Карта Таро Шістка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Шістка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “6 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Шістка Кубків” в Таро

На карті Шістка кубків зображені дівчинка і хлопчик у червоних головних уборах. Хлопчик дарує подрузі квітка, який посаджений у широкий позолочений кубок.

Вони стоять посеред великого двору або оранжереї, а поруч стоять ще п’ять кубків з квітами. Іноді в блакитному небі зображують обличчя дорослих, котрі спостерігають за дітьми.

Що означає карта Таро “Шістка Кубків”

Мапу ще називають Оазис, Владика Задоволення, 6 чаш і Славні Часи. Якщо коротко, то цей молодший аркан у Таро Уейта означає наступне:

  • відчуття комфорту і спокою;
  • приємна ностальгія;
  • ювілей чи річниця відносин, весілля;
  • перебування в мріях;
  • повернення старого друга або коханого;
  • думки про майбутнє;
  • поїздка в гості;
  • отримання нової посади;
  • відкриття нових перспектив;
  • жити скромно, але щасливо.

Карта означає певний відкат у минуле, туди де вам було добре і спокійно. Це можуть бути спогади про дитинство, першої закоханості і просто про щасливе періоді. Іноді карта символізує возз’єднання з колишнім коханим, зустріч старих друзів, однокласників, поїздку в місто свого дитинства. Аркан висловлює безкорисливий підхід до справи, вас турбує не прибуток, а цікавий сам проект.

Шістка чаш може вказувати на важливу річницю, дату весілля, ювілей і гуляння з цієї нагоди. У деяких випадках карта віщує нову роботу, знайомство з цікавими людьми або поява можливостей для реалізації творчих ідей.

“Шістка Чаш” для жінок

Шістка кубків дає хороші значення у ворожінні для жінок. Вона є передвісником свята, застілля, зустрічі зі старими друзями. Карта означає, що всі негаразди залишилися у минулому, настає щасливий час, яке принесе радість і успіх.

“Шістка Чаш” для чоловіків

В розкладах для чоловіків карта означає приємні новини, поїздку до родичів, сімейне застілля у колі друзів. Карта показує, що ви занадто багато часу витрачаєте на мрії і думки про минуле, а треба зосередитися на сьогоденні.

Іноді 6-ка чаш віщує відверта розмова чи означає, що сьогоднішня проблема має витоки в глибокому минулому.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Тлумачення карти в прямому виді – вдалий розвиток подій, відмінні новини, спілкування з дітьми. Карта говорить, що ви сповнені творчих ідей та їх втілення принесе не тільки дохід, але і моральне задоволення.

Іноді вона показує, що, можливо, минулі мрії реалізуються зараз. Якщо ви коли-то розлучилися з коханою людиною, то тепер він може з’явитися знову у вашому житті.

Аркан відображає тісний зв’язок з родичами, сімейні свята, радість від спільних спогадів. Карта символізує, що поганий період в житті закінчився, починається світла смуга.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута 6-ка чаш вказує, що ви занадто чіпляєтеся за минуле. Пора почати нову сторінку в житті і змінити застарілі погляди. Карта пророкує сумні новини про людей з вашого минулого.

Іноді символізує сильну прихильність до батьків. Хоч людина вже давно виріс, він все одно веде себе інфантильно, не може відділитися і створити свою сім’ю. Шістка кубків показує душевні рани, отримані в ранньому дитинстві – вони заважають жити далі.

Якщо випала ця карта, можливо, ви не хочете розвиватися і рости в професійному плані.

Характеристика людини по карті “6 Чаш”

У прямому вигляді 6 чаш означає, що характеристика людини включає романтичність, щедрість і великий творчий потенціал. Це люди, які люблять ностальгувати, їх надихають приємні спогади і сімейні традиції. Вони відкриті, емоційні і сентиментальні.

Ви не здатні творити зло і плести інтриги. Однак, легко ображаєтеся і сприймаєте все близько до серця.

