Карта Таро Шістка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Шістка Посохов – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “6 Скіпетрів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Шістка Жезлів” в Таро

На карті намальований верхівець, що сидить на білому коні. Його оточила радісна публіка. На голові людини – лавровий вінок, в правій руці – посох, який також прикрашений вінком перемоги. Ще п’ять посохов можна побачити у людей, що стоять у натовпі.

Народ радісно вітає тріумфаторів. На малюнку можна розгледіти обличчя чоловіка, тому складно сказати, які емоції в даний момент він відчуває.

Що означає карта Таро “Шістка Жезлів”

Інші назви Шістки жезлів – 6 посохов або скіпетрів, Владика Тріумфу і Перемога. При ворожінні вона може уособлювати людину, який домігся своєї мети, або вказувати на ситуацію: подолання труднощів, завершення справи, правильно зроблений вибір.

Але це не все, про що говорить молодший аркан у розкладі Таро Уейта. Перерахуємо, що ще означає карта:

 • успіх;
 • повагу;
 • лідерські якості;
 • наполегливість;
 • нагорода;
 • кар’єрний ріст;
 • перемир’я;
 • виконання бажань;
 • благі вісті;
 • рішення проблеми.

“Шістка Посохов” для жінок

Значення 6 палиць у розкладі для жінки – це радісні переживання. Якщо ви самотні, то на вас чекає знайомство з майбутнім обранцем. Якщо перебуваєте у відносинах, то можете сподіватися на добрі новини. Вже скоро ви дізнаєтеся, що у вашому житті відбудуться приємні зміни, наприклад, заручини.

“Шістка Посохов” для чоловіків

Шістка посохов при ворожінні для чоловіка означає, що докладені зусилля будуть винагороджені, а ваш авторитет – визнаний. Але цей успіх ще не є приводом для гордості і марнославства. Не зазнавайтеся, уникайте поглядів зверхньо і не забувайте про тих людей, які допомагали вам на шляху до мети.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Шістка жезлів є однією з найбільш вдалих карт серед молодших арканов. Її основне тлумачення – це початок радісного, плідної і успішної періоду. Вона може означати подолання перешкод, виконання важких завдань, перемир’я після затяжної сварки, новий, щасливий етап в особистому житті.

Ще одне значення – потенціал лідера. Карта говорить, що обставини складаються сприятливо, а колеги, партнери або керівництво визнають ваш професіоналізм і авторитет, тому найближчим часом ви зможете реалізувати свої амбіції і зайняти лідерську позицію.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна розшифрувати як невиправдані зусилля або недостигнутые мети. При такому розкладі не варто розраховувати на запаморочливий успіх або зростання кар’єрними сходами.

Аркан також може означати гординю, завищена зарозумілість, яке не відповідає дійсності. Саме неадекватна оцінка своїх здібностей може бути причиною невдач.

Ще одне значення Шістки жезлів в зворотному положенні – це сумніви, невпевненість у собі, страхи, з-за яких везіння або вдалі можливості можуть бути втрачені.

Характеристика людини по карті “6 Скіпетрів”

По Шістці жезлів можна скласти людині наступну характеристику: оптимістичний, витривалий, цілеспрямований, впевнений у собі, має активну життєву позицію, користується повагою оточуючих, вміє налагоджувати комунікації, з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Аркан може уособлювати публічну особу, яка часто знаходиться в центрі уваги і отримує від цього задоволення, пишається своїми перемогами. Це означає, що за прямою карті також можна говорити і про самозамилування.

Перевернуте зображення 6 посохов вказує на такі якості, як надмірна самозакоханість, демонстративна поведінка, марнославство, залежність від думки суспільства. Для власника такого аркана вкрай важливо, щоб ним захоплювалися, говорили компліменти, визнавали його заслуги.

