Карта Таро Трійка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Трійка Скіпетрів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “3 Жезлів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Трійка Жезлів” в Таро

На карті Таро Трійка жезлів зображений молодий чоловік у червоному платті з зеленої накидкою. Він тримається рукою за жезл, а позаду нього стоять ще два жезла. Чоловік дивиться на море, по якому пливуть кораблі.

Що означає карта Таро “Трійка Жезлів”

Інші назви карти – Трійка посохов, Чеснота, Владика Затвердженої Сили і Гідність. Якщо коротко, то ось все, що означає цей молодший аркан у Таро Уейта:

  • допомога і підтримка рідних;
  • міцна основа;
  • можливості для успішного майбутнього;
  • звільнення від проблем минулого;
  • створення творчої спілки;
  • поява перспектив у роботі;
  • важливі переговори;
  • перші плоди розпочатої справи;
  • прояв заповзятливості і відваги;
  • успіх, здобутий завдяки сміливості.

3-ка жезлів може розшифровуватися як початок світлої смуги в житті. Ви отримаєте підтримку близьких, будете натхненні цікавою ідеєю або перейдете на нову роботу.

Ймовірно, вам доведеться працювати в дружній команді над цікавим проектом, і його результати будуть вражаючими. Вони принесуть не тільки матеріальна винагорода, але й гарні перспективи, просування по кар’єрі.

Іноді карта обіцяє веселе проведення часу з друзями або подорож в приємній компанії.

“Трійка посохов” для жінок

Трійка посохов – це сприятливі значення для жінок. Вона символізує початок хорошого періоду в житті, успіх кар’єрі та особистому житті. Можливо, на вашому шляху виникнуть невеликі перешкоди, але завдяки допомозі друзів і близьких ви їх благополучно подолаєте.

“Трійка посохов” для чоловіків

У ворожінні для чоловіків Трійка жезлів означає поява надійних бізнес-партнерів та спільних проектів у роботі. Карта може вказувати на цінну пораду, який дасть вам близька людина, їм потрібно обов’язково скористатися. Іноді карта символізує відпочинок у знайомій компанії.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В прямому положенні карта означає реалізацію планів, створення відмінного творчого або особистого союзу, отримання перших прибутків від нової справи. Трійка жезлів є вісником сприятливих змін, які ось-ось прийдуть у ваше життя. Навіть якщо зараз у вас складна ситуація, ви зможете обійти всі перешкоди і вийдете з неї переможцем.

Можливо, чекають серйозні ділові переговори або укладення великого контракту – не хвилюйтеся, згідно з тлумаченням, все пройде як по маслу. Головне, сконцентруйте сили і об’єднаєтеся зі своїми соратниками, мозковий штурм команди зараз піде на користь.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта вказує на брак енергії для досягнення мети. Ви недбало виконуєте свою роботу або занадто самовпевнені. Тому про благополуччя справи можна тільки мріяти.

Можливо, ви довірилися ненадійному людині, пішли дурному раді і тепер не можете виплутатися зі складної ситуації. А може бути, у вас зовсім немає близької людини, якій можна довіряти. Якщо ви думали реалізувати важливий план, то краще утриматися. Зараз не найкращий час для всього нового.

Характеристика людини по карті “3 Жезлів”

Якщо карта пряма, то в характеристиці людини проявляється цілеспрямованість, наполегливість, вміння працювати в команді. Це стійка до стресів особистість, життєрадісна людина, люблячий друзів, спілкування і великі компанії. Ви надійний і відповідальний, вмієте домовлятися і знаходити компроміс.