В перевернутому положенні в описі жінки або чоловіки присутня висока уразливість і тривожність. Ви боїтеся змін, тому не прагнете розвиватися. Можливо, ви злопам’ятні або були травмовані в дитинстві. Необхідно відпустити минулі проблеми, для цього можна опрацювати їх з психологом.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта дає сприятливі значення для розвитку любовних відносин. Ймовірно, ви можете зав’язати стосунки з людиною, яку давно знаєте. Може бути, у вас вже був роман, і ось через кілька років почуття спалахнули з новою силою. Для сімейних людей карта символізує добробут, гармонію і народження дітей.

В залежності від розташування інших карт в розкладі Шість кубків може вказувати на початок відносин і несерйозність намірів обранця.

Перевернута карта пророкує, що минулі відносини заважають у вашій нинішній любові. Можливо, вас серйозно образив попередній партнер, і ви боїтеся, що новий вчинить так само. У деяких випадках карта, навпаки, показує, що ви закінчили стосунки з чоловіком, поставили остаточну крапку – повернення не буде.

Значення у роботі та фінансах

Пряме положення карти в роботі обіцяє дружне відношення в колективі, зацікавленість проектом, прояв своїх ідей. Вас приваблює не стільки зарплата, скільки власна реалізація. Тим, хто нещодавно звільнився, карта вказує на зміну професії – ви зможете працювати ким мріяли. У фінансах аркан символізує розтрати на задоволення і невеликі труднощі.

Перевернута карта показує, що у вас є можливість поліпшити життя, влаштуватися на більш вигідну роботу, отримувати більше. Однак, ви боїтеся змін і міцно тримайтеся за своє місце.

Іноді аркан означає, що у вас накопичилося багато старих боргів і фінансових проблем, з якими потрібно розібратися.

Значення на здоров’я

Пряма карта відображає захворювання, отримані з-за легковажності: отруєння, алергічний висип. Шістка кубків може вказувати на проблеми з шкірою. А також варто проявити особливу обережність, щоб не підхопити венеричне захворювання. У деяких випадках аркан символізує легкий перебіг захворювання або спадкові хвороби.

Перевернута карта має більш сприятливе значення для здоров’я. Вона виражає адекватне і своєчасне лікування. Ви знайшли досвідченого лікаря і стоїте на порозі одужання. Якщо ви здорові, Шість чаш передвіщає несподівану приємну зустріч у лікувальному закладі, а також догляд за рідними, які захворіли.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення карти говорить, що ви трохи замкнуті і вважаєте за краще не міняти свої звички. З одного боку, вам подобається пізнавати все нове і незвичайне, з іншого – вам притаманні консервативність поглядів і прихильність сімейним традиціям.

Перевернута карта пророкує застій у розвитку. Ви немов у духовному вакуумі, живете лише спогадами і забобонами. Такі люди бояться змін, з острахом дивляться у майбутнє.

Карта “Шістка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Старші аркани разом з 6-кою чаш передбачають важливі події. У таблиці ми зібрали тлумачення поєднань карт Таро один з одним.

Блазень Ностальгія про дитинство
Маг Втілення колишніх бажань
Верховна Жриця Секрети минулих років
Імператриця Старі вкладення принесли дохід
Імператор Клопоти, пов’язані з сім’єю, домом
Ієрофант Виховання і манери, щеплені з малих років
Закохані Колишні почуття спалахнули знову
Колісниця Поїздка в місто дитинства чи молодості
Сила Відточування своїх навичок
Відлюдник Регулярні роздуми про минуле
Колесо Фортуни Повернення до чогось
Справедливість Порушення закону у минулому
Повішений Колишня проблема, що впливає на поточну життя
Смерть Перестаньте думати про минуле
Помірність Досягнення зрілості
Диявол Погані вчинки в юності
Башта Дитяча душевна травма, образа
Зірка Колишня мрія може здійснитися
Місяць Забути про події своєї юності
Сонце Благополуччя в майбутньому
Суд Підтримка від людини з минулого
Світ Стара мрія стане реальністю

Поєднання аркана Таро “6 Кубків” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами – молодшими арканами – Шістка кубків показує, що корені поточних подій ростуть з минулого.

