Карта Таро Трійка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Трійка Кубків – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “3 Чаш” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Трійка Кубків” в Таро

На карті Трійка кубків зображені три дівчата в красивих сукнях. В руках у них золоті кубки. За зібраними на землі плодам і високо піднятим кубками можна подумати, що вони відзначають свято врожаю.

Що означає карта Таро “Трійка Кубків”

Таро Уейта трійка кубків – це третій молодший аркан у масті кубків. Його ще називають Трійкою Чаш, Владикою Достатку і Святкуванням.

3-ка чаш може давати такі значення:

  • міцна жіноча дружба і нова любов;
  • торжество, банкет, святкування;
  • успіх, який прийшов після командної роботи;
  • радісний період в житті;
  • появу дитини, розширення сім’ї;
  • успіх духовного плану;
  • збір гарного врожаю, достаток у всьому;
  • зцілення від хвороби;
  • примирення ворогів;
  • вдале завершення важливого життєвого періоду.

В загальному сенсі карта означає настання білої смуги в житті. Все Таро Трійка чаш вказує на командний успіх: ворогуючі сторони помиряться, спільно з колегами ви створите успішний проект, ваша родина буде жити в гармонії. Карта може передрікати велике свято, відзначати яке збереться уся рідня.

Трійка чаш говорить про удачу духовного характеру, без матеріального нагородження. Ви отримаєте щось таке, що за гроші не купиш: любов, дружбу, підтримку сім’ї, радість, одужання від серйозної недуги, народження дитини.

“Трійка Кубків” для жінок

Трійка Кубків в значенні для жінок символізує жіночу дружбу, об’єднання з ким-то для досягнення спільної мети. Якщо ви довгий час конфліктували з ким-то, настав час для налагодження відносин.

Аркан натякає, що ваша сім’я найближчим часом може поповнитися, тому треба до цього як слід підготуватися.

“Трійка Кубків” для чоловіків

У тлумаченні для чоловіків аркан означає невелику удачу в справах без ризику. А також карта передрікає духовне зростання людини, усвідомлення важливих життєвих цінностей, сім’ї, друзів. Вона може говорити про відзначення важливої річниці, дні народження, весілля або корпоратив.

Тлумачення молодшого аркана Таро в прямому положенні

Пряме положення карти пророкує, що завершився великий період у вашому житті. Ви стоїте на порозі нового витка. А щоб все пройшло вдало, потрібна допомога близьких і підтримка друзів. Трійка Чаш символізує настання гармонійного періоду, душевного спокою і благополучного розвитку.

Другий варіант тлумачення – возз’єднання. Ви зустрінетеся з друзями, яких давно не бачили, помиріться з другою половинкою або близькою людиною, можливо, планується велике застілля з цього приводу. Карта говорить, що прийшов час збирати урожай, поповнювати запаси, це вдалий момент для зачаття дитини.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Якщо випала перевернута карта, значить, ви занадто потураєте власним бажанням. Аркан висловлює невдалий роман або зв’язок без любові. Можливі конфлікти і розставання з близькими друзями. Трійка кубків передрікає довгий безпліддя і тривалу хворобу. У вас немає приводу для радості, ви не запрошуєте друзів або нещодавно скасували запрошення в гості з важливої причини.

Карта обіцяє матеріальні труднощі, поглощенность поганими емоціями, зловживання їжею або алкоголем. Іноді карта говорить, що ви ведете дозвільний спосіб життя, і все це йде вам на шкоду.

Характеристика людини по карті “3 Кубків”

Якщо брати характеристику людини, якому випала пряма карта, то можна уявити веселу та життєрадісну особистість, у якої повно друзів. Напевно, ви любитель вечірок, свят, маєте багато захоплень. Вам подобається дарувати радість людям, купувати подарунки, приймати у себе гостей.

Ваш дім – повна чаша, ви живете в гармонії зі своїми близькими, не любите конфліктувати, швидше за все, маєте постійні відносини або довго перебуваєте у шлюбі. Це означає, що ви відповідальний і надійний чоловік, на якого можна покластися, вмієте працювати в команді і делегувати свої повноваження молодшим співробітникам на роботі.

