Сумісність Козерога і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Козеріг і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Козерогом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Козеріг і Риби

Козерогові підходить характеристика емоційно холодного і закритого людини. Такі люди націлені на результат, виявляють завзятість і часто не схильні до співчуття. У представників знаку зодіаку Риби, навпаки, присутні почуття емпатії, чуйності і великодушності. Риби не пройдуть повз чужої проблеми, вони володіють інтуїцією, трохи розсіяно і не завжди пунктуальні.

Козеріг Риби
Наполегливий і цілеспрямований романтик
Замкнутий і нетовариський Добрий і товариський
Сміливий і рішучий Не впевнений у власних силах

Сумісність Риб і Козерога вище середнього. Їх стихії – Вода і Земля – поєднуються і дають шанси закоханим бути разом. Різні темпераменти і погляди на життя не стають перешкодою у спілкуванні цих людей, вони вдало доповнюють один одного. Козеріг і Риби можуть дружити, побудувати сім’ю або взаємодіяти як колеги.

Сумісність Козерогів-жінок і Риб-чоловіків

Козерогові-жінці подобаються чоловіки-інтелектуали. Саме тому вона може звернути свій погляд на хлопця-Риби. Він не зациклений на грошах, але володіє творчим потенціалом, а також гострим розумом. При цьому Козеріг-жінка приваблює чоловіка-Риби своєю жіночністю.

Їх стосунки розвиваються повільно. Обидва обережні, Риби бояться отримати відмову, а Козеріг зробити неправильний вибір. Тому, незважаючи на високу сумісність в любові ці знаки зодіаку найчастіше починають відносини з дружби.

У дружбі

Дружнє спілкування зазвичай зав’язується на загальних захоплення і хобі. Риби і Козеріг можуть скласти один одному компанію на прогулянці і подискутувати про якійсь книзі. В дружбі жінка-Козеріг довго придивляється до чоловіків-Риб, аналізуючи, наскільки їй підходить цей хлопець.

Чоловік-Риби завжди прийде на допомогу своїй подрузі і виконає будь-яке її прохання. Він робить це від душі, хоча може відчувати любовний потяг до дівчини і тактовно не виходити за рамки дружби. Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби допомагає їм поступово перейти з дружніх відносин в любовні.

У любові

Любовні стосунки між Козерогом-дівчиною і Рибами-чоловіком наповнені романтикою і ніжністю. У них немає пристрастей і скандалів з биттям посуду, а присутня повага і турбота. Чоловік-Риби доглядає за коханою з особливою теплотою: дарує їй приємні подарунки, влаштовує романтичні поїздки і готує смачні сніданки.

А головне, він не тисне на неї і не намагається контролювати – дівчині-Козерогові найчастіше подобаються хлопці, які виступають за рівноправність. Тому, отримавши визнання в любові, вона розглядає Риб як потенційного майбутнього чоловіка. Надалі сумісність знаків зодіаку Риби і Козеріг підштовхне цих жінку та чоловіка до створення сім’ї.

У шлюбі

Подружнє життя цих людей розмірене і спокійна. Іноді чоловік-Риби може ревнувати кохану, але влаштовувати допит з пристрастю точно не стане. Козеріг теж може “будується” обранця своєю впертістю, дружині складно поступитися навіть у дрібницях. Але чоловік розцінює це як примха і не більше того.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі означає щасливе сімейне життя Козерога і Риб. У такому союзі обоє є здобувачами, а побутом займаються у вільний час. Грошима краще завідувати дружині, оскільки Риби можуть спускати їх на вітер.

У ліжку

Жінка-Козеріг природна і пластична в ліжку. Поряд з романтичним коханцем-Риби вона тане як свічка. Партнер довго готується до близькості, дарує дівчині ніжні поцілунки і говорить компліменти. Риби-чоловік знаходить свою обраницю яскравою і сексуальною, вона повністю влаштовує в інтимному плані.

Обидва не люблять грубості і не володіють підвищеним лібідо. Їх інтимне життя не надто пристрасна, зате наповнена позитивними емоціями і взаємною довірою.