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Давні задуми Забуті почуття повернуться Речі з минулого, предмети старовини Можливість втілити давні бажання
Двійка Складна ситуація без зав’язки з минулим або майбутнім Угоди, обумовлені раніше Давні борги Підліткові проблеми
Трійка Рани, отримані давно Минуле благополуччя Відновлення, оновлення, ремонт Давно розпочаті відносини
Четвірка Забути болісні спогади Каятися про вчинки минулого Знайти схованку, скарбниці Завершення навчання
П’ятірка Колишні борги Давня втрата, розтривожена рана Молодість, яка пройшла в бідності Давня сварка
Шістка Не думати про минуле Старий борг Святкування весілля або випускного
Сімка Шкодувати про свої колишні вчинки Колишні забобони Давній внесок Проблема, яка виросла з часом
Вісімка Давні тривоги Поставити крапку Вдихнути друге життя в старий проект Звістки від давніх друзів
Дев’ятка Совість не дає спокою Забуте бажання Колишні вкладення Минулі образи, які важко забути
Десятка Втратити минуле Минуле сім’ї Отримання спадщини Те, що хочеться стерти з пам’яті
Паж Відмовитися від протекції Перша закоханість Ностальгія за навчання Захоплення історією роду
Лицар Руйнування гармонії Екс-чоловік або колишній залицяльник Занепад, відкат до попереднього етапу Зміна місця проживання
Королева Тривожне дитинство Екс-дружина, прихильниця, коханка Колишня власниця Жінка з вашого минулого
Король Проблеми з дитинства Чоловік з минулого життя Колишній фінансист Чоловік, знайомий з дитинства чи молодості

Значення карти Таро “Шістка Чаш” на ситуацію і питання

Пряме положення карти дає сприятливе значення для будь-якої ситуації. Вона віщує приємну зустріч зі старими друзями, родичами та людьми, з якими ви спілкувалися в минулому. Перевернута карта повідомляє, що ситуація буде розвиватися негативно. Можливо, вам варто переглянути свої усталені погляди, оскільки життя не стоїть на місці.

Якщо ви ворожите на питання, відповідь на який буде “Так” або “Ні”, то пряма карта скаже “Так”, перевернута – “Ні”. У ворожінні на бажання прямий малюнок стверджує, що бажання здійсниться завдяки старим зв’язкам, друзям і будь-чиєї допомоги. Перевернутий вказує на неисполнимость мрії з-за боязні нового.

Прогноз на день

В розкладі на карту дня Шістка кубків пророкує наповнений ностальгією день. Ви можете випадково зустрітися з кимось із свого дитинства чи юності. У цей день, можливо, буде відзначатися важлива річниця, ювілей компанії або весілля друзів. Ви відчуєте радість від приємної звістки про давнього приятеля.

У діловій сфері на вас чекає повернення до старих проектів. А також ви можете зіткнутися з колишнім коханим або чоловіком.

Розклад на майбутнє

Якщо робити розклад на майбутнє, то 6-ка чаш пророкує, що вас чекає зустріч зі старими друзями. Можливо, ви зможете втілити давню мрію, про яку мріяли з дитинства. Вас можуть запросити на важливе свято, зустріч випускників або річницю весілля.

Всі події будуть розвиватися благополучно, в роботі ви знайдете успіх і реалізуєте свою давню творчу ідею.

Головний рада

Головний рада карти полягає у відкритості та вираженні своїх почуттів. Не варто обмежувати себе в спілкуванні з близькими, приховувати образи і проблеми.

Спробуйте не повторювати минулих помилок, але при цьому не ховайтеся від спогадів. Тільки так ви зможете побудувати своє світле майбутнє.