Карта Таро Світ: значення 21 аркана в прямому та перевернутому положенні

Космос або Всесвіт – один з старших арканов в колоді Таро під номером 21. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Світу можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Світ” Таро – 21 старший аркан

На карті Таро Світ можна побачити молоду оголену жінку із запаленими свічками в руках. Вона символізує планету Земля і живуть на ній людей.

Діва ніби танцює з синьою стрічкою на плечі всередині великого зеленого вінка. За нею з небес спостерігають ангели і дикі звірі. Зазвичай їх зображення поміщають в кути карти, вони символізують чотири стихії: повітря, землю, воду і вогонь.

Що означає карта Таро “Світ”

Світ у колоді Таро Уейта – це старший аркан, 21-й за рахунком. В деяких джерелах карта згадується як Всесвіт, Андрогін, Космос, Абсолют, Душа Всесвіту, Царство Боже, Великий в Ночі Часу. В німецькій мові її назва – Die Krone, в англійській – The World. Італійські тарологи називають її Il Mondo, французькі – Le Monde.

Тлумачення аркана може бути наступним:

  • радість, перемога, удача в справах;
  • персональні досягнення;
  • задоволення від отриманих результатів;
  • поява другої половинки;
  • гармонійні відносини з колегами і начальством;
  • дорослішання і духовне прозріння;
  • розуміння своєї місії на Землі;
  • наповнена духовне життя;
  • відкриття великих перспектив;
  • прояснення розуму.

Це сприятлива карта, все Таро Світ говорить про успіх, радості і високих нагород за труди. У загальному сенсі карта означає досягнення важливого результату, набуття обранця, обраного самою долею, або розкриття вашого справжнього призначення, поява духовної гармонії.

Іноді 21 аркан каже, що попередній період вашого життя завершився, і починається новий важливий виток. Світ випадає тим, хто нещодавно повернувся з тривалої поїздки або далекої подорожі. Карта повідомляє про приємний сюрприз, який для вас приготувала доля.

Для вільних людей віщує швидке і щасливе заміжжя, для сімейних – набуття гармонії і ще більше об’єднання подружжя. Якщо вам випала карта Всесвіту, але щастя і радість поки не прийшли в ваш дім, “приманите” їх, завантажте карту таро Світ на шпалери в телефон.

21 аркан для жінок

В значенні для жінок карта віщує зустріч коханої людини. Світ обіцяє успіх у справах, незабаром вас удостоять нагородою. Ви на шляху до свого справжнього призначення, ваша робота приносить не тільки матеріальне благополуччя, але і душевну радість, приємне спілкування.

21 аркан для чоловіків

Для чоловіка 21 аркан означає початок великого проекту, нову роботу, створення сім’ї, переїзд в іншу країну або місто. Ви досягли своєї духовної зрілості, отримали визнання в очах громадськості, завоювали велику перемогу у важливій для вас змаганні.

Зараз найкращий час зробити те, що давно хотіли, відкрились нові горизонти і перспективи.

Тлумачення 21 аркана Таро в прямому положенні

Прямого зображення Світу дають позитивне тлумачення. Навіть якщо зараз у вас труднощі або проблеми, вони скоро вирішаться. Карта може вказувати, що сталося щось значиме для вас, закінчилося навчання у вузі, а тепер вам належить робота за покликанням. Або ви переїхали в місто, в якому все життя мріяли опинитися. А може, ви знайшли якийсь дар, і тепер будете використовувати його на благо собі і людям.

Іноді карта символізує духовне зростання, прозріння, що істинно важливо в житті, а що не дуже. Відкрилася важлива дорога, яка освітлена, і ви бачите, куди потрібно йти.

Якщо хворієте і витягли 21 аркан, значить, скоро одужаєте. Людям у скрутному фінансовому становищі карта говорить про раптове “поповнення балансу”, виграші гранту, отриманні премії або спадщини.

