Квіти для знака зодіаку Близнюки: які підходять для жінок і чоловіків

У статті ми розповімо, які квіти відповідають Близнюкам за знаком зодіаку. Ви дізнаєтеся, які улюблені квіти у дівчат і чоловіків, яке кімнатна рослина найкраще подарувати і як правильно вибрати букет для Близнюків за гороскопом.

Які квіти відповідають Близнюкам за знаком зодіаку

В астрології Близнюки вважаються вітряними особистостями, але насправді цей знак зодіаку може стати відмінним другом або чоловіком. Їх головне достоїнство – це красномовність, вони вміють розповідати історії, але тільки не завжди правдиві. До плюсів цього знака зодіаку, можна віднести цілеспрямованість і те, що він легко підлаштовується під будь-які життєві труднощі.

Знак Близнюки може проявляти лукавість, адже йому протегує мінливий Меркурій. Тому представнику стихії Повітря непросто підібрати правильний талісман. Знаку відповідають одночасно яскраві і ніжні рослини, бунтарі з шипами і милі дрібні суцвіття. Знак зодіаку Близнята підбирає квітка виключно за красу, а вже потім звертає увагу на його силу і можливості.

Квіти для жінки-Близнюків

Жінки-Близнюки тягнуться до всього прекрасного. Цьому знаку подобається безліч квітів, і справа не в тому, що він непостійний, а причина криється в любові до багатогранному рослинному світу. Дівчина може повноцінно розслабитися в ботанічному саду і отримати від кожного паростка необхідну енергію. Рослини за знаком зодіаку Близнюки можуть відрізнятися один від одного відтінком, стеблом і зеленню, але найбільше квіти підходять цього знаку по солодкому аромату.

 • Альстромерія – ідеально підходить під характер товариських Близнюків. Це рослина підкреслить особливу красу жінки.
 • Півонії – квітка, який допоможе Близнюкам жіночої статі стати центром уваги. Пишні бутони такі ж яскраві і неординарні, як особистість повітряного знака.
 • Хризантеми – квіти асоціюються з мінливістю жінки-Близнюків, вони зможуть спрямувати її на вірний шлях.
 • Польові квіти – це кращий подарунок для примхливої леді. Оберемок ромашок і інших кольорів вселять їй впевненість, що вона така ж легка і ніжна.

Квіти для чоловіка-Близнюків

Чоловік за знаком зодіаку Близнюки любить квіти, які відрізняються від інших не тільки яскравим бутоном, але і приємним ароматом. Вітряного і оригінальному хлопця підходить не так багато квітів:

 • Нарциси – прекрасний варіант для квітів креативних Близнюків. Краще всього підходять цього знаку фантастичний жовтий колір, відтінок і рослина подарують заряд енергії та гарний настрій на довгий час.
 • Троянди – букет бордових або яскраво-червоних троянд зможе вселити у Близнюків надію на успіх у будь-яких справах, а також квіти символізують любов і пристрасть.
 • Іриси – розповідають про горделивом вдачу Близнюків-чоловіків. Цей знак буває примхливим, а іриси зможуть його трохи розслабити.

Підходящі кімнатні рослини

Близнюки досить гострі на язик і легко можуть образити людину. Тому в їх колі можуть бути і недоброзичливці. В якості кімнатних квітів Близнюкам потрібні рослини, здатні поглинути все погане і очистити атмосферу будинку.

Знак зодіаку знайде гармонію з наступними зеленими вихованцями:

 • Аспарагус – рослина, здатне упорядкувати життя метушливих Близнюків. Воно добре очищає приміщення від негативу.
 • Антуріум – квіти для підняття ледачих Близнюків з дивана. Рослина допоможе побудувати кар’єру і налагодити особисті відносини.
 • Мініатюрні пальми – добре підходять під настрій яскравих і метушливих особистостей. Вони дарують відчуття спокою і легкості, а також прикрашають будинок вибагливих Близнюків.
 • Бальзамін – відкриє двері для щастя. Але найголовніше, квітка зможе навчити господарів розуміти інших людей і слухати їх.

Квіти-талісмани

Близнюки – енергійні особистості, вони сильно залежать від емоцій інших людей. Тому в якості живого талісмана знаку зодіаку потрібно незвичайне, але життєстверджуюче рослина.

 • Традесканція – дарує заряд бадьорості, очищає розум Близнюків і налаштовує знак зодіаку на потрібний лад.
 • Периста спаржа – з цією квіткою представники стихії Повітря відчують душевну рівновагу.
 • Хлорофит – позбавить від депресії і захистить чутливу натуру Близнюків.

Небажані рослини

Близнюки самі по собі примхливі і вимогливі, тому їм не потрібні рослини, які вимагають занадто багато уваги. Знаку зодіаку буде здаватися, що квіти є центром Всесвіту – а це викличе негатив і роздратування. Небажано, щоб поруч знаходилися камелії, гарденії, цикламени та кімнатні троянди.

Який букет подарувати Близнюкам

Близнюки зі своїм мінливим настроєм ставлять в ступор тих, хто хоче подарувати їм букет. Найважливіші критерії композиції для повітряного знака – це багатогранність і різноманітність. Не даруйте Близнюкам букет однакових кольорів, від нього у них може зіпсуватися настрій.

Згадайте про стихії знака. Повітря асоціюється з блакитний та синій палітрою, тому можна зібрати букет з квітів цього відтінку. А щоб він не здавався дуже простим, можна в центр додати яскраво-рожевий або жовтий бутон. Чим більше кольорів, тим приємніше Близнюкам, тому не скупіться на подарунок. Цей знак не зверне увагу на упаковку, такі дрібниці для нього не грають ролі, тому можна обійтися звичайною прозорою обгорткою.

Якщо хочеться по-справжньому здивувати Близнюків, тоді в букеті повинні бути рідкісні та екзотичні рослини, але букет повинен містити більше яскравих фарб, а не зелені.

Коханій дівчині за знаком зодіаку Близнюки можна подарувати оберемок польових квітів, букет можна просто перев’язати широкою стрічкою. Такий жест стане для жінки приводом повірити у щирість почуттів чоловіка. Близнюки люблять увагу, тому дарувати квіти можна без приводу, так представник знака зодіаку буде завжди у піднесеному настрої.

Дерева і чагарники Близнюків

Близнюки люблять природу, тому правильним рішенням стане посадити біля свого будинку підходяще за гороскопом дерево або чагарник. Якщо такої можливості немає, то з дерева можна зробити невеликий амулет або прикраса для дому.

Близнюкам радять частіше взаємодіяти з наступними деревами:

 • Ясен – розвиває інтуїцію, дозволить бачити перед собою правильний шлях, щоб досягти успіху. Дерево символізує міцні відносини і сталість, чого не вистачає вітряним Близнюкам.
 • Інжир – це рослина відображає характер Близнюків. Такий самий вибагливий, вразливий і емоційний. Поєднання символів і цього дерева означає енергію природи, яка додасть впевненості у своїх силах і позбавить від комплексів.
 • Граб – дерево, що дивиться на людей з сходженням, що схоже на Близнюків. Цьому знаку граб дасть можливість стати більш постійним і поліпшити відносини з обранцем.