Карта Таро Трійка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Трійка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “3 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Трійка Мечів” в Таро

Сюжет малюнка простий і зрозумілий. На карті намальовані три сталевих меча, пронзающих яскраво-червоне серце. На задньому фоні зображені густі грозові хмари і дощ.

Що означає карта “Трійка Мечів”

Інші назви Трійки мечів – Владика Скорботи, Володар Сумі або Три кручины. Вона вважається одним з найбільш несприятливих молодших арканов і при ворожінні вказує на трагічні ситуації, символізує відчай, горе, біль.

Але це не все, про що говорить малюнок з 3 мечами в розкладі Таро Уейта. Перерахуємо, що ще означає карта:

 • крах надій;
 • важкий життєвий період;
 • зміни в гіршу сторону;
 • погані вісті;
 • нерозділене кохання, розбите серце;
 • сварки з коханим, сімейний конфлікт;
 • хвороба, проблеми зі здоров’ям;
 • душевні муки;
 • невезіння;
 • прощання.

“Трійка Мечів” для жінок

Значення 3 мечів при ворожінні для жінки – це сльози. Карта показує, що ви можете дізнатися гірку правду або шокуючу інформацію, яка розвіє ваші ілюзії і змусить хвилюватися, переживати.

Вам доведеться відмовитися від колишніх уявлень або зробити крок, на який ви ніяк не могли зважитися раніше. Наприклад, поставити крапку у відносинах, які змушують вас страждати, або вийти з любовного трикутника.

“Трійка Мечів” для чоловіків

Трійка мечів у розкладі для чоловіка означає розрив. Це може бути і розставання з дівчиною, і конфлікт з діловим партнером. Карта рекомендує захищати свої інтереси всіма силами, не піддаватися на провокації і не йти на поступки, особливо у справах.

Найближчий період буде непростим і напруженим, тому слід зберігати самовладання, щоб із ситуації ви не вийшли переможеним.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта може мати кілька значень. Її основне тлумачення – важкий, негативний період, наповнений переживаннями, причинами яких є неприємності, невдачі в особистому житті або на роботі. Ще одна розшифровка – це конфлікт інтересів, розбіжності, які призводять до дратівливості, сварок з оточуючими.

На малюнку зображена трійка мечів, тому аркан також може символізувати 3 головні проблеми, які турбують, тривожать зараз. Щоб зрозуміти, із-за чого саме “болить серце”, можна витягнути з колоди ще три додаткові картки – вони будуть підказками.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта не втрачає свого негативного сенсу, але в такому стані вона може означати, що проблеми, невдачі і страждання залишилися в минулому або закінчаться в недалекому майбутньому. Біль, яка зовсім недавно була нестерпною, наприклад, через прощання з близькою людиною, затихає, сердечні рани заживають.

Ще одне значення розкладу – це душевна порожнеча, втрата мети в житті, замішання, розгубленість, нездатність мислити ясно, діяти розумно.

Характеристика людини по карті “3 Мечів”

По прямой Трійці мечів можна скласти наступну характеристику людини: чуттєвий, песимістичний, тривожний, важко переживає неприємності, невдачі, приймає близько до серця будь-яке негативне подія або стрес. Він насилу робить вибір навіть в повсякденних ситуаціях.

Володаря цього аркана можна назвати непривітним, підозрілим. Це значить, що він з недовірою ставиться до людей, намагається уникати великих компаній, воліє перебувати на самоті.

Перевернуте зображення карти уособлює людину, який нещодавно пережив серйозну душевну травму, втрату близького, а також вказує на нестабільний емоційний стан.

Якщо за такого розкладу робити опис чоловіки, то можна сказати, що нерідко він буває грубим, жорстоким, веде себе непередбачувано, здійснює незрозумілі оточуючим вчинки. У жінки також може проявлятися дратівливість і надмірна емоційність.

