Карта Таро Сімка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Сімка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “7 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Сімка Кубків” в Таро

На карті зображений молодий чоловік, який дивиться в хмари. У них парять сім наповнених золотих кубків. Вони символізують мрії, блага, які дають спокуса. Друге значення цих кубків – сім смертних гріхів.

Що означає карта Таро “Сімка Кубків”

Все Таро “7 чаш” говорить про відсутність ясності справи. Навіть інша назва аркана – Мрії – натякає, що людина перебуває в глибоких ілюзіях, не помічаючи реальності. В деяких джерелах карта також згадується як Уявний Успіх, Владика Уявного Успіху, Розчарування, Фата-Моргана, Дебош.

Таро Уейта карта означає:

  • відмінний час для реалізації творчих задумів;
  • возлюблені у ейфорії;
  • допомога звідки не чекали;
  • неправильний вибір;
  • попередження про обман;
  • складності прийняти вірне рішення;
  • надмірне вживання алкоголю;
  • ви живете в ілюзорному світі;
  • ви скоро розчаруєтеся;
  • сумніву, що мрії здійсняться.

В загальному сенсі карта може вказувати на неправильне сприйняття реальності. Ви будуєте надії на те, що навряд чи колись здійсниться. Аркан каже, що скоро прийде протверезіння, і ви все зрозумієте. Він віщує обман від близьких людей, що вас спробують схилити до неправильного вирішення. Ймовірно, після події ви розчаруєтеся в оточуючих людях.

Карта відображає, що людина знаходиться у стані закоханості, а можливо, під впливом алкоголю і не може ясно усвідомлювати свої дії.

Ще одне тлумачення – що зараз вдалий час для втілення в життя своїх творчих ідей. Аркан каже, що самостійно питання ви не вирішите – почекайте або скористайтеся допомогою перевіреного часом одного.

“Сімка Чаш” для жінок

Карта 7 кубків в значенні для жінок говорить про пристрасних почуттях, які застеляють вам очі до реальності. Вам важко зробити вибір, а рішення питання не терпить зволікання.

Карта говорить, що ви можете отримати цінну пораду або допомогу, тому постарайтеся не пропустити його.

“Сімка Чаш” для чоловіків

Сімка чаш у ворожінні для чоловіків означає, що, можливо, ви захопилися шкідливими звичками, і вам необхідний тверезий погляд на речі.

Карта часто випадає тим чоловікам, які перебувають у романтичних почуттях. Іноді цей аркан каже, що пора реалізовувати творчий проект, який ви давно хотіли виконати.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У прямому вигляді карта дає різні тлумачення. У негативному ключі Сімка чаш відображає обман, крутиться навколо вашої персони. Карта попереджає, що ви можете прийняти невірне рішення, а потім будете довго шкодувати. Зараз ваш розум затуманений, тому не може бачити певних тонкощів справи.

У позитивному ракурсі пряма карта виражає творчі ідеї, які саме час реалізувати. Аркан показує ваш емоційний стан ейфорії, отримане від раптової закоханості або під впливом алкоголю, з яким точно пора зав’язувати.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта символізує, що ви вчасно прогнали туман з своєї голови і тепер живете розумом. Ви робите правильний вибір, йдете вірним курсом.

Такий аркан випадає тим людям, у яких не вийшло домогтися успіху з першої спроби, а коли зайшли на друге коло – здобули перемогу.

При наявності у розкладі негативних карт, Сімка кубків може виражати страх успіху. Ви підсвідомо боїтеся відповідальності, яка ляже на ваші плечі у разі успіху, тому робите помилки.

Характеристика людини по карті “7 Чаш”

У прямому вигляді карта дає характеристику мрійливого, творчої людини, який не здатний вирішувати нагальні справи і приймати важливі рішення. Ви живете почуттями, а не розумом. Таким людям складно організувати свою роботу, для них немає рамок і кордонів. Це можуть бути люди, яких в дитячому віці не контролювали батьки, отримали багато свободи.

