Сумісність Тільця і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Тілець і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Тілець і Риби

Щоб оцінити сумісність Тільця з Рибами, потрібно порівняти характеристики кожного з цих знаків. Чи є у них загальні погляди на життя і інтереси, або ж у силу різних характерів їм протипоказано бути разом?

Телець Риби
Реаліст, який знає, чого хоче. Твердо стоїть на ногах. Мрійники і ідеалісти, часто витають у хмарах.
Прямо висловлює все, що думає. Не схильний до скритності. Бувають замкнуті і таємничі. Не завжди прямо говорять про свої почуття.
Впертий і непохитний у своїх переконаннях. Складно йде на компроміси, любить всіма силами наполягти на своєму. Дипломати, психологи і артисти, тонко відчувають іншої людини. Своїх цілей досягають обхідними шляхами.
Як правило, емоційно стійкий. Його складно змусити сумувати і плакати. Недовірливі і образливі. Схильні до смутку та депресій.
Будує своє життя в рамках дійсності. Деколи йдуть в ідеальний світ своїх фантазій, відгороджуються від дійсності.
Робить все, щоб досягти високого матеріального рівня. Багато працює і покладається тільки на себе. Вважають, що досягти високого добробуту можна, не докладаючи особливих зусиль. Сподіваються на подарунки долі.
Воліє комфортні умови життя, не байдужий до предметів розкоші і стильному інтер’єру. Не любить чого-то позбувається. Їх не можна назвати аскетами. Люблять зручності, задоволення, красиві речі і достаток.
В інтимній сфері віддає перевагу фізичного контакту без зайвих прелюдій і романтичного антуражу. В ліжку для них важливо відчувати себе понятими, потрібними. Люблять привнести романтику і експерименти в інтимне життя.
Вірний, відданий. Відноситься до сім’ї як до свого надійного тилу. Не стануть змінювати і розмінюватися на дрібниці. Однак не проти захопитися протилежною статтю, вигадавши для себе ідеальний образ партнера.

Тілець і Риби багато в чому не збігаються за своїми інтересами та поглядами. Але на деякі моменти вони дивляться однаково і дотримуються схожих принципів. Тому сумісність цих знаків зодіаку в різних областях життя може бути як посередню, так і чудовою.

Сумісність Тельців-жінок і Риб-чоловіків

Що може пов’язувати романтичного ідеаліста, чоловіка-Риби, і впевнену в собі жінку-Тільця? Нижче розберемось, на чому будуються їхні стосунки, чи знаходять вони точки дотику або між ними неминучі відчуження і конфлікти. Ми розберемося, як оцінюється сумісність знаків зодіаку Риби і Телець у різних сферах життя.

У дружбі

Дружба між чоловіком-Рибами і жінкою-Тельцем — рідкісне явище. Суперечності виникають ще на етапі знайомства. Риби дуже мрійливі і відірвані від життя. Ґрунтовна і приземлена дівчина-Телець не бачить надійної опори та дружньої підтримки в цьому чоловікові. Дружба можлива, лише якщо дама візьме на себе роль лідера в їх тандемі, буде опікати і повертати Риб на землю.

Ставлення Тільця на ранніх етапах дружби завжди буде трохи поблажливим. Однак, дізнавшись Риб ближче, дівчина зрозуміє, яким багатим світом володіє чоловік і як з ним може бути цікаво. Вона оцінить відданість і доброту свого друга, його готовність вислухати і дати тлумачний ненав’язливий рада. У такій ситуації сумісність знаків зодіаку Телець і Риби в дружбі може бути високою.

У любові

Любовний союз, який виник між чоловіком-Рибами і жінкою-Тельцем в зрілому віці, має більше шансів на довговічність, ніж романтичні почуття юних людей. Сумісність знаків зодіаку Риби і Телець — вище середнього показника.

Романтичний хлопець-Риби завалює обраницю подарунками і влаштовує приємні сюрпризи. Телець прихильно приймає його залицяння. Обидва люблять розкіш і з комфортом проводити час.

