Карта Таро Четвірка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Четвірка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “4 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Четвірка Кубків” в Таро

На карті зображений юнак, який сидить під деревом. Він сидить зі схрещеними ногами і закритими очима. Перед ним стоять три великих золотих кубка. А поруч у повітрі витає хмара, яка простягає ще один кубок. В деяких колодах на карті зображують ширяючого в небі білого пегаса.

Що означає карта Таро “Четвірка Кубків”

Карта “4 чаш” в різних джерелах називається як Невдоволення, Владика Неповного Задоволення, Пересичення, Розкіш, Ранок Після Веселої Ночі, Перебір.

Все, про що говорить Четвірка кубків у колоді Таро Уейта, якщо коротко:

  • необґрунтована образа на всіх;
  • хороші можливості, які людина втрачає;
  • пошук своїх гріхів та недоліків;
  • уражена гордість;
  • відокремлення від усіх, внутрішнє самотність;
  • скарги на життя і нелегку долю;
  • неприємна подія, що викликають обурення;
  • вигоряння після довгої та плідної роботи;
  • уникання коханого;
  • дар долі, підданий сумніву.

Карта означає складний психологічний стан, коли є багато можливостей, але немає душевних сил для їх реалізації. Можливо, ви займаєтеся самокопанням, втомилися від людей і хочете побути на самоті. Карта може символізувати неприємна пригода, яке підірвало вашу самооцінку або віру в оточуючих.

В плані відносин аркан вказує, що ви занадто холодні з партнером, можливо, він вам набрид. Ще одне тлумачення: вас занадто затягла рутина, ви не відчуваєте щастя і натхнення. Але щоб змінити своє життя, необхідно діяти, а ви знаходитесь у великих сумнівах.

“Четвірка Чаш” для жінок

В стислому значенні для жінок карта висловлює небажання реалізувати свій внутрішній потенціал, розкривати творчі здібності.

Четвірка чаш попереджає, що вам не вистачає душевної гармонії, щоб піти правильним шляхом, ви самі зупиняйте своє життя і успіх. Може бути, ви відчули розчарування в близькій людині і тепер боїтеся довіритися комусь ще.

“Четвірка Чаш” для чоловіків

У тлумаченні для чоловіків Четвірка чаш означає, що ви даремно закриваєтеся від світу і оточення. Це ніяк не вирішує ваших проблем, а лише поглиблює їх.

Треба позбавитися від тривалої депресії, виговоритися близькому другові, перестати ігнорувати свою другу половинку.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В прямому положенні карта дає негативні тлумачення. Четвірка чаш натякає, що вам набридла життя, ви не відчуваєте радості, не задоволені станом справ. Ймовірно, вам надійшло відмінна пропозиція по роботі чи в особистому плані, але ви сильно сумніви в щирості пропонує.

Ви розчаровані, збентежені, не розумієте, чому доля настільки щедрою до вас, і тому не розглядаєте цю пропозицію. У вас ще є час скористатися шансом і відіграти все назад, але воно витікає, а рішення ви не приймаєте.

Карта може попереджати про прийдешні неприємності, можливо, ви відчуєте роздратування і пригнічення.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може бути як хорошим, так і поганим знаком. В позитивному ключі аркан говорить, що ви зважилися використовувати шанс, подарований долею, і ваші справи пішли в гору. Четвірка кубків вказує, що вашому отшельничеству прийшов кінець, ви стали відновлювати зв’язки з оточуючими.

В негативному сенсі означає, що ви все ще не вийшли з депресії, вам обридли всі задоволення. А ще таке положення зображення каже, що сприятливий час для використання вдалої можливості пройшло.

Характеристика людини по карті “4 Кубків”

Якщо брати характеристику по прямой карті, то можна побачити людину, яка загрузли в рутині. Вся життя схожа на день бабака. Ви не відчуваєте радості, наснаги, замкнулися всередині себе. Швидше за все, не берете участь у громадському житті, відособлені навіть від близьких. Вам складно комусь довіритися, всі проблеми вирішуєте самостійно. Такі люди вічно не задоволені своїм життям і собою, вишукуючи недоліки в зовнішності або характері.

