Карта Таро Четвірка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Четвірка Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “4 Денаріїв” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Четвірка Пентаклей” в Таро

На карті Четвірка пентаклей зображений молодий чоловік, який сидить на табуреті. Він одягнений у синю мантію, на голові корона, в яку вплетено пентакль (монета). Другий пентакль він тримає в руках, а третій і четвертий знаходяться у нього під ногами. Позаду нього знаходиться велике місто.

Що означає карта Таро “Четвірка Пентаклей”

В різних джерелах 4 пентаклей ще називають Силою Стабільності, Володінням, Владою, Четвіркою монет і Четвіркою динаріїв.

Перерахуємо коротко всі значення цього молодшого аркана в Таро Уейта:

  • статечність і розсудливість у справах і ухвалення рішень;
  • скупість на емоції;
  • боязнь нового;
  • думки про матеріальне благополуччя;
  • консервативні погляди на життя;
  • велика обережність у всьому;
  • благополучне закінчення ситуації або справи;
  • міцна фінансова основа;
  • купівля нерухомості;
  • отримання спадщини.

У більш конкретному сенсі карта означає обережного людини, який має відмінний “нюх” на гроші. І може їх не тільки заробити, але і грамотно вкласти. Аркан показує, що ви скупі на емоції і не можете виразити свої справжні почуття навіть поруч з близькими. У будь-якій справі карта обіцяє відмінні перспективи і його успішне завершення.

Часто аркан випадає тим, хто планує придбати будинок або квартиру. Він показує, що операція буде продуманим і вдалим. Іноді 4-ка монет віщує отримання дорогого подарунка або спадщини.

“Четвірка денаріїв” для жінок

Четвірка динаріїв дає хороші значення у ворожінні для жінок. Вона вказує на стабільність в особистому житті і діловій сфері. Карта показує успіх в комерції, фінансову незалежність і придбання нового, більш просторого житла.

“Четвірка денаріїв” для чоловіків

У ворожінні для чоловіків 4 пентаклей говорить про надмірну обережність і метушливості у справах. Аркан означає, що настав час збільшити свій добробут і розширити бізнес.

А також карта натякає, що не варто хапатися за упередження і мислити стандартно – прийшла пора поміняти свої консервативні погляди на життя.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В прямому положенні тлумачення карти має на увазі небажання ділити матеріальні блага з ким-то. Коли людина добився хорошого добробуту самостійно і тепер не хоче ніяких ризиків або працювати з партнерами.

Карта показує власництво у відносинах з близькими. Ви можете контролювати чоловіка або коханої людини.

Четвірка динаріїв символізує відмінне завершення важливого справи, фінансовий успіх. Карта показує, що ви не виходите за межі дозволеного, чесно ведете бізнес, виконуєте закони, працюєте офіційно.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута 4-ка монет означає страх втрати багатства, боязнь невдачі в справах, зайву скупість. Карта передрікає розлади в сім’ї з-за деспотичности і ревнощів одного з подружжя. Іноді вона, навпаки, показує, що ви занадто марнотратні і можете швидко прокрутити накопичені роками гроші.

Для студентів карта служить провісником провалу на заліку або іспиті. У деяких випадках аркан вказує, що ви намагаєтеся перекласти на інших свою відповідальність або надто несміливо себе ведете. Загалом, перевернута символізує четвірка перешкоди на шляху до успіху.

Характеристика людини по карті “4 Пентаклей”

Пряме положення Четвірки пентаклей означає, що в характеристиці людини є ощадливість, стабільність, підприємливість, стара закалка. Це означає, що ви маєте консервативні погляди і важко пристосовуєтесь до нововведень. Скупі на емоції, однак, ви ревнива натура і великий власник. Не можете виразити свої справжні почуття. Але це спокійна і психологічно стабільна особистість.

За перевернутої карті в описі жінки або чоловіки присутні жадібність, імпульсивність, марнотратство, невміння грамотно вести справи. Це люди, здатні проявити агресію, відстоюючи своє. Ревнивці, прагнуть контролювати свого обранця, заздрісники, які не витримають конкуренції.