Молодший аркан у відносинах і любові

У карти може бути кілька значень в розкладі на любовні стосунки, але всі вони пов’язані з переживаннями і душевним болем. Перерахуємо коротко, як можна розшифрувати Трійку мечів в прямому положенні:

 • Самотність, безрезультатні спроби знайти пару або нерозділені почуття, кохання без взаємності.
 • Серйозні розбіжності, бурхливі сварки, конфлікти з чоловіком, які можуть привести до розставання.
 • Важкий розрив або розлучення – зі скандалами, взаємними докорами, довгим і суперечливим розділом майна.

Перевернутий аркан також вказує на проблеми в любові і може означати:

 • Ризик виявити зраду, зраду коханого або виявитися третьою зайвою.
 • Охолодження один до одного, віддалення, відсутність романтики і пристрасті, але разом з тим небажання розлучатися.
 • Спроба закрити очі на недоліки, негідну поведінку партнера.

Значення у роботі та фінансах

В розкладі на роботу пряма Трійка мечів може проявлятися по-різному: нереалізовані плани, неприємна розмова з начальством, ризик пониження в посаді або звільнення, раптове розірвання контракту або розрив відносин з діловими партнерами, зірвана велика угода, збитки в бізнесі, удар по репутації і т. д.

В питаннях фінансів аркан також є негативним знаком і може говорити про втрати, майнових спорах, незаплановані витрати, борги, претензіях кредиторів і тощо

Карта в зворотному положенні показує розчарування у своїй ідеї або професії. Вона може випадати в тому випадку, якщо ви змушені заробляти важким, малооплачуваним працею або займатися справою, яка не подобається, не приносить задоволення.

Коли робота викликає роздратування, злість, відраза, що позначається і на матеріальному стані. Тобто перевернуте зображення 3 мечів говорить, що ви жертвуєте собою, не реалізуєте свої здібності.

Значення на здоров’я

Карта в прямому положенні не має краще значення при ворожінні на здоров’я і може вказувати на проблеми з серцем або судинами. Тому при такому розкладі варто перевірити організм і ретельніше стежити за своїм самопочуттям.

Перевернутий аркан може означати одужання після затяжної хвороби (операції), а також перевтома, занепад сил або напружений емоційний стан на тлі особистих або робочих проблем.

Духовність і саморозвиток

Карта може означати перевірку того, наскільки ви віддані своїм ідеалам, або символізувати початок нового життєвого етапу, болісний розрив з минулим. Вона також може показувати, що гіркий досвід, важкий урок в підсумку призведе до просвітління і мудрості.

Аркан каже, що в поточній ситуації вам потрібно набратися терпіння, проявити смирення і не діяти всупереч покликом серця.

Карта “Трійка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Від поєднання карт один з одним сенс розкладу Таро може істотно змінюватися. В таблиці наведені короткі розшифровки 22 комбінацій старших арканов з Трійкою мечів.

Блазень Переживання за близьку людину, дитину
Маг Неприємності, пов’язані з роботою, бізнесом
Жриця Погані звістки, шокуюча інформація
Імператриця Великі моральні або матеріальні втрати
Імператор Розставання або шлюборозлучний процес
Ієрофант Сумний досвід, який буде цінним уроком
Закохані Розрив з коханим або бізнес-партнером
Колісниця Майнові чи фінансові проблеми
Сила Відсутність контролю над своїми діями
Відлюдник Бажання залишитися на самоті, сховатися
Колесо Фортуни Несприятливий період життя, чорна смуга
Справедливість Відомості, факти, які принесуть прикрість
Повішений Сильне потрясіння, приголомшлива новина
Смерть Сумна, трагічна подія, горе, скорбота
Помірність Можливість винести урок із складної ситуації
Диявол Людина з почуттям ненависті, що бажає зла
Башта Погане самопочуття, проблеми зі здоров’ям
Зірка Час лікує душевні рани скоро заживуть
Місяць Обман, зрада, підлість, шахрайство
Сонце Переоцінка цінностей після раптового удару
Суд Зцілення, емоційне відновлення
Світ Випробування, труднощі, загартовуючі характер

