Сумісність Скорпіона з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Скорпіонів з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Скорпіону-чоловікові, з ким буде комфортно Скорпіону-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Скорпіонів з усіма знаками зодіаку

Якщо давати характеристику Скорпіонам, то можна сказати, що це люди з унікальним світоглядом, зі складним характером, але водночас харизматичні і толерантні. Вони сумісні з усіма знаками. Найпростіше знайти другу половинку з своєї ж стихії – Води. Ті, хто за гороскопом Риба, Рак або Скорпіон, можуть скласти пару цьому знаку зодіаку, відносини будуть романтичними і триватимуть довгі роки.

З ким несумісні Скорпіони, так це з вогняними представниками. Так вважають багато астрологів, хоча бувають досить часті виключення. Далі ми розглянемо, які знаки більше підходять для створення міцного союзу, а які Скорпіону краще обходити стороною.

Скорпіон з Овном

Марс – це загальна планета для Овна і Скорпіона, вони можуть знайти точки дотику і почати будувати відносини. Але навряд чи ці знаки створять довгий і гармонійний союз. Протистояння Води і Вогню, на жаль, завжди буде виливатися у вигляді сварок і непорозумінь.

Скорпіон з Тельцем

Земля і Вода сумісні, але через відмінності між знаками на етапі побудови відносин можуть виникнути протиріччя. Астрологія стверджує, що якщо ці два знака зможуть знайти точки дотику, то у них вийде довгий і довірчий союз.

насправді такі пари зустрічаються вкрай рідко. Варто відзначити, союз Скорпіона й Тельця – це як раз про протилежності, які притягуються один до одного.

Скорпіон з Близнюками

Скорпіон може бути залежним від Близнюків. І в цих відносинах точно буде погано сильного і незалежного Скорпіону.

Можливий наступний сценарій: Близнюки легко приручат владного представника водної стихії, влюбят в себе, а потім блискавично кинуть. Він дуже прив’язується до незвичайного характеру Близнюків, тому буде розчарований в любові після розриву.

Скорпіон з Раком

Належачи однієї стихії, Рак і Скорпіон зможуть створити міцний союз. Цим людям судилося бути разом, так як обидва відчувають себе у відносинах “як вдома”.

Рак на перше місце ставить свою сім’ю, тому Скорпіон буде виступати в ролі дитини, про яке треба дбати. Скорпіону подобається така роль, і відносини триватимуть довго.

Скорпіон з Левом

Лев і Скорпіон можуть легко побудувати спільний бізнес. В обох хороша хватка, яка дозволяє вершити успішні справи. Але в любові все набагато складніше. Скорпіон як представник стихії Води не зможе взяти занадто егоїстичний характер Лева.

Скорпіон з Дівою

Прагматична Діва і цілеспрямований Скорпіон легко знайдуть спільну мову. Діві віддається роль старшої сестри, а Скорпіон виступає в ролі молодшого брата. Споріднені душі у відносинах отримають море чуттєвості, завдяки своїм загальним інтересам і увлеченностями.

Скорпіон з Вагами

У відносинах Скорпіона і Ваг перший віддає набагато більше, а другий із задоволенням приймає допомогу. Ваги добродушні, але в той же час вимогливі. А Скорпіон завжди намагається догодити, щоб показати свою щирість. В результаті він не отримає зростання в цих відносинах, а Ваги, навпаки, розквітнуть.

Скорпіон зі Скорпіоном

Зазвичай люди під однаковим знаком зодіаку швидко втомлюються один від одного. Інтереси збігаються, цілі теж, вони передбачають дії партнера, і в якийсь момент це може почати дратувати. Але хіба Скорпіона можна розгадати на 100%? Ні, тому союз виходить міцний, оригінальний і яскравий.

Скорпіон зі Стрільцем

Скорпіон і Стрілець легко закохуються один в одного. Вогонь і Вода створюють бурю емоцій і пристрасті. В майбутньому починають виникати очевидні проблеми з-за вибухового характеру Стрільця і відсутність емоційності у Скорпіона. Союз приречений, якщо партнери не захочуть знайти баланс у відносинах.

Скорпіон з Козерогом

При першій зустрічі Козеріг і Скорпіон навряд чи зможуть представити спільне майбутнє. Але з часом вони відкривають один для одного безліч цікавих і яскравих емоцій, які приводять як мінімум до дружби. Шлюб малоймовірний, але можливий.

Скорпіон з Водолієм

Водолій з легкої руки може керувати життям Скорпіона. Цей союз приносить багато позитивного обом сторонам. Водолій і Скорпіон схожі в емоційному та інтелектуальному плані, тому вони часто створюють спільний бізнес.

В любові все набагато складніше, але іноді Водолій може направити Скорпіона в потрібне русло і зберегти відносини.

Скорпіон з Рибами

Риби і Скорпіон пливуть в одному човні. Їм зручно, добре і тепло у відносинах. Мрійливість Риб ніяк не заважає Скорпіону здійснювати задумане. Навпаки, він відчуває підтримку і турботу. Союз буде сприятливим для обох знаків зодіаку.

