Женщина-Козеріг і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Козерогом і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Козеріг у любовних стосунках, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Козеріг і чоловік-Рак як пара

Поєднання стихій Води і Землі вважається найбільш вдалим, тому у Козерога-жінки і чоловіки-Рака є всі шанси стати щасливими в парі. Зодіакальна сумісність знаків зодіаку становить 85 відсотків.

В цьому союзі немає пристрасті, все легко, спокійно і по-сімейному. Але назвати союз нудним не вийде, так як Рак періодично виявляє ревність, а Козеріг може бути закритим і холодним.

Плюси відносин

Партнери доповнюють один одного, якихось явних проблем у вигляді непорозуміння у Козерога і Раку немає. Чоловік і жінка легко сходяться, дружать і створюють міцну сім’ю.

Допомагає збільшити сумісність їх природне спокій і наступні плюси:

 • розуміють один одного з півслова;
 • взаємоповага, підтримка і турбота з обох сторін;
 • немає агресії, образи та помсти;
 • схожі темпераменти;
 • однакові цілі, плани та погляди на життя;
 • відповідальність, любов до створення затишку і взаємовиручка дозволяють їм швидко знаходити спільну мову.

Жінка-Козеріг і чоловік-Рак з першої зустрічі усвідомлюють важливість таких легких відносин, тому будуть робити все, щоб кожен з них міг отримати бажане і залишався щасливим.

Мінуси відносин

В союзі багато позитивних моментів, але із-за особливостей характеру Рака і Козерога все одно виникають конфліктні ситуації. В основному проблема в чоловікові-Раку, який за своєю природою не може стати лідером у стосунках, а воліє скинути частину відповідальності на свою даму-Козерога.

Астрологи виокремлюють такі недоліки союзу:

 • рутинна сімейне життя без натяку на веселощі;
 • немає пристрасті і новизни у відносинах;
 • Рак і Козеріг потайливі натури, що не завжди дає можливість домовлятися один з одним;
 • не вміють швидко пристосовуватися до мінливої обстановці;
 • Рак песиміст, а Козеріг дуже холодний, тому він не помічає проблем свого партнера;
 • пара рідко виходить в суспільство, при цьому вдома вони можуть тижнями не розмовляти.

Сумісність Козерога-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

У Козерога-жінки мало друзів, вона з-за своєї скритності і неэмоциональности не тримає біля себе непотрібних людей. Рак-чоловік теж не дуже розташований до дружби, для нього більш цінні сімейні посиденьки.

Тому сумісність знаків зодіаку в дружбі мінімальна. Однак, приятельское невимушене спілкування дозволять жінці-Козерогу та чоловікові-Раку дізнатися один одного трохи краще. А це може стати початком міцного союзу.

Сумісність Раку-хлопця і Козерога-дівчата в любові

Щастя любить тишу – саме такі відносини у Козерога і Раку. Вони відсторонюються від усього світу і насолоджуються спілкуванням один з одним. Може здатися, що в такому союзі нудно, але Козеріг-дівчина і Рак-чоловік бачать своє щастя в затишок, спокій і домашній обстановці.

Їм не потрібні гучні компанії і галасливі вечірки, саме тому в парі панує гармонія. Правда, не вистачає пристрасті і чуйності, тому навіть найсильніша любов Рака і Козерога рано чи пізно без підзарядки згасне.

Сумісність пари в ліжку

Козеріг і Рак сприймають інтимне життя більше як обов’язок. У самому початку їх почуття розкриваються в романтичній обстановці, вони можуть відчувати пристрасть у відношенні один одного, але з часом все переростає в класичний інтим, який доставляє Раку-хлопцеві і Козерогові-дівчині достатня задоволення.

Раку-хлопцеві не потрібно квапити свою партнерку. Козерогові-дівчині потрібно час, щоб розслабитися і довіритися. Вона повинна розуміти, що поруч з нею знаходиться надійний чоловік, і тільки після цього погодиться на близькість.

Дівчина-Козеріг і чоловік-Рак в шлюбі

До рішення вступити в шлюб Козеріг і Рак приходять разом. Чоловік і жінка тягнуться до спокійного майбутнього і заспокоєнню у відносинах. Чоловік-Рак – зразковий сім’янин, який буде працювати на благо подружнього життя. Козеріг-жінка любить готувати, займатися побутом і дітьми.

