Жінка-Терези: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку Зодіаку Терези. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Ваги в трьох словах

Ваги – найбільш милосердний і витончений знак зодіаку. Особливо яскраво ці якості виявляються в загальній характеристиці жінок. Знак знаходиться під впливом стихії повітря і планети Венера, дати народження випадає на період з 24 вересня по 23 жовтня. Жінки цього Зодіаку люблять спілкування, у них багато друзів і велике коло знайомих. Зодіак зображують у вигляді чоловіка, який тримає невеликі ваги в руках.

Якщо коротко, то ось всі найцікавіші факти про людину знаку Зодіаку Терези:

  • дівчата цього знаку швидко розташовують до себе;
  • є психологами для всіх своїх друзів, дають поради та загоюють душевні рани;
  • не зазнають агресії і грубості;
  • обожнюють мистецтво, класичну літературу, а також предмети старовини;
  • занадто багато звалюють на себе.

Все це означає, що дівчата-Ваги дбайливі й романтичні. Терези завжди надходять виважено і розумно, не піддаються на провокації. Але самій людині властиво мінливість і невпевненість у власній правоті.

Опис плюсів і мінусів характеру жінок-Терезів

Характером Зодіаку властива мудрість і вміння прогнозувати події. Жінка-Терези завжди думає про наслідки своїх вчинків. Під опис знака підходить неконфліктність і уміння згладжувати гострі кути у відносинах. Однак, зрозумілою від А до Я цю жінку назвати важко. В її характері є не тільки плюси, але й мінуси – ми зібрали їх в таблицю.

Сильні сторони Слабкі сторони
Виступає проти аморальної поведінки Несамостійність, потрібно схвалення іншої людини, у тому, що робить все правильно
Має оптимізмом і вірою в краще Вимоглива до себе і іншим людям
Відстоює правду і справедливість Сумнівається і довго приймає важливе рішення
Виявляє благородство Часто страждає від власної доброти і милосердя
Легко зачаровує і притягує до себе людей Надто багато часу витрачає на спори

Особливість психології Ваг в тому, що вони хочуть догодити всім ближнім. Жінка прагне, щоб її родина жила в мирі і злагоді. Тому дозволяє всі конфлікти, прояснює складні ситуації і розкладає по поличках, чому треба чинити так, а не інакше.

Вона щаслива, коли робить щасливими інших, любить дарувати подарунки і казати компліменти друзям. Після спілкування з нею у людей піднімається настрій і стає легше на душі. Але для самої жінки це обертається не кращим чином. Вона втомлюється бути вічним веселуном і сама може впасти у зневіру.

Як Ваги проявляють себе у відносинах

В любовних відносинах з чоловіком жінка знаку Терези сентиментальна і ніжна. Вона просто створена для любові. Виявляє особливу турботу по відношенню до обранця. Від чоловіка теж буде чекати теплих слів, квітів і подарунків. Не зазнає докорів і критики в свою адресу, навіть якщо розуміє, що чинить неправильно. Якщо молода людина веде себе скуто або холодно, їй буде нудно поруч з таким партнером. Тоді вона може розірвати відносини і тут же пуститися на пошуки іншого чоловіка.

Дівчата цього знаку можуть не шукати собі хлопців спеціально, але у них настільки сильна сексуальна енергетика, що вони приваблюють протилежну стать, немов запашний квітка бджіл. Представниці цього Зодіаку легко закохують в себе чоловіків. Поки почуття не охололи, Ваги будуть вбиратися для коханої, демонструвати свою ласку, жартувати і загравати.

Однак, якщо хлопець не відповідає її вимогам, швидко розчаровується і не намагається підлаштуватися під партнера. Саме тому Терезам буває складно вийти заміж і знайти сімейне щастя.

Сумісність жінок-Терезів з чоловіками інших знаків

За гороскопом висока сумісність в любові у жінки-Ваг з Левами, Стрільцями, Близнюками і Овнами. З іншими знаками зодіаку Терези можуть стати друзями, а з деякими підтримувати нейтральні відносини.

Лев вражає Ваг своєю чуттєвістю і непередбачуваністю. Їм завжди є що обговорити, багато спільних інтересів. Загадковість Ваг буде підтримувати інтерес Лева і тримають чоловіка в тонусі. У шлюбі подружжя будуть підтримувати один одного.

Непоганим буде союз з чоловіком-Овном. Він стане красиво доглядати за дівчиною, дарувати милі подарунки, надихати приємними і теплими словами. Але коли закоханість трохи зменшиться і розпочнеться спільне життя, можуть виникнути невеликі проблеми. Овну постійно потрібна полум’яна пристрасть, і він може занудьгувати в побуті. Тому коханим треба частіше влаштовувати романтичні вечері, прогулянки під місяцем і поїздки на відпочинок.

З Близнюками у Терезів буде яскрава закоханість. І можливо, дівчина навіть захоче заміж за цього чоловіка. Однак, Близнюки довго зважуються на такий серйозний крок. А його друга половинка до цього часу може подумати, що хлопець в ній не зацікавлений, і припинить відносини. Якщо все-таки у пари вийде дійти до вівтаря, це будуть міцні і довгі відносини.

