Карта Таро Девятка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дев’ятка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “9 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Дев’ятка Кубків” в Таро

На карті намальований солідний чоловік в хорошій червоному одязі і головному уборі. Він сидить прямо по центру малюнка на дерев’яній лаві.

Позаду нього стоїть високий стіл, накритий синьою тканиною, на нього акуратно розставлені дев’ять великих золотих кубків. Людина виглядає задоволеним, розслабленим, впевненим і забезпеченим. Його руки складені, на обличчі – усмішка.

Що означає карта Таро “Дев’ятка Кубків”

Інші назви Дев’ятки кубків – 9 чаш, Карта бажань, Удача, Владика Земного Щастя, Дух Задоволення й Іменини Серця. Вона належить до групи молодших арканов і при ворожінні може символізувати успіх, достаток, виконання мрії або радість.

Але і це далеко не все, про що говорить карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означает:

 • изобилие;
 • беззаботность;
 • наслаждение;
 • гармонию;
 • комфорт;
 • благополучие;
 • замужество;
 • досягнення мети;
 • свято, торжество;
 • можливість відпочити.

“Дев’ятка Чаш” для жінок

Значення карти 9 кубків при ворожінні для жінки полягає в наступному: у вас є мрії або навіть плани на майбутнє, а також всі можливості для їх реалізації.

Ситуація складається сприятливо, ви маєте сили, знання і ресурси, щоб рухатися до своєї мети. Але чомусь не поспішайте робити конкретні дії, а насолоджуєтеся комфортом, стабільністю і достатком. Аркан каже, що настає момент, коли треба проявити рішучість.

“Дев’ятка Чаш” для чоловіків

У ворожінні для чоловіка Дев’ять чаш означають, що в житті має бути не тільки успіх, високий статус та матеріальний достаток, але і особистісне зростання.

Карта радить шукати баланс, уникати надмірностей, розкривати свій потенціал у всіх сферах, прагнути не тільки до багатства, влади, впливу, але і до самореалізації себе як особистості. Не виключено, що найближчим часом ви будете думати про благодійництво та надання гуманітарної допомоги.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта символізує щастя, радість, процвітання, але її значення може проявлятися по-різному у всіх сферах: кар’єрний ріст, матеріальне благополуччя, досягнення цілей, виконання мрії, весілля або народження дитини. Вона каже, що найближчим часом ситуація стабілізується, настане момент, коли ви будете отримувати задоволення від життя.

Ще одне тлумачення аркана – нові враження, можливість відпочити, відновити сили після важкого періоду. Він також може означати свято, урочиста подія, зустріч родичів і лише приємні сюрпризи.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна розшифрувати як перешкоди, які заважають завершити довготривалий, складний проект, нові обставини, які не дають досягти мети. Аркан може вказувати на втрати, збитки або розчарування в людині, з яким доведеться припинити спілкування.

Дев’ятка кубків в зворотному положенні також говорить про жадібності, егоїстичності, зайвої самовпевненості, зневажливому ставленні до оточуючих і невміння вчасно зупинитися. Ці якості можуть бути властиві і вам, і комусь із близького оточення.

Характеристика людини по карті “9 Чаш”

За Дев’ятці кубків можна скласти наступну характеристику людини: оптимістичний, спокійний, гостинний, вміє отримувати задоволення і щиро радіти. Протягом усього життя його супроводжує удача, тому він живе в достатку, легко досягає своїх цілей, любить свята і гуляння.

При описі чоловіка треба зазначити, що йому більше подобається розважатися, ніж наполегливо працювати і думати про кар’єрні досягнення.

Перевернуте зображення карти може вказувати на такі якості, як лінь, егоїзм, самовпевненість, відсутність контролю над своєю поведінкою і небажання боротися з недоліками. При такому розкладі аркан символізує марнотратників життя або нарцисів. Це означає, що людина настільки захоплюється вечірками, що не може вчасно зупинитися, повернутися до реальності і повсякденних турбот.