Проблеми в любові можуть виникнути з вини Риб. Чоловік цього знака дуже загадковий і не завжди зрозумілий для прямолінійної дівчата-Тельця. Жінці і чоловіку треба частіше розмовляти один з одним, обговорювати спільні плани і придумувати цікаві способи провести час. Буденність може перерости в лінь, а нудьга охолодить їх почуття.

У шлюбі

У жінки-Тельця і чоловіка-Риб може вийти зразкова сім’я. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі близька до ідеальної. Ці дружини доповнюють один, проте нетрадиційним для оточуючих способом. Роль глави сім’ї та основного добувача відіграє практична жінка-Телець. Чоловік бере на себе функції забезпечення комфорту. Тепло і душевність, походять від Риб, привабливі для Тельця. Сама ж вона вміє заробляти і розпоряджатися грошима. Обидва цінують сімейні традиції. Вони стають хорошими батьками. Батько зазвичай балує дітей, але сувора мама не дозволяє зайвих витівок. Телець і Риби багато роблять для їх виховання і освіти.

Проблеми в сім’ї можуть виникнути із-за схильності Риб до флірту. Тільця може дратувати увагу чоловіка до інших жінок, навіть якщо немає і мови про реальну зраду. Рибам ж може не вистачати уваги вічно зайнятої подружжя.

У ліжку

Сумісність жінки-Тельця і чоловіка-Риб в ліжку далеко не ідеальна. Вони по-різному налаштовані до інтимних стосунків та фізичної близькості. Телець, хоча і відрізняється чуттєвістю, надає мало значення емоціям і духовної спорідненості з партнером. Для неї важливіше сам фізичний контакт. Жінка отримує задоволення від процесу, не звертаючи уваги на емоційне забарвлення подій.

Рибам ж небайдуже, які емоції відчуває він сам і його партнерка. Чоловік цього знака схильний до різного роду фантазій. Він прихильник тонкого еротизму, а при нагоді готовий до самих божевільних експериментів в ліжку. Дівчина-Телець більш стримана. Для тривалих сексуальних відносин потрібно, щоб пару пов’язували щира прихильність і взаєморозуміння.

У роботі та бізнесі

Між чоловіком-Рибами і жінкою-Тельцем відмінна сумісність в роботі, але за умови, що вони не знаходяться в положенні “начальник – підлеглий”. Рівноправність і взаємоповага допомагають їм досягти високих результатів і фінансових успіхів. Риби володіють чудовою інтуїцією в питаннях бізнесу. У Тельця ж добре розвинений діловий підхід до роботи. Вони доповнюють один одного.

Якщо Риби опиняються в підлеглому положенні, вони стають безініціативними. Тельцю доведеться постійно вислуховувати скарги на великий обсяг роботи і низьку зарплату. А якщо Риби виступають в ролі боса, це теж нічим хорошим не закінчується. Начальник не зможе стати авторитетом для більш вольової жінки-Тельця.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Риб і Тельця у відносинах легше зрозуміти, якщо розглянути позитивні та негативні сторони їх спілкування.

Плюси пари Мінуси пари
Обидва люблять комфорт і розкіш, не вірять в любов в курені. Створенням комфортних умов доведеться займатися переважно Тельцю. Чоловік-Риби чекає, що всі блага світу самі припливуть до нього в руки.
Обидва не люблять присвячувати сторонніх у свої стосунки і не виносять сміття з хати. Це допомагає підтримувати мир у союзі. Надто практична і приземлена Телець скупиться на емоції. Недовірливий чоловік-Риби може вирішити, що її недостатньо люблять.
Добре доповнюють один одного. Жінка подбає про матеріальну сторону, чоловік — про духовну. Телець іноді дратується, бачачи, що Риби постійно витають у хмарах і нічого не роблять.
Чоловік-Риби — великий фахівець з компліментів. Похвали надихають Тельця й надають сили дівчині. Риби бувають марнотратні. Це завдає удару по сімейному бюджету і відносин.
Обидва знака віддані і вірні своїй половинці. Риби черпають натхнення, захоплюючись іншими жінками. Не обов’язково доходить до фізичної зради, але це може погіршити відносини.

