Женщина-Ваги і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Риби як пара

Ваги-жінка і чоловік-Риби підходять одне одному і можуть мати гармонійні стосунки, оскільки сумісність знаків зодіаку перевищує 80 відсотків. Союз із чарівною, дипломатичною і життєрадісною дівчиною – це вдалий варіант для чутливого, мрійливого і ранимого чоловіки.

Жінка-Терези виглядає безтурботним і легковажною, але веде себе раціонально і зважено. Вона з повагою ставиться до багатого внутрішнього світу і тонкої душевної організації партнера-Риб, але вміє повертати його з фантазій в реальність і акуратно, але ефективно мотивувати на досягнення високих цілей.

Плюси відносин

Доброзичливі, урівноважені, неконфліктні чоловік і жінка вирішують свої розбіжності мирно, без скандалів, криків і взаємних звинувачень. Обидва прагнуть до стабільної, спокійного і комфортного життя без душевних терзань і стресу.

Перерахуємо інші достоїнства цього астрологічного поєднання:

 • Жінка-Терези і чоловік-Риби з любов’ю і ніжністю ставляться один до одного. У їх відносинах є близькість, довіра, взаєморозуміння і романтика.
 • Вони мають хорошу сумісність в побуті. На відміну від багатьох інших знаків зодіаку, які зациклені на чистоті і порядку, Ваги і Риби не чіпляються по дрібницях.
 • У них є спільні інтереси, захоплення та теми для обговорення. Їх розмови не обмежуються тільки матеріальними та побутовими питаннями.
 • Дівчину не дратує мрійливість і непрактичність її обранця. Завдяки своїй винахідливості і розважливості вона може підказати, як перетворити мрії в конкретний план.
 • Риби-чоловік не обмежує свободу жінки, не контролює її, не заважає кар’єрі і спілкуванню з друзями, не влаштовує сцен ревнощів.

Мінуси відносин

Риби-чоловік і жінка-Терези мають загальні риси характеру, які негативно впливають на їх відносини: нерішучість, невпевненість, повільність і лінь. У цій парі значну частину проблем доводиться вирішувати дівчині-Терезам, до її великого незадоволення.

У такого поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Жінка намагається позитивно ставитися до життя, тому вона не розуміє песимістичний настрій партнера, його схильність постійно копатися в своїх почуттях, впадати в апатію і зневіру.
 • Терези люблять комфорт, красу, затишок і розкіш. Але чоловік-Риби не завжди може забезпечити відповідний рівень життя. Його мало цікавлять матеріальні питання, тому він вважає свою обраницю меркантильною.
 • В життя представника знака Риби дуже мало конкретики. Він любить мріяти, обмірковувати грандіозні ідеї, але вони рідко стають реальними планами.
 • Обидва партнери є влюбчивыми людьми. Вони можуть швидко втратити інтерес один до одного, особливо якщо у відносинах є проблеми.
 • І чоловік, і дівчина часто міняють свої рішення. Вона – з-за різких змін настрою, а він – з-за того, що не завжди може стримати дані обіцянки.

Сумісність Ваг-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Знаки зодіаку мають високу дружню сумісність, тому жінка-Терези і чоловік-Риби відчувають взаємну симпатію й інтерес. Вони добре розуміють один одного, люблять проводити час разом, тому не допускають навіть думки про флірт або інтимі, щоб не зіпсувати дружбу.

Риби та Ваги можуть розмовляти годинами, відверто обговорювати любовні переживання і ділитися невдачами. Один-Риби на відміну від інших чоловіків щиро співчуває і завжди пропонує допомогу. Він не соромиться говорити про свої проблеми дівчині-Терезам і просити її ради, саме поруч з нею не боїться здатися слабким і ураженим.

Сумісність Риб-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Уважний, чуттєвий і романтичний чоловік-Риби ставиться з обожнюванням до чарівною і ніжною дівчині-Терезам, красиво доглядає за нею і виконує всі її забаганки. З перших днів їх знайомства жінка оточена турботою і ласкою. Обидва отримують задоволення від спілкування, але не поспішають зближуватися.

Чоловік запрошує дівчину на побачення і прогулянки, цікавиться її життям і не наполягає на близькості, поки вона сама не проявляє ініціативу. Їх сумісність в любові знижується лише із-за нерішучості знаків зодіаку. Вони можуть довго перебувати в стані роману і не переходити до серйозних стосунків.

Сумісність пари в ліжку

Ніжність, чуйність, турбота чоловіка-Риб проявляється і в інтимних стосунках. Дівчина-Терези отримує не тільки фізична, але й естетичне задоволення під час близькості. Її обранець, як і вона, любить атрибути романтики, наприклад, аромасвічки і шовкову білизну.

В ліжку чуттєвий, ласкавий чоловік думає не про себе, а повністю спрямовує свою увагу на дівчину, намагається подарувати їй цілу гаму почуттів і відчуттів. Їй може не вистачати імпульсивності та тиску з його боку, але будь-які непорозуміння вирішуються розмовою – жінці варто лише сказати про свої уподобання, і партнер виконає будь-яке бажання.

Дівчина-Терези і чоловік-Риби в шлюбі

При даному поєднанні знаків ініціатором весілля частіше є жінка-Терези. Їй важливо мати офіційний статус, в той час як чоловік-Риби не поспішає брати на себе зобов’язання. Він погоджується на шлюб тільки з-за страху втратити свою обраницю.

