Карта Таро Закохані: значення 6 аркана в прямому та перевернутому положенні

Закохані – один з старших арканов в колоді Таро підлогу номером 6. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення карти можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується її значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Закохані” в Таро – 6 старший аркан

На карті “Закохані” зображена оголена пара. Погляд чоловіка спрямований на супутницю, в той час як її голова піднята високо вгору – вона дивиться на ширяючого в небі Ангела, який розкрив свої обійми. Малюнок нагадує сюжет Райського саду, в якому знаходяться Адам і Єва.

За ним розташоване дерево з язиками полум’я замість листя, яке означає Древо Життя, за нею – яблуня, що символізує Древо Пізнання. Якщо придивитися, то за спиною Єви можна побачити гадюку, яка обвивається навколо стовбура. На зображенні видно єднання пари – вони тягнуться руками один до одного, між ними немає перешкод.

Що означає карта Таро “Закохані”

Таро Уейта карта “Закохані” – це шостий за рахунком Старший Аркан, який має кілька назв, у тому числі на різних языках:

 • Любовь.
 • Любовники.
 • Возлюбленный.
 • Эрос.
 • Выбор.
 • The Lovers (англ.).
 • l’amore, L Amoureux (фр.).
 • Die Wahl (нім.).

Основні значення 6 аркана:

 • закоханість, сильні почуття;
 • союз або партнерство;
 • бажання любові і шлюбу;
 • довіра;
 • подвійність;
 • здоров’я або зцілення;
 • важливий вибір;
 • нерішучість;
 • випробування;
 • позбавлення від ілюзій.

Любов, стосунки, сексуальне потяг – це далеко не все, про що каже ця карта Таро. В життєвих ситуаціях вона означає, що вам доведеться від чогось відмовитися, вибрати між минулим і майбутнім, звичним і новим.

Шпалери з зображенням Закоханих на заставці телефону допоможуть прийняти непросте рішення, наприклад, змінити спосіб життя, змінити роботу, розірвати зв’язки та ін

6 аркан для жінок

При розкладі карт Таро для жінки основне значення 6 аркана Закохані – це необхідність зусиль для того, щоб змінити своє життя в кращу сторону. Потрібно не чекати, поки ситуація вирішиться сама собою, а зробити свідомий вибір, відмовитися від своїх забобонів або фантазій, перестати здійснювати необачні або необдумані вчинки, навчитися брати відповідальність за свої рішення, не боятися наслідків.

Важливо пам’ятати про партнерство – бути готовою до співпраці і взаємодопомоги, довіряти, йти на компроміси, шукати одностайність з оточуючими.

6 аркан для чоловіків

Аркан Таро Закохані при любовному розкладі для чоловіка означає, що потрібно відмовитися від сумнівів і піддатися тій спокусі, яка пропонує Єва, тобто побути у владі почуттів і тимчасово відключити розум.

Наприклад, карта є стимулом до конкретних дій, якщо вже давно з’явилися думки про одруження, але не було впевненості в необхідності офіційного шлюбу. А також вона говорить, що саме та дівчина, яка з’явиться в найближчому майбутньому, підійде за всіма параметрами, стане ідеальною обраницею, джерелом сил і натхнення, позбавить від душевних страждань.

Тлумачення 6 аркана Таро в прямому положенні

Карта вказує на роздоріжжі в особистому або професійній сфері. Незабаром вам належить прийняти доленосне рішення, визначити траєкторію для подальшого руху. І перед тим, як почнеться новий життєвий етап, доведеться пройти певні випробування. Персонажі на малюнку символізують чоловічі і жіночі якості: з одного боку – розум, логіку, раціональність, з іншого – емоції, інтуїцію, проникливість. Коли два полюси об’єднуються, починається гармонія. Аркан каже, що спочатку слід усвідомити свої можливості, оцінити всі варіанти, а потім вибрати і серцем, і розумом.

Ще одне тлумачення при прямому положенні карти – необхідність зайнятися ментальним здоров’ям, гармонізувати свій емоційний стан. Наприклад, знайти духовного наставника, який би дав цінну пораду. Якщо такого покровителя немає, то можна поговорити по душам з близькою людиною або одним, обговорити ті питання, які вас давно турбують.

У цілому Аркан варто розцінювати як позитивний знак, підтвердження того, що в майбутньому на вас чекає успіх та стабільність. Але його також слід аналізувати в комбінації з іншими картами.

