Карта Таро Справедливість: значення 11 аркана в прямому та перевернутому положенні

Істина або Правосуддя – один з старших арканов в колоді Таро під номером 11. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Справедливості можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Справедливість” в Таро – 11 старший аркан

На карті намальована жінка в червоній мантії та короні, вона сидить на троні. За її спиною висить яскраве завісу, праворуч і ліворуч стоять колони.

В одній руці вона високо тримає меч, в іншій – ваги, чаші яких порожні і знаходяться в рівному положенні. Її погляд спрямований прямо, особа не виражає емоцій.

Що означає карта Таро “Справедливість”

Справедливість – це одинадцятий за рахунком старший аркан у Таро Уейта, який має кілька названий:

 • Правосудие.
 • Истина.
 • Правда.
 • Гармония.
 • Закон.
 • Юриспруденция.
 • Регулирование.
 • Фемида.
 • Донька Володаря Правди.
 • Повелителька Рівноваги.
 • Карма.
 • La Giustizia (італ.).
 • La Justice (фр.).
 • The Justice (англ.).
 • Die Gerechtigkeit (нім.).

Карта означає чесність, баланс, порядок та правила. Перерахуємо все, про що можна судити по 11 аркану Таро:

 • беспристрастность;
 • ответственность;
 • законность;
 • висновок договора;
 • нейтралитет;
 • логика;
 • критика;
 • обвинение;
 • наказание;
 • совесть, мораль.

Карта випадає в моменти прийняття складного рішення. Тому шпалери на екрані смартфона з зображенням Феміди допоможуть вам спокійно і розважливо зробити вірний, справедливий вибір, врахувати свої інтереси та точку зору опонента.

11 аркан для жінок

При ворожінні для жінки у аркана може бути наступне значення: ваші кривдники будуть покарані, а ви отримаєте рівноцінну компенсацію, зможете відновити честь, домогтися своєї мети, справедливого рішення.

Правосуддя можна дати ще одну розшифровку: якщо ви намагаєтеся добратися до істини, викрити брехню, то будьте готові до наслідків. Найімовірніше, ваші ілюзії розвіються, а правда виявиться досить гіркою, тому пам’ятайте про необхідність нести відповідальність за свої вчинки.

11 аркан для чоловіків

Карта Правосуддя при розкладі для чоловіка означає, що кожному воздасться по заслугах. Якщо ви вступаєте порядно, чесно, етично, відповідально, виконуєте закони і домовленості, то будете винагороджені за свою чесноту. Якщо намагаєтеся приховати, перехитрити, обдурити, приховати, користуєтеся чужий довірливістю або слабкістю, то справедливе відплата не змусить себе чекати.

11 аркан вказує, що не можна отримати бажане без зусиль, але не варто боятися перешкод, якщо ви дієте по совісті.

Тлумачення 11 аркана Таро в прямому положенні

У карти Справедливість є кілька розшифровок в залежності від ситуації або питання. Її основне тлумачення – це пошук істини. Можливо, ви будете доводити правоту, захищати свою честь, відстоювати інтереси, вивчати закони, шукати шляхи вирішення конфлікту. Не сумнівайтеся в тому, що ваша справа буде розглянута неупереджено.

Ще одне значення – розплата. Настає момент, коли потрібно відпрацювати свої борги і сплатити за рахунками в прямому чи переносному сенсі, наприклад, принести вибачення або відшкодувати збиток, компенсувати втрати людині, яка постраждала від ваших дій.

Аркан символізує оцінку – будуть оцінювати вас або ви візьмете на себе роль судді. У житті це проявляється в таких ситуаціях, як здача іспиту, співбесіди, інтерв’ю, ділові переговори, укладення контракту, експертиза та ін. Не виключено, що ви будете звертатися в суд, поліцію, податкову, нотаріальну контору чи інші державні органи. Можливо, доведеться оцінити себе самостійно, наприклад, підвести підсумки року або зіткнутися з осудом з боку близьких.

