Камінь для знака зодіаку Риби: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Риби. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Рибам щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Риби

Представникам кожного зодіакального знака відповідають певні дорогоцінні камені. До вибору амулетів варто поставитися серйозно. Риби – емоційний знак з розвиненою інтуїцією. Їх стихія – Вода. Рибами керують переважно Юпітер і Нептун, що накладає відбиток на характер.

В першу чергу таким людям підходять символи водної стихії, прозорі або напівпрозорі мінерали блакитного або фіолетового відтінків: місячний камінь, аквамарин, авантюрин, топаз або аметист. Вдалими вважаються і амулети дружній земної стихії: корал, лазурит, геліотроп, тигрове око, сапфір і рубін. Деякі назви відповідних каменів мало кому відомі, наприклад, хризопраз або селеніт.

При виборі амулета рекомендується враховувати рекомендації астрологів з приводу дати народження, статі і віку. Важливо і призначення каменю. Кожному відповідає своя характеристика. Деякі амулети служать для залучення любові, а інші зміцнюють здоров’я та захищають від пристріту.

По даті народження

Риби – знак зодіаку, замикає астрологічний коло. На характер і долю впливає декада народження.

Рекомендації по вибору каменів:

 • 20.02 – 1.03 – авантюрин, аметист, яшма і тигрове око. Амулети допомагають знизити градус мрійливості Риб, керованих Сатурном. Завдяки такому впливу з’являється практичність.
 • 02.03 – 11.03 – перли, корал, геліотроп, сапфір або опал. Риби, народжені в цій декаді, пихаті. Відповідні камені допомагають домогтися визнання у оточуючих.
 • 12.03 – 20.03 – олександрит, сапфір і турмалін. Людьми, народженими в цей період, управляє Марс. Їм потрібні амулети, що підтримують енергетику планети.

Щоб дізнатися свій камінь більш точно, варто орієнтуватися на дату народження.

Рибам підходять за гороскопом:

Дата народження Камінь
20.02 Аметист
21.02 Гематит
22.02 Олександрит
23.02 Гранат
24.02 Яшма
25.02 Гематит
26.02 Аметист
27.02 Лазурит
28.02 Малахіт
29.02 Гірський кришталь
01.03 Смарагд
02.03 Яшма
03.03 Аквамарин
04.03 Аметист
05.03 Олександрит
06.03 Рубін
07.03 Хризоліт
08.03 Смарагд
09.03 Яшма
10.03 Опал
11.03 Онікс
12.03 Хризоліт
13.03 Гірський кришталь
14.03 Олександрит
15.03 Чорний агат
16.03 Халцедон
17.03 Рубін
18.03 Бірюза
19.03 Опал
20.03 Корал

Не обов’язково домагатися ідеального збігу по даті. Якщо запропонований камінь не подобається, можна вибрати що-то з найближчих чисел.

По року народження

В астрології також прийнято враховувати рік народження, яким керує один з дванадцяти символів у вигляді тварини.

Камені, які відповідають знаку Риби за Східним гороскопом:

Щур Гранат – додає енергії і робить людину м’якше по відношенню до оточуючих
Бик Тигрове око – підсилює інтуїцію
Тигр Аметист – допомагає здобути фінансову незалежність
Кролик Перли – потужний оберіг від неприємностей
Дракон Хризоліт – дає впевненість у своїх силах
Змія Хризоліт – підсилює інтуїцію, допомагає відчути силу своїх чарів
Кінь Аквамарин – врівноважує енергію, допомагає впоратися з панічними атаками
Коза Гранат – додає віри і оптимізму
Мавпа Опал – приносить в життя спокій
Півень Аквамарин – допомагає впоратися з природного хвастливостью
Собака Перли – береже від негативного впливу
Свиня Місячний камінь – додає оптимізму

Рік народження чинить сильний вплив на формування типу особистості. Але якщо вибирати між ним і датою народження, краще віддати перевагу останнім параметром.

Камені-талісмани для Риб-жінки

Риби-жінка – це загадка. Вона привертає увагу своєю таємничістю і схильна до самопожертви. Астрологи розповідають, який камінь-талісман за знаком зодіаку підходить найбільше представницям прекрасної статі і як потрібно носити талісмани. Для жінок підбирати амулети слід не тільки за датою народження, але і по характеристиці.