У роботі та бізнесі

В робочому тандемі безумовним лідером є дівчина-Козеріг. Вона зібрана, організована і уміло керує робочим процесом. Козеріг ніколи не запізнюється і того ж вимагає від підлеглих.

Для хлопця-Риб відведена роль ідейного натхненника. Він легко придумує цікаві проекти і розробляє унікальні пропозиції для клієнтів. Риби здатні зарядити позитивом цілий колектив, однак цей чоловік занадто м’який, щоб зайняти керівну посаду. Він і сам не прагне до керівної посади, т. к. завжди заробить своїми ідеями.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Риб і Козерога у відносинах заснована на спільних інтересах і взаєморозуміння. У пари є як сильні, так і слабкі сторони – ми зібрали їх у таблиці.

Плюси союзу Мінуси союзу
Не воюють за лідерство у відносинах Козероги дуже вимогливі до Риб
Люблять спокійний дозвілля Чоловік-Риби часто ревнують улюблену
Збігаються в темпераментах Немає пристрасті у стосунках
Схожі в захоплення та хобі Чоловіка дратує емоційна відстороненість дівчата
Швидко залагоджують конфлікти Козеріг не терпить уразливості партнера

Сумісність чоловіків-Козерогів і жінок-Риб

Чоловік-Козеріг вибірковий, він довго шукає підходящу дівчину. Жінка-Риби може випадково потрапити в його поле зору. Спокійний норов і приваблива зовнішність – цього достатньо, щоб закохати в себе Козерога. Але він не буде відразу робити активні кроки. Козероги прагнуть максимально вигідно одружитися. А за час його метань, дівчина-Риби може втомитися чекати “свого часу”.

Навіть висока сумісність Козерога і Риб не дає стовідсоткового успіху союзу. Тому часто стосунки хлопця-Козерога і дівчата-Риб залишаються дружніми або приятельскими.

У дружбі

Надійний друг-Козеріг завжди заступиться за леді-Риби і допоможе з побутовими справами. Його рішучість надає їй сміливості. А великодушна і чуйна “Рибка” теж не залишить друга, якщо він захворів або потрапив у біду. Її гострий розум допоможе знайти несподіване рішення в будь-якій проблемі.

Сумісність знаків зодіаку в дружбі обумовлена схожими інтересами. Наприклад, разом вони можуть ходити на виставки, в театр і відвідувати музеї, оскільки обидва люблять мистецтво. Однак, щирі Риби і впертий Козеріг відчувають один в одному не тільки товаришів, але і близьких людей. І навіть довгі роки дружби не стануть перешкодою для можливого любовного союзу.

У любові

Весела і товариська дівчина-Риби притягує до себе чоловіка-Козерога. Він буде довго доглядати за цією красунею, перш ніж зізнається в любові і запропонує серйозні стосунки. Козероги вимогливі до своїх обраниць, проте, мудра і терпляча дівчина-Риби дочекається офіційної пропозиції від коханого.

Козеріг рідко буває щедрий на дорогі подарунки. Швидше за все, він буде заощаджувати для чогось великого і незабутнього. Наприклад, для романтичної подорожі або покупки квартири, в яку призведе майбутню дружину. Романтична красуня точно оцінить ці старання. Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби означає, що вони можуть зберігати свою любов довгі роки.

У шлюбі

Шлюбний союз жінки-Риб і чоловіка-Козерога буде успішним. Партнери ставляться один до одного з повагою і турботою. Але можливі й конфлікти. Ніжна дружина-Риба може ображатися на брутальну поведінку та холодність чоловіка. Іноді у неї з’являються думки про його зраду. Але найчастіше коханок немає – Телець може бути емоційно відсторонений від дружини через надмірну завантаженість по роботі. М’яка жінка здатна задобрити його і надихнути на нові звершення.

Висока сумісність в любові і шлюбі допоможе партнерам побудувати міцний союз. Чоловік-Козеріг забезпечує своїй дружині надійність і матеріальне благополуччя. Він суворий з дітьми, але ставиться до сім’ї з великою любов’ю.