В перевернутому вигляді виходить опис жінки або чоловіки з реалістичним поглядом на життя. Ви прозріли після довгого перебування в ілюзіях. Розумно розпоряджаєтеся своїм життям, розумієте, на що потрібно витрачати час, а чого робити не варто. Мислите логічно, плануєте своє життя і проявляєте наполегливість, щоб досягти поставленої мети.

Молодший аркан у відносинах і любові

У прямому вигляді карта дає від’ємне значення в любовних відносинах. Можливо, у вас зараз період романтики. Однак, цей союз навряд чи буде довговічним. Карта передвіщає розчарування в любові. Обранець грає з вашими почуттями, він дає обіцянки, які не збирається виконувати.

Перевернутий аркан у розкладі віщує розставання. Ви знаходитесь на стадії завершення роману. Любовні чари розсіялися, настали суворі будні, ви зрозуміли, що людина не такий, яким намагався постати перед вами. Ще одне тлумачення – застереження від невірного вибору в коханні.

Значення у роботі та фінансах

Пряма карта “7 Кубків” в роботі обіцяє початок творчого періоду. Можливо, ви створите безліч незвичайних проектів. В колективі буде панувати неформальна дружня обстановка. Однак, не варто відкладати в довгий ящик прийняття важливих рішень.

У фінансах надійде цікава пропозиція, від якого краще відмовитися.

Коли в професійному розкладі випадає ця карта, підійдуть творчі професії: художник, дизайнер, кондитер, письменник, музикант, фотограф, архітектор, аніматор, веб-дизайнер, сценарист, актор, режисер, організатор свят.

Перевернута карта передрікає рутинну роботу, виконання нелюбимих обов’язків, поява паперової тяганини. Настали сірі і нудні будні, вас намагалися обдурити на роботі, але ви викрили брехуна. У фінансах аркан пророкує повернення боргів і раціональне використання наявних грошей.

Значення на здоров’я

Карта в прямому положенні передрікає легкий перебіг захворювання і швидке одужання. Можливо, ви пристрастилися до шкідливих звичок, з якими необхідно боротися. Іноді карта показує, що хтось намагається порадити вам марне лікування. Тому не варто довіряти неперевіреним методів, звертайтеся до лікаря.

Перевернута Сімка чаш дає позитивне значення в питаннях здоров’я. Ви вибрали адекватне лікування і тепер перебуваєте на шляху до одужання. Здоровим людям карта обіцяє відмінне самопочуття і гарний настрій.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта показує фанатизм і сліпе слідування певному віруванням. Карта натякає – духовний шлях, по якому ви йдете, не зовсім правильний. Увімкніть свого внутрішнього критика, інакше ви можете серйозно обманутися. У вас поверхневе духовний розвиток, вас не цікавлять більш глибокі питання.

Перевернута Сімка чаш показує, що вас не цікавлять духовні речі – лише матеріальні цінності. Ймовірно, ви розчарувалися в житті і людей, тому немає віри. Занадто яскраве критичне мислення заважає вашому саморозвитку.

Карта “Сімка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Які значення дає Сімка чаш зі старшими арканами, видно з нашої таблиці. У лівому стовпці – карта, в поєднанні з якої випадає “7 Кубків”, праворуч – тлумачення.

Блазень Ви в полоні у мрії, якій не судилося збутися
Маг Брехня і шахрайство
Жриця Незрозуміла ситуація
Імператриця Несправжня або несподівана вагітність
Імператор Перспективи, які стосуються бізнесу або сім’ї
Жрець Близький, який вас розчарував
Закохані Незрозумілі стосунки
Колісниця Ви мрієте подорожувати, невірний життєвий шлях
Сила Порожні задумки проявити силу волі
Відлюдник Перебувати в прострації
Колесо Фортуни Не бачити відповідні неприємності
Правосуддя Ви не знаєте всіх тонкощів справи
Повішений Крах через неможливість спрогнозувати ситуацію
Смерть Ви не усвідомлюєте, у що виллються життєві зміни
Помірність Скорегувати свої завдання, мріяти про щось реальне
Диявол Збочені фантазії, проблеми з алкоголем
Башта Руйнування власних ілюзій
Зірка Ностальгувати про хороше
Місяць Сильне оману, залежність від алкоголю
Сонце Плани проясняться
Суд Гріхи, за які доведеться платити
Світ Глобальні задуми