Розшифровка 11 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта символізує несправедливість. Можливо, вашим кривдникам або ворогам вдасться піти від відповідальності або уникнути покарання, але ви ніяк не зможете змінити ситуацію. Або ввяжетесь в затяжну судову тяганину, яка в результаті не принесе потрібного результату.

Не виключено, що ви самі станете жертвою обставин – зіткнетеся з помилковими звинуваченнями або упередженим ставленням. При такому розкладі велика ймовірність, що переговори завершаться не на вашу користь, доведеться укладати договір на невигідних умовах або повторно складати іспит.

11 аркан може говорити і про ваші наміри вийти за рамки моралі і домагатися своїх цілей нечесним шляхом. У цьому випадку вас чекають серйозні втрати, проблеми з законом, приниження, почуття сорому.

Ще одне значення карти – визнання неправоти, вибачення, помилування. Ви зможете позбутися від критики та осуду оточуючих, захочете спокутувати свою провину або самі вибачте людини, який доставляв вам неприємності.

Характеристика людини по карті “Істина”

Якщо карта Правосуддя випадає при розкладі на людину, то йому можна дати таку характеристику: принциповий, чесний, порядний, поміркований, самостійний, відповідальний, з ясним розумом, доброю інтуїцією, не потребує порад оточуючих. Він прагне здійснювати благородні вчинки, суворо дотримується професійну етику і загальноприйняті правила.

Якщо він чинить по совісті, то намагається швидше спокутувати свою провину. При цьому для нього характерні строгість, холодність, черствість. Опис більше підходить для чоловіка, але цими якостями може мати і жінка.

Перевернута карта символізує маніпуляторів, людей, що прагнуть вчинити самосуд, любителів оцінювати, критикувати або засуджувати інших, фанатиків, а також знавців законів, які вміють користуватися ними у корисливих цілях, можуть спотворювати факти.

Якщо при ворожіннях на людину аркан випадає в зворотному положенні, то це значить, що він може бути порушником порядку – не тільки явним злочинцем, але і особою під прикриттям, наприклад, чиновником, суддею, поліцейським, який бере хабарі.

11 аркан Таро в відносинах та любові

Не варто очікувати від карти Правосуддя романтики або пристрасті, в любовних відносинах вона має одне з наступних значень:

 • Надмірна чесність партнера, яка йде від щирого серця, але може поранити, наприклад, вказівка на недоліки.
 • Стабільні, міцні стосунки з чоловіком, але вони побудовані на повазі і розрахунку, а не на закоханості.
 • Союз з людиною, яка керується лише своїми принципами – він не сприймає умовляння, прохання, маніпуляції.

Якщо ж у розкладі випадає перевернута карта, то вона також говорить про труднощі в любові. Найімовірніше, коханий не поділяє ваші почуття, що призводить до конфліктів. Перелічимо, які значення бувають у аркана в зворотному положенні:

 • Висока ймовірність розлучення з-за взаємних претензій, невдоволення один одним.
 • Ризик образи, обману, несправедливості з боку обранця.
 • Розрив відносин, розділ майна, судові суперечки при розлученні.

Значення 11 аркана Таро в роботі та фінансах

Карта Справедливість може вказувати на представника певної професії, наприклад, на суддю, поліцейського або іншого володаря закону, юриста, адвоката, чиновника, податкового інспектора, спортивного арбітра, бухгалтера, фінансиста, а також спеціаліста іншої галузі, від якого вимагається чесність і точність.

Пряме положення малюнка в розкладі на роботу свідчить про те, що творчих проектів або стрімкого кар’єрного зростання чекати не варто. Вам належить займатися паперами, розбиратися з документами, вивчати нові правила або закони, готувати звітність для перевірок або спілкуватися з наглядовими органами. Не виключено, що процес затягнеться, виникнуть затримки в справах.

Перевернуте зображення 11 аркана вказує на те, що ситуація в роботі може несподівано і різко змінитися, і з великою ймовірністю – на вашу користь. У корпоративних спорах вдасться досягти компромісу мирним шляхом, вдало уникнути покарання або штрафу. У вас з’явиться можливість змінити діяльність.

