Камінь для знака зодіаку Діва: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Діва. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Діві щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Діва

Діва – це уособлення чистоти, порядку і високого інтелекту. Прагматичні особистості під цим знаком зодіаку вимагають від своїх рідних і близьких такого ж ставлення до життя, що робить характер Дів часом нестерпним. Саме тому їм треба розвивати внутрішню гармонію, а зробити це можна за допомогою правильно підібраного амулета.

На те, який камінь підходить знаку зодіаку Діва, впливають не тільки її переваги, але і сфери, які вона хоче поліпшити, наприклад, здоров’я, фінанси або любовні стосунки. У списку відповідних оберегів можна знайти як прості мінерали, так і дорогоцінні камені.

найкращим каменем для Дів називають сердолік, також підходять аметист, місячний камінь, малахіт, агат, гранат, нефрит і хризоліт. Але не поспішайте вибирати амулет за назвою, спочатку варто дізнатися, як кожен камінь впливає на працелюбну Діву.

По даті народження

Діва – знак зодіаку, який вимагає від всього точності, тому такій людині іноді важко догодити. Щоб їй було простіше підібрати амулет, можна орієнтуватися на декади народження.

Всього їх три:

  1. З 24 серпня по 2 вересня: підходять натуральні камені, які уособлюють спокій, впевненість і стабільність. Це малахіт, місячний камінь, нефрит, агат і лазурит.
  2. З 3 по 11 вересня: у цей період народжуються скромні і потайливі Діви, які бажають захистити себе від жорстокого світу. Їм підходять такі камені, як хризопраз і онікс.
  3. З 12 по 23 вересня: це сором’язливі і трохи ледачі Діви, їм зможуть допомогти камені, вселяє впевненість і енергію – сапфір або хризоліт.

Камені для Дів всі до одного володіють магічною силою, яка здатна подарувати конкретній людині бажане. При виборі можна орієнтуватися не тільки на гороскоп, але і на день народження:

21.08 Алмаз
22.08 Бурштин
23.08 Циркон
24.08 Амазоніт
25.08 Агат
26.08 Нефрит
27.08 Сердолік
28.08 Топаз
29.08 Алмаз
30.08 Карнеол
31.08 Родоніт
01.09 Топаз
02.09 Яшма
03.09 Хризопраз
04.09 Обсидіан
05.09 Котяче око
06.09 Смарагд
07.09 Гірський кришталь
08.09 Перли
09.09 Яшма
10.09 Жадеїт
11.09 Нефрит
12.09 Турмалін
13.09 Онікс
14.09 Тигрове око
15.09 Бурштин
16.09 Яшма
17.09 Аметист
18.09 Змійовик
19.09 Геліотроп
20.09 Хризоліт
21.09 Хризопраз
22.09 Корал

По року народження

Камені, які відповідають знаку Діва, можна вибирати не тільки з дня народження, але і по році з Східного календаря. Такі амулети дадуть силу прихованої частини розуму, а також розкриють нові можливості.

Щур Аметист, гранат
Бик Місячний камінь, нефрит, смарагд
Тигр Аметист
Кролик Смарагд, сапфір, кришталь, нефрит
Дракон Опал, хризоліт, аметист
Змія Яшма, опал
Кінь Аметист, смарагд, гранат
Коза Місячний камінь, сердолік, нефрит
Мавпа Агат, гранат
Півень Аметист, гранат
Собака Сапфір, сердолік, яшма
Свиня Лазурит, місячний камінь

Поєднання Східного знака зодіаку і Діви – це в будь-якому випадку сильна, непорушна особистість, у якої теж є свої слабкості. Камені року народження зможуть підсилити необхідні для Діви якості, а деякі мінерали внесуть у життя більше ясності, впевненості і поліпшать здоров’я.

Камені-талісмани для Діви-жінки

найсильніший як енергетично, так і магічно камінь-амулет для жінок, народжених під знаком зодіаку Діва, – це сапфір. Його бажано носити в срібному обрамленні у вигляді кільця. За датою народження Діва-жінка може вибрати і більш оригінальний смарагд, який теж відмінно підходить під її честолюбний характер.