В описі чоловіки також варто згадати той факт, що він гостро переживає чужі досягнення, не терпить критику в свою адресу і може пускати пил в очі, щоб підвищити власну значимість.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення аркана в розкладі на любовні відносини залежить від положення карти. Витягнута прямо є добрим знаком і може означати наступне:

 • Закінчення складного етапу, подолання розбіжностей і конфліктів, відновлення гармонії в парі, відродження почуттів.
 • Радісні новини, наприклад, пропозиція руки і серця або народження дитини незабаром.
 • Вихід з любовного трикутника. Можливо, ви розлучитеся з чоловіком або почуєте від нього зізнання в коханні – в даному випадку можливі обидва варіанти.

Перевернута Шістка посохов має менш позитивні розшифровки і вказує на проблеми, невдачі:

 • Необачні вчинки або невдалі спроби примиритися, які ще сильніше погіршать і без того складну ситуацію.
 • Неясні перспективи у відносинах. Найближчим часом не варто розраховувати на весілля.
 • Нерозділені почуття, відсутність взаємності з боку об’єкта обожнювання. Є ймовірність, що він віддасть перевагу іншій.

Значення у роботі та фінансах

Шістка жезлів уособлює керівників, лідерів, наставників. У розкладі на роботу вона є позитивним знаком і може означати стрімке кар’єрне зростання, вдале завершення великого, довгострокового проекту, перемогу над конкурентами, першу прибуток від власного бізнесу або визнання у професійному середовищі.

Пряма карта показує, що ваші зусилля високо оцінять і винагородять по достоїнству. Аркан символізує благополуччя, процвітання, стабільність – це може бути відчутне підвищення доходу або отримання процентів від інвестицій.

Перевернуте зображення 6 посохов говорить про нереалізовані плани та невиправдані надії. Такий розклад може означати, що найближчим часом ви зіткнетеся з неприємною ситуацією. Можливо, витратите чимало сил на рішення завдання, але ваша праця виявиться марною. У робочих питаннях можуть виникати прикрі непорозуміння, наприклад, випадкові помилки в документах, розрахунках, отримання потрібної інформації з запізненням і т. д.

В питаннях фінансів також не варто сподіватися на удачу. Поліпшення матеріального становища поки що не передбачається. Більш того, ваша нагорода може піти до іншого людині.

Значення на здоров’я

Значення прямої карти при ворожінні на здоров’я – стабільний стан, гарне самопочуття, зцілення, відновлення після хвороби. У перевернутому положенні може вказувати на ослаблений імунітет, виснаження організму, з-за чого ніяк не вдається побороти захворювання, наприклад, вірусне або простудне.

У деяких розкладах аркан також можна розшифрувати як травму, яка отримана в результаті падіння з висоти.

Духовність і саморозвиток

Карта з прямим малюнком говорить про сильне лідерський потенціал і бажання вести людей за собою. Але все ж вона показує, що матеріальний інтерес переважає над питаннями духовності.

В перевернутому положенні аркан означає пасивність, сумніви, небажання змінювати життя і боротися зі своїми недоліками.

Карта “Шістка Жезлів” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст ворожіння при розкладі колоди Таро залежить від поєднання карт один з одним. Нижче наведена коротка розшифровка 22 комбінацій старших арканов з Шісткою жезлів.

Блазень Щасливий збіг обставин, везіння
Маг Спроби маніпулювати іншими людьми
Жриця Успіх, результат, перевершує всі очікування
Імператриця Несподіване, але позитивне завершення справи
Імператор Бажання мати владу, вплив, авторитет
Ієрофант Вчитель, наставник, гуру, який веде за собою
Закохані Шанс домогтися розташування, взаємності, любов
Колісниця Вміння керувати ситуацією в своїх цілях
Сила Широкий жест, благородство, великодушність
Відлюдник Розбіжності з близькими, партнерами, колегами
Колесо Фортуни Подія, яка змінить ваше поточне положення справ
Справедливість Перемога у спорі, конфлікті, судовому процесі
Повішений Гордість за свої минулі досягнення, тріумфи
Смерть Сумне, сумна, трагічна подія, прощання
Помірність Відновлення балансу, стабільності, ясності
Диявол Оточення, яке справляє негативний вплив
Башта Завищені амбіції, які призведуть до сварок
Зірка Підвищення в посаді, швидкий кар’єрний ріст
Місяць Безнадійне становище з-за відсутності досвіду
Сонце Популярність, повагу, хороша репутація
Суд Реалізація своїх здібностей, талантів, навичок
Світ Великі можливості і вплив, популярність