Значення карти у фінансах – це торжество справедливості. Ви отримаєте гроші, які покладаються вам за законом: зарплату, аліменти, борг, грошову компенсацію за рішенням суду чи інші виплати. Можливо, вам повернуть ті кошти, які були вкрадені шахраями. При перевернутому аркані варто побоюватися фінансових втрат або обману з боку близької людини.

Значення 11 аркана Таро на здоров’я

Значення карти при розкладі на здоров’я – це проблеми, викликані неправильним способом життя або порушенням балансу в організмі: алергія, отруєння, хвороби печінки або нирок, авітаміноз, знижений імунітет.

Висока ймовірність того, що ви зіткнетеся з лікарською помилкою, наприклад, з неправильно поставленим діагнозом або неефективним лікуванням. Не виключено, що доведеться змінити кількох лікарів.

При перевернутому зображенні 11 аркана можна говорити про поліпшення здоров’я і навіть про повне зцілення.

Духовність і саморозвиток

Аркан символізує загострене почуття чесності, справедливості, правильності, нав’язливе прагнення до духовності. Це може виражатися у формі завищених вимог до себе або інших людей, наприклад, до духовного наставника. Часто випадає карта фанатично налаштованому людині, який дуже критично ставиться до тих, з чиєї точки зору або вірою не згоден.

Перевернуте зображення аркана Правосуддя вказує на відсутність авторитетів, зневажливе ставлення до релігії або духовним вченням, неконтрольоване бажання отримувати задоволення і порушувати правила. Іноді він говорить і про розчарування в свого вчителя або духовному наставнику.

Карта Таро “Справедливість” у поєднанні зі старшими арканами

При розшифровці розкладу важливо враховувати поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, які значення можуть бути у пар старших арканов.

Блазень Відсутність шляхів знайти істину, дізнатися правду
Маг Шахрайство, спроби обійти закон
Жриця Ризик стати жертвою обману, маніпуляцій
Імператриця Прийняття важливого, доленосного рішення
Імператор Необхідність шукати компроміси
Ієрофант Можливість налагодити важкі стосунки
Закохані Страх зробити помилку, неправильний вибір
Колісниця Складнощі при укладенні договору, спори
Сила Підпорядкування влади, дотримання правил
Відлюдник Проблеми через порушення закону
Колесо Фортуни Несприятливий збіг обставин
Повішений Вимушені відвідування держ. інстанції
Смерть Неминучість виконувати припис
Помірність Переважання розуму над почуттями
Диявол Небезпека постраждати від чужих махінацій
Башта Фанатична віра, відсутність авторитету
Зірка Фізичне або емоційне зцілення
Місяць Погане самопочуття, нездужання, хвороба
Сонце Успіх, привід для радості, щасливий випадок
Суд Надія на одужання незабаром
Світ Відчуття щастя, гармонії, балансу

Поєднання 11 аркана Таро “Істина” з іншими картами

Значення аркана Правосуддя залежить від того, в якій комбінації він випадає при розкладі. У таблиці дано його розшифровка в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Помста, відплата, покарання Торжество справедливості Підтримка, допомога від близького Удача супроводжує вас у всіх справах
Двійка Розставання, розподіл власності Нерозумні покупки, витрати Справедливе, вірне рішення Вказівка на те, що треба цінувати можливості
Трійка Податкові виплати, погашення боргу Свідок, людина, яка знає правду Передача, продаж майна Осяяння, усвідомлення істини
Четвірка Обережність, акуратність Невдачі, невезіння, неприємність Знак корупції, нечесного чиновника Союз, шлюб, побудований за розрахунком
П’ятірка Фізичний або моральний збиток Отримання великої суми за договором Розставання, розлучення в судовому порядку Скарги, позови, звернення до суду
Шістка Різка зміна обставин Зустріч зі старим знайомим, другом,@@@
< td>Погіршення здоров’я, хвороби
Можливість досягти успіху в своїй справі
Сімка Необхідність зробити важливий вибір Ймовірність опинитися в суді Напружені відносини з діловим партнером Проблема, яка поки що не має рішення
Вісімка Важка хвороба близької людини Отримання повідомлення від одного. Обман, махінації, шахрайство Підписання важливого документа, договору
Дев’ятка Недовіру, ризик обману Можливий візит до юриста Відмову виконувати наказ, додержуватися правил Вирішення питання через суддю
Десятка Агресивне, грубе поводження Надходження прибутку від свого проекту Сприятливий результат ситуації Можливість здобути перемогу над конкурентом
Паж Прагнення уникнути правосуддя Перемога в невеликому справі Можливість стати вчителем, наставником Вказівка на те, що потрібно змінити погляди
Лицар Неправильне рішення через необережність Небезпечна, ризикована затія Надмірна відповідальність Раптові, несподівані звістки, шок
Королева Несприятливий вихід із ситуації Участь в судовому процесі. Невиконання своїх обов’язків Настає час розплати
Король Недоброзичливець, злий чоловік Невелике порушення правил Чоловік, що займає високий пост З’явиться можливість оскаржити вирок