Перевернуте зображення дає негативний визначення для особистості. В описі чоловіки або жінки можна помітити зайву впевненість та інфантильність. Ви не хочете брати відповідальність за власні вчинки. Немає довіри до близьким, колегам і партнерам. Часто приймаєте спонтанні рішення і самі ж від цього страждаєте. Занадто вразливі і приймаєте будь-які поради в багнети.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряме положення карти в розкладі свідчить про міцні стосунки, розумінні, гармонійності і любові. Почуття взаємні, з цим чоловіком ви як за кам’яною стіною, відчуваєте підтримку й самі готові прийти на допомогу. Якщо ваші стосунки поки що не зареєстровані, найближчим часом це відбудеться. Вас чекає визнання в любові, пропозицію про заміжжя.

Перевернута Трійка посохов надає негативні значення для любовних стосунків. Ймовірно, ви або ваш улюблений боїтеся відповідальності і тому відмовляєтеся від шлюбу. А може бути, ви вкладаєте надто багато зусиль у безперспективні відносини, зустрічаєтеся з негідною людиною. Не нехтуйте мудрими порадами від близьких, які бачать ситуацію з боку. У рідкісних випадках карта символізує розлуку з обранцем.

Значення у роботі та фінансах

Пряма Трійка жезлів показує успішність спільних проектів і означає прояв творчих ідей. Везіння супроводжує в комерційній діяльності і торгівлі. Незважаючи на невеликі перешкоди, ви досягнете поставленої мети. У фінансах вас чекають вигідні вкладення і перша прибуток від нової справи.

Перевернута 3-ка посохов каже, що багатообіцяючий проект не виправдає себе. Ви витратили багато коштів і зусиль, але все це було марно. Іноді таке положення карти говорить, що ви зіткнулися з серйозними проблемами у справах. Зараз не найкращий момент для початку нового бізнесу, бажано розібратися з тими самими проблемами.

Значення на здоров’я

Пряме положення карти символізує добрі значення у ворожінні на здоров’я. Напевно, ви нещодавно зверталися до лікаря, проте, побоювання не виправдалися, все добре. Тим, хто хворіє, карта віщує швидке одужання. Вибране правильне лікування, і якщо будете слідувати вказівкою лікаря, швидко підете на поправку.

Перевернута карта говорить, що пора провести обстеження всього організму. Можливо, загострилося хронічне захворювання, яке не варто запускати. Іноді карта символізує марні переживання про здоров’я.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення карти показує, що ви досягли певного рівня розвитку і духовності. Зараз саме час продемонструвати свій літературний або художній талант, а може бути, змінити свою рутинну роботу на творчу. Сприятливий момент, щоб почерпнути духовні знання з поїздок по місцях культурної спадщини.

Перевернуте положення вказує на паузу в розвитку особистості. Ви даремно растрачиваете свої таланти та знання. Вважаєте, що вже досягли багато чого і не прагнете пізнавати нове.

Карта “Трійка Скіпетрів” в поєднанні зі старшими арканами

Старші аркани впливають на розклад. У таблиці ми зібрали для вас значення 22 поєднань з Трійкою жезлів.

Блазень Непередбачений розвиток подій
Маг Потрібна порада знаючої людини
Жриця Багато умінь і навичок
Імператриця Зусилля принесуть хороший результат
Імператор Стабільні результати
Ієрофант Ситуація покаже зрілість особистості
Закохані Ваш вибір вплине на життєвий шлях
Колісниця Навчання керуванню транспортним засобом
Сила Занадто завищені вимоги
Відлюдник Малопомітний результат
Колесо Фортуни Просування справи
Справедливість Юридичні справи будуть улагоджені
Повішений Спроби закінчаться невдачею
Смерть Процес запущений, його не зупинити
Помірність Необхідно прийти до згоди
Диявол Продумані, егоїстичні задуми
Башта Руйнування планів, у вас немає контролю над ситуацією
Зірка Мрії здійсняться
Місяць Ненадійні плани, справа крихку
Сонце Творчий тріумф
Суд Прийняття важливого рішення, вироку
Світ Великі домагання і розширення справи

Поєднання аркана Таро “Трійка Жезлів” з іншими картами

Трійка посохов в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – дає значимі для трактування відносин з партнером і робочої діяльності.

