Жінка-Рак і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Терези як пара

Рак і Ваги – це ідеальні партнери для сім’ї. Обидва ввічливі, цінують відносини і прагнуть до шлюбу. У той же час у них різні темпераменти: Рак-жінка намагається зайняти лідерську позицію у відносинах, але чоловік-Терези не з тих, хто звик робити все під чиїмось контролем.

Якщо Рак-дівчина і хлопець-Ваги правильно розставить пріоритети і домовляться “на березі”, то сумісність знаків зодіаку може скласти практично 100 відсотків.

Плюси відносин

Романтика і глибокі почуття в цій парі присутні протягом усіх відносин. Навіть при серйозному конфлікті жінка-Рак і чоловік-Терези не проявляють сильної злості один до одного. Велику роль у цій гармонії грає добродушність і розуміння Ваг, а також чесність Раку.

Астрологи вважають, що їх сумісність тримається на наступних плюси союзу:

 • взаємна повага партнерів;
 • підтримка в парі на високому рівні, вони ніколи не залишать один одного в скрутній ситуації;
 • Рак готовий забути про гордість заради щастя Ваг;
 • ніжність і чуйність у стосунках;
 • схожі погляди на майбутнє і сім’ю;
 • люблять дітей і сходяться в думці щодо виховання;
 • в їхньому домі завжди панує затишок і чистота;
 • дівчина, хоч і ревнива, але хлопець практично не дають їй приводів сумніватися в ньому;
 • разом ставлять цілі і досягають результатів.

Мінуси відносин

Сумісність цих знаків зодіаку одна з самих високих, але і мінусів у спілки достатньо. Вся справа в лукаву характер Ваг, а також в строгості і повільності Раків. Астрологи вважають, що якщо Ваги-чоловік і жінка-Рак дуже молоді, то можуть швидко розійтися.

Інші мінуси відносин:

 • Ваги-чоловік спускає гроші на різні дрібниці, а Рак намагається економити на всьому;
 • Рак-жінка образлива, будь невірне слово може призвести до сліз;
 • хлопець вміє терпіти, але витівки коханої можуть вивести його з себе;
 • Рак – песиміст, а Ваги – оптиміст;
 • чоловік часто витрачає свій вільний час на друзів, забуваючи про другій половинці.

Сумісність Раку-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Між Раком-жінкою і Вагами-чоловіком з першої ж хвилини знайомства з’явиться довіра. Він вміє розташувати своєї добродушностью і чемністю, а вона спокійна і розважлива, і разом їм по плечу будь-яку справу.

Дівчина-Рак і хлопець-Ваги легко створюють дружній союз, а сумісність знаків зодіаку означає, що вони можуть швидко закохатися один в одного.

Сумісність Ваг-хлопця і Раку-дівчата в любові

В парі немає місця драматизму і награності. Ваги-чоловік ставиться до будь-яких відносин серйозно, не дозволяючи собі флірт на стороні. Рак-жінка цінує таку рису характеру, так як сама завжди тягнеться до шлюбу і спокійного сімейного життя.

Романтизм присутній тільки в самому початку відносин, а з часом вони без зайвих емоцій спільно вирішують проблеми і будують плани на майбутнє. Сумісність знаків зодіаку у любові стане набагато вище, коли чоловік і жінка остаточно перейдуть на новий рівень відносин і заведуть дітей.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік-Терези легко розкріпачить Раку-жінку в ліжку. Її комплекси стануть для нього перевагами, і він із задоволенням втілить її бажання. В інтимній сфері у них пристрасть, довіра і навіть місце сміливим експериментам. З часом дівчина покаже себе як ідеальну партнерки, яка знає, як принести задоволення чоловікові-Терезам.

Астрологи вважають, що найвища сумісність у таких знаків зодіаку саме в ліжку. А це означає, що вони не будуть шукати когось на стороні.

Дівчина-Рак і чоловік-Терези в шлюбі

Жінка-Рак і чоловік-Терези можуть усвідомити необхідність шлюбу через кілька років стосунків. Хлопець не сильно поспішає офіційно узаконити союз, зважуючи всі плюси і мінуси сімейного життя. А дівчина не квапить його і виявляє терпимість.