Сумісність чоловіків-Тельців і жінок-Риб

Здавалося б, союз між діловим, грунтовним і забезпеченим чоловіком-Тельцем і романтичною, тонкої жінкою-Рибами повинен бути ідеальний у всіх сенсах. Але чи так це насправді? Розповімо про підводні камені, заважають цим двом будувати гармонійні відносини.

У дружбі

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Риб в дружбі – вище середнього. Вони здатні подружитися в юності і пронести любов через все життя. У шкільні роки Телець готовий стати горою за свою подругу. Вона платить йому здатність вислухати і дати добру пораду. Між ними панує довіра і взаєморозуміння. Риби і Телець можуть розмовляти на різні теми, їм не нудно разом.

Нерідко дружба цих знаків зодіаку переростає у щось більше. До неї додається щире взаємне захоплення. Друзів починає тягнути один до одного не тільки духовно, але й фізично. Все може закінчитися цілком щасливим шлюбом.

У любові

Сумісність знаків зодіаку Телець і Риби в любові досить висока. Чоловік-Телець дбайливо ставиться до обраниці. Його приваблюють вразливість, ніжність і душевна витонченість жінки-Риби. Захоплений Телець відчуває себе окриленим. Любов додає йому нові сили, він стає ще впевненіше в собі і прагне досягти успіхів у бізнесі.

Чоловік чудово усвідомлює, що йому дісталася непрактична дівчина, що не вміє себе забезпечити. І він не проти взяти на себе турботи про матеріальну сторону. Телець дарує коханій квіти, подарунки і наряди, запрошує в ресторани і організовує поїздки.

Складнощі можуть виникнути через ревнощі Тільця. Жінка-Риби не проти усміхатися іншим чоловікам, а її коханому це, звичайно, не подобається.

У шлюбі

Сім’я чоловіка-Тельця і жінки-Риб являє собою зразок патріархального шлюбу, де все вирішує глава сімейства. При цьому обидві сторони бувають задоволені. Сумісність у коханні та шлюбі між цими знаками вище середнього показника – це гармонійний союз сильного, впевненого чоловіка і слабкою, ніжною жінки.

Телець знає, як заробити гроші і грамотно вести господарство. Риби вміють підтримувати будинку теплу атмосферу і вміло зберігають сімейне вогнище.

Проблеми між Рибами і Тельцем можуть виникнути, якщо дружина відчує себе замкненою в золотій клітці. Якщо Телець буде відпускати дружину в клуби за інтересами, в театри, на виставки або до подруг, то ці чоловік і жінка проживуть разом довгі роки.

У ліжку

Стосунки чоловіка-Тельця і жінки-Риб в ліжку характеризуються середнім ступенем сумісності. Обидва знака позитивно ставляться до сексу і вважають його важливою складовою хорошої спільного життя.

Складнощі виникають через недостатню делікатності Тільця. Жінка чекає від партнера більшою душевності і емоційної залученості. Якщо ж чоловік показує, що йому потрібна лише фізична близькість, Риби розчаровуються. Тельцю слід бути більш уважним, і тоді жінка продемонструє всю наявну в ній пристрасть і чуттєвість.

У роботі та бізнесі

Якщо ці два знака об’єднають зусилля в спільному бізнесі, то успіх їм гарантований. Жінки-Риби володіють внутрішнім чуттям, вони можуть прогнозувати розвиток проекту. Чоловіки-Тельці наділені завзятістю і не пасують перед труднощами. Як напарники ці двоє здатні зрушити гори.

Нерозуміння виникає через консерватизму і зайвої обережності Тільця. Йому не подобається прагнення Риб до невиправданого ризику та підозрілі вкладення в проекти їх спільних грошей. Напарникам потрібно відкрито обговорювати робочі моменти і шукати компроміси. При цьому в ситуації “начальник – підлеглий” рівень сумісності Тільця і Риб вважається нижче середнього.

