Карта Таро Вісімка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Вісімка Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “8 Денаріїв” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Вісімка Пентаклей” в Таро

На карті Вісімка пентаклей зображений молодий чоловік з молотом в руках, який робить денарії (монети). Семеро з них вже готові і прикріплені до дерева. Позаду нього видніється замок або місто.

Що означає карта Таро “Вісімка Пентаклей”

У карти кілька назв: Обережність, Владика Розсудливості, Оволодіння Мудрістю, Вісімка Денаріїв або Монет.

Коротко перерахуємо всі, що означає цей молодший аркан у Таро Уейта:

  • створювати блага не для себе, а для інших;
  • трудова діяльність, робота;
  • удача в одній справі, крах в іншому;
  • нові знайомства;
  • навчання якомусь ремеслу;
  • помірні витрати;
  • людина, яка не прагне до особистої вигоди;
  • прихід в нову ділову сферу;
  • бажання отримувати знання;
  • отримання великого прибутку.

Карта означає людину, що створює що-небудь з великим ентузіазмом. Коли мало цікавить матеріальна сторона справи, ви працюєте, тому що вам подобається і в цьому ваше покликання. Аркан символізує вдале використання своїх навичок і обережне поводження з грошима.

Вісімка пентаклей висловлює передачу свого таланту іншим, навчання або шефство над ким-то. Іноді карта пророкує нову роботу і абсолютно нову сферу діяльності, в якій ви можете стати профі. У деяких розкладах карта говорить, що з освоєнням нового майстерності ви отримаєте і матеріальну спроможність.

“Вісімка денаріїв” для жінок

В значенні для жінок карта пророкує відкриття нових талантів та напрацювання корисних навичок. Іноді Вісімка пентаклей означає навчання інших своєму вмінню.

У деяких випадках “8 денаріїв” віщує велику матеріальну вигоду після вдалого вкладення коштів.

“Вісімка денаріїв” для чоловіків

Аркан означає задоволення від виконаної роботи або підготовленого проекту. Карта передрікає чоловікові нову, більш високу посаду, підвищення заробітку і поява нових клієнтів.

Можливо, у вашому житті з’явиться новий чоловік, з яким ви поділіться своїми знаннями.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Вісімка пентаклей натякає, що у вашому житті настає час великих професійних змін. Може бути, ви знайдете роботу, про яку давно мрієте, а може, зустрінетеся з новою людиною, який допоможе вам просунутися по кар’єрних сходах. А також карта може давати таке тлумачення: до вас прийде великий успіх, якщо ви працюєте, але не чекаєте матеріальної віддачі.

Важливим значенням цієї карти є навчання у вузі або підвищення розряду, відвідування додаткових курсів. Аркан говорить, що ви будете добре заробляти, але при цьому треба раціонально використовувати свої ресурси.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта – символ даремної праці. Ймовірно, вас не задовольняє робота. І не завжди справа тільки у фінансах, можливо, ви займаєтеся не своєю справою, не на своїй посаді, вам не вистачає кваліфікації.

Іноді аркан показує відсутність амбіцій. Ви не хочете рухатися по кар’єрних сходах, тому що вам чужа ця професія.

Вісімка пентаклей в такому положенні висловлює виснажливу працю. Коли ви багато часу проводите на роботі, а емоційної віддачі не отримуєте. Керівництво і колектив вас не цінують, не дають заохочень, премій, грамот або дипломів.

Характеристика людини по карті “8 Пентаклей”

В прямому положенні карта показує в характеристиці людини такі якості, як працьовитість, ентузіазм, амбітність та цілеспрямованість. Це люди, які прагнуть все зробити правильно і акуратно. Швидше за все, ви сором’язливі, щирі і трошки цікаві.

Саме такі люди прагнуть до отримання нових знань, навчання цікавому ремеслу та розширення кругозору. У вас стійка психіка, і це означає, що вам не властива депресія або апатія.