Рибам ідеально підійдуть:

 1. Перли – минералоид, витягнений з раковин молюсків. Камінь врівноважує внутрішній стан Риб, дарує відчуття спокою. Перли допомагає налагодити стосунки з оточуючими, позбавляє від заздрісників і ворогів. Білі камені зміцнюють здоров’я, а рожеві зберігають молодість і красу.
 2. Аквамарин – гарний напівпрозорий мінерал блакитних відтінків. Камінь зміцнює силу духу і нейтралізує фобії. Жінкам він допомагає знайти свій шлях і визначитися, який потрібен чоловік за життя.
 3. Зелений смарагд – камінь, розвиває інтуїцію і екстрасенсорні здібності. Деякі фахівці вважають його чисто жіночим. Смарагд приносить умиротворення і спокій, додає проникливості, оберігає від необдуманих вчинків. Якщо носити смарагд кожен день протягом декількох місяців, можна позбутися поганих звичок.
 4. Сапфір – дорогоцінний камінь синього кольору (бувають і різновиди інших відтінків). Мінерал приносить відчуття щастя і умиротворення. Це символ мудрості. Він ідеально підходить жінкам-Рибам. Сапфір притягує удачу, налагоджує контакти на особистому фронті і в професійній сфері.
 5. Нефрит – напівкоштовний камінь зеленого відтінку. Талісман оберігає жінок від небезпек і зміцнює здоров’я. Його потрібно носити Риб, які мають проблеми з сечостатевої системою.
 6. Корал – надзвичайно гарний камінь складного рожевого кольору. Він допомагає жінкам налагодити стосунки з коханою людиною. Незаміжнім дівчатам потрібно обов’язково носити прикраси з коралами, якщо є бажання налагодити особисте життя. Талісман розвиває інтуїцію і допомагає приймати правильні рішення.
 7. Гірський кришталь – прозорий мінерал, який проганяє тривогу і допомагає зробити правильний вибір. Цей камінь ідеальний для Риб, які постійно відчувають муки сумнівів.

Жінки можуть носити каміння в складі вишуканих прикрас. Але небажано відправляти їх в срібло: Рибам більше підходить золото.

Камені-обереги для Риб-чоловіки

Деякі мінерали володіють потужною, чоловічий енергетикою.

Для Риб-чоловіки кращими камінням за знаком зодіаку вважаються:

 1. Місячний камінь – рідкісний мінерал, що привертає любов і гармонію в повсякденне життя. Він оберігає від самотності і дає чоловікам впевненість у власних силах.
 2. Аметист – мінерал з фіолетовим відтінком. Він володіє здатністю надавати ясність розуму і позбавляти від шкідливих звичок. З грецької назва каменю перекладається як “непьяний”. Аметист позбавляє від шкідливих звичок, дарує відчуття щастя. У каменя непростий характер. Чоловікам, які носять його, чи не можна діяти не за правилами, намагатися обдурити близьких і лихословити. В іншому випадку амулет може нашкодити власнику.
 3. Турмалін – дорогий кристал, підсилює чоловічу енергетику. Для представників сильної статі ідеально підходить чорний камінь. Він загострює сприйняття і зміцнює впевненість у власних силах.
 4. Яшма – мінерал самих різних відтінків. Приносить в життя благополуччя, достаток і володіє вираженими лікувальними властивостями.

Чоловікам краще носити каміння в складі запонок або браслетів. Чим крупніше мінерал, тим більшою силою він володіє. Браслети-чотки виглядають незвично і допомагають поліпшити багато життєві аспекти.

Камінь-амулет для Риб-дитини

Маленькі Риби так само чутливі і ранимі, як і дорослі представники знака.

Вони теж потребують правильному виборі оберега:

 1. Корал – захищає від недоброзичливців, допомагає в навчанні.
 2. Авантюрин – забирає негативну енергію, покращує самопочуття.
 3. Аметист – розвиває логіку, формує інтерес до навчання. Камінь допомагає налагодити відносини з однолітками і ненав’язливо вчить відстоювати свою думку.
 4. Опал – корисний для розвитку творчих здібностей у дитини.