Перевернуте положення Трійки чаш показує в описі чоловіки і жінки слабку волю і тягу до надмірностей. Ймовірно, ви любите випити і часто переїдаєте, що позначається на здоров’ї. Іноді так людина заїдає і запиває свої психологічні проблеми, впадає в смуток.

Це невірні партнери і конфліктні друзі, ви любите тільки себе, не можете займатися справою з іншими людьми, маніпулюєте оточуючими, від вас важко дочекатися допомоги і підтримки.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта висловлює позитивне значення в любовних відносинах. Вона часто випадає напередодні весілля. Вільним людям говорить, що майбутній партнер стане однодумцем, ви будете немов одна команда. Сімейним – Трійка чаш у розкладі пророкує благополуччя і взаєморозуміння подружжя, вдале зачаття або народження дитини.

Перевернута карта в питанні любові віщує незадоволеність партнером і почуттями, невдалий роман і розставання. Одруженим карта передрікає конфлікти в сім’ї, проблеми з народженням дітей, при наявності інших негативних арканов – розлучення. Іноді 3-ка кубків означає скасовану весілля або відмова від серйозних відносин на користь співжиття.

Значення у роботі та фінансах

В прямому положенні карта каже, що в роботі вас чекає успіх, який ви, швидше за все, розділіть з колегами. Командний проект, який не принесе стільки прибуток, скільки підніме бойовий дух колективу. Карта може мати на увазі якесь святкування досягнень на роботі, корпоратив, поїздку з колегами на природу, застілля з нагоди дня народження фірми. Іноді карта говорить про підвищення посади і невеликому фінансовому успіху.

Людям, у яких в професійному розкладі виходить Трійка Чаш, слід працювати організатором свят, тамадою, аніматором, барменом, діджеєм, співаком, адміністратором ресторану, продюсером, артистом театру і кіно.

В перевернутому положенні аркан обіцяє нестабільність у фінансах, а іноді й серйозні матеріальні проблеми. На роботі вам складно взаємодіяти з колективом, ви не можете створювати спільні проекти. Ваш дозвільний спосіб життя негативно відбивається на роботі. Ймовірно, ви занадто себе господнє і тому не завжди справляєтеся з роботою.

Значення на здоров’я

Пряме розташування Трійки чаш несе позитивне значення в питаннях здоров’я. У вас повно енергії і сил для повноцінного життя. Це “живчики”, які займаються фітнесом, бігають вранці, можливо, в компанії друзів. Напевно, у вас відмінне здоров’я і позитивний настрій в житті. Ви хворієте, і випала 3-ка Кубків? Значить, хвороба і хандра скоро відступлять.

Перевернуте зображення Трійки чаш показує, що у вас є проблеми зі здоров’ям через надмірностей. Можливо, ви страждаєте від власного обжерливості, пияцтва або куріння. Може бути, є зайві кілограми, мучитеся від отруєнь, похмілля або проблем з нирками.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні карта вказує на наявність творчої жили, на прагнення поповнити свої знання, зрозуміти події в іншому сенсі. Іноді карта натякає, що ви досягли певної зрілості, духовного осяяння. І тепер з новим філософським поглядом дивіться на все по-іншому, не звертаєте увагу на дрібниці, прощаєте близьким їхні огріхи і недоліки.

В перевернутому положенні аркан каже, що вас не цікавить духовний ріст, ви віддаєте перевагу матеріальним благам. Вас не надихає саморозвиток, є відчуття, що ви і так все знаєте. До Вищим Силам найчастіше звертаєтеся зі скаргами на свою нелегку долю, при цьому звинувачуючи інших, а не себе.

Карта “Трійка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці ви знайдете поєднання карт Таро один з одним. Старші аркани допомагають побачити ситуацію в глобальному сенсі.