Поєднання аркана Таро “Трійка Мечів” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає карта Таро Трійка мечів в поєднанні з іншими молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Серйозні проблеми, хвороба Небезпека, сумнівну пропозицію Важке фінансове становище Поразку, зломлений дух
Двійка Зрада з боку одного Ризик зіткнутися із зрадою Невірне, необачне рішення Вимушена розлука з коханим
Трійка Порушення правил або угоди Помилкові, порушені обіцянки Ненадійний діловий партнер
Четвірка Напружений графік, втома Пригнічений стан, апатія, лінь Розділ майна, власності Розбіжність у поглядах, оману
П’ятірка Конфлікт, скандал, сильна сварка Бурхливе з’ясування відносин Брак коштів, потреба Шокуюча, неприємна правда
Шістка Розставання з коханою людиною Очікування, які не виправдалися Проблеми з грошима, збитки Сумний результат ситуації
Сімка Обман, підлість, підступність Труднощі з роботою чи навчанням Відсутність нагороди за свої старання Жорстка, люта конкуренція
Вісімка Небажання визнавати очевидне Неприємні новини, проблеми Низький дохід, неоцінений працю Вороже налаштований чоловік
Дев’ятка Занепокоєння, душевні муки, страждання Початок складного періоду Пониження в посаді, втрата статусу Погане передчуття, напруга
Десятка Моральне спустошення, удар Суперечки з близькими людьми Неприємності, конфлікти в сім’ї Відсутність впевненості у своїх силах
Паж Дивні, необдумані вчинки Хвилювання, страх за дитину Невдачі в професії, кар’єрі Погані, сумні новини
Лицар Зруйновані плани, крах надій Підозру у лукавство, лицемірство Застій у справах, низький заробіток Гучний, скандальний розрив
Королева Самотність, відсутність підтримки Переживання з-за жінки Серйозні розбіжності у парі Невдачі в коханні, особистому житті
Король Важкий, жорстокий вибір Нестабільний стан, нервозність Гнів, злість впливового чоловіка Недружна сім’я або пара

Значення карти Таро “Трійка Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти у розкладі на ситуацію полягає в тому, що потрібно бути готовим до найгіршого розвитку подій. Аркан каже, що не варто розраховувати на везіння. Краще заздалегідь прорахуйте можливі ризики, щоб уникнути великих втрат і великих неприємностей.

Якщо при ворожінні ви задаєте питання, відповіддю на яке може бути “Так” або “Ні”, то Трійка мечів відповідає негативно. Час виконання вашого бажання ще не настав.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує підготуватися до того, що плани не втіляться, а надії не виправдаються. Не виключено, що ви дізнаєтеся погані новини або потрапите в ситуацію, яка змусить вас неабияк понервувати.

Будьте готові до неприємних сюрпризів і постарайтеся не впадати в смуток або паніку. На жаль, уникнути труднощів не вийде, але їх гідно зустріти.

Розклад на майбутнє

Трійка мечів в розкладі на майбутнє – це привід насторожитися, задуматися. Якщо в даний момент у вашому житті є невирішена проблема, ситуація, яка вас турбує, то карта показує, що незабаром вона вирішиться.

Результат справи буде нелегким і, найімовірніше, навіть негативним, сумним. Тому аркан каже, що слід уважно стежити за своїм станом і здоров’ям.

Головний рада

Карта дає таку пораду: доля посилає людині стільки випробувань, скільки він здатний подолати. Тому поточну важку або сумну ситуацію варто сприймати як цінний життєвий урок.

Наберіться сил і терпіння, щоб дочекатися світлою, щасливою смуги. Не занурюйтеся в свої страждання і біль, не дайте горю заволодіти вашим розумом.