Вам довелося вийти з зони комфорту, і тепер у вас присутній страх за майбутнє.

Молодший аркан у відносинах і любові

В прямому положенні карта дає різні значення для любовних стосунків. З одного боку, вона може показувати, що відносини стабільні, подружжя вірні один одному, і все гармонійно. З іншого боку – вказує на одноманітність і відсутність розвитку в любові. Можливо, ви або ваш партнер не хочете офіційно реєструвати шлюб або боїтеся, що з цим рішенням можуть змінитися ваші відносини. Іноді карта символізує ревнощі й власництво.

Перевернутий аркан у розкладі може вказувати на занадто боязкого партнера, який не здатний висловити свої почуття. Сімейним парам 4-ка пентаклей обіцяє розбирання з приводу загального бюджету, грошей або спадщини.

Самотнім дівчатам карта говорить, що ви не можете побудувати відносини з-за своєї ревнощів і контролювання чоловіки.

Значення у роботі та фінансах

У роботі пряма карта обіцяє стабільну, але одноманітне або рутинну діяльність. Ви не реалізуєте свої таланти, не діліться своїми творчими задумами.

У фінансах карта пророкує успішність, ви немов магніт притягуєте гроші. Розумієте, куди треба вкладати кошти, а куди не слід. При цьому економно ставтеся до грошей, не афишируете своїх доходів.

Перевернута карта говорить про відсутність стабільності, недружном колективі, в якому вам незатишно. Навіть якщо все йде стабільно, ви не бачите перспектив в нинішній роботі.

Аркан попереджає про фінансові втрати, марнотратства невмінні відкладати гроші на чорний день.

Значення на здоров’я

Якщо вам випала пряма карта в розкладі, значить, ви надаєте велике значення своєму здоров’ю. Вам властива зайва недовірливість. Якщо у вас розболілася голова, ви не просто п’єте таблетку, а відразу йдете до лікаря. Іноді ця карта говорить про закупорки судин і зайвих кілограмах.

Перевернута карта символізує настання гострої фази хронічної хвороби. Потрібно більше часу приділяти своєму здоров’ю та розвантажити нервову систему. Ви надто переймаються фінансовими труднощами, тому трохи запустили свій організм.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта висловлює зацикленість на матеріальному добробуті і відсутність бажання розвиватися духовно. Четвірка монет показує, що у вас зараз достатньо ресурсів, щоб розвинути таланти і зайнятися творчістю. Але ви боїтеся пізнати щось нове, самі зупиняйте свій розвиток.

Перевернутий аркан передрікає слабку здатність до саморозвитку і агресію до оточуючих. Вам шкода витрачати гроші на відвідування семінарів, виставок, придбання книг. Вважаєте, що духовний світ людини не важливий, якщо у нього багато грошей.

Карта “Четвірка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Чотири монет спільно зі старшими арканами видає важливі значення для фінансової діяльності й особистої сфери. Ми зібрали в таблиці поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Бардак у справах
Маг Підготуватися до втілення задуму
Верховна Жриця Приховувати правду
Імператриця Витрачати гроші з розумом
Імператор Створювати сімейний капітал
Ієрофант Бути скупим на емоції
Закохані Сильна ревнощі до обранця
Колісниця Дістати гроші з заначки
Сила Підготувати сили для наступу
Відлюдник Стопор
Колесо фортуни Небажання змінювати погляди порушить вашу стабільність
Справедливість Борг, який потрібно віддати
Повішений Даремно витрачені гроші
Смерть Зібране стан розтрачено даремно
Помірність Зберігати гармонію між витратами і економією
Диявол Надмірна жадібність і спрага грошей
Башта Махінації з фінансами, втрата капіталу
Зірка Збирати кошти для реалізації бажання
Місяць Оманлива безпека
Сонце Вкладення, які принесуть дивіденди
Суд Плоди вдалих інвестицій
Світ Створити міцну матеріальну базу

