Висока сумісність Діви-чоловіки з Вагами-жінкою заснована на тому, що його приваблюють її м’якість, поступливість і жіночність. Але він вимогливий до дівчат, тому його обраницею може стати далеко не кожна.

Коротко розповімо, що треба знати про Діву:

 • Він любить порядок у всьому, тому у жінки має бути все ідеально, у тому числі зовнішній вигляд, одяг, макіяж, зачіски, манери, мова. Йому важливо, щоб і вдома у неї панувала чистота.
 • Його дратують дурні, неосвічені, самовдоволені, істеричні і виховані жінки, тому тактовна, чарівна дівчина-Терези справляє на нього приємне враження.
 • Йому не подобається недоречне або надмірний прояв емоцій. Терезам доведеться попрацювати над собою, наприклад, навчитися зберігати самовладання і вирішувати проблеми конструктивно.

Як дівчина-Терези і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Терези схожим чином ведуть себе, коли розлучаються. Жінка довго приймає рішення про розставання і не любить з’ясовувати стосунки в подібній ситуації, тому поступово віддаляється без пояснення причин.

Чоловік-Діва теж може просто припинити спілкування, особливо якщо любовний зв’язок була недовгою. Але він вкрай болісно реагує на розрив, якщо йде його кохана. Йому не подобаються різкі зміни, тому він може робити спроби перемир’я. Діва належить до того рідкісного типу чоловіків, які здатні підтримувати теплі стосунки з колишньою дівчиною і при необхідності допомагати їй, особливо якщо відчуває перед нею провину.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Діва підвищать сумісність, якщо перестануть сумніватися в почуттях один одного. Чоловік відчуває страх близьких стосунків, особливо якщо має негативний досвід минулого. Тому він зберігає дистанцію і не поспішає з зізнаннями чи весіллям.

Дівчину в свою чергу турбує те, що партнер часто вказує їй на недоліки. Вона боїться йому втратити, тому болісно реагує на зауваження Діви, особливо з-за зовнішності. Ситуацію може змінити тільки чоловік. Йому варто стати більш уважним, ніжним, ласкавим до обраниці, щоб вона була в піднесеному настрої.