Найбільш вдалий союз у Терезів зі Стрільцем. Це саме надійне плече, яке чекає дівчина-Терези. Плюсом стануть схожі погляди на спільне життя, на шлюб і виховання дітей. На початку відносин можуть виникнути невеликі розбіжності з-за невпевненості дівчата в партнері. Але потім все стане на свої місця, закохані будуть жити в гармонії та злагоді.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Терези

У жінок знака Зодіаку Терези немає відбою від шанувальників. Однак, завоювати її серце по-справжньому зможе чоловік, який сильніше її у всьому. Це означає, що вона повинна захоплюватися обранцем, він повинен стати її героєм. А захоплюють дівчат цього знака не грубі бруталы, а справжні джентльмени з гарним вихованням і вишуканими манерами. Вона не оцінить вульгарні жарти і компліменти. Їй сподобається амбітний і мужній лицар, який не демонструє силу, але при цьому здійснює благородні і видатні вчинки.

Чоловікові не слід відкриватися повністю. Потрібно показати свою багатогранність, великий кругозір і тонкий гумор. Тоді дівчина буде тягнутися до такого партнера. Терези не терплять, коли їх переслідують і надзвонюють по сто разів на день. Їм потрібно зберігати особистий простір. Будуть уникати активних шанувальників, які не можуть піти на компроміс. Любов цієї дівчини отримає інтелектуал з міцними нервами і великим терпінням.

Характеристика жінки знаку Терези як коханки

Повна характеристика Терезів розкриває їх як палку й пристрасну коханку. Такій дівчині до вподоби красива обстановка, приглушене світло, прикрашена свічками спальня, пелюстки червоних троянд у ванній.

Жінка цього знаку любить поспіх, їй подобається смакувати кожну спільне мить. Задоволення партнера для неї також важливо. Вона буде шепотіти приємні слова на вушко і може зважитися на експерименти. Але потрібно пам’ятати, що для Терезів неприйнятна грубість.

Який дружиною буде дівчина-Терези

Перед заміжжям жінка цього знаку довго сумнівається і думає, чи правильно вона вибрала чоловіка. У цей момент партнеру не можна вести себе необачно або показувати свою темну сторону. Інакше вона випурхне як метелик, і ніхто її не зупинить. А ставши дружиною, буде поважати і цінувати чоловіка, проявляти особливу турботу і не зазнає критики на його адресу.

У шлюбі жінка за знаком зодіаку Терези стане не тільки гарною дружиною, але і правителькою домашнього вогнища. Вона буде ненав’язливо показувати чоловікові, на що краще витратити гроші, натякати на покупку нерухомості. І все обіграє настільки мудро й хитро, як ніби це чоловік вирішив усе зробити сам.

Така дружина ніколи не стане порпатися в телефоні чоловіка, шукаючи докази своїх підозр. Вона тактовна і не здатна влазити в особистий простір, навіть якщо подружжя в шлюбі багато років. Скандали і з’ясування відносин – теж не про таку даму. Їй простіше перевести розмову на іншу тему або просто замовчати, поки партнера не відпустить накипевший гнів.

Жінка-Терези в ролі мами

Жінка цього Зодіаку стане ідеальною матір’ю для своїх дітей. Вона буде підтримувати їх у складних ситуаціях і знати всі їхні секрети. Однак, не дозволить триматися за свою спідницю, виростить дітей незалежними і відповідальними.

Вкладає у виховання багато сил, намагається, щоб діти поважали старших, не діяли аморально і виражалися цензурно. Привчає дітей до порядку та чистоти. Іноді здається, що діти у таких мам ходять по струнці. Але поряд з батогом вона проявляє і пряник. Завжди справедлива до дітей і не розділяє їх на улюблених і нелюбих.

З дитинства прищеплює любов до мистецтва і театру. Відправляє своїх чад у творчі гуртки та розвиваючі центри. Дорослі діти ставляться до такої матері з повагою.

Варто дружити з дівчиною під знаком Терези

Дівчина знака Зодіаку Терези часто має багато друзів і подруг. Зав’язує дружбу, де б не опинилася, чи то супермаркет біля дому чи рок-концерт. З подругами може веселитися і розмовляти на відверті теми. Може похвалитися своїми досягненнями і нерідко викликає заздрість. Іноді в дружбі Ваги відчувають перевагу і цим дратують оточуючих.

В біді ніколи не залишить друзів. Якщо є фінанси, завжди займе грошей чи допоможе корисним радою. Подруги часто використовують дівчат цього знака, щоб поплакатися в жилетку і полегшити свою душу. Іноді доброта виходить боком, подруги часто зраджують і підставляють Ваг.

Має багато друзів серед представників чоловічої статі. З віком у представниць цього знака друзів стає набагато менше. Вони залишають біля себе тільки тих, кому довіряють.