Але після весілля у відносинах починається повна гармонія, кожен зосереджений на побажаннях і вимогах один одного. Рак-жінка створює в будинку сприятливу обстановку, тому Ваги-чоловік завжди прагне до себе в затишний куточок. Сам він ніколи не відмовиться від домашньої роботи, він готовий на все, щоб дружина оцінила його зусилля і стала щасливішою. Зазвичай Рак-дівчина і Ваги-чоловік насолоджуються своїм шлюбом і не затягують з народженням дітей.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Терези

Рак-жінка створена для того, щоб стати ідеальною матір’ю. Вона планує дітей ще до заміжжя, а коли вони народжуються, стає самою щасливою! Весь вільний час вона приділяє дітям і живе заради них. Ваги-чоловік не настільки радий, коли в будинку з’являється малюк, але завдяки любові дружини дочка або син цього практично не відчуває. З часом батько-Ваги втягнеться в процес виховання і стане турботливим татом. І саме в цей момент сумісність знаків зодіаку стане ще вище.

В астрології вважається, що у Терезів-чоловіки і Раку-дівчини є всі шанси стати багатодітними батьками. Їхні діти виростають розумними, слухняними і веселими.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Раку-жінки

Так як у Рака і Ваг схожі темпераменти і цілі в житті, на роботі їм завжди вдається зберегти хороші стосунки. Вона скрупульозна, але трохи повільна особа, він, навпаки, працюють швидко і на якість. Представники цих знаків зодіаку готові охоче виконувати свої обов’язки незалежно від того, хто з них керівник.

Рак-дівчина більш прискіплива начальниця, але Ваги відносяться до цього моменту поблажливо, тому завжди будуть радувати своїми успіхами. А якщо місце керівника займає Ваги-чоловік, то жінка-Рак для нього стане незамінною співробітницею, якій можна довірити монотонну і трудомістку задачу.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Раку

Жінка знака зодіаку Рак любить, коли за нею доглядають і дарують цінні подарунки, але при цьому вона терпіти не може м’яких чоловіків, які не здатні проявити ініціативу. Їй потрібен той, хто буде впевнений в собі і зможе забезпечити всім необхідним.

Раку-дівчині потрібно багато уваги, тому чоловікові знака зодіаку Терези краще відмовитися від постійних зустрічей зі своїми друзями, яким хлопець іноді приділяє занадто багато уваги. Ця жінка оцінить все, що робить для неї обранець, і відповість йому сильними почуттями.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Хлопець пройде повз, якщо жінка здасться йому грубуватою і нахабною. Тому при спілкуванні з Вагами дівчині-Раку потрібно проявити м’якість і поступливість: вона ще встигне показати партнерові свій сильний характер.

Щоб заволодіти увагою чоловіків-Терезів, варто подбати про свій зовнішній вигляд, а також показати вміння смачно готувати і бажання наводити затишок будинку. Ваги-хлопець відчує сумісність з Раком-жінкою тільки в момент, коли вона повністю розкриється йому і буде щиро сприймати його таким, який він є.

Як дівчина-Рак і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Ваги і Рак не люблять моменти розставання. Для них будь-які відносини – останні і на все життя. Тільки у крайньому випадку вони підуть на розрив. Він після цього впаде в депресію і буде довго виходити з цього стану. Вона почне злитися, шукати винного і гризти себе за те, що не змогла зберегти відносини.

Хлопець-Ваги і дівчина-Рак можуть прожити разом все життя, або розійдуться назавжди без шансів стати друзями. Ці знаки зодіаку занадто яскраво проявляють образу і можуть розчаруватися один одного настільки, що не захочуть більше бачитися ні з якого приводу.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Рак і хлопець-Ваги мають високу сумісність, їх союз часто гармонійний і тримається багато років. Але сварки і непорозуміння теж мають місце у цих відносинах.

Щоб конфліктів стало менше, доведеться попрацювати над собою. Раку-жінці необхідно прислухатися до побажань Ваг, іноді чоловік схильний до меланхолічного настрою, і в цей момент його потрібно підтримати. А йому потрібно приділяти своїй партнерці більше уваги, проводити з нею романтичні вечори і говорити компліменти.

Раку і Ваг рекомендується іноді відпочивати від серйозності відносин та ведення побуту, дозволяти собі трохи більше вольностей, щоб знову повернути в пару пристрасть і романтику.