У ліжку

Завдяки чуттєвої і ніжною партнерці Козеріг може стати майстерним коханцем. Він відноситься до інтиму як джерела задоволення, а жінки-Риби цього мало. Їй необхідно єднання душ з партнером. Жінці-Рибам доведеться серйозно постаратися, щоб подолати замкнутість і холодність коханого. Тільки ніжність і ласка здатні зігріти душу обранця.

Під час близькості обидва не сприймають грубощів і виявляють консервативність. Однак, щоб урізноманітнити своє інтимне життя, іноді можуть вирішуватися на експерименти.

У роботі та бізнесі

Начальник-Козеріг і підлегла-Риби можуть успішно працювати один з одним. У такого керівника завжди повний порядок у справах і замотивовані працівники. А Риби можуть виділитися на тлі інших своєю інтуїцією та цікавими ідеями.

Інтелектуальна начальниця-Риби вміло використовує ділову хватку Козерога-підлеглого. Вона може надихнути співробітника на вирішення важливих завдань, знаючи, що він любить владу.

Як бізнес-партнери вони теж будуть корисні один одному. Пробивний Козеріг може виграти тендер на будь-який проект. А креативною частиною роботи займуться Риби. При будь-якому розкладі разом вони доб’ються успіху, оскільки вдало доповнюють один одного.

Плюси і мінуси відносин

Астрологічна сумісність знаків зодіаку Козеріг і Риби стане основою їх міцного союзу. Але в їх відносинах бувають не тільки плюси, але й мінуси.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Обидва спокійні Можлива ревнощі з боку Риб
Не сперечаються з приводу лідерства Козеріг може образити Риб своєю різкістю
Не зациклюються на минулому Жінці складно переконати впертого чоловіка
Схожі погляди на життя і сім’ю Козероги можуть дратувати обраницю своєю вимогливістю
Гармонійне сексуальне життя Рибам може стати нудно з Козерогом

Підходять один одному жінка-Риби і жінка-Козеріг

Як подруги Риби-жінка Козеріг-жінка ідеально підходять один одному. Добра дівчина-Риби буде запрошувати подружку на шопінг або в кафе. Козерогові складно відкривати комусь душу і розповідати свої секрети, але Риби вміють зберігати таємниці і ніколи не зрадять приятельку.

Дівчина-Риби і дівчина-Козеріг не люблять великих компаній, що вважають за краще проводити дозвілля вдома або на природі. Разом вони можуть відправитися на концерт симфонічної музики, поїхати на екскурсію або провести час в затишній кав’ярні.

Знаки зодіаку також сумісні як колеги. З допомогою свого інтелекту Риби створюють унікальну продукцію, а цілеспрямованість і працездатність Козерогів стане в нагоді в просуванні товарів. Дівчина-Риби може налагодити контакти з інвесторами та клієнтами, завдяки своїй тактовність і дипломатичність, а дівчина-Козеріг займеться контролем персоналу та фінансовою звітністю.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Риби як друзі і партнери

Наполегливий чоловік-Козеріг і творчий чоловік-Риби здатні створити вдалий робочий дует. Вони доповнюють один одного: Козеріг як хороший управлінець і мотиватор, він може налаштувати на успіх цілий колектив, а Риби завжди мають в запасі безліч корисних ідей, які можуть втілитися в перспективні проекти. Щоб партнери працювали продуктивно, варто розмежувати зони впливу. Козерогові краще зайнятися кадрами і фінансами, а з Риб вийде стратегічний менеджер.

Сумісність цих знаків зодіаку така, що вони можуть стати і друзями. Козеріг навчить одного бути сміливіше і впевненіше, а Риби підкинуть ідей для спільного дозвілля. Риби цінують Козерога за відданість і надійність, але можуть ображатися на одного з-за його закритості.

Швидше за все, Козеріг часто позичати гроші одному. Іноді між друзями відбуваються суперечки: Козеріг-чоловік надто прискіпливий, а Риби надто драматизують події. Але ці конфлікти швидко вирішуються, і друзі знову проводять час разом.