Жінка-Змієносець: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку Зодіаку Змієносець. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Змієносець в трьох словах

Знак Зодіаку охоплює дати народження в період з 30 листопада по 17 грудня і відноситься до стихії вогню. Його зображують як чоловіка, який тримає в руках двох змій: чорну і білу.

Якщо коротко, то все найцікавіше про Змееносце-жінці можна описати п’ятьма цікавими фактами:

  • представниці цього знаку володіють містичними здібностями;
  • творчі натури, наділені талантом письменника, здатні створювати фантастичні романи;
  • потайливі і рідко діляться своїми емоціями;
  • мають яскраву зовнішність і велику харизму;
  • вірні своїй інтуїції.

В загальній характеристиці людини простежується незалежність і самобутність. За життя такі дівчата щасливі. Ніби за помахом чарівної палички опиняються в потрібний час в потрібному місці. Швидко розташовують до себе і завойовують довіру людей. При цьому миролюбні, рідко вступають у конфлікти і мудрі не по роках.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Змієносця

Характер жінки цього Зодіаку досить складний. Дізнатися Змієносця від А до Я просто неможливо, оскільки дівчина володіє деякою подвійністю. Ми зібрали в таблиці головні плюси і мінуси, які відповідають опису знаку.

Сильні сторони Слабкі сторони
Бажання безоплатно допомагати іншим Владність, бажання все тримати під контролем
Відмінна здатність до навчання, швидко запам’ятовує корисну інформацію Довго пам’ятає образи і не прощає помилок
Чуттєвість і пристрасність у відносинах Занадто прямолінійна, висловлює все, що думає
Цілеспрямованість і працьовитість Категорична у своїх судженнях
Вміння знаходити компроміс Небажання приймати закони або слідувати певним нормам

Психологія Змієносця така, що треба жити так, як відчуваєш. Такій жінці все одно, що скажуть оточуючі, вона не концентрує увагу на критику в свою адресу. Серед особливостей її характеру виділяють холоднокровність, яке межує з жорстокістю. Вона легко “вкусить” опонента отруйним словом, ніби хитра змія, щоб домогтися поставленої задачі або виграти в суперечці.

Як Змієносці проявляють себе у відносинах

Представниці цього Зодіаку яскраві і сексуальні, тому навколо них завжди багато чоловіків. Тонке почуття гумору і неповторна імпозантність приваблює людей. Однак, до протилежної статі складно зрозуміти таку жінку.

Ніхто не знає, як вона поведеться в любовних стосунках з чоловіком. Ясно тільки одне, дівчина не буде відкритою і доступною. Змієносець – вольової знак, тому домінувати над цією сильною і владною жінкою точно не вийде. Вона не підпустить близько до себе хлопця, якщо не довіряє йому.

Коли вона буде впевнена в партнері, то проявить свою палку натуру. Стане ніжною, лагідною і турботливою коханої. Але володіти собою стовідсотково не дозволить, навіть якщо сильно любить. Всі внутрішні переживання і почуття нікому не показує, а тримає в собі. Якщо чоловік вирішить отримати якусь вигоду з відносин, тут же потрапить у чорний список без пояснення причини.

Сумісність жінки-Змієносця з чоловіками інших знаків

У жінки-Змієносця хороша сумісність в любові з Раками, Дівами, Вагами і Змееносцами-чоловіками. З іншими знаками Зодіаку вона зможе підтримувати нейтральні відносини, а з деякими буде вступати в конфлікти.

Сприятливий союз з чоловіком-Рак обумовлений взаєморозумінням. Вони ладнають, вміють підлаштовуватися один під одного, при цьому зберігають деяку відокремленість і незалежність. Важливо, щоб у цих відносинах жінка зберігала вірність обранцю і не фліртувала на стороні. Тоді роман буде розвиватися вдало, вони стануть подружжям і зустрінуть старість разом.

З чоловіком-Дівою жінка-Змієносець стане м’якою і поступливою. Її чіпляє душевність і романтичність партнера, його глибокі думки і відсутність ревнощів. Вони будуть багато часу проводити разом, спільні теми і захоплення зроблять їх ще ближче. В шлюбі можливі невеликі проблеми, які вони, напевно, подолають, і це зробить пару міцніше.

