Жінка-Овен і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Овен в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Овен і чоловік-Діва як пара

Важко знайти настільки різних людей як Овен-жінка і чоловік-Діва. Він – серйозний, стриманий, педантичний, а вона – імпульсивна, комунікабельна і волелюбна. Овен і Діва – непростий союз двох протилежностей.

Сумісність цих знаків зодіаку на 50 відсотків залежить від того, чи готові партнери приймати недоліки один одного і йти на компроміс. Якщо дівчина може бути гнучкою і підлаштовуватися під характер обранця, то він насилу змінює звички. Її самовпевненість і його схильність до критики є основною причиною, чому у цієї пари не складаються стосунки.

Плюси відносин

Незважаючи на те, що сумісність цих астрологічних знаків далека від ідеальної, у стосунків є певні плюси. Жінка-Овен і чоловік-Діва мають мінімум схожих рис характеру, але можуть доповнювати один одного.

Перерахуємо основні достоїнства пари:

 • Урівноважений, терплячий чоловік вміє стримувати імпульсивні пориви своєї емоційної і запальною обраниці.
 • Активна, винахідлива дівчина вносить різноманітність у своє життя, робить її цікавою і насиченою, підтримує пристрасть і романтику у стосунках.
 • Діва-чоловік сприяє особистісному зростанню Овна-жінки. Йому важливо, щоб супутниця була не тільки красивою, але і освіченої, мала широкий кругозір, а також могла підтримати інтелектуальну бесіду.
 • Два знака прагнуть до комфортного рівня життя та високого достатку, тому обидва розвиваються професійно.
 • Діва і Овен зберігають вірність один одному, оскільки зацікавлені в постійних, серйозних відносинах.

Мінуси відносин

Діва-чоловік і жінка-Овен мають різні характери, пріоритети і цілі, тому їх суперечності та розбіжності негативно позначаються на відносинах. Обидва знака є впертими та непоступливими, що не сприяє взаєморозумінню і гармонії.

Головні недоліки їх спілки:

 • Дівчина не завжди замислюється про наслідки своїх вчинків, може приймати необдумані, спонтанні рішення, ніж дратує прагматичного і обережного чоловіка.
 • Діва є людиною вимогливим та критичним. Зауваження і причіпки чоловіки викликають образу або злість у самолюбної жінки.
 • знаків не сходяться погляди на фінанси. Діва відповідально ставиться до грошей, ретельно планує покупки, а Овен не любить на собі економити. Марнотратство дівчини-Овна і скупість чоловіки-Діви часто призводять до конфліктів.
 • Партнери живуть в різному темпі. Йому потрібні стабільність, комфорт та передбачуваність, а їй – рух, зміни і нові враження. Вона вважає його повільним, а він її – дуже імпульсивною.
 • Чоловік і жінка по-різному ведуть себе під час сварок. Вона може голосно і агресивно виражати емоції, а він намагається зберігати самовладання і розмовляти конструктивно.

Сумісність Овна-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

знаків зодіаку немає хорошій дружній сумісності, тому жінка-Овен і чоловік-Діва вкрай рідко спілкуються, якщо між ними не виникає романтичних почуттів та потягу. Енергійною, допитливою дівчині хочеться яскравих емоцій та нових вражень, тому вона веде активний спосіб життя, часто відвідує різні заходи і легко заводить знайомства. Чоловіка ж можна назвати домосідом, який віддає перевагу усамітнення або вузьке коло близьких людей.

Між ними немає близькості не тільки з-за різних інтересів. Раціональний і критичний Діва-чоловік, швидше, уразить самолюбство жінки, ніж надасть їй емоційну підтримку. Або образиться, якщо подруга-Овен не захоче слухати його цінні поради.

Сумісність Діви-хлопця і Овна-дівчата в любові

Пристрасна, яскрава жінка привертає увагу всіх оточуючих чоловіків, і Діва не стає винятком. Він цінує в дівчатах м’якість, ніжність і спокій, але не може встояти перед харизмою вогняного Овна.

Незважаючи на сильний потяг чоловіка-Діви і навіть відповідні почуття жінки-Овна в знаків зодіаку немає високої сумісності в любові. Представник стихії Землі досить скупий на слова і емоції, тому в цих відносинах дівчини-Овна може не вистачати чоловічої уваги і романтики. З-за відсутності пристрасті з боку обранця вона може спеціально провокувати його, наприклад, давати приводи для ревнощів або влаштовувати скандали з-за дрібниць.

Сумісність пари в ліжку

Пристрасна, чуттєва жінка вважає інтим однією з найбільш важливих сфер відносин. Тому стриманого чоловіка-Діву дивує те, як швидко у них виникає фізична близькість. Партнери підходять один одному, хоча на початку відносин у них можуть бути розбіжності.

Чоловікові хочеться бути головним, взяти ініціативу у свої руки, але активна дівчина не завжди дозволяє своєму обранцеві домінувати в ліжку. На відміну від Діви, вона не є любителькою довгих прелюдій, зате має багату фантазію і нескромні бажання. Діву-чоловіка спочатку шокують, але потім радують її сміливі ідеї.

Дівчина-Овен і чоловік-Діва у шлюбі

Овен-дівчина і Діва-чоловік мають абсолютно різні уявлення про сімейні стосунки. Чоловікові важливо, щоб у будинку був порядок і дисципліна. Він як зразковий сім’янин забезпечує сім’ю, бере на себе вирішення інших матеріальних питань і проводить вільний час з близькими.