Таблиця сумісності Скорпіонів з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми розповіли про сумісність різних знаків зодіаку зі Скорпіонами. Для наочності нами була складена таблиця з короткими характеристиками, які допоможуть вибрати найбільш відповідного знака для представника водної стихії.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Сварки, непорозуміння, агресія Можлива в рідкісних випадках
Телець Виникають протиріччя, але, можливо, партнери зможуть знайти загальний сенс життя Довга і щира дружба за рахунок протилежних стихій
Близнюки Скорпіон важко переживає розрив, але любов буде сильною Залежати від одного Скорпіон не може, тому дружба приречена на провал
Рак Споріднені душі Дружать до кінця своїх днів
Лев В любові і шлюбі будуть розчарування Міцна дружба, побудована на спільному бізнесі
Діва Легко знаходять спільну мову, плідний союз Щира дружба, побудована на спільних цінностях
Ваги Складні відносини, які руйнують Скорпіона Рідко можуть утримати дружні стосунки
Скорпіон Сильний союз, пристрасть і впевненість у майбутньому Загальні інтереси створюють дружбу на століття
Стрілець Союз приречений на розставання Іноді можуть знайти спільну мову, але до дружби справа не доходить
Козеріг Сильна пара, партнери вірні один одному Довіру на всі 100%
Водолій Рідкісні сварки, але союз може бути міцним Дружать завдяки спільному бізнесу і загальним поглядам
Риби Легені, романтичні відносини Хороші друзі з загальними інтересами

Які знаки зодіаку підходять Скорпіонам

Владність і вибуховий характер Скорпіона ускладнює пошук ідеального партнера. Для любовних відносин потрібен чоловік, який одночасно готовий слухати, але і має особисту думку. Якщо Скорпіону занадто нудно або у відносинах багато пристрастей, то він не буде їх продовжувати, а знайде інший варіант.

Найбільше Скорпіону підходять його побратими по стихії. Вони мають одну мету, загальний світогляд і інтереси, тому сумісні з ним краще інших знаків зодіаку. Для життя водний знак вибирає собі партнера, який стійко стоїть на ногах, може дати відсіч, але при цьому готовий миритися з недоліками у вигляді ревнощів, скритності і нервозності Скорпіона.

Ідеальна сумісність зі Скорпіоном-жінкою

Для жінки-Скорпіона ідеальними знаками зодіаку вважаються Діва, Козеріг, Риби і Рак. Найкраща пара – це владний, яскравий Скорпіон і цілеспрямована Діва. У них виходить сильний шлюб, який нерідко підкріплений сімейним бізнесом.

Сумісність Скорпіона і Козерога теж вважається сприятливою. Відносини виходять щасливими, міцними і довірчими. Любов і шлюб можливий у Скорпіона з Раком. Це дві споріднені душі, які знайдуть один в одному турботу і ніжність. У Скорпіона-дівчата і чоловіка за знаком зодіаку Риби виходить духовний союз. Їх може об’єднувати якусь справу.

Кращий знак для Скорпіона-чоловіки

Скорпіон-чоловік створює міцні і щасливі шлюби з Овнами, Раками, Дівами, Козерогами і Рибами. Між цим чоловіком і жінкою під знаком Овна виникає пристрасть. А також вони зближуються за рахунок взаєморозуміння і довіри.

У Скорпіона гарна сумісність також з іншими знаками стихії Води. З ними можливий сильний і романтичний союз на довгі роки. Вони, як ніхто інший, розуміють один одного, їм легко разом йти по життю, їх об’єднують схожі погляди на життя і цілі.

Одне з найкращих поєднань – чоловік-Скорпіон і жінка-Діва. Якщо вони навчаться сприймати один одного такими, які вони є, то шлюб буде щасливим. Діві не потрібно критикувати партнера без приводу, а йому, у свою чергу, варто навчитися вчасно надавати допомогу другій половинці.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Скорпіоні у чоловіка

У відносинах ревниві і упереджені, раціональні доводи не мають ніякого значення. Ведуть себе такі чоловіки, як справжні власники, готові на будь-які жертви, щоб дістати улюблену. Величезне значення має елемент влади і контролю: їм життєво необхідно контролювати ситуацію в любові, відчувати чужий контроль над собою. З великою часткою ймовірності вибере дуже складну жінку, яка будить мучити його в питаннях любові.

Місяць у Скорпіоні у чоловіка

Така Місяць показує складні стосунки чоловіка з матір’ю, тому, швидше за все, буде шукати владну жінку, схильну до морального тиску. Несвідомо потребує стрес і напругу, тому часто сам нищить своїх близьких.

Марс у Скорпіоні у жінки

Ця смілива дівчина володіє глибокою інтуїцією, проникливістю і мистецтвом маніпулювання. Приваблюють чоловіки з сильною енергетикою, пристрасні і загадкові. Плюсом буде наявність екстремальних захоплень, свого бізнесу і всього, що пов’язане з ризиком, спритністю і силою волі.