Поєднання аркана Таро “4 Денаріїв” з іншими картами

Тлумачення Четвірки динаріїв в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами:

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Подолати свої забобони Прагнення до багатства Вам слід захищати свої інтереси Збирати кошти, щоб здійснити задум
Двійка Бути готовим відстоювати свої кордони Зберігати гроші сім’ї Невміння розпоряджатися грошима Ігнорування важливих перспектив
Трійка Переживати через скупість іншої людини Застілля у вузькому колі Зберегти свої права на щось Збільшення стану
Четвірка Боятися втратити стан Втомитися від розкоші Хороші фінансові результати
П’ятірка Спробувати відібрати чуже Переживання із-за втрати багатства Немилосердний осіб Суперечки через вкладень
Шістка прояву легкодухості Відстоювання своїх інтересів Захисник у справах Розпорядження капіталом на свій розсуд
Сімка Придумати хитрий план Можливість не ділитися отриманим Вкладені кошти не принесли прибутку Спроба захопити владу
Вісімка Бігти по колу Проблеми з грошима Матеріальна зацікавленість Отримати гроші у спадок
Дев’ятка Переживати за нажите Отримати бажане Отримати фінанси в обмін на свободу Думати про меркантильні мотиви близької людини
Десятка Втратити всі блага Не хочеться витрачати кошти на сім’ю Небажання ділитися Капітал не зростає
Паж Вороги спробують підібратися ближче Ви самі хвалите себе Зарозумілість і надмірна впевненість Міркування приводять у глухий кут
Лицар Не боятися перешкод Відсутність співчуття, втрата почуттів Стати головним у справі Витрачати занадто багато грошей
Королева Розважлива, але меркантильна жінка Проявити егоїзм Жити в розкоші Мати меркантильний умисел
Король Скупар, що володіє великими повноваженнями Пропозиція з корисливим умислом Диктатор, розпоряджається станом Винахідливість

Значення карти Таро “Четвірка Пентаклей” на ситуацію і питання

У прямому вигляді 4-ка пентаклей має позитивне значення в розкладі на ситуацію. Вона вказує, що зараз найкращий період для закладання фінансової основи будь-якої справи. А також карта трактується як вдале завершення будь-якої, навіть найскладнішої ситуації. Перевернутий малюнок висловлює появу перешкод на шляху до успіху.

Якщо ви задали питання, на який карти повинні відповісти “Так” або “Ні”, пряма карта дає відповідь “Так”, перевернута – “Ні”. У розкладі на бажання пряме положення малюнка можна трактувати, що бажання здійсненно. Однак, для цього потрібно змінити свої погляди на життя і стати відкритим для змін. Перевернутий аркан показує, що ви дуже шкодуєте гроші і ресурси. Для втілення своєї мрії потрібно вкладатися не тільки матеріально, але й морально. Тому бажання може довго не виконуватися.

Прогноз на день

Коли картою дня витягаєте 4-ку монет, день буде сповнений роздумів. Необхідно правильно визначити свої пріоритети і докласти максимум зусиль для досягнення мети. Може здатися, що ви марно витрачаєте сили і засоби.

Постарайтеся чітко позначити важливі аспекти діяльності. Інакше ви не досягнете бажаного, а отримаєте зворотний ефект.

Розклад на майбутнє

Якщо ви ворожите на майбутнє, то карта передвіщає успіх у значимому фінансовому справі, отримання великого грошового подарунку, вступ у спадок.

Вас чекають серйозні і стабільні відносини з обранцем, вдала здача сесії, вигідна покупка нерухомості або внесок у прибутковий довгостроковий проект.

Головний рада

Карта Четвірка пентаклей дає важливий рада: відмовтеся від консервативних поглядів і вузького мислення. Якщо намагаєтеся відстоювати свої переконання, не будьте занадто агресивні. Інакше оточуючі припинять всяке спілкування.

Навіть якщо зазнаєте в чомусь невдачу, подумайте, що ви отримали безцінний життєвий урок, який допоможе в подальшому не плекати ілюзій.