Карта Таро Королева Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Королева Посохов – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Дами Жезлів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Королева Жезлів” в Таро

На карті намальована жінка в короні і красивому платті з позолотою, що сидить на високому золотому троні, підлокітники якого виконані у формі львів.

В одній руці Королева тримає посох, з якого проростають листя, в іншій – великий соняшник. Біля її ніг сидить чорна кішка. Обличчя дами виглядає суворим, злегка гордовитим, голова трохи повернута вправо.

Що означає карта Таро “Королева Жезлів”

Королева жезлів – це молодший аркан у наборі Таро Уейта, який можна називати по-різному:

 • Володарка Скіпетрів.
 • Сівілла.
 • Ділова жінка.
 • Дама Посохов.
 • Управителька Пристрасті.
 • Вода Вогню.
 • Трон Вогню.

Карта означає поєднання суворості і справедливості, а також символізує життєву енергію, лідерство, щедрість.

Перерахуємо все, про що ще можна сказати з даного аркану Таро:

 • независимость;
 • инициативность;
 • уравновешенность;
 • впевненість у себе;
 • предприимчивость;
 • предусмотрительность;
 • успех;
 • популярность;
 • любов до розкоші;
 • широке коло інтересів.

“Королева Жезлів” для жінок

Значення карти при ворожінні для жінки полягає в тому, що в житті настає сприятливий період для реалізації своїх ідей. Ви можете починати власну справу, розширювати бізнес або братися за складне проект і бути впевненим в успіху і прибутку.

Ви володієте всіма якостями, необхідними для досягнення результату, а крім того, можете розраховувати на сприяння однодумців і партнерів. Потрібна інформація, підтримка і допомога буде надходити при необхідності.

“Королева Жезлів” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка Королева палиць означає жінку, наділену добротою в поєднанні з цілеспрямованістю, практичністю і незалежністю.

Якщо ви плануєте досягти високого статусу в суспільстві та покращити матеріальне становище, то саме з такою обраницею слід будувати сім’ю. Розумна, освічена, відповідальна, самовпевнена дівчина, яка також прагне до успіху і достатку, стане для вас підходящої парою.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У картки є два значення – вона може символізувати людину або ситуацію. У першому випадку аркан описує дорослу, успішну жінку, яка може виявитися родичкою, колегою або навіть суперницею.

А також Королева палиць може вказувати на те, що ви самі є сильною, самодостатньою особистістю, здатні долати перешкоди і претендуєте на лідерські позиції.

Ще одне тлумачення – це амбіції, готовність взяти на себе ініціативу, прагнення до високих цілей.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта показує егоїстичність, жорсткість, неконтрольоване прагнення до влади, імпульсивність, зарозумілість. Ці якості можуть проявлятися і у вас, і у іншої людини, з якою вам найближчим часом доведеться зіткнутися, наприклад, у конкурента, ворога, заздрісника.

А також Королева палиць у зворотному положенні означає конфлікт, ревнощі, помста, сварки в сім’ї або невдачі в справах. Причинами цих проблем може стати небажання йти на компроміс і впертість.

Характеристика людини по карті “Дама Посохов”

Карта несе в собі жіночу енергетику, а це значить, що вона не підходить для опису чоловіки. Якщо Королева палиць випадає при ворожінні на людину, то по ній можна дати наступну характеристику: розумна, енергійна, щира, доброзичлива, харизматична, яка вміє тримати себе в руках, націлена на результат, прагне до успіху у всіх сферах. Вона вміє поєднувати кар’єру з домашніми справами, що вказує на наявність у неї постійного партнера або сім’ї з дітьми.

Перевернута карта символізує людину норовливого, сварливого, імпульсивного або жорсткого, не бажає йти на поступки або визнавати свої помилки. Така жінка відкидає будь-які ідеї, не співпадає з її точкою зору, любить критикувати людей, нав’язувати оточуючим свою думку, лізти в чужі справи. У відносинах вона не завжди буває чесною і вірною.

Молодший аркан у відносинах і любові

ворожіння на любовні відносини у карти є кілька значень. У прямому положенні вона вказує на стабільність, рівноправність, повагу, гармонію, на бажання обох партнерів ділитися емоціями. При такому розкладі в парі є щирі почуття, романтика, пристрасть. Якщо ви тільки недавно почали спілкуватися з чоловіком, то у цього знайомства є перспективи перерости в міцну, повний любові союз.

Карта, витягнута з колоди в зворотному положенні, також має кілька проявів: егоїстичність, жорстокість, жадібність з боку одного з партнерів, надмірні ревнощі, прагнення контролювати свого обранця, маніпулювати їм, підпорядковувати собі.

Перевернута Королева палиць нерідко говорить про невірність і брехливості, тому приводи для підозр можуть бути виправданими.

Значення у роботі та фінансах

Королева палиць обіцяє просування і успіх в роботі або фінансах. В найближчий час на вас чекають цікаві проекти, привабливі перспективи, можливості підвищити свій рівень професіоналізму, просунутися по кар’єрі. Карта показує шанс домогтися посади керівника, стати лідером команди або запустити власний бізнес. Ви відкриті до ділового співробітництва, повні сил і готові до будь-яких завдань. Незабаром також покращиться матеріальне становище.

Перевернуте зображення має кілька розшифровок. Якщо у вашій справі виникають невдачі, то їх причиною може бути не дуже вміле, жорстке, авторитарне управління або жага наживи, націленість тільки на збагачення.

Ще одне значення карти – конфлікти з впливовими людьми або інтриги, заздрість з боку жінки. Не виключені й проблеми з грошима, які виникнуть із-за необачності, небажання прислухатися до порад більш досвідчених людей.

