Жінка-Скорпіон і Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і Козеріг як пара

Скорпіон-жінка і чоловік-Козеріг абсолютно не схожі один на одного, але це не заважає їм мати стабільні, близькі і гармонійні стосунки. За оцінкою багатьох астрологів, сумісність знаків зодіаку досягає 90 відсотків.

Оточуючі часто дивуються, що може бути спільного у імпульсивною, пристрасної, самовпевненої дівчини-Скорпіона і розважливого, педантичного і консервативного Козерога. Жінка цінує такі якості обранця, як сила волі, мужність, працьовитість і наполегливість. Чоловікові в свою чергу подобається її проникливість, високий інтелект і почуття власної гідності.

Плюси відносин

У дівчини-Скорпіона вистачає мудрості і гнучкості, щоб спритно й непомітно вселяти власну точку зору принципового, упертому і самовпевненій партнеру.

При цьому астрологічному поєднанні у пари є й інші переваги:

 • Козеріг – це надійна опора, вірний і працьовитий чоловік, який не боїться брати на себе відповідальність, захищає і оберігає свою обраницю.
 • Дівчина стає більш спокійною, розумною і емоційно зрілої поруч з Козерогом-чоловіком. У неї зникає бажання вести себе імпульсивно, ризикувати і вплутуватися в авантюри.
 • Жінка-Скорпіон і Козеріг вміють ставити амбітні цілі і досягати їх. Разом вони можуть швидко досягти високого матеріального становища.
 • Незважаючи на відмінності в темпераменті, знаки мають хорошу фізичну сумісність. Жінка знає, як урізноманітнити відносини, додати вогню і пристрасті.
 • Скорпіону комфортно жити з розумним і розважливим партнером-Козерогом. Обидва цікаві один одному як особистості, тому їх пов’язує не тільки ліжко або побут.

Мінуси відносин

Козеріг-чоловік і жінка-Скорпіон вміють домовлятися і вирішувати проблеми без гучних скандалів. Хоча впертість з чоловічої сторони і безкомпромісність дівчата нерідко призводять до напруження. Ситуації, коли вони не лаються, а розмовляють роздратовано або холодно – далеко не рідкість.

У такого поєднання знаків є інші недоліки:

 • У відносинах не вистачає ніжності й щиросердечної близькості. Поміркований і стриманий чоловік не схильний виявляти ласку і говорити про свої почуття. Жінка може сприймати його поведінку як байдужість чи зневагу.
 • Чоловік-Козеріг буває прискіпливим в побуті, дріб’язковим і вимогливим. Уїдлива дівчина-Скорпіон не залишає його зауваження без відповіді.
 • Вони можуть по-різному ставитися до фінансів. Козеріг уникає непотрібних покупок і намагається економити, навіть якщо має високий дохід. Його обраниця любить не тільки заробляти гроші, але і витрачати їх на власні задоволення.
 • Нудьгуюча Скорпіон-жінка може провокувати партнера на негатив і ревнощі. Вона інтуїтивно відчуває його больові точки і буває жорстокою.
 • Ця пара ризикує розлучитися з-за зрад. Накопичені образи або злість можуть призвести до того, що Скорпіон або Козеріг почнуть шукати розради на стороні.

Сумісність Скорпіона-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

Жінка-Скорпіон і Козеріг нерідко стають близькими друзями, оскільки ці знаки зодіаку мають гарну дружню сумісність. З першої зустрічі у них виникає взаємний інтерес і повагу. Вони швидко знаходять спільну мову, хоча обидва насилу зближуються з новими людьми.

Кожен з них є сильною, гідною особистістю і порядною людиною, якій можна довіряти. Вони не соромляться просити один в одного ради або звертатися за допомогою. Дружбу з Козерогом можна назвати тим рідкісним винятком, коли дівчина-Скорпіон не намагається фліртувати, тому вони можуть спокійно дружити сім’ями.

Сумісність Козерога-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові. Тільки страсний, харизматична і загадкова жінка вміє розбудити в незворушному чоловікові такі емоції, про які він і сам не підозрює. На час Козеріг навіть повністю забуває про кар’єру і захопленнях, щоб влаштовувати для дівчини романтичні побачення. Більше того, всупереч природного меркантильності він купує їй шикарні подарунки.

Але крім цього він дарує те, чого найбільше потребує жінка-Скорпіон – відчуття комфорту і надійності. Саме поруч з нею Козеріг-чоловік відчуває себе коханим і не сумнівається у щирості її почуттів.

Сумісність пари в ліжку

Консервативні погляди, стриманість і беземоційність чоловіка-Козерога не поширюються на його інтимне життя. У ліжку він перетворюється в темпераментного і активного коханця, чиї сміливі фантазії може втілити лише спокуслива і розкута дівчина-Скорпіон. У їх відносинах є романтика, емоційна близькість, пристрасть і азарт.

Козеріг і Скорпіон з рівним задоволенням займаються любов’ю в романтичній обстановці і практикують спонтанний секс в екстремальних умовах або незвичайних місцях. Проблеми в інтимі виникають рідко – лише в тому випадку, якщо між партнерами зникає довіра.

