Жінка-Діва: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку зодіаку Діва. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінці-Діві в трьох словах

Період Діви припадає на кінець літа і початок осені – з 22 серпня по 23 вересня. Цей зодіакальний знак відноситься до стихії Землі, він позначає прагматичність, логіку і раціональність. Керує Дівами планета Меркурій. Вона обдаровує їх добрим серцем і великим оптимізмом.

Якщо коротко, то все, що потрібно знати про жінку зі знаком зодіаку Діва, можна вмістити в 5 фактах:

  • любить чистоту і акуратність у всьому;
  • вміє прогнозувати події;
  • швидко розуміє суть речей і бачить правду;
  • шукає всьому логічне пояснення;
  • їй подобається роздавати близьким мудрі поради.

Дівчата-Діви обожнюють спілкування, вони годинами розмовляють по телефону. Їх цікавить особисте життя сусідів і родичів, тому вони без сорому задають відверті запитання. Не терплять, коли їх намагаються перемогти або довести свою істину. Виявляють чемність і вихованість навіть з тими, хто їм не подобається. Завжди вітають знайомих і кажуть “спасибі”. Володіють великим егоїзмом і горделивостью.

Але поряд з цим, дівчина-Діва вразлива й сентиментальна. Ніколи не пройде повз пораненої кішки або собаки. Не зробить поганий вчинок під впливом компанії, завжди орієнтується на власну думку.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Діви

Зрозуміти характер представниць цього зодіаку не просто. Їх переваги і недоліки не такі однозначні, як у інших зодіаків. Діви рідко розкривають те, що у них на душі. У деяких випадках це буде плюсом, а в інших – мінусом.

Сильні сторони Слабкі сторони
Чарівна, притягує до себе людей Пуглива і надто обережна
Розважлива і активна Не завжди зберігає секрети
Працьовита і старанна в роботі Не вміє відстоювати свої кордони і думка
Виконавча, на неї можна покластися Найчастіше має низьку самооцінку

Як видно з опису знаку, за зовнішнім спокоєм жінки-Діви може ховатися буря емоцій. Але вона вміє направити енергію в мирне русло: займається домашніми клопотами, спілкується з близькими або захоплюється хобі.

Її характерна риса – відповідальність і в роботі, і в особистому житті. Вона не кидає справи незавершеними і не відкладає їх на останній момент, виконує свої обіцянки, намагається бути послідовною і пунктуальною.

Як Діва проявляє себе у відносинах

Представниця цього знаку у відносинах з чоловіком зберігає здоровий глузд. Її важко обдурити, вона відчуває брехню всією душею. Цю жінку навряд чи можна назвати романтичною, вона раціональна навіть у близьких стосунках. Дівчина боїться зробити щось не так і вважає, що відносини – це щось піднесене і ідеальне.

Діва може довго не вирішуватися на інтимний контакт із-за своєї обережності і розбірливості. Але коли вона зблизиться з чоловіком, то він буде в курсі не тільки її особистих секретів, але і всіх подробиць життя її знайомих і друзів.

На початку відносин вона буде трохи скутою і холодною. Все це пов’язано з невпевненістю в собі. Як тільки турботливий партнер дасть їй зрозуміти, що сильно закоханий, вона стане ласкавіше. Діви – знак не надто емоційний, і тому чекати пристрастей від такої дівчини не варто. Вона вірна і віддана коханому. Свого чоловіка сприймає як міцне плече, на яке можна спертися. Якщо не заслужити її довіру, то стосунки швидко зійдуть нанівець. Вона оцінить розуміє і раціонального хлопця, який не кидає слів на вітер.

Сумісність жінок-Дів з чоловіками інших знаків

У жінки-Діви прекрасна сумісність в любові з Дівою, Скорпіоном, Левом і Козерогом. З іншими знаками зодіаку дівчина може почувати себе некомфортно.

Гармонійний союз з Козерогом обумовлений схожими поглядами на життя. Козеріг не живить ілюзій і не будує повітряних замків. Йому потрібна така приземлена дівчина як Діва. Вони створять міцну сім’ю, стануть зайнятими, але турботливими батьками. А ось пристрасті їм чужі – спокійне життя в пріоритеті.

Відмінна сумісність по гороскопу у Діви з Левом. Льву сподобається, що дівчина не претендує на лідируючі позиції у відносинах. Він буде забезпечувати її і захищати від проблем. Діва проявить себе турботливою і терплячою коханої, тому швидко отримає пропозицію руки і серця.

чоловікові-Діві дівчина відчує рідну душу, яку розуміє з півслова. Вони не будуть гуляти під місяцем або читати вірші, а займуться чимось більш продуктивним. Чоловік-Діва, зрозумівши, що це його жінка, не буде зволікати з одруженням. А замість весільного торжества вони можуть зважитися на невелике, але пізнавальну подорож або на покупку квартири.

