Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев як пара

Скорпіон-жінка і чоловік-Лев – це союз двох яскравих, харизматичних і самовпевнених особистостей, в якому ніхто з партнерів не хоче поступатися. Висока зарозумілість чоловіки не найкращим чином поєднується з незалежністю і амбіціями жінки. Льву хочеться бути в центрі уваги і в променях слави, але Скорпіон не тільки ставить під сумнів його авторитет, але й може зробити пару уїдливих зауважень.

В їх відносинах є любов, пристрасть, гучні скандали – все, крім стабільності і постійності. Незважаючи на те, що знаки зодіаку відносяться до стихій Води і Вогню, їх сумісність сягає 95 відсотків.

Плюси відносин

Лев і Скорпіон є гідними обранцями один для одного, тому проводять в суспільстві враження красивою і успішною пари. Кожен з них підтримує партнера і власним прикладом мотивує на нові звершення.

У даного поєднання знаків зодіаку є й інші переваги:

 • Обидва готові працювати заради добробуту сім’ї. Вони люблять комфорт і якісні речі, не економлять на собі, тому разом можуть досягти високого достатку.
 • В їх парі немає місця нудьзі і рутині. Дівчина вміє зберігати пристрасть у стосунках, а у чоловіка завжди є ідеї, як цікаво провести вільний час.
 • Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев мають сильний взаємний потяг. Вона є для нього еталоном краси і жіночності, а він приваблює її своєю силою, могутністю і харизмою.
 • Поруч з дівчиною-Скорпіоном Лев стає більш урівноваженою і розважливим. Він вчиться бути менш запальним і імпульсивним, а крім того, починає краще розбиратися в людях.
 • У цих знаків є спільні захоплення і теми для розмов. Вони мають хорошу інтелектуальну сумісність, тому цікаві один одному як особистості.

Мінуси відносин

Лев-чоловік і жінка-Скорпіон бувають дратівливими, запальними, тому навіть незначне спір нерідко переростає в гучний скандал.

У цієї пари є й інші недоліки:

 • З-за егоїзму і впертості, які в рівній мірі виражені у двох знаків, вони ніяк не вирішують розбіжності. Обидва готові сперечатися, лише б не йти на компроміс і не визнавати свою неправоту.
 • Скорпіон і Лев претендують на лідерство. Між ними завжди присутній суперництво. Є ймовірність того, що чоловік втомиться від цієї боротьби і знайде собі м’якшу, говірку обраницю.
 • Дівчина не може відмовити собі в задоволенні не вколоти. Її влучні, але образливі фрази боляче ранять чоловіче самолюбство.
 • Обидва партнера бувають зарозумілими, образливими, злопамятными і мстивими, довго не прощають помилки, пам’ятають про сварки і не упускають можливості про них нагадати.
 • Якщо у відносинах настає затишшя, то та дівчина-Скорпіон, і чоловік-Лев можуть виводити один одного на емоції, наприклад, спеціально провокувати на ревнощі.

Сумісність Скорпіона-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

Дружня сумісність у цих знаків зодіаку – вкрай рідкісне виключення. Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев швидше стануть коханцями або подружжям, а не близькими друзями. Між ними з’являється сильне взаємне тяжіння ще в момент знайомства, тому навіть якщо їх спілкування починається з дружньою ноти, то воно швидко переростає в роман.

Але є ще одна причина, по якій у Скорпіона і Лева не може бути дружби – це суперництво. Обидва люблять бути в центрі уваги, але кожен робить це по-своєму: чоловік веде себе демонстративно, а дівчина віддає перевагу домагатися впливу інтригами.

Сумісність Лева-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

Чоловік Лев і жінка-Скорпіон створені для романтики, тому їх сумісність в любові – одна з найвищих серед знаків зодіаку. Взаємне почуття закоханості накриває їх при першому погляді один на одного. Чоловік не може встояти перед ефектною зовнішністю і розумом Скорпіона, а жінка вибирає сильного, самовпевненого і успішного Лева з безлічі шанувальників.

Їх відносини схожі на американські гірки, від яких обидва отримують задоволення: романтичні побачення змінюються пристрасними ночами, потім йдуть гучні скандали і сцени ревнощів, після чого відбувається спекотне перемир’я.

Сумісність пари в ліжку

Лева і Скорпіона можна назвати самими темпераментними і сексуальними знаками зодіаку, тому в їх інтимного життя панує повне взаєморозуміння. Жінка виглядає привабливою, пристрасної, але в той же час загадкова і недоступна. Таким виглядом вона розбурхує фантазію чоловіка, викликає в ньому сильне бажання і азарт.

Він всіляко намагається домогтися близькості з нею, але дівчина любить гри, тому провокує його, але зберігає дистанцію. Фізична сумісність цієї пари стає краще з кожним роком. Вони вивчають переваги один одного, вчаться доставляти задоволення і експериментують.

Дівчина-Скорпіон і чоловік-Лев у шлюбі

Скорпіон-дівчина і Лев-чоловік мають всі шанси, щоб створити міцну, щасливу і успішну сім’ю, незважаючи на те, що у них можуть бути розбіжності і навіть конфлікти. Їх цілі і способи життя багато в чому збігаються. Обидва просуваються по кар’єрних сходах, прагнуть до достатку, мають безліч інтересів, захоплень і широке коло спілкування, а також люблять активно проводити вільний час. Про цю сім’ю не можна сказати, що чоловік є годувальником, а жінка – берегинею вогнища. Дівчина-Скорпіон навряд чи відмовиться від самореалізації заради того, щоб сидіти вдома і займатися побутом.