Дівчина-Скорпіон і Козеріг у шлюбі

Скорпіон-дівчина і Козеріг-чоловік зазвичай серйозно відносяться до шлюбу і усвідомлено приймають рішення про весілля, тому в їх сімейному житті рідко трапляються непередбачувані ситуації. Можна сказати, що їх відносини будуються не тільки на любові, але і на розрахунку, який, втім, не псує їх відносини. Обидва хочуть жити в умовах стабільності, комфорту, достатку, не відчувати фінансових чи емоційних проблем. Козеріг розуміє, що поруч з наполегливою, витривалою і сміливою жінкою-Скорпіоном не страшні ніякі труднощі. Вона в свою чергу не сумнівається в надійності, чесності і вірності обранця.

Ця пара вміє справлятися з життєвими негараздами. Найчастіше вони ще на початку спільного життя визначають подружні ролі, домовляються про те, як вести побут і сімейний бюджет. Чоловік-Козеріг і жінка-Скорпіон не дозволяють іншим людям, наприклад, родичам, втручатися в їх сім’ю.

Між ними можуть бути дрібні конфлікти, які виникають із-за критики, занудства, бурчання чоловіка або язвительности і запальності жінки. Але ці сварки не заважають партнерам рухатися до загальним цілям.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і Козеріг

Як не дивно, але сумісність знаків знижується із-за різних поглядів на виховання. Козеріг-чоловік і Скорпіон-дівчина – це відповідальні батьки, які прикладають всі сили до того, щоб діти виросли порядними, розумними і самодостатніми.

Але тато-Козеріг буває занадто вимогливим і суворим. Він вважає, що його дитина має бути кращим, тому може карати за непослух, капризи, погані оцінки і прогули в школі. Мама-Скорпіон більш лояльна до дітей. Ця жінка хоче, щоб вони стали такими, як вона: сміливими, впевненими в собі, самостійними і волелюбними.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Скорпіона-жінки

Ці знаки зодіаку можуть створити ідеальний діловий союз, якщо є колегами або бізнес-партнерами. Два трудоголіка-кар’єриста ставлять робочі стосунки вище особистих, тому ведуть себе розсудливо, прагматично і стримано. Розважливий і обережний чоловік і смілива, наполеглива дівчина вдало доповнюють один одного. Він бачить можливості, а вона не знає перешкод.

Амбітний Скорпіон з повагою ставиться до Козерога, тому може бути у нього в підпорядкуванні. Труднощі виникають лише в тому випадку, якщо жінка займає керівну посаду і не дає підлеглому-Козерогові просуватися по кар’єрних сходах.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Скорпіона

Розумний, вихований і галантний чоловік знака зодіаку Козеріг може зацікавити жінку-Скорпіона. Але йому доведеться постаратися, щоб у неї виникло бажання мати не швидкоплинний роман, а тривалі серйозні стосунки.

Чоловікові-Козерогові треба знати деякі особливості характеру цієї дівчини:

 • Вона може здаватися легковажною і влюбливість, але тверезо і виважено оцінює шанувальників. Її супутником життя може стати лише порядний, надійний і матеріально стабільний, але не жадібний чоловік.
 • Їй потрібно відчуття свободи і особистого простору. Вона нікому не дозволяє порушувати свої кордони, контролювати і в чому-небудь її обмежувати. У неї вистачає сміливості ставити на місце людей, які ведуть себе нетактовно.
 • Жінка знака зодіаку Скорпіон судять про чоловіка не за словами, а за вчинками. Це повинно виявлятися і в тому, що він пропонує чоловічу допомогу, і в тому, що не скупиться на побачення, квіти або подарунки.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Хороша сумісність Козерога-чоловіки зі Скорпіоном-жінкою заснована на тому, що він не може встояти перед її красою і чарівністю. Але навіть сама сильна симпатія пропадає, якщо дівчина неправильно себе поводить на початку відносин.

Їй потрібно добре знати риси характеру Козерога:

 • Його не цікавлять вітряні та доступні особи. В даному випадку Скорпіону слід залучати чоловіка не фліртом і сексуальністю, а високим інтелектом, розважливістю та вишуканими манерами.
 • Він не терпить конкуренції і боїться отримати відмову. Його може відлякати велику кількість шанувальників дівчата-Скорпіона. Їй варто створити хоча б видимість того, що він у неї єдиний.
 • Йому подобаються порядні, щирі і зрозумілі жінки. У нього викликає неприязнь манірно, манірне або зверхню поведінку.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Хлопець-Козеріг і жінка-Скорпіон досить рідко розходяться. Ці знаки готові закривати очі на багато недоліки один одного, але ніколи не змиряться з підлістю. І чоловік, і жінка не прощають зраду.

Козеріг повністю припиняє спілкування з невірною дівчиною, а Скорпіон починає витончено мститися зраднику. В інших ситуаціях у нього виникає почуття провини при розставанні, а у неї – відчуття поразки, розпач з-за того, що не змогла зберегти відносини. Чоловік-Козеріг відноситься до особливого типу людей, які не тільки спілкуються з колишніми, але при необхідності навіть допомагають їм.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Козеріг зроблять свою сумісність ще краще, якщо почнуть частіше проявляти ніжність і турботу один до одного. Жінці, яка щедра на уїдливі, саркастичные висловлювання, потрібно випускати отруту за межами дому.

Чоловікові-Козерогові слід пам’ятати про те, яка пристрасна, велелюбна натура живе поруч з ним, і не мучити її сценами ревнощів, а робити все, щоб вона не помічала інших чоловіків, наприклад, говорити компліменти, влаштовувати романтичні вечері або без приводу радувати квітами, а також підтримувати фізичний контакт з допомогою обіймів і поцілунків.