Риби – водяний знак зодіаку. Його камені вражають красою і різноманітністю відтінків. Для дитини краще підібрати напівпрозорий мінерал або напівдорогоцінне з цікавим малюнком. Такі амулети самі по собі заряджають позитивом.

Грошові камені для Риб

Для поліпшення добробуту потрібно носити “грошові” амулети.

Рибам підійдуть камені:

 1. Топаз – талісман бізнесменів, допомагає вибирати надійних партнерів і приймати правильні рішення.
 2. Цитрин – залучає гроші, стабілізує доходи.
 3. Смарагд – значно підвищує фінансові можливості, але Риби не можуть впоратися з такими різкими змінами.
 4. Аквамарин – покращує фінансове положення, заряджає власника працездатністю.
 5. Хризоберил – вчить витрачати гроші економніше і покращує добробут.

Грошові камені варто носити на лівій руці, якщо це браслет. Всі зелені мінерали можна вважати привертають достаток. Сприятливі з точки зору фінансів і фіолетові талісмани.

Камені на любов

Амулети, залучають кохання, допомагають налагодити особисте життя. Рибам підійдуть:

 1. Рожевий кварц – активізує серцеву чакру.
 2. Авантюрин – робить гармонійними відносини в сім’ї, покращує взаєморозуміння.
 3. Гранат – сильний амулет, активізує таємні бажання. Він приносить у життя Риб ураган пристрастей.
 4. Рубін – оновлює відносини, вносить у них яскраві фарби.
 5. Алмаз – допомагає знайти другу половинку тим, хто про це давно мріє.
 6. Смарагд – зміцнює відносини і вберігає від зради. Існує повір’я, що в разі зради камінь у власника або його другої половинки тьмяніє або на ньому з’являється скол.

Астрологи не радять носити занадто активні любовні камені Рибам, у яких усе в порядку з особистим життям. Ураган пристрастей може вивести представників цього знака з рівноваги і в підсумку поставити перед складним вибором. Постійне носіння граната або рубіна може стати непрямою причиною невірності в парі.

Камені, поліпшують здоров’я

Риби не відрізняються міцним здоров’ям. Нестабільне психологічний стан і часті стреси провокують хвороби.

Для зміцнення здоров’я представникам даного знаку варто носити:

 1. Авантюрин – позбавляє від апатичних і депресивних станів.
 2. Смарагд – заспокоює нервову систему.
 3. Олександрит – покращує роботу серцево-судинної системи.
 4. Корал – благотворно впливає на травлення.
 5. Гагат – зміцнює імунітет, допомагає впоратися з важкими хворобами.

Амулети з каменями можна розглядати лише як допоміжну терапію. На їх силу повністю розраховувати не варто. При наявності проблем потрібно звернутися до лікаря.

Перли і деякі інші камені є індикаторами стану здоров’я власника. Коли з організмом не все в порядку, вони темніють.

Камінь на удачу і щастя

Деякі камені називають універсальними. Вони торкаються відразу кілька сфер життя і дарують власникові щастя.

Рибам рекомендують носити:

 1. Аметист – амулет, що приносить удачу. Аметистові кулони кладуть на ніч під подушку, щоб позбутися від безсоння, набути впевненості і спокій.
 2. Хризоберил – залучає удачу і оберігає від необдуманих вчинків.
 3. Хризоліт – потужний символ благополуччя. Він захищає будинок і майно, робить власника більш рішучим і щасливим.
 4. Бірюза – змінює життя на краще. Це камінь-індикатор. Якщо в житті власника все складається не найкращим чином, талісман темніє. Для запобігання неприємностей треба вживати заходів.
 5. Сапфір – дарує власникові впевненість у завтрашньому дні і допомагає налагодити бізнес.

Камені, подаровані люблячою людиною, володіють найбільшою силою. Такі талісмани захищають від неприємностей і приносять удачу.

Камінь для Риб від пристріту

Риби сильно схильні до впливу ззовні. Від пристріту і псування представникам цього знаку зодіаку рекомендують носити:

 1. Гагат – підсилює енергетичне поле, зміцнює фізичне і психічне здоров’я.
 2. Авантюрин – вірний своєму власникові і захищає від заздрості.
 3. Місячний камінь – захищає не тільки від пристріту, але і від чорної магії.
 4. Яшма – рятує від негативу, накопиченого за багато років.
 5. Малахіт – відгороджує від поганих людей.