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Домогтися визнання або авторитету Відносини з рівноправним партнером Відмінні фінансові можливості Натхнення від результатів
Двійка Суперечності будуть наростати Пропозицію про заміжжя, визнання в любові, новини про весілля Невизначеність у прагненнях Необхідна перепочинок
Трійка Серйозне розчарування, крах надій Одруження Підійти до справи як справжній професіонал
Четвірка Перенесіть задумане Подивитися на ситуацію з іншого ракурсу У справі потрібна обережність Святкування перемоги
П’ятірка Програш Збитковий проект Великі витрати ресурсів для справи Непродумані дії
Шістка Нова ідея приведе вас до успіху Повстати з попелу Фінансова допомога, використовувати кредит Результат перевершить очікування
Сімка Проявлена кмітливість допоможе у важкій ситуації Йти по хибному шляху Основа для майбутнього Хтось піде вам наперекір
Вісімка Паперова тяганина на шляху до здійснення проекту Труди не принесуть плодів Отримання хорошого прибутку Не варто міняти стратегію
Дев’ятка Удача залишить вас Виконання задуманого Мета буде успішно досягнута Ваші труди комусь не сподобаються
Десятка Велика невдача Вступ у шлюб Відмінні перспективи Ви можете нарватися на проблеми
Паж Здійсненню плану заважають інтриги Цукерково-букетний період Потрібен аналіз фінансових питань Невелика перемога
Лицар Зрив запланованого Ви досягнете відповідних почуттів Будьте наполегливіше Успіх в маленькому справі
Королева Не чекайте результату Закласти основу для спілкування з жінкою Коханий із практичним характером Зростання професіоналізму
Король Ви перетнетеся з представниками закону Чоловік з серйозними намірами Надійне матеріальне прикриття Отримання більш високої посади

Значення карти Таро “Трійка Посохов” на ситуацію і питання

Пряма карта дає позитивне значення в прогнозі ситуації. Вона показує, що ви отримаєте підтримку колег і друзів. Можливо, вас запросять взяти участь у вирішенні важливої задачі, може бути, навіть запропонують нову посаду. Перевернута карта вказує на великі перешкоди і неможливість закінчити важливе питання. Вам не вистачає ресурсів і людей для здійснення задуму. Ймовірно, ви марно довіряли людині – він вас крупно підвів.

Якщо треба отримати відповідь “Так” або “Ні” на питання, то пряма карта відповість “Так”, перевернута Трійка посохов – “Ні”. Бажання здійсниться при прямому положенні малюнка, однак, загадане повинно мати позитивний задум. Якщо зображення перевернуто, то бажання не здійсниться із-за вашої самовпевненості.

Прогноз на день

Трійка жезлів, що випала у розкладі для карти дня, обіцяє вдалий день для реалізації творчих ідей та командної роботи. День принесе вдалі новини про перших доходи від розпочатого нещодавно справи.

Можливо, ви захочете зустрітися з друзями або влаштувати невелику вечірку в компанії колег. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні.

Якщо у вас запланована робоча поїздка або подорож в цей день, то все пройде вдало. Скористайтеся порадою близької людини, він буде вам корисний.

Розклад на майбутнє

Карта дає важливі тлумачення на майбутнє. Вона пророкує успіх у нових справах і великі перспективи в роботі. Незабаром вас чекає романтичне зізнання від коханої людини або пропозицію руки і серця.

Тим, хто вже обзавівся сім’єю, карта передрікає зміцнення відносин, цілковиту гармонію і подолання всіх життєвих негараздів.

Головний рада

Рада 3-ки посохов: не втрачайте надії у краще майбутнє, навіть якщо нинішня ситуація складна. Карта каже, що скоро фортуна буде на вашому боці, ви досягнете великих висот і отримаєте заслужене визнання.

Візьміть на озброєння рада давнього друга або колеги, з яким дружите. Вам зараз потрібен новий погляд на ситуацію.