Розшифровка 6 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна тлумачити як непройденное випробування, лукавство, спори, розрив, мінливість. 6 аркан вказує, що ви могли зробити неправильний вибір або відмовитися від прийняття рішення, упустили свій шанс, збилися з шляху, хотіли всидіти на двох стільцях відразу. Він також символізує лицемірство, нездорові відносини і розбіжності з партнером – можливо, ви вели себе нещиро, нечесно, безвідповідально, грубо, нетерпляче, не захотіли брати на себе зобов’язання, нести відповідальність, контролювати свою поведінку.

Зворотне зображення “Закоханих” показує вашу нерішучість, страх зіткнутися з труднощами, бути покараним за своє рішення або довіритися, але бути обдуреним. Воно говорить, що жалю про минуле або сумніви викликають у вас внутрішній конфлікт, що негативно позначається на особистому житті або кар’єрі, не дає розвиватися. Ймовірно, вам доводиться займатися справою або підтримувати відносини, які не приносять задоволення, вимушено підкорятися, приймати нав’язаний вибір.

Характеристика людини по карті “Закохані”

Карта символізує закоханість, ейфорію, сильний потяг або ажіотаж в будь-якій іншій сфері. Якщо при розкладі на конкретної людини випадає Аркан “Закохані”, то це означає, що зараз їм оволоділи почуття, а голос розуму притих. Він знаходиться в стані збудження, емоційного підйому, повністю поглинений своєю ідеєю, та можливі наслідки його зовсім не турбують. Його не влаштовують компроміси, він не боїться зобов’язань і впевнений у правильності свого вибору.

Якщо давати характеристику самій людині, то по Аркану його можна назвати привабливим, чуттєвим, вміє отримувати задоволення, прагне до повноти життя. Він шукає баланс у всіх сферах, тому поєднує в собі силу і гармонію. Це якість проявляється і в спілкуванні з людьми, тому нерідко він стає посередником, миротворцем, дипломатом. Подібне трактування можна давати при описі і чоловіки, і жінки.

При прямому положенні картою можна позначати коханого, чоловіка, друга, партнера, при зворотному – опонента, суперника, коханку, альфонса, людини, незадоволеного своїм особистим життям (з нездоровим ставленням до людей або інтимними відхиленнями).

6 аркан Таро в відносинах та любові

Значення карти у любовних стосунках різноманітне. При прямому положенні її можна трактувати як:

 • знайомство з майбутнім обранцем;
 • правильний вибір партнера;
 • необхідність чути внутрішній голос;
 • близькість, щирість, взаємність і довіру;
 • укладення шлюбу при розкладі на найближчий період.

Аркан вказує, що потрібно цінувати ті відносини, які у вас є на даний момент, шукати джерело для щастя і гармонії саме в сім’ї. Якщо цей союз існує давно, то з’явиться можливість його зміцнити, досягти взаєморозуміння. При утворенні нової пари карта говорить, що обидва партнера повинні відмовитися від колишнього (вільного) способу життя, прийняти особливості і недоліки один одного.

Перевернутий малюнок символізує складності в любові:

 • сумніви у вірності, любовний трикутник або зрада;
 • несумісність з чоловіком, наприклад, в інтимній сфері;
 • розлука, розставання, розлучення;
 • нерозділені почуття, холодність партнера, відсутність взаєморозуміння;
 • необхідність вибрати одного з двох шанувальників.

Аркан у зворотному положенні є знаком того, що труднощі в особистому житті або в родині вже виникли або виявляться найближчим часом. При такому розкладі можна судити про неправильному виборі коханого чи чоловіка.

Значення 6 аркана Таро в роботі та фінансах

Пряме положення карти говорить про необхідність вибору між двома цікавими сферами, про бажання поєднати захоплення з заробітком. А також Аркан вказує на вдалі можливості для ділового партнерства, спільних творчих або бізнес-проектів, створення взаємовигідного альянсу. Його можна розшифрувати і як тимчасовий застій в роботі, зміщення фокусу уваги на особисті відносини, наприклад, службовий роман або інтерес з боку керівництва. Карта символізує нераціональні, спонтанні, але приємні витрати, наприклад, на розваги, відпочинок, подарунки близьким.