Жінка за гороскопом Ваги – яка вона в роботі?

Швидке сходження до вершини кар’єри – це не про жінку-Ваги. Дівчата, народжені під знаком Терези, довго працюють на одному і тому ж місці, цінують стабільність. Вони розважливі і дипломатично, ніж подобаються керівництву. Їх заслуги часто присвоюють більш нахабні працівники. Однак, начальство цінує Ваг, повільно і планомірно підвищуючи їх на посади.

В колективі цих дам сприймають як скромних роботяг і не бачать в них конкуренток. Загострене почуття справедливості і відсутність вміння вступати у відкрите протистояння не дозволяє Ваг брати участь у професійних інтригах.

Якщо дівчина за гороскопом Ваги, вона виконавчий і чемний працівник. Проте, не бажає займати великі посади, оскільки не любить нести відповідальності за інших і не знають, як делегувати свої повноваження.

Почати власну справу заважає невпевненість у своїх силах. Навіть якщо ці жінки організують бізнес, будуть серйозно переживати з кожного приводу. Найкращий варіант, якщо бізнес-партнером такої леді стане її чоловік або близька подруга, в якої вона впевнена.

Які професії підходять жінкам-Терезам

Ваги володіють тонкою інтуїцією і ясним розумом. Тому працювати фізично для них – це витрачати себе даремно. Дамам цього знака підійде професія, пов’язана з красою і квітами. З них вийде чудовий флорист, дизайнер по садовому або паркового ландшафту.

Те ж саме стосується подорожей. Ваги – відмінний туристичний гід, який докладно і з захватом розповість про важливому історичному об’єкті або цікавому місці. Представниці цього знаку часто стають стюардесами. Їх доброзичливість і чарівність можуть розташувати до себе будь-якого пасажира.

Творча іскра Ваг допомагає їм стати добрими артистками естради або кіно. Природність і прагнення до правди може привести дівчину до роботи юристом, адвокатом або нотаріусом. Вони відповідально ставляться до оформлення будь-яких паперів і зможуть працювати помічником керівника, секретарем або адміністратором. Вміння підібрати ключик до кожної душі допоможе стати Терезам хорошим менеджером з продажу.

Здоров’я жінок-Терезів

Стан здоров’я дівчини цього знака безпосередньо залежить від психологічного та емоційного балансу особистості. Якщо жінка живе спокійним життям, її життя на роботі і вдома не перевантажена конфліктами і проблемами, тоді і здоров’я буде в порядку.

Коли дівчина морально виснажена і постійно відчуває стрес, говорити про хороше здоров’я не доводиться. Навіть найменше погіршення здоров’я відчувається миттєво. Тут же звертається до лікаря або приймає вже перевірений засіб.

Представницям цього Зодіаку не можна переохолоджуватися. Може проявлятися алергія на холод. Варто ретельно стежити за харчуванням, шлунково-кишковий тракт часто знаходиться під ударом. Але головними вразливими місцями є область попереку і нирки. Щоб ці органи не страждали, варто підтримувати оптимальну фізичну активність і частіше відпочивати на свіжому повітрі. А також варто уникати стресових ситуацій і частіше балувати себе приємними подарунками.

Захоплення Ваг

Для Ваг властива легкість переносити тривалі поїздки і перельоти. Вони люблять подорожувати і пізнавати все нове. При хороших фінансових можливостях можуть об’їхати всю планету. Якщо не володіють грошима, намагаються частіше вибиратися за місто, гуляти по лісу і насолоджуватися видами найближчого озера.

Ще одна пристрасть Ваг – творчість. У вільний час дівчата часто займаються плетінням з бісеру, в’язання або вишиванням. Іноді складають вірші і пишуть музику. Багато представниць цього знака – любительки вистав і концертів, відвідують різноманітні виставки і їздять на екскурсії.

Ваги розуміють, що сьогодні в тренді, а що неактуально. Вміють правильно підібрати одяг і взуття. Рідко виходять в люди без макіяжу. Люблять доглядати за собою, відвідувати салони краси і перукарні. Якщо відчувають, що одужали, тут же сідають на дієту. Не запускають себе ні за яких обставин.

Які подарунки вона любить дівчина зі знаком Зодіаку Терези

Ваги зрадіють будь-якому подарунку, у який дарувальник вклав душу. Але якщо хочете догодити і розташувати до себе цю дівчину, варто подарувати щось незвичайне. Наприклад, кольє або сережки з натуральними каменями. Доведеться за смаком і романтичну подорож. Наприклад, путівка на Кубу або Карибські острови.

Така дама оцінить вироби ручної роботи або антикварні меблі, яка підійде до інтер’єру. Відмінним подарунком стане красивий букет або брендовий парфум.

Не варто купувати дешеві підробки і обдаровувати ними дівчину. Вона їх стовідсотково розпізнає, і цей вчинок залишить про вас неприємний осад. Якщо немає великих коштів, подаруйте приємну дрібницю, гарний брелок, натуральну троянду або купіть квиток в театр.