Ваги-дівчина і Риби-чоловік прагнуть до стабільної, комфортного і цікавого життя. Вони не висловлюють один одному претензій, не чіпляються по дрібницях, намагаються зберігати у відносинах душевну близькість, романтику і пристрасть.

Приводом для конфліктів можуть стати матеріальні проблеми. Жінка не любить займатися побутом і з задоволенням делегує прибирання помічниці по будинку. Але в шлюбі з чоловіком-Рибами у неї не завжди є фінансові можливості для найму домашнього персоналу.

Недостатньо високий дохід – ще одна причина напруги між Вагами і Рибами. Їй хочеться жити в достатку, а його цілком влаштує середній заробіток. Але все ж перераховані труднощі у цієї пари виникають рідко. Зазвичай Ваги-жінка знаходить дієвий спосіб мотивації свого чоловіка і домагається потрібного їй рівня життя.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Риби

Сумісність знаків не знижується після появи дитини, бо Риби-чоловік і Ваги-дівчина не поспішають обзавестися потомством і серйозно готуються до народження малюка. Вони стають батьками, тільки якщо готові матеріально і морально.

Тато-Риби і мама-Ваги з обожнюванням ставляться до своїх дітей, проводять з ними весь вільний час, проявляють ласку, турботу, ніжність, намагаються розвивати їх таланти і підтримують захоплення. Їхні діти живуть у комфортних умовах і не знають ні в чому відмови. Обидва вважають, що у дітей треба викликати інтерес до навчання, а не тримати їх у строгості і карати за погані оцінки.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Ваг-жінки

У цих знаків зодіаку немає заздрості і суперництва, тому зазвичай вони мають сприятливі робочі відносини. Якщо вони є партнерами чи колегами, то дівчина активніше проявляє ініціативу, але не квапить свого вдумливого і уважного напарника. Їм комфортно працювати разом.

Цій парі не вистачає сміливості, рішучості і ділової хватки, тому вони рідко стають власниками великого бізнесу. Якщо жінка-Терези займає керівну посаду, то намагається не навантажувати працівника-Риб важливими дорученнями. Чоловік, навпаки, часто перекладає на підлеглу-Ваги значну частину своїх задач.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Ваги

Чоловік знака зодіаку Риби не завжди відповідає образу ідеального обранця жінки-Ваг. Йому потрібно знайти до неї особливий підхід, щоб виділитися на тлі інших шанувальників і добитися розташування.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчину:

 • Вона любить красиві, якісні і дорогі речі, тому їй потрібен забезпечений і щедрий партнер, який може радувати її квітами і подарунками. Терези знають ціну грошам, але не економлять на собі і не дозволяють цього іншим.
 • може зацікавити тільки самодостатній і стабільний чоловік. Вона не хоче нікого рятувати, тому ніколи не вибере людини з безліччю проблем, відсутністю кар’єри і неясними життєвими перспективами.
 • Жінка знака зодіаку Терези потребує ласки, уваги та компліментів. Саме поруч з нею чоловік-Риби може повною мірою проявити свою ніжність і турботу.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Сумісність Риб-чоловіки з Вагами-жінкою заснована на тому, що він не може встояти перед її чарівністю. Але однієї тільки симпатії може бути недостатньо, щоб він захотів серйозних відносин.

Як зацікавити цього чоловіка:

 • Йому подобається, що дівчина проявляє ініціативу, наприклад, пропонує ідеї для спільного відпочинку. Але його відштовхує, коли вона веде себе надто наполегливо, нав’язливо або примушує до чого-небудь.
 • Чоловікові-Рибам хочеться, щоб обраниця фантазувала разом з ним, підтримувала його мрії, а ні в якому разі не критикувала і не дорікала в інфантильності.
 • Він хоче легких, комфортних і романтичних відносин без необхідності вирішувати чиїсь проблеми. Жінці-Терезам потрібно чітко розуміти, що зі своїми труднощами вона, швидше за все, буде розбиратися сама.

Як дівчина-Терези і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Ситуації, коли хлопець-Риби і дівчина-Терези вирішують розійтися – велика рідкість. Вони можуть довго закривати очі на проблеми і миритися з недоліками один одного. Як і у випадку шлюбу, ініціатором розриву зазвичай стає жінка. Хоча вона як людина, яка сумнівається, може дати чоловікові шанс на виправлення і знову почати з ним стосунки через деякий час. Але у чоловіка-Риб рідко відбуваються кардинальні зміни, тому така спроба перемир’я виявляється невдалою.

Ваги і Риби розлучаються спокійно, без криків, скандалів і взаємних докорів. Обидва ведуть себе стримано, воліють приховувати емоції від оточуючих і уникати розмов з родичами або колегами.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Риби мають гарну емоційну і фізичну сумісність. Але їх відносини псуються через фінансових і господарських проблем. Обидва не люблять займатися побутом і рутиною, можуть до останнього відкладати важливі питання. Цій парі доведеться розділити обов’язки між собою або мати високий дохід, щоб максимально звільнити себе від побутових турбот. Чоловікові-Рибам слід бути більш цілеспрямованим і наполегливим, якщо він не хоче втратити свою жінку.

Між Вагами і Рибами часто буває недомовленість. Дівчина вважає, що не потрібно нічого пояснювати чоловікові, бо він і так здогадається. Але конкретика і чітке позначення своїх бажань або прохань допомагає уникнути непорозумінь. Жінці-Терезам варто одразу говорити про те, що їй не подобається, а не замовчувати проблеми.