Жінка-Телець і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Рак як пара

Телець-чоловік і жінка-Рак можуть створити щасливу і гармонійну пару. Обидва є людьми спокійними, щирими, чесними і працьовитими. Вони бачать один в одному споріднену душу і практично ідеального партнера: він – ніжну і милу дівчину, вона – надійного і дбайливого обранця.

Незважаючи на те, що між ними рідко виникають яскраві емоції, астрологи оцінюють сумісність цих знаків зодіаку майже на 100 відсотків. Телець і Рак воліють спокій, комфорт і затишок замість напруження пристрастей і любовних переживань. Навіть незначні сварки і суперечки не псують їх стабільні відносини.

Плюси відносин

Жінка-Телець і чоловік-Рак можуть мати близькі, довірчі відносини не тільки з-за схожості характерів. Обидва знака розуміють, що хороша сумісність – це результат щоденної роботи: взаємних поступок, прийняття недоліків один одного, вміння прощати образи і помилки.

Перерахуємо інші достоїнства пари:

 • Телець і Рак воліють вирішувати розбіжності конструктивно, без конфліктів. В їх сім’ї практично не буває криків і скандалів.
 • Між чоловіком і жінкою є душевна близькість і довіра. Вони є чесними, порядними людьми, які не стануть дурити другу половинку або змінювати.
 • Ці партнери щиро переживають один за одного, надають моральну підтримку і радіють досягненням. У них є тісний емоційний зв’язок.
 • Раку-чоловіка і Тельця-жінку не лякають сімейна рутина, одноманітність і побут. Чоловік вміє створювати романтичну атмосферу навіть в домашній обстановці.
 • Дівчина, яка хоче жити в комфорті і достатку, позитивно впливає на Раку, мотивує його на кар’єрне зростання і збільшення заробітку.

Мінуси відносин

Незважаючи на те, що зовні Рак-чоловік і жінка-Телець можуть справляти враження благополучної, гармонійної пари, періодично у них виникають протиріччя.

Основні недоліки їх відносин:

 • Раку може не вистачати наполегливості та мужності. Він схильний впадати в зневіру і не доводити почате до кінця, особливо в скрутних ситуаціях. Таке пасивне поведінка дратує вимогливого Тільця.
 • Жінка буває прискіпливою, критичною, надто прямолінійною і категоричною. Її зауваження і невдоволення можуть бути занадто різкими для чутливого і ранимого чоловіки.
 • Раку і Тельця кардинально не сходяться погляди на фінанси. У чоловіка-Рака немає матеріальної зацікавленості на відміну від дівчини-Тельця, яка є людиною практичною і розважливим.
 • Обидва партнера не завжди прямо говорять про свої претензії, із-за чого між ними виникають непорозуміння. Кожен з них може затаїти образу і не ділитися своїми почуттями.
 • Розважлива і стримана Телець-жінка іноді здається Раку-чоловікові недостатньо емоційної, чуттєвої і романтичною.

Сумісність Тільця-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

Жінка-Телець і чоловік-Рак можуть друзями, тому що в знаків зодіаку є інтелектуальна сумісність. Їх спілкування засноване на взаємній повазі, довірі та спільних інтересах. Дівчина не боїться довіритися одному-Раку, розповісти про душевні переживання і проблеми в особистому житті.

Емоційний, тонко відчуває Рак уміє поспівчувати, надати моральну підтримку, дати пораду і запропонувати чоловічу допомогу. Йому теж подобається спілкуватися з добродушною, оптимістичною і милою жінкою, яка заряджає енергією і позитивом, піднімає настрій і вносить різноманітність в його розмірене життя.

Сумісність Раку-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Тільця і Раку об’єднує те, що обидва не схильні занадто яскраво і демонстративно проявляти свої почуття. У цих знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові, однак навколишні навіть не здогадуються, наскільки сильно чоловік і жінка закохані одне в одного.

Раку-чоловіка не можна назвати підкорювачем жіночих сердець, але він вміє оточити кохану дівчину турботою, створити їй відчуття романтики, затишку і комфорту. Жінка-Телець цінує свого обранця за його увагу, ніжність, щедрість і готовність виконувати будь-яку її примху, хоча іноді їй хочеться, щоб він був більш наполегливим, активним і пристрасним.

Сумісність пари в ліжку

Переваги Раку і Тельця в інтимній сфері багато в чому збігаються. Знаки не квапляться зближуватися фізично, поки між ними не виникає довіра і емоційний зв’язок. Вони дотримуються традиційних поглядів, не є прихильниками різних ігор і експериментів, воліють близькість у затишній, розслаблюючій, романтичній атмосфері або у звичній домашній обстановці.

Жінку-Тельця, яка не любить наполегливих і грубих чоловіків, повністю влаштовує партнер-Рак. Він веде себе акуратно, намагається бути уважним і ніжним. Йому теж подобається, як чуттєва дівчина реагує на його ніжність.

Дівчина-Телець і чоловік-Рак в шлюбі

Спільне життя Тільця і Раку не завжди буває безхмарним, хоча вони ставлять на перше місце саме сімейні цінності. Обидва знака мають схожі уявлення про те, як повинні розподілятися обов’язки між подружжям. Дівчина-Телець відноситься до тієї категорії жінок, які можуть пожертвувати кар’єрою заради інтересів сім’ї. Їй подобається займатися облаштуванням будинку, проводити час з чоловіком і дітьми, піклуватися про них. Вона вміє створювати затишну, розслаблюючу атмосферу.