В перевернутому положенні аркана в описі чоловіки або жінки присутні святенництво, метушливість, неприродність. Людина може запобігати перед начальством, будувати інтриги щодо колег і родичів. Незадоволеність і нереалізованість у професії виростає в депресивні стани, психози та істерики.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряме зображення 8 пентаклей дає позитивні значення в любовних відносинах. Партнер будує відносини і вкладається в них. Завжди буде підтримувати свою другу половинку.

Холостим аркан передрікає набуття терплячого і дбайливого обранця. Одруженим показує вірність і відданість чоловіка, яскраві почуття і взаємну любов.

Перевернуте зображення карти в розкладі натякає на егоїстичного і брехливого партнера, який не прагне підтримати вас у важку хвилину. З ним у вас не вийде створити сім’ю.

Самотнім дівчатам і хлопцям карта говорить, що ви не готові до відносин, що ви не прагнете створити пару. Тим, хто в шлюбі, карта стверджує: вас поглинула рутина, побутові проблеми вбивають ваші почуття. У любові необхідна романтика, спільні прогулянки, відпочинок і приємні подарунки.

Значення у роботі та фінансах

Якщо карта випадає в розкладі в прямому вигляді, значить, людина захоплений своєю професією. Вам подобається ваша робота, колеги, начальство. Але головне – ви вболіваєте за свою справу, прагнете зробити якомога краще. У роботі такої людини чекає успіх.

У фінансах очікується стабільність. Якщо ви займаєтеся бізнесом, значить, у вас відмінна репутація, ви на хорошому рахунку у клієнтів, а конкуренти намагаються вам наслідувати.

Перевернута 8-ка пентаклей говорить, що вам нудно, не цікаво те, чим ви зараз займаєтеся. Ви давно не створювали цікавих проектів, працюєте виключно заради грошей. Карта стверджує, що нинішня професія вам не підходить, треба пошукати себе на іншому поприщі.

Значення на здоров’я

Пряма Вісімка монет символізує період відновлення після тривалого захворювання. Людина робить все, щоб швидше відновити сили, слід рекомендаціями медиків. Якщо ви здорові, карта показує, що ви ведете здоровий спосіб життя, відвідуєте басейн або займаєтеся фітнесом.

Перевернута “8-ка монет” дає попереджувальні значення в розкладах на здоров’я. Аркан відображає вашу безпечність і безвідповідальність. Слід бути уважним на роботі, щоб уникнути фізичних перевантажень і нервового перенапруження.

Духовність і саморозвиток

Карта в прямому вигляді вказує на прагнення до отримання нових знань, на віру в свою справу і бажання розвиватися. Така людина постійно вдосконалюється і навчається чогось нового, інші називають його “вічним студентом”. З кожним днем ви прагнете не тільки розвивати себе, але і намагаєтеся зробити цей світ кращим.

Перевернутий аркан пророкує відсутність духовного розвитку і тягу до матеріальних цінностей. Це люди, яким немає справи до саморозвитку, оскільки їх долає лінь – немає віри в свою справу, поверхневі інтереси.

Карта “Вісімка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці зібрані тлумачення поєднань карт Таро один з одним. У першому стовпці – 22 старших аркана, у другому – значення з випала “8 монет”.

Блазень Справа, яку пустили на самоплив
Маг Покращувати свої навички
Верховна Жриця Освоєння нових здібностей для благополуччя в роботі
Імператриця Справи вдома
Імператор Займатися бізнесом, створювати сім’ю
Ієрофант Знайти своє покликання
Закохані Будувати відносини
Колісниця Вчитися водити, навчання на роботі
Сила Бути наполегливим і посидючим
Відлюдник Поступитися керівництво, піти у відставку
Колесо фортуни Непостійна зайнятість, робота на сезон
Справедливість Трудитися за офіційною угодою
Повішений Стопор у трудовій діяльності
Смерть Втратити робочу хватку
Помірність Правильно підібраний темп
Диявол Важка праця, шахрайство
Башта Руйнування кар’єри, травма на виробництві
Зірка Прагнення стати майстром своєї справи
Місяць Обман, нечесний бізнес
Сонце Ваші заслуги визнає начальство
Суд Правильне вирішення важкої ситуації
Світ Отримати більш високу посаду