Молодший аркан у відносинах і любові

Карта має кілька значень в розкладах на любовні стосунки, і всі вони є позитивними при прямому положенні малюнка. Перерахуємо, що може означати Дев’ятка кубків:

 • Гармонія, піклування в сім’ї, взаємна вірність подружжя, стабільний шлюб і атмосфера любові в будинку.
 • Яскрава, насичена інтимне життя.
 • Романтичну подорож або повторення медового місяця незабаром.

Біля перевернутого аркана також кілька розшифровок:

 • Остиглі почуття, відсутність взаємності, інтересу з боку одного з партнерів.
 • Закінчення роману з-за неясних перспектив або розчарування в обранцеві.
 • Егоїстична поведінка, небажання йти на поступки або зберігати вірність.

Значення у роботі та фінансах

Дев’ятка кубків найчастіше уособлює представників тих професій, які пов’язані зі здоров’ям або розвагами: працівники салонів краси, нічних закладів, ресторанів, організаторів заходів і ін

В розкладі на роботу пряма карта означає настання сприятливого періоду: посада, яка приносить задоволення і високий дохід, цікаві завдання, дружний колектив, нові можливості, прибуткові проекти та ін. Аркан також показує стабільність у сфері фінансів. Матеріальні труднощі будуть подолані, а ви отримаєте джерело додаткового заробітку або несподівану премію.

Перевернута карта має кілька розшифровок. Вона може вказувати на бажання утриматися на робочому місці, на якому вже немає перспектив, або відмова від змін, наприклад, від підвищення своєї кваліфікації. А також 9 чаш попереджають про заздрість, інтриги та провокації з боку колег.

Що стосується грошових питань, то Дев’ятка кубків говорить про ризик втратити велику суму, в тому числі з-за нерозумних витрат, спонтанних, але непотрібних покупок.

Значення на здоров’я

Хороше самопочуття, міцне здоров’я – це основне значення карти у прямому положенні. Вона показує, що всі проблеми виникають тільки із-за неправильного способу життя. Дев’ятка кубків рекомендує уникати надмірностей, так як переїдання, часте вживання алкоголю і відсутність режиму може призвести до захворювань серця або травної системи.

Перевернутий аркан може вказувати на тимчасове погіршення здоров’я або означати, що в організмі є збій, хоча симптоми поки не виявляються.

Духовність і саморозвиток

Карта вказує на надмірну самовпевненість, а також на переважання матеріальних інтересів над духовними питаннями. За такого розкладу можна сказати про неготовність отримувати новий досвід і знання, рости і розвиватися.

В перевернутому положенні Дев’ятка чаш говорить про егоїзм і небажання що-небудь міняти у своєму житті.

Карта “Дев’ятка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Від поєднання карт один з одним залежить сенс всього розкладу Таро. В таблиці дана коротка розшифровка 22 комбінацій з арканом Дев’ятка кубків.

Блазень Нерозумні вчинки при вдалих можливості
Маг Конкретні дії по виконанню мрії
Жриця Передчуття, знаки, приходять у снах
Імператриця Радісна подія, романтичне побачення
Імператор Кар’єрний ріст або пропозицію про весілля
Ієрофант Заміжжя, створення родини, народження дітей
Закохані Перехід на новий етап в любовних відносинах
Колісниця Мета, яка коштує будь-яких зусиль і випробувань
Сила Боротьба з шкідливими звичками або недоліками
Відлюдник Самотність, відсутність однодумців
Колесо Фортуни Позитивні зміни в найближчому майбутньому
Справедливість Сприятливий, правильний результат ситуації
Повішений Значні поступки заради загального блага
Смерть Упущений шанс, втрачені можливості
Помірність Бажання поділитися емоціями з оточуючими
Диявол Надмірності, надлишок, відсутність заходи
Башта Раптові зміни, потрясіння, невдача
Зірка Надія на швидке отримання результату
Місяць Помилкова видимість стабільності й добробуту
Сонце Щасливий випадок, велика радість, везіння
Суд Чесно заслужена перемога, винагорода
Світ Задоволення, моральне задоволення