Поєднання аркана Таро “7 Кубків” з іншими картами

Карта Сімка кубків у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро означає наступне:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Ідея, що викликає сумніви Мрії про кохання Думати про гроші Наснагу, побачене з творчості
Двійка Обман Незрозумілі обіцянки, які навряд чи збудуться Роздоріжжі Немає ясності в привабливу майбутньому
Трійка Неприємний сюрприз Групової змову Відсутність досвіду Непередбачуваний результат, поганий керівник
Четвірка Споглядання прекрасного Проект, який потребує коригування Стереотипне мислення Неприємності, які виникли з-за банкету
П’ятірка Спроби обдурити або помститися Думки про погане Можливо розорення Ідеї доведеться відстоювати
Шістка Коригування планів Минулі помилки Шахрайство з грошима Втратити контроль над своїм розумом
Сімка Хтось плете інтриги і заздрить вам Проект, який стане довгостроковим Грошові махінації
Вісімка Ваша уява обмежена Помилятися в чомусь Секретний договір, від думок до реальних дій Обман, неправильний шлях
Дев’ятка Плани, яким не судилося здійснитися Шкоду від алкоголю Протизаконне угода Марні підозри
Десятка Руйнування планів Думка більшості Приємна несподіванка від сім’ї Жити в ілюзіях
Паж За вами спостерігають Фантазер Перебування в мріях Задум, який складно зрозуміти
Лицар Не поспішайте діяти, продумайте всі Підлиза Немає відчутних результатів Зробити зі слона муху
Королева Прихований ворог Лицемірство Ви живете ілюзіями Раптові почуття
Король Створити інтригу Порушення моральних засад Винахідливість Самовираження

Значення карти Таро “Сімка Чаш” на ситуацію і питання

Пряма карта дає неоднозначне значення у ворожінні на ситуацію. Ймовірно, ви знаходитесь у розгубленості, не розумієте, куди йти далі. При прийнятті рішення вмикайте розум і відключайте свої емоції. Так ви побачите реальність. У розкладі на питання, що вимагає конкретної відповіді – “Так” або “Ні”, пряма карта відповідає “Ні”, перевернута – “Так”.

Перевернута карта говорить, що потрібно діяти швидше, зволікання здатне зіпсувати ситуацію. Якщо ви ворожите на бажання, пряме положення сімки чаш вказує на нереальність ваших бажань. Швидше за все, ви піддалися самообману. Перевернута карта стверджує, ваше бажання здійсниться, але потрібно докласти завзятість.

Прогноз на день

Якщо в розкладі Сімка чаш випала картою дня, значить, вас чекає непростий день. Не варто приймати пропозицію, наскільки б привабливою вона не була.

Певно, хтось захоче скористатися вашою довірливістю. Не потрібно починати новий проект або укладати угоди. По можливості відкладіть їх на деякий час.

Розклад на майбутнє

У ворожінні на майбутнє 7-ка Кубків символізує серйозні сумніви у прийнятті життєво важливого рішення. Постарайтеся зберегти свій розум “тверезим” і ретельно продумуйте кожен крок. Можливо, вас чекає роман. Але не варто плекати ілюзій, що він триватиме довго.

Карта попереджає, що краще триматися подалі від алкогольних вечірок, інакше ви можете влипнути в неприємну історію. Не довіряйте стороннім свої фінанси, не розповідайте, де зберігаєте гроші, проявіть пильність. Якщо людина розчарує вас, не приймайте це надто близько до серця.

Головний рада

Рада карти звучить так – не йдіть на невиправданий ризик у будь-якій справі. Не варто кидатися у вир з головою, навіть якщо сильно закохалися або задумали цікавий творчий проект. Спочатку все розкладіть по поличках і оцініть з критичної точки зору.

Дійте тільки в тому випадку, якщо впевнені на 500% успіху. Інакше краще почекайте більш вдалого моменту. Не піддавайтеся своїм порокам, підтримуйте помірність у всьому.