Значення числа долі 6: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

З

Що означає число долі 6

У ведичній нумерології число долі 6 – це втілення любові і чуттєвості. Коли за датою народження виходить число долі 6, значить, це артистична і пристрасна натура.

Шістка – саме удачливое з усіх парних чисел, яке перебуває під впливом планети Венера. Така людина може отримувати підказки від Всесвіту, головне їх правильно розтлумачити.

Які вони – люди з числом долі 6

Якщо ваше число долі шість, значить, ви велелюбний і прогресивна людина. Часто освоюєте нові технології, що вам до вподоби гаджети. При повній розшифровці числа долі видно, що цікавитеся музикою, танцями, можливо, відвідуєте музичні курси.

У відносинах палкі коханці, здатні притягнути до себе будь-якого партнера. З усіма на “Ти”. Багато друзів і широке коло знайомих. Винахідливі, у побуті часто майструєте, ліпіть і будуєте.

Мінусом в характеристиці є зайва емоційність. При конфліктах “спалахуєте як сірник”.

Шістка у жінки

Оскільки шісткою управляє Венера, яка відповідає за юність, вплив шістки на жінок більше. Такі дівчата емоційні, радісні, грайливі і кокетливі. У житті велике значення надають любові і відносин.

Не прагнете захопити лідируючі позиції в родині, поступаєтеся борозни правління дружину. Можете зачарувати будь-якого чоловіка, володієте гіпнотичними здібностями. Приблизно до 35 років можете відкрити у себе дар до цілительству травами.

Шістка у чоловіка

Під опис чоловіки з числом долі 6 підходить азартність, артистичність і рухливість. Залучаєте до себе увагу багатьох дівчат. Темпераментні і не любите критики в свою адресу. У відносинах непостійні, але самі цінуєте вірність.

Ввічливі і манірні. Завжди пропустіть дівчину вперед. Любите ясність, знаєте, до чого прагнете. У вас багато подруг, вмієте зберігати секрети. Творчий підйом безпосередньо пов’язаний з особистими стосунками. Якщо на любовному фронті все в порядку, в решті життя теж.

Професії і фінанси

Якщо ваше число долі – 6, підійде професія артиста, музиканта, художника або режисера. Творча натура може реалізуватися в модельному бізнесі і в продажу антикваріату. З вас вийде чудовий ландшафтний дизайнер, ілюстратор і декоратор. А також варто розглянути професії, пов’язані з медициною та дослідницькою діяльністю.

Щоб ви могли творити і отримувати високий заробіток, потрібно уникати монотонної роботи. “Просиджувати штани в офісі – це не про вас. Але варто навчитися відкладати частину коштів на чорний день.

Призначення

Головне призначення шісток – творити добро і допомагати людям. Важливо не скільки ви допомагаєте, а скільки ви вклали в душі цю допомогу. Коли віддаєте частину своєї позитивної енергії, Всесвіт повертає вам набагато більше.

Сумісність з іншими числами

Шістка володіє хорошою сумісністю з багатьма числами.

  • З одиницями ви будете відмінними друзями і партнерами по бізнесу. Але їх надмірна вимогливість в особистих відносинах буде вас обтяжувати.
  • З двійками зможете створити міцний любовний та сімейний союз. Але для цього доведеться навчитися вірності та довіри.
  • З трійками шісткам буде важко зрозуміти один одного. Мало спільних інтересів і точок дотику.
  • Четвірки швидко набриднуть романтичним шісток. Вам хочеться приємної обстановки і закоханого погляду, а у них суцільна раціональність і гонитва за грошима.
  • П’ятірка і шістка навряд чи уживуться разом, ви занадто різні. “5” вважає себе зіркою і чекає поклоніння, а шістці набридне вічно кланятися.
  • Дві шістки будуть гармонійними, підтримають один одного у всіх починаннях. Єдиний мінус – надмірна темпераментність обох може привести до частих скандалів.
  • З сімкою складно: вам потрібно об’єднання, а їм особистий простір. “7” часто дратується на чуттєву шістку.
  • З вісімкою комфортно. Вісімка візьме на себе борозни правління, а шістка буде підтримувати лідера.
  • шістки і дев’ятки відмінна сумісність. Вона проявляється в усьому: в бізнесі, дружбу і шлюбних відносинах.

Відомі люди з числом долі 6

Відомі люди часто народжуються з числом долі 6. Фізик Альберт Ейнштейн відноситься до емоційних шісток. Він народився 14 березня 1879 року. Знаменита актриса американського походження Голді Хоун, народжена 21 листопада 1945 року, теж представниця шісток.

Серед інших особистостей іспанський мореплавець Христофор Колумб, народжений 31 жовтня 1451 року, цар Іван Грозний, який з’явився на світ 25 серпня 1530 року, а також композитор Сергій Рахманінов (1 квітня 1873 року).