Сумісність Овна і Близнюків в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Близнюки, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Близнюками і дівчиною-Овном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Близнюки

Знак зодіаку Овен відрізняється своєю імпульсивністю та активною життєвою позицією. Така людина прагне до лідерства в сім’ї, компанії друзів і на роботі. Характеристика Близнюків включає товариськість, іскрометний гумор і схильність до сумнівів. Вони завжди прагнуть до волі і не люблять, коли їх в чомусь обмежують.

Якщо порівнювати особистісні якості двох цих знаків, то у кожного знайдуться позитивні та негативні сторони:

Овен Близнюки
Сила волі і прагнення до перемоги Часто непостійність у думках, планах, діях
Категоричність і невміння слухати Великий творчий потенціал
Сміливість і рішучість Влюбливість і вітряний вдачу

Незважаючи на різні темпераменти і переваги Овен з Близнюком можуть створити міцні відносини. Овен надає союзу надійність та відповідальність, а Близнюки – романтичність і щирість. На думку астрологів, ця пара легко знаходить спільну мову завдяки відмінній сумісності стихій Вогню і Повітря.

Сумісність Близнюків-жінки і Овна-чоловіки

Між Близнюками-жінкою і Овном-чоловіком можлива практично бездоганна сумісність. Дівчина володіє природною привабливістю і здатна легко закохати гарячого чоловіка. Причому виверти Овна приборкати волелюбну жінку-Близнюки зазнають фіаско. Вона ніколи не розчиниться в обранцеві. Це викличе бурю емоцій у впертому обранця, однак він побоїться втратити цю жінку.

Між закоханими можуть виникати невеликі сварки, але це не поміщає їм бути разом. Овен-хлопець і Близнюки-дівчина – приклад гармонії в роботі, дружбу і любовних відносинах.

У дружбі

Чудова сумісність знаків зодіаку Овен і Близнюки забезпечена за рахунок того, що жінка цінує в чоловіку відданість і самовідданість. Овнам подобається товариськість Близнюків і те, що вони легко вливаються в будь-яку компанію.

Іноді такі друзі все ж сваряться через егоїзму Овна або непостійності Близнюків. Але в цілому обидва розташовані на тривалу дружбу. Проте їх відносини з дружніх часто переходять в любовні. Підтримувати дружбу вони можуть в тому випадку, якщо перебувають у родинному зв’язку, або в обох є шлюб.

У любові

Відносини почнуться з-за цікавості та інтересу один до одного. З часом тяжіння закоханих тільки збільшиться. Овен-чоловік – уособлює мрії про ідеального чоловіка для жінки-Близнюки. Вона ж є для коханої еталоном жіночності та сексуальності. Їм завжди є про що поговорити і помріяти.

Овен навчить другу половинку реалізовувати свої бажання, а Близнюки, у свою чергу, зможуть керувати почуттями вогняного закоханого. Гармонійна сумісність цих знаків – це результат того, що дипломатична дівчина-Близнюки може залагодити будь-який конфлікт, що виникає між ними.

У шлюбі

Відмінна сумісність цих знаків зодіаку простежується не тільки в любові, але і в шлюбі. Овен і Близнюки – дружна й активна сім’я. Вони оберігають одне одного від проблем та небезпек і налаштовані на взаємну підтримку. Чоловік – лідер цієї пари, він забезпечує гідне майбутнє для сімейного гніздечка. Жінка не намагається змагатися за лідерство, вона створює затишок, але при цьому зберігає свою незалежність.

Згідно астрології, Близнюкам властива схильність до зрад. Однак Овен-чоловік, будучи харизматичним і пристрасним партнером, в силах утримати кохану біля себе. У тандемі можливі невеликі розбіжності, але подружжя здатні швидко їх вирішувати.

У ліжку

В ліжку їм комфортно: Близнюки можуть розслабитись і отримати насолоду, а Овен теж отримує величезне задоволення, перебуваючи поруч з красивою і емоційної коханкою. Близнюки готові до експериментів в інтимі. Така дівчина не відчуває сорому і скутості, з ентузіазмом ставиться до будь-яких бажань Овна.