Перевернутий аркан можна тлумачити як нецікаву роботу, рутину, безліч незавершених справ, аврал, сварки в сім’ї з-за високої завантаженості. При такому розкладі не варто розраховувати на підтримку або заступництво начальства, але слід побоюватися конфліктів з вищестоящим колегою. Зворотне положення малюнка вказує на проблеми у фінансах – ви можете зіткнутися з боргами, незапланованими витратами, затримкою грошових надходжень, необхідністю економити або обмежувати себе в покупках.

Значення 6 аркана Таро на здоров’я

6 аркана є кілька значень, пов’язаних зі здоров’ям:

 • активність, молодість, витривалість, високий темперамент;
 • ймовірність вагітності;
 • довгоочікуване одужання після затяжної хвороби, зміцнення імунітету.

Перевернуту карту можна трактувати як можливі проблеми з гормональним фоном або захворювання інтимної сфери. А також вона символізує нервові і психічні розлади, депресії, болю в серце через емоційного перенапруження.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення карти, з одного боку, говорить про бажання духовного зростання, з іншого – про прагнення до чуттєвих насолод. Найбільше задоволення, моральне задоволення, радість, щастя приносить тільки вроджене покликання, талант. Для самореалізації потрібно вкладати душу в улюблену справу, але уникати фанатизму. Такий Аркан можна сприймати і як закоханість у свого духовного вчителя, наставника.

Перевернутий малюнок вказує на дотримання занадто жорстким правилам, що викликає внутрішні суперечності, страждання, не дає вільно виражати свої почуття, розвиватися, отримувати задоволення від життя і навіть призводить до конфліктів з партнером або чоловіком. Такі обмеження і аскетизм можуть перейти в повну втрату духовності, в результаті виникне порочність, неконтрольована потреба в розвагах.

Карта Таро “Любов” у поєднанні зі старшими арканами

При розкладі карт Таро важливо розуміти поєднання Старших Арканов один з одним – одні комбінації будуть посилювати позитивний вплив “Закоханих”, інші – загострювати негативний.

Блазень Необдумане, нераціональне, нелогічне рішення
Маг Надмірне захоплення ідеєю, ризик бути обманутим
Жриця Підступний партнер, близька людина, що має таємний умисел
Імператриця Прагнення до задоволень, домінування почуттів над розумом
Імператор Бажання створити сім’ю або організувати свою команду
Ієрофант Відданість своїм принципам, готовність до шлюбу
Колісниця Приємна поїздка, романтичну подорож в найближчий період
Сила Випробування, перевірка на міцність через відносини або пристрасть
Відлюдник Свідома відмова від сім’ї або інтиму, самотність
Колесо Фортуни Швидкі зміни в житті, раптова зміна обставин
Справедливість Переважання розуму і логіки над емоціями
Повішений Різка зміна точки зору, перегляд поглядів на глобальні питання
Смерть Життя внесе свої корективи незалежно від прийнятого рішення
Помірність Успішне співробітництво, укладання контракту на вигідних умовах
Диявол Небезпека, ризик помилки, одержимість в любові, залежність від партнера
Башта Висока ймовірність розлучення або розлучення
Зірка Надія на сприятливий результат, очікування щасливого майбутнього
Місяць Розчарування в обранцеві, усвідомлення поспішного рішення
Сонце Закоханість, сильна любов, взаємні почуття
Суд Зміцнення, посилення емоційної зв’язку
Світ Перехід до нового етапу близьких відносин, заміжжя