Аркан символізує професії, пов’язані з веденням бізнесу або з популярністю, наприклад, може вказувати на медійних особистостей, артистів, спортсменів, які виступають на змаганнях.

Значення на здоров’я

Основне значення карти при розкладі на здоров’я – відсутність зовнішніх проблем, але можливо наявність прихованих захворювань. Королева палиць вказує на бадьорість, енергійність, витривалість, хороший імунітет.

В перевернутому положенні аркан може бути знаком запалення в організмі, хронічних, але невиявлених захворювань, а також нервового напруги, яка ретельно ховається від оточуючих.

Духовність і саморозвиток

Карта показує високі моральні принципи, чесність, порядність, бажання розвиватися, працювати над собою, але все ж вказує на переважання матеріальних інтересів над духовною сферою.

В зворотному положенні її можна розшифрувати як надмірну принциповість, завищені вимоги і нетерпимість до людей. При такому розкладі не доводиться говорити про високий рівень духовності.

Карта “Королева Скіпетрів” в поєднанні зі старшими арканами

Розшифровка розкладу залежить від поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, які комбінації утворює Королева палиць зі старшими арканами.

Блазень Неконтрольовані емоції, перепади настрою
Маг Бажання досягти мети будь-якими способами
Жриця Експерт, майстер, професіонал, гуру
Імператриця Цілеспрямований, активний, успішний чоловік
Імператор Благополуччя в родині, високі результати у справі
Ієрофант Чесність, відкритість, щирість
Закохані Вірність партнеру, надійність
Колісниця Прагнення до самостійності, незалежності
Сила Завищені вимоги, великі очікування
Відлюдник Скептичне ставлення оточуючих до вас
Колесо Фортуни Готовність до труднощів, рішучість
Справедливість Спроба домогтися справедливого рішення
Повішений Марні, неоцінені поступки
Смерть Відсутність інтересу до життя, депресія
Помірність Відновлення сил, стабільність
Диявол Обман з боку близької людини, друга
Башта Переоцінка цінностей, пошук власного “Я”
Зірка Невиправдана самовпевненість
Місяць Поява суперниці, конкурентки
Сонце Можливість реалізувати свій талант
Суд Натхнення, творчий підйом
Світ Авторитет в очах оточуючих, повагу

Поєднання аркана Таро “Королева Жезлів” з іншими картами

Нижче наведені значення Владичиці Скіпетрів в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Винахідливість, ініціативність Приємна подія в особистому житті Отримання грошової допомоги Можливість самовираження
Двійка Недалекоглядність, необдуманий вибір Пропозицію руки і серця Нестабільне фінансове становище Роздум над планами
Трійка Розрив відносин, розлучення Можливість кар’єрного росту Вміння застосувати свої здібності Старт перспективного проекту
Четвірка Приємна поїздка, подорож Непередбачливість поведінка Жінка, яка вміє заробляти Захоплення улюбленою справою
П’ятірка Невдача, поразка, крах планів Ідея, яка не буде реалізована Аморальне, аморальну поведінку Домовленості з діловими партнерами
Шістка Зміна посади або місця проживання Щасливий випадок, удача Проект, який принесе прибуток Кар’єрне зростання, нова посада
Сімка Багата уява, кмітливість Несприятливий період далекосяжні плани, амбіції у бізнесі Самовпевненість, висока самооцінка
Вісімка Сумніви, страх, невпевненість Розставання з коханою людиною Забезпечена, впливова дама Шанс реалізувати давню ідею
Дев’ятка Погане передчуття, побоювання Вигідне положення, хороші умови Фінансова стабільність Вимушену перерву, перешкоди
Десятка Невиправдані очікування Заміжжя, спільне життя Зустріч з близьким або рідним людиною Смирення, прийняття ситуації
Паж Розсерджений, незадоволений людина Обдумування планів або народження дитини Широке коло інтересів Шокуюча інформація
Лицар Боротьба, протистояння Весілля в недалекому майбутньому Прагнення досягти мета Необдумане, поспішне рішення
Королева Лукавство, обман, лицемірство Рішучість, впевненість Власниця сильного характеру
Король Впливовий, владний конкурент Стабільний любовний союз Відносини двох успішних людей Можливість показати свій талант

Значення карти Таро “Дама Посохов” на ситуацію і питання

Карта має сприятливе значення при ворожінні на ситуацію. Справа вирішиться на вашу користь, а бажання збудеться, якщо ви візьмете на себе відповідальність, не станете сумніватися у своїх силах або затягувати з прийняттям рішень.

Якщо ви хочете задати питання Королеві жезлів з відповіддю “так” чи “ні”, то вона відповість позитивно.

Прогноз на день

Карта дня з зображенням Дами посохов рекомендує вам бути рішучим, не боятися труднощів. Ваших здібностей, сил і таланту вистачить на вирішення будь-яких завдань.

Якщо ви зрозумієте, що не справляєтеся зі справою поодинці, то близькі або колеги допоможуть вам порадою або нададуть посильну допомогу.

Розклад на майбутнє

Аркан рекомендує вам будувати найсміливіші плани на майбутнє. В житті почнеться сприятливий період, коли ви будете відчувати спокій, впевненість у собі, творчий підйом або бажання досягти високої мети.

Жодні перешкоди і неприємності не засмутять вас в цей момент.

Головний рада

Карта Королева палиць дає пораду навчитися грамотно розпоряджатися фінансами. Причиною нестабільного матеріального становища може бути недбале ставлення до грошей або марнотратство, часті даремні, необдумані, спонтанні покупки.

Підвищуйте свою фінансову грамотність, щоб уникнути великих втрат.