Смарагд подарує Діві успіх у будь-яких справах, такий амулет стане важливим для жінки, що бажає піднятися по кар’єрних сходах. Камінь може викликати у Дів віщі сни, так як він здавна був магічним каменем, привертає силу для представниць стихії Землі.

Такий жінці підходить найбільше сапфір, який називають каменем мудрості. Щоб він допоміг у потрібній ситуації, його потрібно носити в руці. Вимовляєте про себе бажання і міцно стискайте сапфір – працює таке правило тільки з жінками-Дівами, які щиро вірять в силу каменю.

Ідеальний камінь за знаком зодіаку – той, який Діва купила сама, а не отримала в подарунок. Вся справа в вимогливості такої особистості, адже їй важко догодити.

Камені-обереги для Діви-чоловіки

Діва-чоловік має пекучим темпераментом, це справжній борець за свої принципи і бажання. Його не так легко зрозуміти, хоча він всім серцем бажає кращого для своїх рідних. Камінь за знаком зодіаку повинен володіти силою, яка подарує Діві більше впевненості і знизить його залежність від принципів, іншими словами, пом’якшить його характер.

Ідеальним оберегом для Діви чоловічої статі стане хризоліт, який навчить терпимості у багатьох ситуаціях. А також мінерал допоможе стати більш поступливим, але не податливим. Амулет з хризолітом – це свого роду маяк спокою і затишку.

Діва іноді буває надто нудною, балакучою і прямолінійною. Чоловікам такі якості любите, але позбутися від них самому буває складно. У цьому випадку варто завжди носити з собою яшму, яка зробить хлопця брутальнішим і буквально вчасно йому підкаже, як потрібно поводитися в певній ситуації.

Камінь-амулет для Діви-дитини

Діва – знак зодіаку, який з самого дитинства нетерпимо відноситься до безладу. Малюк сам починає наводити порядок у своєму житті. З-за цього у дитини можуть бути проблеми з іншими дітьми, йому буде складно знайти спільну мову з однолітками. Батьки повинні знайти його камінь, який сприятиме комунікабельності.

Хлопчикам-Дівам варто підбирати оберіг з аметистом або оніксом. Обидва каменю дозволять дитині стати витривалішими, підвищать здатність до швидкого вивчення матеріалу, а найголовніше – вони повернуть випадково втрачену впевненість у своїх силах.

Дівчаткам-Дівам підходить яшма, аметист і сердолік. Яшма важлива в житті маленької Діви, вона захищає дитину від негативного впливу і подбає про нервовій системі дитини.

Грошові камені для Діви

Для залучення грошей Дівам радять зупинити свій вибір на яшме. Цей камінь дозволить просунутися по кар’єрних сходах, наповнить гаманець великими банкнотами, з ним Діва стане солідним людиною.

Якщо хочеться не тільки багатства, але й розвитку в інтелектуальному плані, тоді краще вибирати багатогранний сердолік. Він здатний поліпшити фінансовий стан Діви і заодно внесе в життя більше щасливих моментів.

Чоловікам-Дівам у плані поліпшення фінансової сфери підходить сильний малахіт. Для нього вибирають срібну або мідну оправу – так камінь знизить жадібність власника.

Камені на любов

Незаміжнім дівчатам та одиноким чоловікам під знаком Діви допоможе знайти свою любов гранат. Він очистить серце і душу, а також відкриє очі своєму господареві на багато речей. Гранат можна подарувати вічно зайнята роботою Діві, так вона зможе знайти щастя в родині.

Дівам підійдуть прикраси з нефриту, його вважають мінералом, який притягує любов до сильним і незалежним знаках стихії Землі. Нефрит може бути і як статуетки, так камінь стане головною родзинкою інтер’єру в будинку щасливою Діви.

Камені, поліпшують здоров’я

Серед каменів з лікувальними властивостями для Дів виділяють топаз, який зможе нормалізувати сон і роботу печінки. Якщо є проблеми з сечостатевої системою або нирками, тоді варто придбати оберіг з сапфіром.

Для позбавлення від жіночих проблем рекомендований сердолік і нефрит. Останній позбавить від захворювань нервової системи і депресії.

