Який знак зодіаку підходить жінці-Діві: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Діва. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Діви-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Діві

Про жінку-Діву жартома кажуть: “У тихому вирі чорти водяться”. Але приказка набуває виключно позитивний сенс. Діва тиха і скромна, трохи сором’язлива, але заради любові вона готова на багато чого.

Сумісність з іншими знаками зодіаку різна, проте, вона вибирає супутника життя довго і ретельно. Їй важливо, щоб чоловік підходив за певними параметрами і викликав сильні почуття. Діва може довго бути на самоті, так як не має звички будувати відносини з першим ліпшим. Її вважають однолюбом, вона практична, цінує тепло і затишок домашнього вогнища.

Дівчині потрібен чоловік вірний і відданий, надійний і передбачуваний. Вона терпіти не може мук ревнощів. З тим, хто любить флірт на стороні, їй не по дорозі, від супутника життя чекає стабільності та порозуміння. Нижче розповімо, який знак зодіаку підходить Діві-жінці.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Для Діви-жінки важливо відчувати сумісність знаків зодіаку в любові. Їй до вподоби психологічний комфорт і спокій. Для відносин Діва вибирає партнерів, які їй підходять практично у всьому. Але навіть тривалий підбір не виключає ймовірності помилки. В шлюбі Діві важлива здатність чоловіка забезпечити сім’ю. Вона не буде з людиною, що воліють жити за її рахунок.

Сумісність з Дівою за гороскопом:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Низька. Чоловік у такому союзі пригнічує волю Діви, диктуючи свої правила.
Телець Висока. Партнери практичні, приземлені і ставляться один до одного з повагою.
Близнюки Низька. Вона любить порядок у всьому, а він не терпить обмежень.
Рак Висока. Темпераменти схожі, партнери доповнюють один одного, при цьому Рак — романтик, а Діва — практична і приземлена.
Лев Низька. Жінці важливий сімейний затишок і відносини, а чоловік марнославний, любить увагу і галасливі компанії.
Діва Висока. Партнери дивляться в одному напрямку, чудово розуміють один одного.
Ваги Середня. Він занадто мрійливий, непостійний і не може забезпечити жінці-Діві почуття стабільності.
Скорпіон Висока. Партнерам цікаво разом, Діва охоче підкоряється своєму брутальному коханому.
Стрілець Низька. Легковажний чоловік, з ним складно створити міцну сім’ю, яка так потрібна Діві.
Козеріг Висока. Обидва практичні, досягають хорошого матеріального положення і взаєморозуміння.
Водолій Низька. Чоловікові важливіше громадська діяльність і друзі, він непостійний і занадто емоційний для спокійної Діви.
Риби Середня. Чоловік-Риби занадто романтичний і чутливий для Діви, яка керується розумом, а не почуттями.

Сумісність жінки-Діви з чоловіками інших знаків

Жінка-Діва сумісна з представниками земної і водної стихій. Підходящі для неї знаки зодіаку: Телець, Діва, Козеріг, Рак і Скорпіон. Така дівчина цінує матеріальні блага, але не висуває їх на перший план. З практичними Тільцями і Козерогами виходять відмінні спілки. У шлюбі з такими чоловіками вдається досягти потрібного рівня добробуту.

Сумісність з представником свого знака зодіаку теж висока. Двом Дівчатам завжди знайдеться про що поговорити, у них однакові погляди на життя, практично немає приводів для сварок і скандалів, так як кожен бачить в партнері відображення самого себе.

Зі Скорпіоном союз виходить не тільки практичним, але і пристрасним. Це вдале поєднання. Партнери доповнюють один одного, але їм ніколи не буває нудно разом. Для Діви важливо відчувати почуття захоплення своїм чоловіком. І зі Скорпіоном цього вдається досягти без будь-яких зусиль.

Жінка-Діва і чоловік-Овен

Дівчина знака зодіаку Діва часто закохується в Овна, не уявляючи, що чекає її попереду. Відносини складні і проблемні. Спочатку Діва малює в своїй уяві образ, якого не існує. Їй здається, що такий чоловік — надійний і сильний. На ділі все виявляється інакше. Овен пихатий і любить командувати.