Плюси і мінуси відносин

Маючи уявлення про ступінь сумісності знаків Тілець і Риби в різних сферах життя, можна виділити основні плюси і мінуси у відносинах.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Безпорадна і ранима жінка-Риби потребує сильного чоловіка-Тельця. А він радий підставити їй своє плече. Телець створює ідеальні умови для спільного життя, але занадто сковує Риб. Жінці може не вистачати свободи, і вона замкнеться в собі.
Знаки об’єднує любов до красивого життя. У них не буде суперечок — обидва виберуть найкращу. Риби схильні до марнотратства. Якщо жінка почне сипати грішми, це призведе до конфлікту.
Обидва позитивно ставляться до інтимного життя, отримують задоволення в ліжку. Риби вимагають емоційності, в ліжку їм недостатньо одного фізичного задоволення.
Якщо ці чоловік і жінка почнуть спільну справу на рівних правах, у них все вийде. Прозорливість і інтуїція Риб поєднується з напористістю і раціоналізмом Тільця. У спільному проекті основна частина роботи ляже на плечі Тільця. Риби можуть довго чекати натхнення і перебувати в депресії.
З них вийдуть гарні батьки. Телець подбає про матеріальне забезпечення, а Риби будуть виховувати дітей у любові й турботі. Тельцю не завжди легко зрозуміти Риб. Він по натурі прямолінійний, і його може дратувати недомовленість, а також туманність у відносинах.

Підходять один одному жінка-Риби і жінка-Телець

Сумісність знаків зодіаку різна – в залежності від того, ким один одному доводяться жінки. Якщо у матері-Теля народжується дочка-Риби, то можуть виникнути протиріччя, особливо в підлітковому віці. Прямолінійна і відкрита дівчина-Телець стане вимагати від дочки відвертості і слухняності. Але Риби — потайливі і замкнуті по своїй натурі. Дочка не зможе бути повністю щирою з матір’ю, боячись її несхвалення. Дівчинка часто йде в себе. Коли дочка виростає, відносини змінюються на краще. Ніхто інший не зміг би так терпляче доглядати за пристарілою матір’ю, вислуховувати її невдоволення і зберігати теплоту у відносинах.

Коли мати-Риби має дочку-Тельця, то дівчинка швидко дорослішає і стає відповідальною. Багато турботи по будинку дочка бере на себе, особливо, якщо сім’я неповна. Риби надто відірвані від життя, тому дочка-Тілець з часом починає виконувати роль старшою в сім’ї жінки. Мати це цілком влаштовує. Залишаючись до кінця життя трохи дитиною, Риби люблять відчувати турботу і іноді виявляють акторський талант, щоб цю турботу отримати від відповідальної дочки.

Подруги по-різному дивляться на життя. Дівчина-Риби і дівчина-Телець можуть тривалий час підтримувати теплі стосунки. Але після того, як одна з подруг або обидві вийдуть заміж, як правило, настає відсторонення. Телець повністю поглинена своєю сім’єю. А жінка-Риби довгий час залишається мечтательницей.

Чоловік-Телець і чоловік-Риби як друзі і партнери

Сумісність знаків Тілець і Риби у дружбу між чоловіками вважається найвищою. Чоловік-Телець звик відчувати себе сильним, цілеспрямованим і принциповим. У солідному віці йому нецікаво зав’язувати дружні стосунки з чоловіком-Рибами, який постійно будує повітряні замки. Телець вважає Риб несерйозними.

Міцна дружба можлива в юності або якщо їх звів випадок. Наприклад, їм доручили спільну справу. У такій ситуації Телець оцінить інтуїцію і високий інтелект напарника. Він зрозуміє, що Риби найчастіше виявляються праві. Чоловік-Риби буде заряджатися від нового друга впевненістю і внутрішньою силою.

Між чоловіком-Тельцем і чоловіком-Рибами, які є діловими партнерами, досить висока сумісність. Вони доповнюють один одного і вказують на важливі моменти в бізнесі, які не зауважив інший. Зумівши домовитися, партнери доб’ються блискучих результатів.