Відмінна сумісність по гороскопу з чоловіком-Терезами – це результат демократичного характеру чоловіка. Їм легко домовитися і зрозуміти один одного. Обидві половинки люблять подорожі, яскраві враження та захоплюючі пригоди. Схожі у духовних потребах та інтелектуальних здібностях. Терезам подобається юмористичность і природність Змієносця, а вони, в свою чергу, підкорюють кохану допитливістю і щирістю.

найгармонійніша пара вийде у двох Змієносців. Вони немов плавці в синхронному плаванні передбачають бажання один одного, розуміють з півслова. При виникненні життєвих негараздів будуть боротися проти них разом, не кинуть один одного в біді, прийдуть на допомогу в скрутну хвилину. Закохані створять міцний союз, навчаться поступатися і будуть йти однією дорогою все життя.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку-Змієносець

Щоб закохати в себе жінку-Змієносця, потрібно бути щирим і наполегливим. Її підкорюють чоловіки, які прагнуть до справедливості і чесні у відносинах. Таким дівчатам не подобаються хлопці, які намагаються сперечатися і доводити свою точку зору будь-якими способами. Представниць знака зодіаку-Змієносець заводять романтичні та пристрасні чоловіки, які готові присвячувати їм пісні і дарувати незвичайні подарунки.

Обранцеві потрібно обов’язково показувати свою любов, проявляти турботу. Але в той же час не варто забувати, що їй подобаються брутальні і рішучі чоловіки. Це означає, що її доведеться добиватися, щодня показувати свою сміливість і мужність. А ще чоловікові знадобиться багато терпіння. Навіть якщо вона відчує, що закохана, буде дотримуватися дистанції і всіляко перевіряти потенційного партнера.

Характеристика жінки-Змієносця як коханки

Повна характеристика жінки-Змієносця розкриває її як чуттєву коханку. Але якщо чоловіка з такою дівчиною пов’язують тільки легкі відносини, не варто чекати від неї вірності. Вона полигамна і не тримається за коханців. Дівчину цього знака абсолютно не турбує обстановка, вона навряд чи оцінить ліжко з пелюстками троянд. Їй важливо задоволення і відчуття безпеки.

Якщо пару пов’язують міцні почуття, Змієносець буде прагнути до гармонії в ліжку. Вона проявить всю свою ніжність і пристрасть. У таких відносинах Змієносець не буде дивитися на інших чоловіків, але і від улюбленого потребує відданості.

Який дружиною буде дівчина-Змієносець

Як поведе себе в шлюбі жінка за знаком зодіаку Змієносець, залежить від чоловіка. Вона може бути турботливою, щирою і досконалої дружиною. Але відчувши зраду або зрада, може вирішити піти по-англійськи. І скільки б потім чоловік не виправдовувався і не намагався повернути її додому, нічого не вийде.

У сімейному житті вона воліє займати домінуючу позицію. Але якщо буде розуміти, що чоловік сильніший і розумніший за неї, віддасть кермо правління. У реальному житті таким жінкам не завжди легко знайти своє сімейне вогнище. Це пов’язано і з кар’єрними амбіціями, і з особистими захопленнями. Чоловікові необхідно урізноманітнити своє життя цікавими подіями. Такі жінки володіють великим потенціалом і сумують без самореалізації в побуті і домашні проблеми.

Жінка-Змієносець в ролі мами

Жінка цього знаку є вимогливою і суворою матір’ю. Однак, в щасливі моменти буває доброю і душевної. Може похвалити дитину за її досягнення і підбадьорити в разі невдачі. Такі матері рідко знаходяться вдома, але завжди в курсі, де їх дитина і чим займається. Контролює життя своїх дітей і в скрутну хвилину обов’язково прийде на допомогу.

Мати-Змієносець виховує дітей сильними і вольовими особистостями. Вона не дозволяє їм лити сльози даремно, іноді агресивна в методах виховання. Діти такої жінки не завжди самі вибирають дорогу в житті. Мама шукає їм професію та наставляє у особистих питаннях.