Чоловік-Рак вважає себе главою сім’ї, тому не тільки вирішує матеріальні проблеми, але і часто пропонує дружині свою допомога по дому. Основна причина, по якій сваряться Телець-дівчина і Рак-чоловік – це гроші. Рак воліє отримувати від роботи задоволення, а вже потім – високий дохід. Він вміє жити в задоволення незалежно від свого фінансового стану. Але прагматичною і навіть меркантильною жінці, яка прагне до комфорту і достатку, здається, що чоловік недостатньо намагається і упускає можливості.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Рак

Однією з причин високої сумісності знаків зодіаку є їх схожі погляди на виховання дітей. Рак-чоловік і Телець-дівчина – це люблячі, турботливі і ніжні батьки.

Мама-Телець повністю присвячує себе дитині і не потребує допомоги няні. Рак-тато належить до тієї рідкісної категорії чоловіків, які люблять проводити час з малюками, займатися з ними і грати.

Обидва знака хочуть побудувати з дітьми близькі, довірчі відносини і створити для них атмосферу затишку, комфорту і свободи. Вони не вимагають суворого дотримання дисципліни та відмінних оцінок, а самі намагаються бути хорошим прикладом і викликати у дітей інтерес до навчання, підтримати їх починання та розкрити таланти.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Тельця-жінки

Ці знаки зодіаку здатні плідно і без конфліктів працювати в парі. Обидва не відрізняються амбіціями і прагненням до лідерства, тому можуть бути колегами, які доповнюють і виручають один одного. У них є потенціал розвивати спільний бізнес, але тільки якщо обидва стануть менш пасивними і повільними або візьмуть в свою команду ще одного, більш наполегливого і рішучого партнера.

Їхні ділові відносини можуть складатися сприятливо і в тому випадку, якщо один з них займає керівний пост. Більш вдалим є союз Тільця-начальника і Раку-підлеглого, тому що спокійна і прямолінійна жінка чітко формулює завдання і дозволяє чоловікові працювати в зручному йому темпі.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Тельця

Чоловік знака зодіаку Рак не зовсім відповідає уявленням жінки-Тельця про те, яким повинен бути ідеальний партнер. Її приваблюють більш рішучі і наполегливі люди. Але Рак-чоловік може домогтися її розташування, якщо дізнається, що вона цінує у відносинах.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчині:

 • Їй подобаються доглянуті чоловіки з хорошими манерами, які вміють красиво і романтично доглядати. Вона не стане спілкуватися з жадібним, невихованим або агресивним людиною.
 • Її цікавлять тільки серйозні стосунки з перспективою шлюбу. Чоловікові-Раку потрібно не словами, а вчинками доводити серйозність намірів.
 • Жінка знака зодіаку Телець оцінює кожного шанувальника як майбутнього чоловіка. Її супутником життя може стати тільки самодостатній, надійний чоловік, який має професію, матеріальну базу і стабільний дохід.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

У Раку-чоловіки висока сумісність з Тельцем-жінкою, тому що в ній є всі ті якості, які його приваблюють: жіночність, спокій і доброзичливість. Але він вибирає супутницю життя не тільки по зовнішності.

Розповімо, як слід вести себе дівчині, щоб у неї закохався чоловік-Рак:

 • Бути природною, вільної, доброзичливою і відкритою. Його відштовхують неприступні, самозакохані і пихаті жінки. Тельцю-дівчині не варто боятися проявляти ініціативу чи першою починати розмову.
 • Стежити за своїми словами, дотримуватися особисті межі. Рак уникає спілкування з прискіпливими, вимогливими, критичними і нав’язливими людьми.
 • Показати свою господарність, наприклад, приготувати смачну вечерю, запропонувати жіночу допомога по дому. Цей чоловік є зразковим сім’янином і шукає дівчину, яка б розділяла його інтереси і цінності.

Як дівчина-Телець і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

Хлопець-Рак і дівчина-Телець вкрай болісно переживають розрив відносин. У цій парі найчастіше жінка стає ініціатором розлучення, але бувають і рідкісні випадки, коли йде Рак. Подібні ситуації відбуваються рідко – якщо чоловікові не бачить перспектив шлюбу з Тельцем. Але обидва знака довго думають, перш ніж прийняти остаточне рішення, і роблять кілька спроб до перемир’я.

Вони є стриманими, спокійними людьми, тому не показують своїх справжніх почуттів. Ні чоловік, ні дівчина не стануть звинувачувати партнера або влаштовувати скандал, а віддадуть перевагу мовчки зібрати речі і розлучитися без зайвих розмов.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Телець і хлопець-Рак мають високу сумісність, тому їм потрібно лише докласти незначних зусиль, щоб налагодити відносини. Жінці варто прийняти особливості свого партнера і зрозуміти, що він не стане брутальним самцем, але може бути ніжним, турботливим чоловіком і добрим, люблячим батьком.

Раку слід бути більш оптимістичним, наполегливим, не відмовлятися від своїх цілей і не забувати, яка красива та гідна дівчина знаходиться поруч з ним. Він може частіше влаштовувати романтичні побачення, приємні сюрпризи коханої і менше занурюватися у побутові турботи.