Блазень Любовна гра
Маг Встреваніе інших осіб у відносини пари
Жриця Впливова конкурентка
Імператриця Поява дитини в сім’ї
Імператор Розширення сім’ї, народження сина чи дочки
Жрець Благочестивий статус пари
Закохані Народження спадкоємця
Колісниця Третій зайвий у відносинах
Сила Приревнувати коханого
Відлюдник Ви наодинці
Колесо Фортуни Благополучне зачаття
Правосуддя Питання закону у відносинах
Повішений Заплутані відносини
Смерть Несподіваний поворот у відносинах
Помірність Взаємна турбота
Диявол Ледарство, алкогольний загул
Башта Союз терпить крах
Зірка Очікування вирішення проблем з партнером
Місяць “Запасний аеродром” у вашого партнера
Сонце Теплі і надійні відносини
Суд Потепління у відносинах
Світ Поява на світ дитини

Поєднання аркана Таро “Трійка Кубків” з іншими картами

Що означає Трійка Кубків у поєднанні з іншими картами Таро, з молодшими арканами:

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Спільний проект, робота, задум Любовний трикутник Колективний тріумф Початок проекту, настання вагітності
Двійка Досягнення згоди Доброзичливі відносини в колективі Нестабільний настрій Відпочинок від роботи
Трійка Нездорові відносини в колективі Групова робота Невелика перемога у справах
Четвірка Самотність, відокремлення від оточення Передбачуване торжество Ієрархія Свято, гуляння, одруження
П’ятірка Колективний крах Конфлікт, в який залучені всі члени колективу Проблеми у відносинах Розбирання і незгоду
Шістка Групова поїздка, у пошуку рішення проблеми Колишню застілля Допомога людям Свято в честь людини
Сімка Награне щастя, сховатися від близьких П’яна компанія Негативні думки Маніпуляції колег
Вісімка Моральний аспект в колективі Небажання відзначати свято з усіма Люди, пов’язані спільною професією Плідну час
Дев’ятка Зганьбитися перед оточуючими Похід в гості Вигода для всіх Перезавантаження відносин, розберіться в собі
Десятка Вас не приймають в колективі Згуртована група Допомога рідних, сімейне торжество Відповідальність за всю родину
Паж Агресія стосовно інших Застілля з приводу сватання Гарні звістки про фінанси Допомога психолога, бажання виговоритися близькій
Лицар Викриття змови, прямолінійність Провести вечір разом Просування спільними стараннями Святкування поїздки або проводи
Королева Відсутність згоди Бажання задоволень Турботлива господиня Притягати погляди оточуючих
Король Ви даремно втручаєтеся в чужі стосунки Заводила в колективі Застілля з нагоди фінансового успіху Планування свого майбутнього

Значення карти Таро “Трійка Чаш” на ситуацію і питання

При розгляді ситуації пряма карта буде говорити, що вас чекає удача, якщо ви звернетеся за допомогою до друзів або колег. Перевернута вказує на проблеми у вирішенні ситуації. Якщо ваше питання вимагає конкретної відповіді “Так” або “Ні”, пряма Трійка чаш відповість “Так”. Але це буде актуальним, якщо ваша питання має позитивний сенс.

У ворожінні на бажання карта говорить, що воно здійсниться, якщо це питання не матеріального, а духовного плану. При цьому карта повинна бути в прямому положенні. Якщо карта перевернута, втілення бажання заважають невирішені питання, а може, ви відмовляєтеся від допомоги близьких, розраховуючи тільки на себе.

Прогноз на день

Карта дня Трійка чаш віщує день, наповнений подіями та цікавими людьми. Вам належить стати ланкою в колективній роботі і отримати за це нагороду. А от увечері вас чекає похід на свято, сімейне застілля або вечірка.

Розклад на майбутнє

При ворожінні на майбутнє 3-ка Кубків обіцяє нових друзів, початок гарного життєвого періоду, відновлення відносин з близькими, возз’єднання з коханим.

Карта пророкує, що ви будете перебувати в достатку і ні в чому не потребуватимуть.

Головний рада

Важливий рада карти – відкрийтесь всього нового і прекрасного: зустрічайтеся з новими людьми, беріться за нову справу. Однак, не будьте занадто самовпевнені, у важкий момент попросіть близьких про допомогу і підтримку.