Владний Скорпіон полюбить Діву за скромність і відданість. Діва підтримає сімейне вогнище і не стане ревнувати чоловіка. Скорпіон завжди підтримає кохану в скрутну хвилину і забезпечить здійснення усіх її бажань.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Діва

Знак зодіаку Діва у жінок проявляється розбірливість в любові. Таку дівчину не можна назвати влюбливість. Щоб її зачепити, потрібно бути спокійним і впевненим у собі. Не варто піддавати критиці її судження, навіть якщо ви не поділяєте тих же поглядів. Краще перевести тему на щось інше. Діви не терплять, коли їм роблять непристойні натяки. Після такого вчинку чоловік буде внесений у блок, дівчина буде обходити його за кілометр.

Її приваблюють пещені чоловіка з почуттям смаку. Завжди звертає увагу на нігті, зачіску і чистоту черевик хлопця. Увійти в довіру до дівчини допоможуть спільні інтереси і дружнє спілкування. Вона зверне увагу на хлопця, який прийшов на перше побачення з квітами або смачним тортиком. Чоловікові варто показати свою щедрість і надійність. Жінка не піде гуляти з незнайомцем по вечірньому парку і не сяде в чужу машину з-за обережності. Тому краще на перших порах водити Діву в кафе, кіно або інше громадське місце. Навряд чи зв’яжеться з чоловіком, у якого є проблеми з законом.

Їй сподобається той, хто вміє слухати, але при цьому теж відвертий і щирий. Це означає, що вона не стане терпіти брехню і підозрілість з боку партнера.

Характеристика жінки-Діви як коханки

Діві-жінці важко дати характеристику пристрасної коханки. Вона стримана в почуттях і емоціях. Для Діви відіграє важливу роль душевна близькість. Якщо у неї з коханим повна гармонія, вона може проявитися і яскравістю почуттів при інтимі. Особливо це стосується дівчат, народжених в кінці серпня. Їм властива любов до фантазій та експериментів.

Від вересневої Діви не варто чекати романтичності і палких любовних ігор. Вона не оцінить зустріч на пляжі або в іншому незвичайному місці. В розумінні цієї леді інтим повинен відбуватися в спальні і при повній темряві. Однак, якщо вона буде повністю довіряти партнеру, то погодиться на його нестандартну прохання. Не тому, що їй це до вподоби, а щоб догодити коханому. Однак, і тут не буде терпіти те, що вважає неприпустимим.

Який дружиною буде дівчина-Діва

Жінка по знаку зодіаку Діва стане найкращою дружиною для свого чоловіка. Вона не буде влаштовувати сцен ревнощів і контролювати чоловіка. У чоловіка з такою дружиною завжди є особистий простір. Вона не стане відчитувати за поїздку з друзями на риболовлю чи в лазню. Кермо правління в сім’ї передасть благовірному і ніколи не стане змагатися за лідерство.

Головне, щоб у домі панував мир і спокій. В квартирі такої господині завжди чистота і порядок. Все розкладено по поличках, навіть у працюючих жінок-Дів. Того ж вимагає і від домочадців, не потерпить розкиданих шкарпеток або крихт на столі.

Більшість Дів мають загальний гаманець з чоловіком. Вона знає всі місця, де проходять розпродажі. Любить займатися шопінгом і домашніми заготовками. Готує із задоволенням, часто приймає в гостях друзів і родичів, влаштовує чоловіку і дітям кулінарні сюрпризи.

Розлучення з такою дружиною малоймовірний. Тому що вона вірна і не дає приводу для ревнощів. Діва не кине чоловіка, якщо він втратить дохід або у нього з’являться проблеми зі здоров’ям. Чого не зможе пробачити, так це зраду. У цьому випадку виставить чоловіка за двері і жодного разу не пошкодує про своє рішення. Ще один непрощаемый вчинок в очах Діви – підлість.

Жінка по знаку зодіаку Діва – це кар’єристка?

Жінку-Діву не можна назвати кар’єристкою. Вона прекрасний працівник, який легко займається рутинною працею, нестерпним для інших. Ця леді намагається виконувати завдання від керівника якісно і в строк. Однак, для розвитку їй необхідні зміни і зростання в службі. Тоді вона відчуває себе потрібною і реалізованої. Зайнявши керівну посаду, що відноситься до роботи відповідально. Але стати залізною леді у неї навряд чи вийде. Вона не вміє ставити на місце молодших колег, намагаючись домогтися успіху методом “пряника”. Жінка-Діва буде працювати за низький дохід тільки в тому випадку, якщо всією душею любить справу, якою займається.

Вона не створена для бізнесу. Їй не вистачить твердості і наполегливості. Може допомагати чоловікові вести сімейний бізнес, робити за нього паперові справи, займатися бухгалтерією або підбирати персонал.

Діва спокійно ставиться до грошей. Її не можна назвати скупий або марнотратом. Розумно використовує наявні ресурси. Однак, навряд чи буде займатися інвестуванням. Жінки цього знака вважають, що основний дохід для сім’ї повинен приносити чоловік, а жінка може заробляти собі на приємні дрібниці.