В парі є суворий поділ обов’язків. Чоловік — добувач і лідер, а жінка підкоряється йому. У якийсь момент у Овна з’являються замашки диктатора. Спочатку жінка-Діва намагається не звертати на це уваги і догоджає коханому в усьому, але коли пелена закоханості спадає з її очей, вона відмовляється приймати правила гри.

Жінка-Діва і чоловік-Телець

Для жінки-Діви чоловік-Телець — ідеальна пара, найкращий знак зодіаку. Такі люди схожі, у них однакові цінності, ставлення до грошей і роботи. Діва, Телець довго придивляються один до одного, але якщо стосунки зав’язуються, це надовго. Чоловік-Телець — добувач, йому важливо забезпечити сім’ю, а Діва надихає його на нові досягнення.

У такої пари все передбачувано. У будинку панує порядок і чистота. Мінусом є тільки емоційна нестабільність Діви, яка час від часу дозволяє собі вередувати. Але витриманий Телець на це не реагує, і такі струси навіть корисні. Телець і Діва люблять постійність, але “рівні” стосунки можуть набриднути навіть їм.

Жінка-Діва і чоловік-Близнюки

Діва і Близнюки — не вважаються сумісними знаками зодіаку. Він — химерний, люблячий хаос і непередбачуваність. Їй потрібен порядок у всьому і домашній затишок. Їхні стосунки нагадують союз двієчника і відмінниці. Найчастіше в такій парі жінка трохи старше. Втомившись від рутини і колишніх невдач у коханні, Діві може захотітися взяти шефство над відчайдушними чоловіком-Близнюком.

Знаки зодіаку погано уживаються один з одним. У якийсь момент жінка розуміє, що їй не вдасться перевиховати свого обранця, а для нього стає очевидним, що далі жити в такій нудьзі і ідеально організованому побуті він не може. Найчастіше саме чоловік стає ініціатором розлучення.

Жінка-Діва і чоловік-Рак

Рак — один з найбільш підходящих знаків зодіаку для жінки-Діви. У такій парі партнери доповнюють один одного. У них однакові погляди на облаштування побуту і на сімейні цінності. Обидва люблять затишок і не схильні до зрад. При цьому Діва більш практична і вміє розпоряджатися грошима. Чоловік-Рак — невиправний романтик. Він вміє і любить робити подарунки, а також красиво зізнаватися в почуттях. У відповідь від Діви він відчуває деяку холодність, що його зовсім не радує.

Шлюб Раку і Діви довговічний і щасливий. Обидва партнера інтроверти, їм важливо не громадська думка, а свій комфорт і відносини всередині сім’ї. Рак — майже ідеальний знак зодіаку для Діви ще й тому, що чоловік готовий працювати над стосунками і прощати супутниці недоліки.

Жінка-Діва і чоловік-Лев

Діва-дівчина рідко сходиться з чоловіком-Левом. Це протилежності, які якщо і притягуються, то тільки на початковому етапі відносин. У людей різні погляди на життя і на сімейні цінності. Вона любить спокій, стабільність і не публічна, Леву ж важливо увагу, він любить компліменти.

Діва не готова вихваляти свого обранця. Навпаки, вона часто критикує його, чим викликає тільки гнів. У партнерів різні погляди на сімейний бюджет. Вона вважає за краще економити і відкладати гроші, а він марнотратний, причому любить витрачати на розваги і дорогі речі, що обурює Діву.

Жінка-Діва і чоловік-Діва

Деякі астрологи вважають, що найбільше підходить жінці-Діві чоловік-Діва. Зустрівши споріднену душу, кожен з них не може повірити у своє щастя. Нарешті не треба пояснювати партнеру свої правила і навчати чогось. Але схильність до критики все одно залишається з Дівами. У таких відносинах закохані часто висловлюють один одному претензії, і іноді їх слова надто образливі.

Діви постійні, їх можна назвати однолюбами. У таких стосунках немає місця ревнощів і емоційним сплескам. Обидва однаково бережливо ставляться до сімейного бюджету і економні. Внести ложку дьогтю у відносини може тільки банальна нудьга. Дівам краще не допускати цього і заздалегідь намагатися урізноманітнити свої будні.

Жінка-Діва і чоловік-Терези

Чоловік Терези за знаком зодіаку може легко завоювати неприступну Діву. І йому навіть не доведеться докладати для цього серйозних зусиль. Він просто обсипає кохану компліментами і влаштовує романтичні побачення. Діва відразу потрапляє на такі хитрощі, але тільки згодом починає розуміти, що ці ж слова він говорить і іншим жінкам.