Розшифровка 21 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта говорить про небажання реалізувати можливості, які у вас є. Заважає лінь, відсутність завзятості, наполегливості та сили волі. Ви не докладаєте навіть найменших зусиль, щоб домогтися успіху. Таке відбувається, коли людина підсвідомо боїться змін, з’являються думки: “А раптом усе піде не так”. Всесвіт чує вас і гальмує початок нового циклу.

Здається, ви були на порозі успіху, вас повинні були підвищити, але раптом посаду віддають іншому. Або ви познайомилися з чоловіком, він явно вам підходить, але ви вагаєтеся і раптом розумієте, що він переключився на вашу подругу.

Людина знаходиться в творчому застої, фізично відчуває втома і зневіра. А майбутнє лякає, страшно вилізти з рутини. Але для досягнення успіху доведеться покинути свою зону комфорту, напружитися і показати себе.

Характеристика людини за карткою “Всесвіт”

Карта Світ в прямому положенні випадає впевненим у собі і цілеспрямованим особистостям. Тим, хто прагне до перемоги і самовдосконалення. Така характеристика людини обґрунтовує подальшу успішність: ви багато працювали і заслужили своє визнання або нагороду.

Нерідко карту витягають дипломати й мандрівники. Карта говорить, що ви перебуваєте в стані щастя і радості, наповненості і комфорту. А ще в передчутті чогось нового і незвіданого. Людина досягла поставленої задачі і тепер відчуває задоволеність, знайшов своє місце у Всесвіті.

Перевернутий Світ вказує на те, що людина не контролює своє життя і вчинки, безцільно живе і пливе за течією. В описі чоловіки або жінки переважає лінь, відсутність завзятості, жалість до себе і марнослів’я. Ви распыляетесь на безліч справ одночасно, але добитися результату не виходить. Або починаєте важлива справа, але немає сил або натхнення, щоб довести “до розуму”.

Це означає, що вам буде складно рухатися далі, ви знаходитесь у творчому і духовному стопорі. Якщо не відчуваєте відповідальності за свою справу і своє життя, то не відчуєте смак перемоги.

21 аркан Таро в стосунках і любові

Пряме розташування аркана для вільної людини символізує здобуття другої половинки. Карта Світ має гарне значення в любовних відносинах, пророкує об’єднання закоханих, зміцнення сім’ї, гармонію у відносинах. Можливо, ви разом досягли якогось важливого періоду, готуєтеся до весілля або до народження дитини.

Саме час для одруження з коханим чоловіком. Для сімейних людей карта обіцяє насичене сексуальне життя, тривалі та міцні відносини.

Перевернута карта в розкладі означає, що вас стали обтяжувати ці почуття любові цілковитий застій, рутина. Якщо ви вільні, на горизонті точно немає постійного партнера. Це може бути пов’язано з вашої пасивністю і пригніченістю. До щасливим і енергійним людям улюблені тягнуться, як квіти до сонця. А якщо людина не хоче змінюватися, то сидить у самоті.

Якщо у вас є пара, партнер може викликати роздратування, ви высматриваете його недоліки, порівнюєте з іншими. Відносини не посуваються вперед, чоловік не кличе заміж, дівчина ігнорує пропозицію.

Значення 21 аркана в роботі та фінансах

Якщо випала пряма карта Світ, значить, вас супроводжує удача в роботі і фінансах. Можливо, ви довго виношували якийсь важливий проект, а недавня його реалізація виявилася досить успішною. Перед вами відкриваються нові можливості.

Вкладення будуть успішними. Якщо ви ведете бізнес, настає час для відкриття нового напряму. Для найманих працівників карта обіцяє підвищення в кар’єрі, здобуття довіри від начальства і заслуженої нагороди.

Якщо в розкладі на професію випадає цей аркан, значить, ваше покликання – дипломат, туристичний агент, модель, фотограф, перекладач, експедитор, льотчик, мореплавець або стюардеса.