Поєднання 6 аркана Таро “Закохані” з іншими картами

Розповімо коротко про значення “Закоханих” у поєднанні з іншими картами Таро – з молодшими Арканами.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Необхідно прийняти відповідальне рішення Нерішучість, боягузтво партнера Прагнення досягти мета будь-якими засобами Варто прислухатися до внутрішнього голосу
Двійка Надмірна пристрасть, бажання плотських утіх Прийняте рішення не можна назвати кращим Неспокійний стан, тривожність Потрібно вибрати правильну траєкторію для розвитку
Трійка Розрив заручин, розставання перед весіллям Душевні муки, відчуття драми, переживання Статусний і забезпечений шанувальник Необхідно неодноразово перевіряти свій вибір
Четвірка Самотність, відсутність коханого Нездійснені мрії, ілюзорні надії Невдачі в особистому житті, сім’я без чоловіка В найближчому майбутньому можлива весілля
П’ятірка Неминучість неправильного рішення Несправедливість, помилка, незаслужене ставлення Розставання, розлучення, припинення відносин Варто користуватися рекомендаціями близьких
Шістка Відсутність мети, життєвого шляху, покликання Нездатність вплинути на обставини Підтвердження правильного, розумного вибору Успіх забезпечений, можна розраховувати на везіння.
Сімка Знак того, що варто прислухатися до порад Вказівка на необхідність зміни своєї позиції Фінансова стабільність, благополуччя, достаток Треба побоюватися чийогось негативного впливу
Вісімка Поразку, програш, невдалий проект Поява суперниці, любовний трикутник Забезпечена кохана, завидна наречена Важливо не затягувати з рішенням, не думати довго
Дев’ятка Стан безнадійності, безвихідна ситуація Радість, захват, відчуття щастя перемоги Обман, брехня, фальш, хитрість Можуть здолати сумніви, недовіру, нерішучість
Десятка Початок важкого життєвого періоду Нове місце проживання, переїзд Відмова від випадкових зв’язків, вибір на користь сім’ї Прийняте рішення не змінить ситуацію в кращу сторону
Паж Брехливість, лукавість, нещирість Пошук роботи, зміна посади або обов’язків Розрив відносин, переривання контакту не Можна зупинятися на досягнутому
Лицар Необачне рішення, невірний вибір обранця Незаплановане збільшення фінансів Недбале, недбале ставлення до грошей Надмірна емоційність може нашкодити
Королева Вимушене самотність сильної жінки Приваблива, чарівна особа Задоволення, можливість насолоджуватись життям Необхідно розвивати в собі оптимізм
Король Ризик невірності з боку партнера Приятель, друг, на якого не варто покладатися Романтична зв’язок без подальших перспектив Важливо зберігати свою гідність

Значення карти Таро “Любов” в розкладі на ситуацію

Ви керуєтеся емоціями, а не розумом. Тому, якщо потрібно зробити вибір, дійте за велінням душі, і з великою ймовірністю ваше рішення буде вірним, принесе вам радість.

Ще одне значення аркана при розкладі на ситуацію – це необхідність партнерства. Не варто розраховувати лише на свої сили, тільки взаємодопомога і командна робота допоможуть вирішити питання.

Значення 6 аркана Таро в прогнозі на день

Така карта дня є хорошим знаком. Можливо, саме сьогодні ви зустрінете свого коханого, познайомитеся з людиною, з яким зав’яжуться міцні, довірчі відносини, або помиріться з близьким після довгої сварки.

В цей день важливо прийняти рішення, яке ви довго відкладали. Не варто боятися свого вибору, вищі сили направлять вас у потрібному напрямку.

Значення 6 аркана Таро в розкладі на майбутнє

При розкладі на майбутнє аркан говорить про початок сприятливого періоду у всіх сферах. Вас чекає стабільність та впевненість у роботі, взаєморозуміння і пристрасть у відносинах, радість від своїх занять, здоровий фізичний і емоційний стан.

Зображення карти на заставці смартфона наближає момент виконання бажання, тому “Закохані” допоможуть вам швидше досягти успіху в любові і кар’єрі.

Відповідь на питання

При розкладі Таро можна задавати конкретні питання – карти дадуть підказку чи відповідь. Кілька прикладів, як тлумачити “Закоханих”:

 1. Збудеться бажання? – Поруч з вами з’явиться людина, яка допоможе здійснити вашу мрію.
 2. До чого призведуть стосунки з чоловіком? – Обранця можна вважати своєю другою половиною, тому важливо його цінувати.
 3. Зможу я вийти заміж? – Аркан символізує швидке заміжжя, можна готуватися до весілля.
 4. Зраджує мені партнер? – З високою часткою ймовірності можна говорити про його інтерес до іншої дівчини.
 5. чи Буде у мене дитина? – Очікуйте поповнення в родині, вагітність буде легкою і комфортною.
 6. Чого чекати від роботи? – Приготуйтеся до великих змін, можливо, до пошуку нового покликання.
 7. Будь-яке питання з відповіддю “так” чи “ні” – Карту варто розцінювати як певний і впевнене “Так”.

Головний рада

Слухайте своє серце, довіряйте інтуїції, не стримуйте емоції – про це говорить аркан “Закохані”. Рада карти в любові полягає в тому, що вам не треба чинити опір своїм почуттям, любов скоро увійде у ваше життя.

Роблячи вибір між бажанням і боргом, покладайтеся тільки на себе – лише ви знаєте, який результат буде для вас найкращим.