Поєднання аркана Таро “9 Кубків” з іншими картами

Нижче ми розшифрували, що означає карта Дев’ятка кубків у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Цікавий, перспективний план Гармонія, розуміння, любов у парі Хороша можливість, перемога Вдалий збіг обставин
Двійка Перемир’я, прощення образ, згода Довірчі відносини в родині Нестабільне матеріальне становище Роздуми про подальші дії
Трійка Ідея, задум, яку вдасться реалізувати Урочиста подія, свято Можливість втілити свою мрію в життя Поетапна реалізація плану
Четвірка Пасивність, апатія, недолік сил Неприємність, недобра звістка Довгоочікувана покупка, придбання Весілля або інше торжество
П’ятірка Залежність від грошей, жадібність, жадібність Порушена стабільність, зміни Важкий емоційний стан Корисливий інтерес, зловживання
Шістка Оптимістичний настрій, впевненість Спогади про щасливе минуле Фінансова допомога, меценатство Довгоочікувана радісна подія
Сімка Видимість достатку або благополуччя Втеча від реальності, життя у мріях Вимушене очікування, затримка Спроба втриматися на своєму місці
Вісімка Бажання жити в комфортних умовах Відмова від стабільності, достатку Професіонал високого рівня, експерт Можливість потрапити на свято
Дев’ятка Неприємності, невдачі, труднощі Процвітання, успіх у всіх сферах Безтурботність, неуважність, безвідповідальність
Десятка благополучного Закінчення періоду життя Щастя, успішність, розвиток Любляча сім’я, щасливий, вдалий шлюб Розчарування, невиправдані ілюзії
Паж Роздратування, злість, гнів, запальність Вигідну, привабливу пропозицію Хороші новини на тему грошей, премія Задоволення від своєї діяльності
Лицар Відсутність контролю над поведінкою Схожість у думках, взаємодопомога Наступ спокійного етапу в житті Гординя, зарозумілість, самолюбство
Королева Насторожене ставлення до інших людей Задоволена життям жінка Добра, життєрадісна жінка Творчий підйом, натхнення
Король Жорсткість, безжалісність, холоднокровність Щасливий, успішний чоловік Прибуткова справа, шанс заробити Досягнення потрібного результату

Значення карти Таро “Дев’ятка Чаш” на ситуацію і питання

Карта символізує виконання бажань, тому її значення при розкладі на ситуацію – це успіх у будь-якій справі: в професії, навчанні, особистому житті і т. д. Обставини будуть складатися найкращим чином. Якщо ж у вас виникнуть труднощі, то підтримка і допомога не змусять себе чекати.

Якщо при ворожінні ви загадуєте питання і хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то з Дев’яткою кубків можете навіть не сумніватися, що у вас все вийде.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує по максимуму користуватися всіма можливостями. День підходить для зустрічі з друзями, сімейного вихідного, відвідування урочистого заходу і інших розваг.

Не варто йти з головою в роботу. Важливі питання перенесіть, а зараз отримуйте задоволення і радійте життю. Але якщо раптом ви опинитеся на застілля, то не забувайте про почуття міри.

Розклад на майбутнє

Дев’ятка кубків у розкладі на майбутнє означає, що незабаром труднощі закінчаться. Ви відчуєте прилив сил і зможете досягти мети, реалізувати свій план.

Карта показує, що мрія, яка зараз здається нереальною, недосяжною, все-таки здійсниться.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: удача нарешті-то вам посміхнулася, тому не пропустіть свій шанс. Не відмовляйтеся від нових пропозицій, знайомств або проектів – всі вони виявляться корисними, перспективними і вигідними.

Пам’ятайте, що фортуна – дама примхлива, тому не вагайтесь і не чекайте, поки вона від вас відвернеться, а користуйтесь усіма можливостями.