За перевернутої карті в роботі настає період застою. Немає нових ідей і нових проектів. Якщо ви планували вкласти кошти в якесь підприємство чи фонд, що краще не робити цього. Навряд чи ви отримаєте підвищення, начальство не бачить вашої ініціативності, а може, ви самі підсвідомо боїтеся взяти більше відповідальності і роботи.

Значення 21 аркана на здоров’я

Пряме зображення аркана Світ обіцяє позитивне значення для здоров’я. Витягли цю карту з колоди? Значить, у вас нормальне здоров’я, гарна фігура, ви молодо виглядаєте, маєте гарну поставу.

Хворіють 21 аркан пророкує швидке одужання, поява сил для боротьби за своє життя. Ви не перетруждаетесь на роботі, добре спите, рідко вболіваєте.

Перевернуте зображення аркана говорить про виснаження організму. Можуть бути проблеми з імунітетом, часто застуджуєтеся, не в порядку нервова система, пригнічений психологічний стан.

В рідкісних випадках Світ натякає про проблеми з серцем, ногами або руками. Перевернута карта може вказувати, що ваше одужання здатні затягтися. Будьте обережні, щоб не стало гірше.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта Всесвіту повідомляє про збалансоване духовному стані. Ви прагнете розвиватися та опановувати нові знання. Постійно вдосконалюєте свої навички, прямуєте обраному вченню або шляху.

Спокійно реагуєте на зміни і легко підстроюєтеся під них. Не скаржитеся на проблеми, вирішуєте їх спокійно і самостійно, не копаетесь в них занадто глибоко.

Перевернута карта повідомляє про порушення цілісності особистості. Вам властиві постійні сумніви і тривоги. Немає впевненості в завтрашньому дні. Відсутнє бажання змінюватися і ставати краще.

Іноді ви проявляєте надмірну самовпевненість, а після мучитеся з-за власних ганебних вчинків. Такі люди мають хибне початок. Немає бажання рухатися далі, отримувати знання та освоювати щось нове.

Карта Таро “Світ” у поєднанні зі старшими арканами

Розглянемо, як інтерпретуються поєднання карт Таро один з одним на прикладі Світу і старших арканов.

Блазень Ви в гонитві за своїми бажаннями
Маг Отримання більш високої посади
Верховна Жриця Важливу роль в житті займає наука
Імператриця Отримання спадщини
Імператор Повернення додому
Ієрофант Вступите в ряди обраних
Закохані Надійний обранець
Колісниця Стовідсотковий тріумф
Сила Ви змиріться зі своєю недосконалістю
Відлюдник Сховатися від усього світу
Колесо Фортуни Поліпшення в значущої життєвої сфері
Справедливість Міжнародна угода
Повішений Все різко перевернулося з ніг на голову
Смерть Ви хочете здійснити нездійсненне
Помірність Рішення йти мирним шляхом
Диявол Перевищення своїх повноважень, диктатура
Башта Раптовий поворот життя
Зірка Ваше бажання здійсниться
Місяць Справа зазнає краху
Сонце Вас чекає світова слава
Суд Справа дасть результат

Поєднання 21 аркана Таро “Всесвіт” з іншими картами

У таблиці ми пояснимо, як тлумачиться комбінація Всесвіту і кожного з молодших арканов.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Неприємний осад