Поєднання аркана Таро “8 Денаріїв” з іншими картами

Якщо дивитися поєднання “8-ки монет” з іншими картками – молодшими арканами, можна отримати важливі тлумачення для роботи та особистого життя.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Боротьба за клієнтів, конкуренція Надихаючий працю Служба, приносить хороший дохід Серйозний стимул
Двійка Бути обережним Співпрацю, що дає хороші дивіденди Немає стабільної роботи Гальмування робочого проекту
Трійка Перешкоди на шляху до успіху Отримання бажаного Отримання оплати за виконаний проект Готуватися до розширення справи, бізнесу
Четвірка Немає підтримки у справі Робота не приносить задоволення Кар’єрні устремління Створити святкову атмосферу
П’ятірка Поступитися більш професійному майстру Витрачені зусилля не виправдалися Важка праця не приносить грошей Перешкодити відпрацьованому справі
Шістка Проявити мужність у справі Намагатися змінити минуле Успішність в роботі Робити колективну роботу
Сімка Уважно поставитися до дрібниць Не втрачайте розум Працювати на межі можливостей Вороги вставляють палиці в колеса
Вісімка Проблеми тимчасового характеру Проблеми з фінансів, відхід з роботи Справа, яка не терпить зволікань
Дев’ятка Страх не виконати завдання Апатія, відсутність натхнення Постійна робота Професіонал у справі
Десятка Пожинати плоди своєї праці Старт великого і складного проекту Співпраця, що приносить вигоду Непомірна навантаження
Паж Ваші здібності підданий сумнівам Поява нових напрямків для роботи Можливість самореалізації Використовувати здатності розумно
Лицар Проблеми в колективі Отримати визнання у професійній сфері Працювати акуратно Ви хочете вирватися з рутини
Королева Майстер своєї справи Допомога в роботі Витерпіти всі негаразди Отримання кращої посади
Король Правильний метод роботи Відшукати своє призначення Фінансовий успіх у справі Вдосконалювати свої таланти

Значення карти Таро “Вісімка Пентаклей” на ситуацію і питання

Пряма карта 8-ки пентаклей дає сприятливе значення при ворожінні на ситуацію. Аркан сигналізує про можливе підвищення в роботі, а також про відкриття нових талантів. Перевернутий аркан означає можливу втрату роботи і роздуми про те, де взяти грошей. Карта говорить, що ви втратили посаду з-за ліні і відсутності інтересу. Вам краще спробувати себе в іншій сфері.

Якщо вам потрібен конкретний відповідь “Так” або “Ні”, то пряма карта відповідає “Так”, перевернута – “Ні”. Але такі відповіді можливі, якщо питання має позитивний підтекст. У розкладі на бажання пряме зображення вказує, що воно здійсниться, перевернутий натякає на те, щоб загадане здійснилося, потрібно проявити максимальну активність.

Прогноз на день

При випаданні 8 пентаклей в якості карти дня вас чекає насичений і цікавий день. Можливо, ви очолите новий робочий проект або новий напрямок. Вам можуть доручити навчити молодого фахівця.

День передвіщає нові знайомства або навіть отримання грошової винагороди за минулі заслуги.

Розклад на майбутнє

У ворожінні на майбутнє карта пророкує хороші перспективи, підтримку від керівництва, нагороду за працю. Може бути, вас відправлять на підвищення кваліфікації, і незабаром ви отримаєте більш високий пост в компанії.

Тим, хто ще не зустрів свою любов, карта віщує надійного обранця. У бізнесі карта обіцяє успіх і піднесення над конкурентами. Незабаром у вас не буде відбою від клієнтів.

Головний рада

Головний рада карти: не пропустіть шанс і вдосконалюйте здібності, адже настає вдалий час для освоєння нової професії.

Якщо у вас з’явився талант, який приносить вам прибуток, постарайтеся його розвинути. При цьому будьте терпимі до близьких і проявіть уважність до деталей справи.