Обереги краще не виставляти на загальний огляд. Якщо камінь потрібен для захисту, його ховають під одягом. Відмінно підійде кулон, заправлений під блузку або светр.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменю для людини за знаком зодіаку Риби має значення. Кожен несе певний енергетичний посил.

Рибам найбільше підійдуть відтінки амулетів:

 • блакитний або синій – заспокоює, додає впевненості в собі, врівноважує;
 • зелений – дає відчуття повноти життя, притягує енергію грошей;
 • рожевий – покращує стосунки в сім’ї, робить любовний союз більш гармонійним;
 • чорний – дає відчуття непорушності і впевненості, ідеальний для чоловіків;
 • білий – допомагає приймати мудрі і правильні рішення.

Рибам астрологи рекомендують носити каміння приглушених відтінків. Якщо потрібно поліпшити справи на любовному фронті, більше підійдуть рожеві мінерали для постійного носіння, а яскраво-червоні варто застосовувати в якості важкої артилерії.

Небажані камені для Риб

Не всі мінерали підходять Рибам. Цей знак енергетично слабка. Неправильний вибір амулета здатний негативно вплинути на людину і призвести до депресії.

Рибам не можна носити:

 1. Сердолік – формує завищені вимоги до себе. Він робить з представників знаку працівників-фанатів, котрі забувають про себе і своєї сім’ї. Це призводить до нервового виснаження і проблем в особистому житті.
 2. Опал – посилює невпевненість у собі. Якщо носити талісман постійно, представники знака не досягнуть успіху.
 3. Топаз жовтого відтінку – приносить в життя Риб неприємності.

Камені червоних квітів представникам знака не дуже підходять. Виняток становить рубін, коли потрібно налагодити особисте життя. Корал носити можна, але не на постійній основі.

Як правильно носити каміння Рибам

Мінерал стане амулетом і оберегом, а не просто прикрасою, якщо носити його правильно.

Є кілька основних моментів, які варто врахувати:

 1. Камені носять постійно, а не надягають їх по вихідних або свят. Знімати на ніч прикраси можна, але краще відразу ховати їх від сторонніх очей.
 2. В одному виробі не повинно поєднуватися кілька каменів. Це знижує цінність амулета. Не всі мінерали сумісні між собою. А також не рекомендується надягати відразу кілька прикрас з різними каменями.
 3. Змінювати талісмани можна, але не кожен день, а хоча б раз на місяць або рідше. Якщо є відчуття, що якась частина життя потребує корекції, варто підібрати мінерал, позитивно впливає на цю сферу.
 4. Носити каміння, піднесені іншими людьми, можна, коли це подарунок від душі.
 5. Якщо в процесі носіння амулетів з’явилися дивні відчуття, камінь став ніби важче, потрібно зняти його, занурити на кілька хвилин у сольовий розчин для енергетичної очищення.

Камені носять в прикрасах і просто так, без обробки або навіть огранювання. Оправу рекомендується вибирати золоту, але не варто перебільшувати її значення. Найважливішу роль грає не обрамлення, а величина каменю і його чистота. Синтетичні підробки не мають ніякої сили.

Рекомендації для Риб – як вибрати свій камінь

Важливо не просто знати, які камені підходять за гороскопом, але і вміти правильно робити вибір.

Астрологи радять:

 1. Купувати талісмани тільки в перевірених магазинах, а не в ломбардах. Не можна носити каміння після когось, особливо якщо у попереднього власника нещаслива доля або важка енергетика.
 2. На виробах не повинно бути ніяких сколів і тріщин. Такі амулети носити не можна.
 3. Для Риб ідеально підходять не прості прикраси, а ті, які виконані з відповідного мінералу, але у вигляді фігурок у морській тематиці (черепашки, якір, морський коник).

Камінь повинен подобатися своєму власникові. Якщо за всіма параметрами він підходить, але викликає неприйняття, носити його не потрібно. При покупці можна потримати в руках кілька амулетів. Той, який викличе лише позитивні емоції, від якого людина зможе відчути тепло, і стане для нього найкращим талісманом.