Сумісність Раку і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Стрілець

Вічна боротьба стихії Води і Вогню практично не дає шансів на те, що пара може бути по-справжньому щасливою. Стрілець і Рак все ж можуть створити цікавий союз, але його основою буде постійне протистояння. Спеціально вони ніколи не почнуть спілкування, тільки випадкова зустріч і цікавість змусить їх переглянути в бік один одного.

У таблиці ми виділили головні особливості кожного знака зодіаку.

Стрілець Рак
Оптиміст, завжди шукає нові пригоди і емоції Чутлива й тонка натура
Лінивий Ранимий, образливий, при цьому потайний
Цілеспрямований, працьовитий Хороша інтуїція
Ревнивий На перше місце ставить сім’ю
Здатний на зраду Відповідальний, дисциплінований
Розкутий, товариський Ревнивий, вимогливий
Схильний до зміни думки Нерішучий, повільний
Прямолінійний Романтичний

На основі характеристик Раку і Стрільця можна зробити висновок, що відносини будуть складними. Їм доведеться довго працювати, переступати через свою гордість і принципи, щоб створити гарний і сильний союз на довгі роки.

Сумісність Стрільця-жінки і Раку-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Рак і Стрілець нижче середнього, але це ще не привід засмучуватися і йти від свого партнера. Якщо Стрілець готовий трохи приструнити свій буйний і яскравий характер, а Рак хоч іноді буде прислухатися до його бажань, то ймовірність створити міцний союз виростає в рази.

Стрілець і Рак поводяться абсолютно по-різному залежно від сфери життя. Жінка відрізняється своєю добротою і оптимістичним настроєм. Раку ця риса дещо дратує, так як він не розуміє, навіщо витрачати час на інших, коли можна зайнятися своїми справами і проблемами. Стрілець не може сидіти на одному місці занадто довго, а Рак воліє проводити час в затишному гніздечку, яке роками не змінювало зовнішній вигляд.

У дружбі

Раку і Стрільця не так багато спільних тем, які можна було б обговорити. А протилежні погляди на відпочинок і розваги головна перешкода для дружби цих людей. Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Рак в дружніх відносинах низька, причому не має значення їх вік.

Проте їх можуть пов’язувати духовні теми, і при зустрічі їм є про що поговорити. Але хіба на цьому можна побудувати довгу і міцну дружбу? Швидше ні, ніж так.

У любові

Жінка-Стрілець – ритмічна, яскрава дама, яка часто дозволяє собі сказати зайвого. Вона говорить все, що приходить на розум, навіть не замислюючись про наслідки. А Рак тендітний, ніжний і дуже образливий по природі людина.

В любові Рак і Стрілець не можуть знайти щось ще, крім спалахнули одномоментно почуттів. Всі позитивні емоції і симпатія, яка з’явилася на початку, випаровуються при кожній сварці чи образі. Сумісність цих знаків зодіаку в любові нижче середнього, і чекати чудес все-таки не варто.

Чоловік-Рак і жінка-Стрілець настільки різні, що їм важко навіть зробити зусилля, щоб спробувати зрозуміти думки свого партнера. Але все ж перше потяг у них буде яскравим, так як чоловік побачить в жінці справжнє сонце, яке буквально обпікає своєю енергією. А дівчина, в свою чергу, захоче розгадати загадку скритного Раку.

У шлюбі

Стрілець і Рак рідко доходять до шлюбу. Зазвичай причиною стає сильна закоханість або загальна мета. Все через надто енергійного і вибухового характеру жінки-Стрільця – Рак не може довго слухати обурені крики і претензії. Жінка рідко націлена на те, щоб займатися домашніми справами, а Рак, як представник сильної статі не буде брати на себе цю частину обов’язків. Згідно астрології, Стрільці можуть змінити другій половинці, але для Раків це неприйнятну поведінку.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі підтверджує те, що Вогонь і Вода – дуже різні, між ними постійно буде протистояння. Так і в житті жінки і чоловіки не виключені взаємні докори і сварки.