Камінь на удачу і щастя

Діві складно знайти своє щастя в звичайних дрібницях з-за своєї вимогливості. Очистити розум і побачити в деталях багато позитивних моментів допоможе блакитний сапфір. Гарний камінь, особливо у вигляді кулона на срібному ланцюжку, буде провідником Діви у важкі моменти.

Для удачі в справах підходить Дівам циркон в будь-якому кольорі. Він володіє магічною силою, здатною поліпшити життя.

Камінь для Діви від пристріту

Обереги для Дів найкраще захищають від пристріту і негативного впливу, якщо вони виконані у вигляді кілець або сережок. Чим ближче до тіла амулет з сильним каменем, тим більше сили він дасть Діві.

Щоб убезпечити життя від псування, будь наговору і присутності потойбічних сил, потрібно придбати оберіг з агатом. Це найсильніший мінерал, його часто використовували у своїх справах маги і ясновидці.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменя за знаком зодіаку повинен відповідати характеру й планеті-покровителю людини. Меркурій – планета Діви – асоціюється з помаранчевою і пурпурової палітрою, тому камені в цьому кольорі стануть кращими друзями представника земної стихії.

Агат від природи володіє яскраво-жовтим і помаранчевим кольором, він здатний захистити Дівчину від найстрашніших помилок, а також мінерал стане оберегом від злих сил. Гранат своїм яскравим відтінком дасть потрібну силу, щоб людина змогла досягти поставлених цілей. А цитрин зробить Діву переконливою і яскравою особистістю.

Небажані камені для Дів

Діві потрібно уважно ставитися до прикрас з різними каменями. Деякі мінерали можуть ускладнити проблеми, а інші зіпсувати навіть найкращі якості знака зодіаку.

Не рекомендується носити такі камені:

  • Яскраво-червоний рубін приваблює Дів, але він здатний зробити і так не зовсім стабільну особистість ще більш дратівливою і вимогливою.
  • Олександрит і турмалін повністю виключить з життя удачу.
  • Гематит висмокче всі життєві сили з енергійної Діви.
  • Обсидіан може зробити Діву агресивною.
  • Бірюза виведе на перший план ті риси характеру, які самої людини в собі не влаштовують або які до цього не виявлялися, наприклад, жадібність або ревнощі.

Як правильно носити каміння Діві

Дівам не радять носити відразу кілька різних каменів в якості амулетів. У спекотний період варто вибирати камені з прозорою основою, а в холодний сезон можна підібрати більш темний мінерал. Дітям знака зодіаку Діва варто носити оберіг з самого народження, але для цього потрібно вибирати не занадто масивний зразок.

Щоб камінь зміг розкрити свої здібності, рекомендують робити оправу з срібла і міді. Дорогоцінні камені в прикрасах можуть бути і в золотому обрамленні, але тоді таку деталь потрібно носити кожен день.

Підходящий для Діви камінь повинен добре стикатися зі шкірою, тому знаку зодіаку більше підходять кільця, браслети та кулони. Якщо мінерал складно вставити у прикраса, можна вибрати оберіг у вигляді статуетки, яка буде стояти біля ліжка або на робочому столі.

Рекомендації для Дів – як вибрати свій камінь

Дівам краще купувати для себе оберіг самостійно. Так ви зможете убезпечити себе від помилки, яка може стати фатальною. Заборонено вибирати в якості амулета камінь, який передавався з покоління в покоління. У природних мінералів є властивість накопичувати енергію свого господаря, яка може йти в протиборство з характером Діви.

Носіть амулет постійно, але іноді відпочивайте від нього. Щоб камінь почав працювати, частіше соприкасайтесь з ним. З часом він візьме вашу енергію і почне активно допомагати в потрібні моменти. А коли ви його знімаєте, то мінерал зможе очиститися від негативу.

Ідеальна форма каменю для Дів – це куб. Бажано, щоб такі камені були в мідної або срібній оправі. Але підійде і олово.

Перед тим як визначитися з каменем, Дівам потрібно потримати мінерал в руках. Якщо при цьому будуть неприємні відчуття, поколювання або роздратування, то краще вибрати інший камінь. Діви – чутливі особистості, такий знак зодіаку може інтуїтивно визначити підходящий для себе оберіг.