Жінка-Діва в ролі мами

Багато мами-Діви не завжди виражають любов до своїх дітей. Навіть однорічний малюк може не викликати теплих материнських почуттів. З-за цього діти можуть вважати, що мама їх не любить. Але іноді такі матері занадто опікують своїх дітей, переживають навіть за дорослих дітей. Здатні дзвонити по сто разів на день. Вимогливі, чекають від своїх чад успіхів у навчанні і захоплення. Всіляко розвивають дитину, часто водять в різні гуртки та дитячі центри.

Прищеплюють дітям ледь не з дитинства хороші манери і повагу до старших. Діти Дів виростають відповідальними і впевненими в собі. Багато Діви зупиняються тільки на одну дитину, тому намагаються дати їм по максимуму в матеріальному плані, купують кращу одяг, возять на курорти і влаштовують свята в кафе.

Варто дружити з дівчиною під знаком Діви

Якщо дівчина по знаку зодіаку Діва, то вона обережно підбирає собі друзів, оскільки ставиться до людей недовірливо. Спочатку вона неговірка і закрита. Коли починає довіряти людині, проявляє себе як щира подруга, з якою можна поговорити про все на світі.

Її друзі – це виховані люди, які не завалюють інших своїми проблемами і стежать за своєю зовнішністю. Володіючи спокійним і дипломатичним характером, Діва часто виступає в ролі миротворця в конфліктах у компаніях. Не пройде повз, якщо друг опинився у важкій ситуації. Завжди допоможе порадою, надасть необхідну підтримку. У деяких ситуаціях може бути занадто прямий у висловлюваннях і випадково образити друга. Діви часто підтримують багаторічну дружбу зі схожими на себе людьми. Часто шукають друзів з такими ж інтересами або хобі.

Які професії підходять жінці-Діві

Раціональний розум і відмінні комунікативні навички допоможуть Діві домогтися успіху в медицині. На хірурга або кардіолога вона не піде з-за недооценивания своїх здібностей, але з такої дівчини вийде відмінний дієтолог, фармацевт або лаборант.

Дипломатичні здібності та вміння прогнозувати подальші події знадобляться на посаді керівника проектів. Творче початок допоможе знайти себе у мистецтві. Багато Діви-жінки вибирають професію фотографа, мистецтвознавця, екскурсовода або дизайнера.

Терпіння і розсудливість допоможуть реалізуватися в науковій або дослідницькій діяльності. Діви – кращі аналітики і стратеги, вони без праці розроблять відмінний план для будь-якої організації. А гарні виконавські навички зроблять з Діви чудового секретаря або помічника керівника.

Здоров’я жінки-Діви

Природа нагородила представниць цього знака відмінним здоров’ям. Але із-за частих перевантажень на роботі і в побуті можуть з’явитися проблеми з нервовою системою. Дівчата часто схильні до страхів, неврозів і підвищеної тривожності. Слабкою ланкою Діви може стати і шлунок. Ця проблема пов’язана з неправильним харчуванням і відсутністю сніданку.

Однак, жінка-Діва відповідально ставиться до свого здоров’я. Якщо відчуває себе неважливо, звертається за лікарською допомогою. Жінки цього знаку слід помірно витрачати свою енергію і частіше бувати на свіжому повітрі. Діви не схильні до залежностей, вони рідко вживають алкоголь і палять.

Захоплення Діви

Витончений смак і здатність бачити прекрасне навколо себе відбивається на захоплення Діви. Вона обожнює робити перестановки в будинку і облаштовувати квартиру за власним дизайном. Може дати відмінні поради своїм друзям – який стиль підібрати для просторого таунхауса або маленької дачі. Відмінний окомір і прагнення до краси можуть прищепити любов до шиття, вишивання і викройкою.

Багато дівчат цього знака серйозно займаються спортом. Зазвичай вони віддають перевагу тенісу, баскетболу, плавання або бойовим мистецтвам. Діви всерйоз цікавляться кухнями різних країн, а також люблять готувати незвичайні страви і напої.

Більшу частину вільного часу жінка-Діва присвячує братам нашим меншим. Вона може завести домашнього вихованця або по вихідним працювати волонтером у притулку для бездомних кішок та собак.

Що подарувати дівчині зі знаком зодіаку Діва

Дівчина любить практичні і корисні подарунки. Вона напевно не оцінить дорогу вазу або велику м’яку іграшку. Їй доведеться по душі брендовий одяг чи парфуми. Однак, щоб піднести такий подарунок, треба бути близькою людиною для неї.

Порадує Діву вишуканий посуд або живі квіти. Дівам подобаються предмети мистецтва, красиві картини, вона буде в захваті від власного портрета. Відмінний подарунок для представниці цього знака зодіаку – сертифікат в салон краси або СПА-центр.

А найкращий варіант – запитати у неї, що їй подарувати. Так дарувальник точно не помилиться, а Діва оцінить таку щирість і буде більше довіряти.