У ліжку

Інтимне життя Стрільця і Раку зазвичай влаштовує обох. Рак, хоч і закритий чоловік, але в ліжку може розкрити всю свою чуттєвість і романтику. Жінка-Стрілець – пристрасна особа, яка хоче отримати задоволення сповна, але при цьому вона не забуває про свого партнера.

Раку подобається вогняна королева, він буде слідувати її бажанням. Тільки навряд чи відносини вийдуть за рамки ліжку, хоча Рак буде наполягати на цьому, а Стрілець не захоче втрачати свою свободу.

У роботі та бізнесі

В роботі у Стрільця і Раку вічна боротьба за лідерство. Жінку-Стрільця абсолютно не бентежить конкуренція з чоловіком-Рак, який теж хоче бути першим. І, як показує практика, Стрілець зі своєю невгамовною енергією, цікавими ідеями та працьовитістю виграє цей бій.

Якщо говорити про партнерство, то Стрілець не буде довго триматися в бізнесі з Раком, вона втомиться від його повільність і розважливості. А чоловік-Рак може розірвати будь-які договори зі Стрільцем з-за мінливого характеру жінки.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Раку і Стрільця у відносинах не найвища. Винятки з правил є завжди, але цим людям доведеться подолати багато перешкод і вирішити складні проблеми, щоб жити тихо і мирно.

У таблиці ми зібрали основні мінуси і плюси відносин між Стрільцем-жінкою і Рак-чоловіком.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Романтика Ревнощі з боку чоловіка-Рака
Пристрасть і інтим, що влаштовує обох Постійні сварки
Турбота Раку і ласка Стрільця Стрілець-жінка може змінювати партнера
Вірність Раку змушує Стрільця переглянути свої принципи Уразливість і вразливість Раку виводить з себе Стрільця
При бажанні можуть розмежовувати обов’язки Мало спільних тем і цілей

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Раку

Складуться відносини між чоловіком Стрільцем і жінкою-Рак, багато в чому залежить від зовнішніх обставин. Сумісність цих знаків зодіаку означає, що вони не можуть довго перебувати в одній компанії, їм навіть важко слухати один одного.

Але в той же час у кожного є цікава риса, яка притягує. Цікавість іноді грає Стрільцю та Раку на руку і дає шанс створити сильний тандем.

У дружбі

Рак і Стрілець можуть подружитися. Чоловікові сподобається тиха і чуттєва жінка, яка ще і відмінна господиня. А жінка-Рак побачить у вогняному представника справжнього принца з казки. Адже романтичний, велелюбний вогненний знак може легко закрутити голову навіть такої серйозної жінки-Раку.

Тільки рано чи пізно дівчина побачить в одному ловеласа, який не вміє тримати слово. Сумісність у дружбі тримається на середньому рівні, так як Рак просто не може почати довіряти Стрільцеві. При цьому в знаків зодіаку складні характери, які буквально відштовхують один від одного.

У любові

Рак і Стрілець навряд чи закохаються один в одного з першого погляду. Може з’явитися інтерес до співрозмовника, але для серйозних стосунків потрібно, щоб пройшло багато часу. Причому воно не завжди грає їм на руку. З кожною новою зустріччю Рак-жінка розчаровується у Стрільці, так як розуміє, що їй складно буде полюбити людину, який сам толком не знає, чого він хоче. А Стрілець, спочатку зацікавився тихою дівчиною, зрозуміє, що йому з нею нудно.

В любові Стрільцеві потрібна не тільки романтика, це і спільні інтереси, і спільне веселе проведення часу. Стрілець-чоловік оточений жінками, а Раку не подобається такий розклад. Ревнощі і сварки будуть в відносини практично завжди, що знижує сумісність цих знаків зодіаку.

У шлюбі

Рак відноситься до шлюбу відповідально, ця жінка ніколи не піде на такий важливий крок, якщо не буде впевнена у майбутньому дружині. Стрільцеві доведеться докласти чимало зусиль, щоб завоювати довіру супутниці. Жінка і чоловік будуть довго обговорювати момент офіційного визнання своїх відносин, і якщо знайдуть компроміс, то в підсумку одружаться.