В перевернутому положенні карта дає інше опис для чоловіка або жінки. Це люди, які піднялися духом, вийшли з тіні і відкрилися оточуючим. Можливо, ви пережили неприємна подія, але зуміли втриматися на плаву, подолали депресію, змогли знову довіритися, навчилися прощати. Це значить, ви всіма силами намагаєтеся надолужити згаяне. Проте, сідаючи в останній трамвай, не довіряйте першим зустрічним.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта дає від’ємне значення в любовних відносинах. Вона символізує вашу холодність по відношенню до коханої людини. Ймовірно, ви нагодовані почуттями, вам набрид партнер, але шукати нову любов немає сил і бажання.

4 Кубів часто випадає людям, довго проходили в холостяках. Ще один варіант трактування: ви багато вкладаєтеся в безперспективні відносини. Для дівчини може означати тривалий співжиття з чоловіком, який не збирається одружитися.

Перевернута карта в розкладі випадає тим, хто зазнав розчарування в коханні, був кинутий нареченою або нареченим, але не втратив віру в себе. Можливо, ви довго перебирали обранців, шукали свій ідеал, але так і не знайшли. Тепер доля дає вам шанс влаштувати особисте життя з приємною людиною. Якщо будете виявляти теплі почуття і відкриєтеся партнеру, у вас все складеться.

Значення у роботі та фінансах

Пряме положення карти каже, що в роботі настав застійний період. У вас є хороші можливості для самореалізації або відкриття нового бізнес-проекту, але ви не хочете їх використовувати. У фінансах втрачаєте відмінний шанс для вдалих вкладень, вас мало турбує фінансова сторона питання.

Тим, кому випала “4 Чаш” підійдуть професії: письменник, художник, скульптор, кондитер, бібліотекар, архіваріус, коректора, копірайтер, машиніст поїзда, столяр, коваль чи столяр.

Перевернуте зображення аркана висловлює якесь пожвавлення у плані втілення творчих проектів. Ви знайшли нового бізнес-партнера, якому довірилися. Знайшли нову роботу, відкрили в собі таланти, які приносять прибуток.

Значення на здоров’я

Якщо карта в прямому положенні, то вона дає нехороші значення в розкладі на здоров’я. У вас немає сил, щоб жити далі. Такі люди часто мучаться за ослабленого імунітету, низького тиску, запаморочення, відчувають нездужання через зміни погоди, метеозалежні.

Перевернута карта обіцяє одужання і відновлення організму. У вас з’явилося бажання жити, а разом з ним поліпшилося здоров’я. Ви почали давати своєму організму помірні навантаження, зміцнили свій імунітет.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта прогнозує стопор в духовному плані і розвитку особистості. Відсутнє бажання пізнавати нове, цікаве. У вас немає віри в Бога, ви не дотримуєтесь певного вчення, а просто пливете за течією. Бачите все в темних відтінках і ставитеся до життя з певним скептицизмом.

Перевернута карта говорить, що настає сприятливий час, негатив йде з вашого життя, ви знаходите віру в Бога. У вас може прокинутися інтерес до саморозвитку, ви захочете освоїти якісь духовні практики, позитивно поглянете на багато звичні речі.

Карта “Четвірка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці вказані поєднання карт Таро один з одним. З неї ви дізнаєтесь, як трактуються старші аркани з Четвіркою кубків.

Блазень Згадувати образи з дитинства
Маг Близькі маніпулюють вашими пристрастями
Жриця Секрет, який не дає спокою
Імператриця Негативний результат справи
Імператор Безперспективна робота
Жрець Немає росту в кар’єрі
Закохані Немає радості від відносин
Колісниця Спроба відновити втрачене
Сила Відсутність сил і енергії
Відлюдник Вам необхідно розібратися в собі
Колесо Фортуни Не думайте про минуле
Правосуддя Усвідомити свої недоліки
Повішений Прикидатися бідним і нещасним
Смерть Сумувати про те, чого давно немає
Помірність Повернутися в реальність
Диявол Раптове протвереження
Башта Переживати втрату
Зірка Збитися з шляху
Місяць Розчаруватися в близькому
Сонце Втрати і придбання
Суд Проходить смуток
Світ Знайти втрачений спокій