Чоловікові-Леву хочеться бачити поруч із собою самодостатню особистість, якій він міг би пишатися і без сорому виходити в світ. Тому він хоч і любить комфорт, затишок і домашню їжу, але дозволяє дружині делегувати побутові проблеми домробітниці і розвивати кар’єру. Лев розуміє, що якщо Скорпіон не може реалізувати свої амбіції і направити енергію в мирне русло, то стає злобним і уїдливим. Незважаючи на те, що кожен з партнерів зайнятий власною справою, вони знаходять час, щоб побути наодинці, тому їм вдається зберегти романтику у стосунках.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і Лев-чоловік

Лев-чоловік і Скорпіон-дівчина не завжди збігаються в поглядах на виховання дітей, що може впливати на сумісність знаків. Мама-Скорпіон намагається розвинути в дитині такі якості, як самостійність, незалежність і вміння відстоювати свої інтереси. Ця жінка не належить до тієї категорії матерів, які відмовляються від кар’єри заради турботи про дітей, але вона знає, як вибудувати з ними близькі, довірчі відносини.

Амбітний тато-Лев приділяє особливу увагу навчанню, саморозвитку і розкриттю талантів у дітей, тому він не шкодує коштів на престижні навчальні заклади та репетиторів.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Скорпіона-жінки

Ці знаки зодіаку можуть бути однодумцями, які успішно просувають спільний проект, або непримиренними суперниками. В останньому випадку виграє конкуренцію більш хитрий і підступний Скорпіон.

Якщо чоловік-Лев є керівником або власником бізнесу, то йому варто придивитися до амбітної, працьовитою і сміливої дівчини. Вона стане для нього гідним партнером, якщо чоловік не буде придушувати її ініціативу, а поставиться з повагою. Але Лев не допустить, щоб їм керували, тому союз начальника-жінки і підлеглого-чоловіки не буде довго існувати.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Скорпіона

Чоловік знака зодіаку Лев звик до жіночої уваги, тому перед ним постає непросте завдання – домогтися взаємності недоступною жінки-Скорпіона. На неї не діють його краса, харизма і красномовство.

До цієї дівчині потрібен особливий підхід:

 • Вона оточена шанувальниками, тому у неї завжди є вибір. Її може залучити розумний, порядний, відповідальний чоловік, що досяг в житті успіху, має професію, матеріальну базу та повагу в суспільстві.
 • Дівчина-Скорпіон судить про людей не за словами, а за вчинками. Лев зіпсує враження, якщо почне нахвалювати себе. Але зацікавить її, якщо доведе серйозність своїх намірів або запропонує чоловічу допомогу.
 • Жінка знака зодіаку Скорпіон не економить на собі, тому не допускає такого ставлення з боку чоловіка. Вона оцінить лише дорогі подарунки та гарні місця для побачень.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік має хорошу сумісність зі Скорпіоном-жінкою з-за сильного фізичного потягу і спільних інтересів, а також схожих поглядів.

Незважаючи на це, їй потрібно добре знати особливості його характеру, щоб їх симпатія отримала продовження:

 • Дівчині не слід сперечатися з чоловіком, особливо в присутності інших людей. Вона все одно не зможе його переконати, але зіпсує відносини.
 • Лев болісно реагує на критику, зауваження і навіть дружні рекомендації. Він вважає себе бездоганним, тому може слухати тільки компліменти і подяку.
 • Чоловік-Лев здатний здійснити будь-який подвиг, якщо отримає правильну мотивацію. Жінці-Скорпіону варто застосувати свій природжений талант психолога, щоб навчитися вправно маніпулювати партнером через його егоїзм і марнославство.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Хлопець-Лев і дівчина-Скорпіон по-різному ставляться до розставання. Він як чоловік з великим гонором не стане миритися з тим, що жінка принижує його гідність, тому відразу розірве відносини і своєї думки вже не поміняє. А також Лев не пробачить зраду, тому піде мовчки, гордо і назавжди.

Скорпіон ж при розставанні проявить всі свої недоліки: злість, образливість, мстивість, уїдливість і підступність. Чоловікові-Леву варто приготуватися до гучного скандалу з криками, биттям посуду і агресією, якщо дівчина дізнається, що він віддав перевагу їй іншу. Вона зробить все, щоб помститися зраднику і розлучниці.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Лев можуть підвищити сумісність, якщо втихомирять гординю і егоїзм, почнуть прислухатися один до одного і навчаться шукати компроміс. Від природи мовчазний і замкнутий Скорпіон іноді здається Леву байдужим. Тому жінці слід частіше влаштовувати душевні розмови зі своїм обранцем, уважно його слухати, ні в якому разі не критикувати і не висловлювати сумнів щодо його слів. Цьому чоловікові потрібно повне прийняття.

Темпераментному і самозакоханому чоловіка-Лева коштує менше реагувати на знаки уваги з боку дівчат і не провокувати ревнощі у своєї обраниці. Складно передбачити реакцію Скорпіона, яка побачила флірт Лева з іншою жінкою. Вона затаїть образу, щоб помститися в самий несподіваний момент, і влаштує гучний скандал. У будь-якому випадку, чоловік ще довго буде пам’ятати гнів дівчата-Скорпіона.