Число проблеми 5: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 5 число проблеми

Число проблеми 5 по даті народження символізує ті негативні ситуації, які виникають найчастіше і вимагають великих зусиль. У разі п’ятірки – це труднощі, пов’язані з навчанням та отриманням досвіду.

Володар цього показника важко засвоює нову інформацію або береться за кілька справ відразу, але нічого не доводить до кінця. У результаті він має лише поверхневі знання і ні в одній галузі не є експертом. Він схильний кидати нові проекти на півдорозі, для нього також характерні непослідовність, безлад в багатьох інших сферах життя: на роботі, в побуті, в зв’язках.

Здоров’я з п’ятіркою за датою народження

П’ятірка може чинити сильний вплив на дві важливі системи організму. У володаря цифри 5, в першу чергу страждають органи, які так чи інакше пов’язані з промовою. Це можуть бути хвороби порожнини рота, риніт, запалення на горлі, захворювання легенів, наприклад, алергія, астма, бронхіт, часті застуди.

Друга причина проблем зі здоров’ям – неврологія. Це м’язові спазми, нервові тики, неврози. Нерідко позначаються відразу обидва фактори. Наприклад, людина з числом п’ять може мати такий дефект, як заїкання.

протипоказано

Володар п’ятірки – мінлива особистість, і це непостійність може позначатися не тільки на навчання, але і на захоплення. Він схильний робити необдумані вчинки, захоплюватися азартними іграми, алкоголем, часто змінюватиме партнерів, що нерідко призводить до сумних наслідків, наприклад, до втрати грошей або проблем зі здоров’ям. Тому людині з таким показником не можна йти на поводу у своєї халатності і нерозбірливості.

А також не варто занадто багато говорити про себе чи знайомих, поширювати плітки, або розповідати чужі секрети – всі це негативно відбивається на репутації і думці оточуючих.

Як вирішити проблему

Людині з числом проблеми 5 необхідно регулярно займатися гімнастикою розуму, розширювати свій кругозір, але вибирати ті сфери, які можуть захопити по-справжньому, щоб в процесі навчання не пропадав інтерес. Важливо віддавати пріоритет не кількістю, а якістю матеріалу.

Треба більш відповідально ставитися до своїх обов’язків, виконувати домовленості, працювати над самодисципліною. Власникові п’ятірки варто розглянути сферу комунікацій для професійної реалізації, наприклад, ЗМІ або індустрію гостинності.