Ваги люблять флірт і схильні до зради. Фривольне поведінка викликає ревнощі у Діви. Сумісність знаків зодіаку в шлюбі не найвища. Ваги-чоловік не може забезпечити відчуття стабільності, яке потрібно Діві. Погляди на витрати у цих людей теж різні. Жінка у відносинах більш ощадлива і економна, а чоловік не любить обмежувати себе.

Жінка-Діва і чоловік-Скорпіон

Практична і постійна Діва здатна по-справжньому полюбити чоловіка-Скорпіона. Почуття до представника цього знака можуть стати найсильнішими у її житті. Він захоплює Діву з перших днів знайомства, вона захоплюється його силою і харизмою. Діва навіть перестає бурчати і дозволяє йому критикувати себе, але в рамках розумного. Зазвичай Скорпіон “жалить” всіх навколо, а свою обраницю не чіпає. Він серйозно ставиться до шлюбу і сприймає улюблену як частину самого себе.

Чоловікові-Скорпіону лестить увага до своєї персони, йому подобається те, що жінка йому поступається, а також її любов до економії. Така дружина не проситиме грошей на дорогу помаду, коли обидва відкладають фінанси на його нову машину. Обидва партнера відповідально ставляться до шлюбу і роблять усе для підвищення свого добробуту.

Жінка-Діва, Стрілець

У представників знаків не завжди виходить створити міцну сім’ю із-за низької сумісності. Чоловік-Стрілець відкритий, веселий і привабливий, це душа компанії, тому Діва відразу ж звертає на нього увагу. З часом вона починає розуміти, наскільки складно будувати з ним стосунки. Жінка цього знаку від природи не ревнива, але зі Стрільцем вона швидко знайомиться з цим почуттям: такий чоловік не вважає себе зобов’язаним зберігати вірність одній-єдиній.

Відносини Діви і Стрільця нагадують схему “мати-син”. Вона опікується свого коханого, намагається наставити його на істинний шлях і навчити розумно витрачати гроші. Спочатку він слухняно намагається слідувати порадам, змінити себе, але незабаром йому це набридає, і він йде на пошуки більш легкою в спілкуванні подруги.

Жінка-Діва і Козеріг

Діва і Козеріг здатні створити союз, заснований на взаємній повазі і любові. Чоловік марнославний і завзятий, він стрімко просувається по кар’єрній драбині, а вірна і практична Діва забезпечує йому надійний тил, допомагає і спрямовує. У будинку у такої пари завжди затишно, панує любов і гармонія.

Цікаво, як партнери роблять свій вибір. Вони керуються в першу чергу не пристрастю і почуттями, а розумом. Діва і Козеріг можуть довго приховувати відносини від оточуючих. Навіть коли їх зв’язок стає очевидною, вони не поспішають ділитися подробицями особистого життя, вважаючи, що щастя любить тишу.

Жінка-Діва і чоловік-Водолій

Союз Діви і Водолія всім оточуючим здається дивним. Але протилежності мають властивість притягатися. Чоловік-Водолій зовсім не схожий на серйозну і практичну Діву. Його енергія спрямована в інше русло: він любить зміни, веде активне громадське життя, а допомога кому-то для нього виявляється важливіше сім’ї.

У спільній життя представників цих знаків буває непросто. Вона любить встановлювати правила, а його девіз — відсутність будь-яких правил. І чоловік зовсім не хоче змінюватися. Їх може об’єднувати любов до подорожей, але цього категорично мало для щасливого життя.

Жінка-Діва і чоловік-Риби

Такий союз не можна назвати ідеальним, але він цілком може виявитися вдалим. І Діва, і Риби шукають свою споріднену душу, але у них різні уявлення про те, якою вона повинна бути. Риби-чоловік – мрійливий та романтичний, йому подобається, як жінка-Діва веде себе на перших побаченнях. Він думає, це через бажання сподобатися саме йому, але потім розуміє, що представниці цього знака хочуть бути кращими у всьому.

Діва вміє витрачати гроші, економити і відкладати, а Риби належить до фінансів більш легковажно. Положення рятує те, що чоловік готовий на компроміс і дозволяє своїй другій половинці розпоряджатися сімейним бюджетом.