Поєднання аркана Таро “4 Кубків” з іншими картами

Четвірці кубків у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро дають такі тлумачення:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Сумні і песимістичні думки Не брати в розрахунок почуття близької людини Переживання за фінансів Втрачена можливість
Двійка Відносини, що приносять засмучення Ви охололи до обранця Думки про борг не дають спокою Сумніватися в людині
Трійка Зломлена гордість Бачити все в похмурих фарбах Не сподобався спеціаліст Провал у навчанні, поминання покійних
Четвірка Сумувати Думати тільки про матеріальне Проблеми в навчанні
П’ятірка Печаль з-за великої сварки Думати лише про образи Досада через труднощі з грошима Сварки через алкогольної залежності
Шістка Думки як врятуватися Жити минулим Обурення з приводу допомоги близьких Справи йдуть не так, як треба
Сімка Ви заздрите Не помічати очевидного Грошові перспективи не приносять радості Немає впевненості в собі
Вісімка Відсутність активності Рішення покинути близьких Нецікава робота Печаль і смуток
Дев’ятка Передчувати погане Думати про погане Тріумф не приніс радості Негативні думки
Десятка Печаль із-за зруйнованих планів Мати свою, більш жорстку точку зору Розчарування в родича Крах, душевна порожнеча
Паж Переживання за пліток Не розглядати пропозицію Немає бажання вчитися Відсутність інтересу до навчання
Лицар Стрес із-за чужий агресії Перебувати в зневірі, не думати про налагодження відносин Перебувати в стопорі Крок назад
Королева Пережити розрив стосунків Думки лише про проблему Лінива жінка Розігрування драми
Король Тривога через погрози від авторитету Не користуватися підтримкою близьких Прибуток, не вимагає тяжкої праці Думати тільки про себе

Значення карти Таро “Четвірка Чаш” на ситуацію і питання

Пряма карта передрікає негативне значення в розкладі на ситуацію. Перевернутий аркан натякає, що у загадываемой ситуації буде хороший фінал. Карта в перевернутому вигляді обіцяє настання пожвавлення і світлої смуги.

Якщо у ворожінні на питання потрібна відповідь “Так” або “Ні”, Четвірка чаш у прямому вигляді не дає чіткої відповіді. Перевернутий малюнок вказує, що якщо ви проявите трохи активності, то досягнете результату, і відповідь буде “Так”. Якщо хочете знати, чи збудеться ваше бажання, то треба не лише мріяти, а й діяти, тоді все здійсниться.

В питаннях шлюбу пряма карта говорить про самотність, перевернута – що у вас є шанс вийти заміж. У питаннях вагітності вказує, що зараз не найкращий час для народження дитини. А також 4 Кубків не обіцяє повернення коханого, ви не в силах пробачити цієї людини.

Прогноз на день

Якщо Четвірка чаш випала в якості карти дня, значить, чекати чогось хорошого сьогодні не варто. Швидше за все, вас буде дратувати склалася ситуація на роботі, можливо творче вигорання. Зі здоров’ям теж можливі непорядки – занепад сил, почуття смутку та зневіри, нестабільний настрій.

Розклад на майбутнє

Якщо в розкладі на майбутнє випала ця карта, вас попереджає сама доля – не варто випускати хороші перспективи з-за своєї апатії. Вас чекають випробування, невеликі негаразди, психологічні проблеми, але все можна вирішити.

Треба взяти себе в руки і сміливо йти вперед. Женіть свої сумніви і негатив подалі, почніть довіряти Всесвіту і людям, все буде добре.

Головний рада

Головний рада карти звучить так: не дозволяйте смутку взяти верх над вами. Ви господар свого життя і своїх думок. Якщо будете мислити позитивно і підтримувати бойовий дух, то вас неодмінно чекає перемога.