Варто дружити з дівчиною під знаком Змієносець

Дівчина за знаком зодіаку-Змієносець в дружбі товариська і відкрита. Приїжджаючи на нове місце проживання або змінюючи роботу, вона швидко обростає зв’язками і знаходить друзів. Така жінка не терпить пліток і інтриг, тому не розповідає подругам докладно про свої почуття та особисте життя. Може дати мудру пораду і категорично висловитися з приводу хвилюючою ситуації.

Не любить конфліктувати. Але якщо хтось не бажає йти на компроміс, може поставити на місце. Дотримується думки, що не можна забувати зла і прощати людей, які це зло вчинили. Володіє мінливим настроєм. Може легко з радісною і усміхненою перетворитися холоднокровну фурію, яка викриває людини в несправедливості.

Зазвичай Змієносці мають багато друзів, часто відвідують вечірки і весілля приятелів. Оптимістично налаштовані, люблять веселощі, не обтяжують друзів своїми проханнями, воліють вирішувати важливі питання самостійно, своїм розумом і власними силами.

Жінка за гороскопом Змієносець – яка вона в роботі?

Дівчата, народжені під знаком Змієносець, мають здатність знайти вихід в самих складних і нестандартних ситуаціях. Зберігають спокій і впевненість навіть в екстремальних умовах. В роботі проявляють зосередженість і завзятість. Прагнуть просуватися вперед по кар’єрних сходах і зайняти керівну посаду. Такій жінці важливі власні амбіції і досягнення високого соціального статусу.

Якщо у жінки-Змієносця не виходить досягти успіху в певній діяльності, вона не опускає руки, а просто йде по іншому шляху, намагається реалізуватися в іншій сфері. Вправно обходить будь-які перешкоди, не вступає у відкриті конфлікти з керівництвом або колегами.

Якщо жінка за гороскопом Змієносець, вона може організувати власний бізнес. Представниці цього знаку вміють грамотно керувати підлеглими, делегувати свої повноваження, вирішувати питання з представниками влади та податкової. Працюючи невтомно і створюючи якісні товари чи послуги, вони швидко розташують до себе споживачів і напрацюють власну клієнтську базу.

Які професії підходять жінці-Змееносцу

Дівчина цього знаку відмінно орієнтується у складних і небезпечних ситуаціях. Саме тому їй підійде робота, пов’язана з медициною. Це може бути професія лікаря невідкладної допомоги або хірурга. Цікавою для неї буде робота, пов’язана з ризиком, наприклад, в силових структурах, в армії або поліції.

Деякі представниці цього знака знаходять себе в нетрадиційній медицині, оздоровлюють людей за допомогою йоги, лікарських трав і інших незвичайних методик. Часто Змієносці виявляють художній або літературний таланти, пов’язують свою долю з живописом або виступають на сцені. Іноді віддають перевагу спорту, стають чемпіонами і займаються тренерством.

Здоров’я жінки-Змієносця

Жінки-Змієносці мають міцне здоров’я і рідко звертаються за лікарською допомогою. Більшість представниць цього знака ведуть здоровий спосіб життя, підтримують свій організм спортом і правильним харчуванням.

Однак, їм властиві емоційні і нервові перевантаження через трудоголізму і підвищеного почуття відповідальності. Внаслідок цього можуть виникати головні болі, нездужання, стреси. Щоб зняти напругу, жінка може зловживати алкогольними напоями. Щоб не стати залежною, слід виключити алкоголь, а вихлюпувати негативну енергію по-іншому, наприклад, через хобі. Жінці-Змееносцу будуть корисні поїздки за місто, відпочинок біля річки, прогулянки в парку або лісі.

Які подарунки любить дівчина зі знаком Зодіаку-Змієносець

Дівчата-Змієносці люблять виділятися з натовпу, тому їм сподобаються яскраві і екстравагантні прикраси або елементи декору. Це може бути цікава сумочка, брошка або строкатий пояс для сукні. Вони цінують ексклюзивність, коли близька людина вкладає душу в подарунки.

Припадуть до смаку захоплюючі книги і речі, пов’язані з її хобі. Корисним подарунком буде те, що жінка використовує в своїй роботі. Ця річ буде нагадувати про дарувальника, викликати приємні емоції, якою б зайнятою в той момент не була получательніца презенту.