Гармонія може бути порушена песимістичним настроєм чоловіка-Рака, який буде приходити з роботи і скаржитися на життя. А також є нюанси в характері Козерога – дружина може бути ревнивою, особливо, коли чоловік затримується з роботи. Але незважаючи на ці недоліки, вони насолоджуються своїм шлюбом і намагаються зміцнити відносини.

Якими батьками будуть жінка-Козеріг і чоловік-Рак

Згідно з гороскопом, Раку вважають найкращим батьком. Він вміє виховувати дітей, прищеплювати їм почуття відповідальності, при цьому дозволяє вибирати свій шлях самостійно.

З Козерогом-мамою все по-іншому – вона занадто опікується малюків, тим самим не дає їм потрібної свободи. Але розумний і розважливий Рак допоможе Козерогові подолати всі страхи і сумніви. При появі першої дитини чоловік і жінка стають ще ближче, а сумісність знаків зодіаку збільшується.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Козерога-жінки

На роботі Козеріг і Рак практично не спілкуються. У кожного свій підхід справі, своя зона відповідальності та обов’язку. У них немає точок дотику в плані ділової сумісності. Ці знаки зодіаку навряд чи зможуть створити стійкий і прибутковий бізнес, так як жоден з них не готовий стати керівником і приймати серйозні рішення.

Зазвичай вони не прагнуть досягати дуже великих висот, але іноді Рак в силу своєї впевненості і пунктуальності може зайняти крісло начальника. При цьому дама-Козеріг любить усамітнення, тиху і монотонну роботу.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Козерога

Дівчина знака зодіаку Козеріг хоч і рідко показує свої емоції, але чоловічу увагу цінує. Тому чоловікові-Раку варто почати з букета і гарного ресторану. Початок спілкування покаже Козерогові-жінці, що перед ним інтелігентний, розумний і дорослий чоловік, який може дати їй спокійні і гармонійні відносини.

Чоловік знака зодіаку Рак повинен бути більш чуйним до такої закритої особи, йому необхідно проявити терпіння, щоб жінка змогла відкритися і довіритися коханому.

Як Козерогові-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

Чоловік Рак терпіти не може і нахабних вульгарних осіб. Він шукає інтелектуальну, симпатичну і затишну даму. Саме тому Козеріг-жінка йому сподобається з першої хвилини. Їй треба тільки залишатися собою: культурної, милою і розумною. Вона легко завоює серце завдяки їх високої сумісності.

Рак-чоловік відчує ще більше тяжіння, коли жінка-Козеріг запросить його до себе додому і створить комфортну сімейну обстановку. Якщо вона зможе здивувати його смачною стравою, то він негайно запропонує їй жити разом.

Як дівчина-Козеріг і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

Чоловік-Рак може відчувати біль і навіть ненависть до пані, але піти від неї йому складно. Він прив’язується до обраниці, особливо такий тихий і затишною, як жінка-Козеріг. Якщо він все-таки прийме рішення розійтися, то його партнерка це відчує. У момент нерішучості у Раку буде постійно змінюватися настрій, то він злий, дуже ніжний.

Жінка-Козеріг з-за своєї скритності і небажання показувати емоції легко розлучається. Але це тільки здається. Насправді всередині дама переживає бурю почуттів від гноблення до бажання все повернути. Вона теж звикла до чоловіка і не розуміє, що могло зіпсувати настільки хороші відносини. З часом дівчина трохи відійде від розлуки і почне життя з чистого аркуша, але Раку-чоловіка буде пам’ятати завжди.

Ці хлопець і дівчина відразу створюють серйозні стосунки, тому приводів для розлучення у них практично немає. Обидва готові до шлюбу і не зраджують один одному.

Як парі знайти спільну мову

Проблем в парі Козерога і Раку не так багато, але є такі моменти, які здатні сильно поранити. Чоловікові потрібно перестати постійно плакатися про тяжку долю – жінка-Козеріг хоч і сильна, але все одно хоче бачити поруч надійне плече. Астрологи радять Раку прислухатися до бажань партнерки, дізнаватися її стан і настрій, проявляти більше турботи.

Козерогові-жінці доведеться повністю перебудувати свій характер – їй потрібно відкритися чоловікові. Коли він побачить чуйну і люблячу дівчину, то сам позбудеться своїх негативних замашок і шкідливих звичок.

Вони мають високу сумісність – все завдяки схожим темпераментам. Представники цих знаків зодіаку вміють домовлятися, але важливо бути уважними один до одного.