Єдиною ложкою дьогтю в цьому союзі може стати ревнощі Овна, яку він, часом, не в силах контролювати. Сумісність цих знаків зодіаку така, що навіть через роки відносин партнери збережуть сексуальний потяг один до одного.

У роботі та бізнесі

Овен-чоловік і Близнюки-жінка мають високу сумісність в роботі та бізнесі. Жінка володіє високим творчим потенціалом, вона сповнена ідей і задумів, які легко здійсняться в тандемі з Овном. Чоловік рішучий і цілеспрямований, тому реалізує творчі ідеї Близнюків, якими б складними вони не здавалися.

В цьому союзі Близнюкам відводиться роль не тільки мислителя, але й бездоганного дипломата, який з легкістю призведе в компанію нових бізнес-партнерів і клієнтів. Овну потрібно взяти на себе кермо правління компанією, а також вирішувати питання просування товарів або послуг.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Близнюків Барана у відносинах означає хороші перспективи для пари. У таблиці ми зібрали плюси і мінуси цього союзу.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Ідеальна сексуальна сумісність Можливі конфлікти з-за ревнощів Овна і легковажності Близнюків
Схожі у манері спілкуватися Обидва полігамні і схильні до зрад
Обидва люблять галасливі компанії Овни бувають занадто агресивними по відношенню до ніжним Близнюкам
Збігаються поглядами на життя Ідеалізують один одного
Немає суперництва за лідерство Можуть розчаруватися один одного

Сумісність чоловіка-Близнюків і жінки-Овна

Сумісність жінки-Овна і чоловіка-Близнюків говорить про те, що обом доведеться багато працювати над відносинами. Дівчині-Овну потрібно зменшити свій запал і стати більш лагідною. А хлопцеві-Близнюкам навчитися серйозності і відповідальності, щоб утримати поруч таку пристрасну леді.

Якщо вони підуть на невеликий компроміс, їх очікує взаєморозуміння і щасливе майбутнє. В цілому їх відносини будуть успішними в роботі, дружбу і на любовному поприщі.

У дружбі

У Близнюків-чоловіків і Баранів-жінок одна з найвищих сумісних дружбу. Проте дівчина цінує чесність і порядність, тому може припинити дружбу, якщо Близнюки будуть обманювати. Хлопцям подобаються активні дівчата, тому вони можуть зацікавитися непосидючій приятелькою-Близнюками.

Для обох знаків зодіаку характерна любов до новизни і спорту. Вони можуть вирушити разом у захоплюючу подорож або скласти компанію один одному при поході в спортивний зал. Якщо між ними немає родинного зв’язку або непереборних розбіжностей, їх дружба здатна перерости в щось більше, наприклад, в любовні відносини.

У любові

Сумісність цих знаків зодіаку означає успіх і в любові. Чоловік-Близнюки може залучити Овна своїми красивими промовами і тонкими компліментами. Він прихилить до себе дівчину своєю харизмою і відмінним почуттям гумору.

Однак жінка-Овен – велика власниця, її може засмутити непостійність обранця. Щоб він не втратив до неї інтерес, Овен включить всю свою чарівність і пристрасність. Під час відносин партнери часто сваритися, але потім також бурхливо примирятися. З часом ці двоє стануть більш чуйними і розуміючими.

У шлюбі

Близнюки-чоловік і Овен-жінка мають високу сумісність не тільки в любові, але і в шлюбі. Вони розуміють один одного і відмінно ладнають. Близнюки підтримують свою благовірну в будь-якому починанні, будь то шопінг із подругами або їх спільна подорож. Якщо вона захоче стати головною в сім’ї, він не буде мати претензій.

Неприємним моментом у відносинах може стати ревнощі Овна. Жінка буде намагатися контролювати чоловіка. Волелюбні Близнюки не терплять тиску, але на перших порах можуть пробачити кохану. Однак, якщо це продовжиться, шлюб може дати серйозну тріщину.