Бажання нових довірчих відносин

Хороша можливість попливла з ваших рук Пережити складні моменти, але не втратити віру в себе
Двійка Мир між суперниками буде недовгим Поява нових любовних відносин Незаконні маніпуляції Укрупнення компанії, фірми, поява філій
Трійка Почуття залишаться без відповіді Поїздка в далеке місто, іншу країну Благополуччя у всьому Партнери по бізнесу, випробувані часом
Четвірка Для поповнення енергії і наснаги необхідна муза Надлишок емоцій Комплекси і нав’язливі думки стають перешкодою на шляху до успіху Вигідне придбання нерухомості, одруження
П’ятірка Печаль і відчай Туга, важкий психологічний стан Страхи і занепокоєння Погляд на ситуацію з іншого ракурсу
Шістка Важливі і добрі вчинки Думки про минуле Використання своїх творчих здібностей Наполегливе прагнення до перемоги
Сімка Хтось провертає незаконні справи Бажання прийти до згоди Минула любов повернеться до вас Прагнення до нових вершин, кращого життя
Вісімка Судове засідання по справі Зречення від своїх задумів і перспектив Поява нового проекту Оформлення контракту, підписання договору
Дев’ятка Серйозне захворювання Поява балансу в життя Встановлення миру, прихід до угоди Дотримання формальностей
Десятка Екстрена операція Спільні плани збулися Надії на майбутнє Відсутність професійних здібностей
Паж Конфліктна ситуація Вас покличуть на великий захід Співробітництво, яке обіцяє бути вигідним Перехід на інший якісний виток діяльності
Лицар Використання темної сили для досягнення своїх цілей Укладення угоди З’явиться щось потрібне Нові завдання
Королева Незгоду і розумний рада Досягнення миру з дамою Удача, супутня у всьому Ваше життя у ваших руках
Король Знаходження компромісу Укладення миру з чоловіком Зробити щось хороше Реальність може відрізнятися від ваших думок

Значення карти Таро “Світ” в розкладі на ситуацію

В прямому положенні карти значення на ситуацію буде позитивним. Вона каже, що ви перебуваєте на шляху чогось глобального і скоро отримаєте цікавий досвід. Карта може передрікати завершення великої справи.

Все пройде досить гладко, ви отримаєте заслужені лаври. Головне, не нервувати і не переживати, зберігати позитивний настрій і рухатися вперед. Якщо ви займете активну позицію, все буде добре.

У перевернутому положенні – ситуація складеться не найвдалішим чином. Вам буде важко завершити справу, не вистачає сил і досвіду. Ситуація затягнеться. Вам важко зважитися зробити крок назустріч змінам, боїтеся майбутнього. Зараз не найкращий час для покращення ситуації, для великих рішень.

Значення 21 аркана Таро в прогнозі на день

Світ віщує насичений подіями день. Якщо карткою дня став Світ, отже, проблема, яка давно вас хвилювала, вирішиться сама собою.

День принесе яскраві і приємні враження, він буде наповнений радістю, ви отримаєте нагороду за кропітку працю.

Значення 21 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо під час ворожіння на майбутнє випав аркан Всесвіт, то вас чекає якийсь приємний сюрприз. Можливо, ви довго працювали над складною справою, і воно вирішиться вдало. Зміни будуть хорошими і принесуть свої плоди, як матеріальні, так і духовні.

Ви вступаєте на новий етап у кар’єрі, особистому або сімейному житті, духовне просвітління. Вам не потрібно турбуватися, доля подбає про все сама. Поставте цю карту на заставку в телефон, і вона вас буде зігрівати думками про майбутнє приємне часу.

Відповідь на питання

Якщо при розкладі ви подумки задаєте питання, відповіддю на яке може бути “Так” або “Ні”, карта дасть позитивну відповідь. Пряме розташування аркана каже, що вас чекає виконання бажання. Але все залежить від вашої активності, яку варто проявити. Якщо вас цікавить питання поповнення в родині, то пряма карта, випала спільно з арканом Імператриця, передрікає успішну вагітність.

Світ пророкує швидкий вступ в шлюб, але для цього потрібно, щоб карта випала в прямому положенні. Якщо вас хвилює, чи повернеться чоловік в сім’ю, то відповідь буде позитивною, карта символізує об’єднання сімейних людей.

Думаєте, що коханий зраджує вам? Перевернутий світ повідомляє про зраду, пряме положення обіцяє теплі стосунки без поглядів на бік. При ворожіння на судженого, 21-й аркан каже, що скоро ви зустрінете свою любов, стосунки будуть серйозними і приведуть вас до вівтаря.

Головний рада

Рада карти Світ: не бійтеся нового, ідіть сміливо вперед. У вашому житті скоро почнеться нове щасливе час, давні проблеми і важливі питання вирішаться, задумані бажання втіляться в життя.