Часто Рак і Стрілець погоджуються на шлюб тільки в зрілому віці. Цей момент настає, коли чоловік нарешті нагуляється і отримає сповна всі емоції. А Рак готовий до цього завжди, але не з кожним зустрічним. Сумісність у коханні та шлюбі у них невелика, але якщо вийде переступити через свою гордість і принципи, то союз буде наповнений любов’ю, турботою і пристрастю.

У ліжку

Рак-жінка рідко йде на відносини заради сексу. Вона дуже закрита особа і не дозволяє собі вольностей за типом зустрічей для інтиму. Однак це твердження не відноситься до Раку в молодості. Пристрасний Стрілець-чоловік побачить в дівчині величезний потенціал, адже вона пристрасна, ніжна коханка.

Жінка-Рак зробить все, щоб Стрілець запам’ятав їх зустрічі надовго. Проблема виникне в той момент, коли Рак захоче перейти в більш серйозні стосунки, а Стрілець буде всіляко уникати цього.

У роботі та бізнесі

У роботі Рак і Стрілець зможуть створити серйозний і плідний союз. Жінка легко віддасть кермо правління Стрільцю, який буде придумувати нові цілі і способи рішення проблем.

При цьому чоловік зможе отримати масу корисних порад від чуйною і раціональної жінки-Раку. Якщо вони відкинуть свої вимоги і зосередяться тільки на бізнесі, то партнерство буде тривати довгі роки.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків в усіх сферах не найвища, але не варто виключати той факт, що протилежності притягуються. Стрілець і Рак не тільки належать до різних стихій, але і дивляться з різних кутів на любов, дружбу і шлюб. Ці відмінності і притягають їх, даючи привід спробувати себе у відносинах і в створенні сім’ї.

У таблиці ми зібрані плюси і мінуси цього союзу.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Романтика, турбота, повага з обох сторін Можливі зради з боку Стрільця
Рак візьме на себе всі обов’язки по дому, вона хороша господиня, а Стрілець забезпечить сім’ю грошима Непорозуміння, сварки, конфлікти через дрібниці
Не сперечаються за лідерство Вимогливість Раку, обмеження волі Стрільця
Збігаються в поглядах на інтим Різні цілі в житті
Їм цікаво вести розмови один з одним По-різному бачать спільний відпочинок

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Стрілець

Не найкраща сумісність знаків зодіаку забезпечується за рахунок протистояння стихій. Рак-жінка і Стрілець-жінка – це добрі приятельки, і не більше. Їм важко дружити, так як вони постійно сперечаються і не можуть визначитися, як їм проводити час. Дівчина-Стрілець хоче гуляти, розважатися і шукати нові знайомства, а дівчина-Рак бажає сидіти вдома і читати книги.

Різниця в поглядах на чоловіків теж стає каменем спотикання, через якого створити дружній союз практично неможливо. Зате ці дівчата можуть легко спілкуватися по навчанню або роботі.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Рак як друзі і партнери

Цим чоловікам набагато простіше знайти спільну мову, якщо вони будуть партнерами по бізнесу. Відповідальність в роботі у Раку і Стрільця завжди на високому рівні, вони вміють працювати на результат. І хоча сумісність знаків практично не дає шансів на тривалу співпрацю, але заради вигоди вони будуть продовжувати спілкування, яке випадково може перерости в міцну дружбу.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Рак рідко стають нерозлучними друзями, у них різні погляди на розваги і загальний дозвілля. Стрілець готовий ночами безперервно гуляти і ходити в нічні клуби, щоб поповнювати свою скарбничку новими знайомствами. Рак поруч з ним буде почувати себе незатишно, але цікавість все одно залишиться.

Може бути, коли обидва обзаведуться сім’ями, у них з’явиться шанс стати ближче один до одного. До речі, така можливість у кілька разів зростає, якщо Стрілець і Рак почали своє спілкування на роботі або створили спільний бізнес.