Його засмучує небажання подружжя вести побут і її марнотратство. Він може засуджувати дружину за те, що для неї важливіше робота, самореалізація та спілкування з друзями, ніж домашні обов’язки.

Овна дратують причіпки чоловіка і зацикленість на чистоті, його спроби обмежити її витрати. Ця дівчина щиро впевнена, що гроші потрібно заробляти, щоб потім їх витрачати, а не збирати. Вона має безліч інтересів, куди не входять побутові проблеми. Жінка навіть після весілля хоче вести активний спосіб життя, а не ставати домогосподаркою: ходити в ресторани, відвідувати світські заходи і подорожувати. І їй не подобається, що чоловік-домосід не розділяє її захоплення.

Якими батьками будуть жінка-Овен і чоловік-Діва

Діва-чоловік і Овен-дівчина – це люблячі, турботливі і відповідальні батьки. Незважаючи на свою волелюбність, жінка цілком присвячує себе догляду за малюком. Вона чудово справляється без допомоги няні або бабусі, із задоволенням проводить час з дитиною, грає і займається його розвитком.

Тато-Діва не так щедрий на ласку і похвалу, але бере активну участь у вихованні. І Овен і Діва надають великого значення освіті дітей, хочуть, щоб вони виросли самостійними і розумними, що підвищує сумісність цих знаків. Обоє батьків не допускають пустощі, примхи і навіть можуть бути суворими.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Овна-жінки

Знаки зодіаку можуть доповнювати один одного, якщо між ними немає сильної особистої неприязні. Її сміливість, винахідливість і наполегливість добре поєднується з його розумом, прагматичністю і педантичністю, тому загальний бізнес може бути успішним і прибутковим.

Але між колегами Овном і Дівою нерідко виникає взаємне роздратування з-за різного ставлення до роботи. Їй не подобається його скрупульозність, йому – її легковажність. Найбільш вдалим може бути союз Овна-керівника і Діви-підлеглого, оскільки чоловік є відповідальним і надійним виконавцем. При іншому поєднанні конфлікти неминучі, тому що дівчина не зможе змиритися з занудством і причіпками начальника.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Овна

Чоловік знака зодіаку Діва в першу чергу повинен прийняти дівчині такі якості, як інфантилізм, імпульсивність і самолюбство. Він схильний до “виправлення” і “поліпшення” своїх близьких, але в даному випадку його зауваження чи поради викличуть лише гнів.

Коротко перерахуємо, що треба знати про жінку-Овні, щоб домогтися її взаємності:

 • Вона обожнює романтичні побачення і сюрпризи. Чоловікові-Діві доведеться піти на серйозний крок, щоб підкорити її серце – переступити через свою замкнутість, сухість і дріб’язковість.
 • У відносинах їй потрібні легкість і позитив. Дівчині хочеться, щоб партнер підтримував її ідеї та інтереси, був таким же рухомим, хоробрим і енергійним.
 • Жінка знака зодіаку Овен не допускає обмежень і контролю. Вона не стане спілкуватися з людиною, який зазіхає на її свободу або вказує, як слід себе вести.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Навіть при невисокій сумісності Діви-чоловіки з Овном-жінкою між знаками нерідко виникають сильні почуття. Але любові і потягу буває недостатньо, щоб відносини стали стабільними і гармонійними, тим більше з таким непростим людиною, як Діва.

Розповімо, що треба знати про це чоловікові:

 • Йому потрібні стабільність, порядок і чіткість. Той емоційний вибух і хаос, який створює дівчина-Овен, спочатку його інтригує, але з часом починає дратувати. Поруч з чоловіком-Дівою слід вести себе більш передбачувано.
 • Він цінує в жінках такі якості, як хазяйновитість і вміння готувати. Йому важко змиритися з тим, що Овна не цікавить побут. Тому заради збереження пари можна іноді радувати улюбленого вечерею в затишній домашній атмосфері.
 • Діви не виникне симпатія до привабливою, але малоосвіченою дівчині, яка не може підтримати розмову. Дурість і вузький кругозір дратують його не менше, ніж бардак в будинку.

Як дівчина-Овен і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Овен можуть розлучитися, тільки якщо для цього є серйозна підстава, наприклад, невірність партнера, хоча обидва знака не схильні до зрад. Жінка бурхливо виявляє емоції. Розставання з Овном – це скандал, крики і сльози. У такі моменти вона не стримує злість і образу.

Діва ж воліє йти без пояснень. Чоловік веде себе стримано й холодно. Він практично ніколи не дає шансу на відновлення відносин, тому що довго і докладно приймає рішення про розрив.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Овен і хлопець-Діва можуть підвищити свою сумісність, але тільки шляхом серйозних поступок і роботи над собою. Їм буде простіше, якщо вони почнуть сприймати недоліки партнера як гідності.

Наприклад, завдяки імпульсивності Овна в їх житті немає нудьги і відчуття рутини. Чоловік-Діва буває занадто замисленим, раціональним і невпевненим у правильності свого рішення. Але під впливом сміливості і азарту своєї обраниці, він може стати більш рішучим. Діва є працьовитим знаком, тому жінці потрібно періодично підштовхувати його до досягнення високих цілей, але робити це не так напористо і прямолінійно, як вона звикла. Їй варто частіше проявляти жіночу мудрість і надавати емоційну підтримку.