Поєднання аркана Таро “Шістка Посохов” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає карта Шістка посохов в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Досягнення мети, перемога, успіх Взаємна симпатія, закоханість Збільшення заробітку, прибуток Відсутність перешкод на шляху до мрії
Двійка Крок назустріч, компроміс, домовленість Укладення шлюбу або контракту Подив, розгубленість, замішання Зміна пріоритетів, роздуми
Трійка Небажання продовжувати боротьбу Урочиста подія, свято Реалізація своєї ідеї, запуск проекту Знак плідної співпраці
Четвірка Тимчасова зупинка, пауза Одноголосне рішення, домовленість Управління, керівництво командою Довгоочікувана радісна подія
П’ятірка Невдалий збіг обставин Розбіжності, непорозуміння, спори Фінансові зобов’язання, борги Суперечності, конфлікт з партнерами
Шістка Розширення сфери діяльності Воз’єднання, примирення, новий етап Можливість домогтися бажаного
Сімка Вимушені поступки, щоб виграти час Прогрес всупереч обставинам Перешкоди, затримка, відстрочка Боротьба, опір, протистояння
Вісімка Пастка, інтриги конкурентів Пошук виходу із складної ситуації Успішний, прибутковий бізнес Поїздка або просування в справах
Дев’ятка Безвихідь, відчай, тривога Досягнутий результат Діяльність, що приносить дохід Сумніви, невпевненість, недовіра
Десятка Поразку, скрутне становище Офіційно укладений шлюб Зустріч з близькими родичами Відсутність перспектив, тупик
Паж Неясне майбутнє, нестабільність Взаємність, єдина думка, згоду Можливість отримати цінний досвід Раціональність, розрахунок, обережність
Лицар Люто, жорстко налаштований суперник Пропозицію руки і серця, весілля Прогрес у справі, закінчення випробувань Жаль про необачних вчинків
Королева Розставання, шлюборозлучний процес Шанс вийти заміж незабаром Знайомство з майбутньою обраницею Підвищення майстерності, просування
Король Нав’язування точки зору, придушення волі Закінчення проблемного періоду Стабільне матеріальне становище Авторитетний, впливова людина, лідер

Значення карти Таро “Шістка Скіпетрів” на ситуацію і питання

Карта має позитивне значення при ворожінні на ситуацію і каже, що питання, якої б сфери він ні торкався, буде вирішено на вашу користь. Аркан може означати, що ви впораєтеся із завданням, пройдете випробування (співбесіда, інтерв’ю), отримайте перемогу в суперечці, досягнете потрібного вам рішення від високопоставленої особи і т. д.

Якщо ви ворожите на бажання і хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то можете не сумніватися, що Шістка жезлів відповідає ствердно. Ваша мрія буде виконана.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує підготуватися до приємних сюрпризів. Можливо, в недавно розпочатому справі з’являться результати, або ви отримаєте премію за завершення великого проекту. Не виключено, що проблема, яка давно вас турбувала, нарешті вирішиться.

Розклад на майбутнє

Шістка жезлів в розкладі на майбутнє каже, що важкий і напружений період вже скоро закінчиться. Вас чекає час, коли ви зможете пожинати плоди своїх старань. Атмосфера на роботі і вдома буде теплою і дружньою, фінансове становище буде стабільним.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: не стримуйте емоцій, радійте своїй перемозі, радійте, не соромтеся розповідати про свої досягнення навколишнім і приймати поздоровлення. Ваш успіх не є результатом випадкового везіння, а досягнутий наполегливою працею. Ви дійсно заслужили похвалу.