Значення карти Таро “Справедливість” в розкладі на ситуацію

При прямому положенні карта говорить, що незабаром ситуація проясниться. Виявляться нові факти або ви самі знайдете інформацію, яка допоможе у вашій справі. Не виключено, що надійде допомога від юриста або знаючої людини. Результат буде справедливим, ви отримаєте те, на що ви претендуєте: гроші, документи та ін

При ворожінні на ситуацію перевернутий аркан має наступне значення: проблема навряд чи швидко вирішиться, швидше за все, ще більше заплутається, або результат не буде для вас сприятливим. Готуйтеся до того, що ставлення оточуючих буде упередженим, несправедливим, ваші зусилля ніхто не оцінить.

Значення 11 аркана Таро в прогнозі на день

Карта дня з зображенням Феміди говорить, що вам належить потрапити в складну або конфліктну ситуацію. Не варто поспішати з висновками, гарячкувати і сперечатися.

Постарайтеся тверезо оцінити стан справ, прорахувати можливі наслідки, щоб не нашкодити собі, а за можливості вирішити проблему мирним шляхом.

Значення 11 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо при ворожінні на майбутнє ви витягуєте карту Справедливості, то вона проявиться у всіх сферах життя. Ви зможете прийти до угоди в робочих моментах та знайти спільну мову з близькими. Пам’ятайте, що правда і відплата обов’язково прийдуть у ваше життя, тому вже сьогодні намагайтеся чинити чесно, гідно, по совісті.

Зображення аркана Правосуддя на заставці телефону буде вам нагадувати про необхідність брати відповідальність за свої вчинки.

Відповідь на питання

Карта Правосуддя допомагає прояснити ситуацію, при розкладі на питання вона дає досить точні відповіді. Наведемо кілька прикладів:

 1. чи я Зможу вирішити проблему, яка мене давно турбує? – Так, справедливість восторжествує.
 2. Чому не складаються стосунки з чоловіком? – Ви хочете від нього не любові, а матеріальної підтримки, але вам не вдається приховати це бажання.
 3. Підходить мені мій обранець? – У вас порядний, відповідальний, раціональний партнер. Союз складеться, якщо ви цінуєте саме ці якості.
 4. Зраджує мені чоловік? – Ні, при такому розкладі можна говорити, що ваш чоловік суворо дотримується моральних принципів, тому зберігає вірність.
 5. Вийду я заміж? – Карта символізує похід в державні органи, оформлення документів. Не виключено, що найближчим часом відбудеться весілля, але вона буде, скоріше, офіційним шлюбом, ніж романтичним подією.
 6. Повернеться до мене колишній? – З великою часткою ймовірності, якщо причиною розставання не став обман або маніпуляції з вашого боку.
 7. Будь-яке питання з відповіддю “так” або “ні” Аркан відповідає ствердно, але тільки якщо у вас немає наміру злукавити і приховати факти.

Головний рада

найважливіший рада карти Правосуддя – будьте чесними, справедливими, проявляйте характер, коли обмежують вас або ображають близьких.

Але при вирішенні спірних питань не стаєте надмірно принциповими, не критикуйте те, що не відповідає вашим поглядам або цінностей, намагайтеся розібратися в ситуації, перш ніж робити висновки.