У ліжку

Овен-жінка є бажаною коханкою для будь-якого чоловіка, і Близнюки не виняток. Вона прагне, щоб їй було з нею комфортно і приємно. Однак сумісність знаків ґрунтується не лише на пристрасті, але і на любові до всього нового. Жінка-Овен навчить свого коханого мистецтву любові.

Близнюки в інтимних стосунках приділяють велику увагу романтичності і зовнішнього антуражу. Такий чоловік здатен створити для коханої ліжко з пелюстками троянд або влаштувати вечерю при свічках.

У роботі та бізнесі

У роботі чоловік-Близнюки і жінка-Овен легко знаходять спільну мову. Творчий чоловік може надихнить жінку на нові звершення. Щоб довести справу до кінця, у Близнюків може не вистачити мотивації. Але в тандемі з цією дівчиною у нього вийде здійснити будь-який проект.

У чоловіка-Близнюків і жінки-Овна повинна бути повна свобода. Якщо вони будуть пригнічувати один одного, то не отримають належного результату від праць. Кращим способом спрацюватися стане повноцінне бізнес-партнерство, де обидва прислухаються один до одного і націлені на плідну роботу, а не на з’ясування відносин.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Овен і Близнюки зумовлена вмінням знайти компроміс. Але в союзі жінки й чоловіка є як плюси, так і мінуси – ми зібрали їх в таблицю.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Партнери можуть заряджати один одного позитивом Овен контролює Близнюків
Не конкурують за верховенство у відносинах Чоловік не завжди серйозно ставиться до партнерки
Гармонійні в сексуальних уподобаннях Конфлікти на грунті недовіри
Їх пов’язують схожі інтереси і захоплення Овни надто егоїстичні і можуть відштовхнути цим Близнюків
Однакові погляди на сімейне життя і виховання дітей Можуть образитися один на одного через дрібниці

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Близнюки

-Близнюки і жінка Овен-жінка сумісні в дружбі, вони можуть стати близькими подругами або колегами. Овен приверне Близнюків своєю щирістю та прагненням до правди. Близнюки сподобаються Овнам завдяки товариськості і вміння розташувати співрозмовника. Вони можуть ділитися сокровенним, пліткувати про чоловіків і відправитися разом в туристичну поїздку. Жінки прийдуть на допомогу один до одного і підтримають у непростій життєвій ситуації. У компанії Близнюків Овен може бути собою з усіма достоїнствами і недоліками, просто радіючи життя.

У роботі дівчина-Близнюки і дівчина-Овен зможуть домогтися високих результатів. Близнюки вміють знаходити незвичайний підхід до будь-якої справи. А завдяки величезною силою волі Овна будь проект приречений на успіх. Іноді між ними можливі непорозуміння через несерйозність Близнюків. Але чим довше вони працюють, тим менше між ними недомовок і більше довіри. Цей професійний союз точно знайде своє визнання в спорті, фінансовому бізнесі, комерції та мистецтві.

Чоловік-Близнюки і чоловік-Овен як друзі і партнери

Сумісність знаків зодіаку обумовлена тим, що Близнюки заряджають Овнів безпосередністю і легкістю. З цим чоловіком приємно проводити час, він володіє гострим розумом і тонким гумором. Овен може благотворно вплинути на непостійного одного, навчити його цілеспрямованості та наполегливості. Овну складно довіритися комусь, але Близнюки завжди в курсі їх справ і можуть дати корисну пораду. Овен-чоловік здатний підставити міцне дружнє плече, якщо у приятеля трапилася біда, проявити турботу і розуміння.

На роботі Близнюки з Овном завжди знайдуть точки дотику. Там, де Овну складно домовитися, до справи підключаться дипломатичні Близнюки і вмовлять кого завгодно. Мрійливим Близнюкам важко втілити свої ідеї, але Овни з радістю і завзяттям вирішать будь-яке питання і реалізують задумане колегою. Незібраним Близнюкам непросто зосередитися на рутинній роботі, цій людині краще займатися творчими проектами, а його партнеру, навпаки, подобається вирішувати повсякденні завдання. Їх співпраця буде плідною і приємним для обох.