Сумісність Ваг і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Ваги і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Ваги і Стрілець

Легкість у спілкуванні, одна мета і загальні погляди на життя – те, що пов’язує Ваг і Стрільця. Оптимістичний Стрілець оцінить добродушність Ваг, разом вони здатні створити союз, про який можна тільки мріяти. Кожен знак зодіаку впевнений, що це справжня доля, проти якої безсилі будь-які негаразди і перешкоди.

Щоб зрозуміти, наскільки сильна сумісність Ваг і Стрільця, пропонуємо порівняти їх сильні і слабкі якості:

Ваги Стрілець
Намагається знайти позитив у всьому Волелюбний, відкритий і товариський
Вміє вести переговори Цілеспрямований і працьовитий
Благонадійний, відповідальний Енергійний і рішучий
Схильний до перепадів настрою Добрий, щирий
З працею доводить справу до кінця Щедрий
Наївний і довірливий Прямолінійний, запальний і образливий
Може проявляти нерішучість і впасти в депресію Не вміє економити

Незважаючи на різні стихії, Ваги і Стрілець схожі погляди на життя. Їх характеристики включають доброту і щирість – це ж вони шукають і в інших людях. Вони швидко знаходять спільну мову, але багато чого залежить від статі і обставин, при яких вони познайомилися.

Сумісність Стрільця-жінки і Ваг-чоловіки

Стрільцеві-жінці складно усидіти на одному місці. Це енергійна, яскрава і оптимістично налаштована особистість, яка здатна залучити чоловіка-Терези. Він галантний, ніжний хлопець, готовий дістати зірку з неба, аби ще раз побачити посмішку своєї обраниці. Сумісність знаків зодіаку Терези і Стрілець – одна з найвищих, їх союз буде міцним і щасливим. Жінка та чоловік підходять один одному у всьому, важливо тільки не зациклюватися на недоліки один одного.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі – середня, але не тому, що вони не можуть продумати спільне проведення часу. Між чоловіком-Терезами і жінкою-Стрільцем практично завжди спалахує любов і пристрасть. Їх тягне один до одного, жінці і чоловікові важко перебувати на відстані.

Ці два знака зодіаку легко подружаться, якщо жінка набагато старша за чоловіка. Вона стане другом сім’ї, який підтримає в скрутну хвилину.

У любові

Любов в парі виникає буквально відразу. Стрілець-жінка і Ваги-чоловік побачать один одного того, кого давно шукали. Вони окриляють один одного, а це дає надію на щасливе майбутнє. Їхні стосунки розвиваються блискавично, кожна нова зустріч змушує знаки зодіаку закохатися ще сильніше. Чоловік і жінка не можуть до кінця насолодитися один одним, їм потрібно все більше і більше.

Таке тяжіння робить сумісність знаків зодіаку Терези і Стрілець практичні на рівні 100%. Це справжня любов, взаєморозуміння і гармонія.

У шлюбі

Сумісність знаків зодіаку в любові висока, а от з браком не все так однозначно. Пов’язано це з тим, що Стрілець і Терези не поспішають з цим серйозним рішенням, чоловік і жінка можуть навіть не оформлювати свої відносини.

Але коли вони зважаться на важливий крок, це означає, що вони вичерпали всі приводи, щоб лаятися або сперечатися. Вони разом займаються домашніми справами, виховують дітей, на однакових умовах працюють та вкладають гроші в загальний бюджет.

за Причиною конфліктів можуть стати волелюбний і товариський характер Стрільця-жінки і занадто панічне відношення до дрібниць у Терезів-чоловіки. Однак, вони швидко вирішують спірні моменти і часто є зразковою родиною.

У ліжку

В ліжку у Терезів і Стрільця гармонія. Під час інтиму обидва розслабляються, віддаючись почуттям, емоціям і бажанням. Для них перестає існувати інший світ, є тільки вона і він. Завдяки такому підходу знаки зодіаку отримують масу задоволення, яке їм важко передати словами.

Ваги-чоловік буде враховувати побажання жінки, а Стрілець зробить все, щоб коханий більше ніколи не схотів шукати собі нову партнерку. На тлі такої пристрасті пара швидко переходить у стадію більш серйозних відносинамий.

У роботі та бізнесі

В роботі у Стрільця-жінки і Ваг-чоловіка є всі шанси створити творчий союз, який принесе багато позитивних емоцій. Ці знаки зодіаку спокійно ставляться до грошей, вони розуміють, що потрібно заробляти, але ніколи не підуть проти себе заради них. Харизматичний Стрілець буде придумувати нові ідеї, а Ваги з притаманною їм чуйністю проконтролюють і доведуть справу до логічного кінця. Цікаво, що в союзі з Вагами-чоловіком жінка-Стрілець не поспішає зайняти місце лідера, вона настільки довіряє своєму партнеру, що віддає йому кермо правління.

Під час захоплюючого робочого процесу стосунки Стрільця і Ваг можуть перерости не тільки в дружбу. Через кілька місяців вони усвідомлюють, що закохані одне в одного.

Плюси і мінуси відносин

Ваги і Стрільці у будь-якому випадку будуть відчувати один до одного почуття – цього не уникнути. Їх відносини можливі завдяки подібності характерів. Союз можна описати як склався пазл, в якому кожна деталь на своєму місці.

Сумісність цих знаків зодіаку висока, незважаючи на мінуси пари. У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони цього союзу.

Плюси відносин Мінуси відносин
Є гармонія Стрілець не любить робити те, про що його просять
Взаємну довіру, повагу Ваги трохи повільні для активного Стрільця
Завжди допомагають один одному Іноді Стрілець-жінка здатна на флірт з іншими чоловіками
Загальні цілі Занадто пристрасні стосунки можуть швидко зжити себе без активних дій
Швидко знаходять теми для розмови Ваги хочуть, щоб Стрілець виявляв більше відповідальності, хоча самі це дати в повній мірі не можуть

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Ваг

Висока сумісність Стрільця-чоловіки і Ваг-жінки зумовлена тим, що у них схожі погляди на життя. Вони однаково ставляться до любові, дружбі і роботі.

Ваги-жінка – ніжна і добра. І саме ці якості в першу чергу помітить Стрілець-чоловік, який захоче дізнатися цю красуню ближче. Буквально після першої ж розмови між ними спалахне сильна закоханість. Стрілець і Терези буквально створені одне для одного, тому їх союз може стати щасливим на довгі роки.

У дружбі

У Терезів і Стрільця висока сумісність в дружбі, астрологи вважають, що їх союз неможливо зруйнувати. Стрілець-чоловік, який вважає себе владним і впевненим людиною, буде прислухатися до тихої і розважливою жінці-Терезам. А дівчина зрозуміє, що більш вірного і чесного одного їй не знайти.

Ваги і Стрілець часто переходять межу дружби і починають зустрічатися. Головне, щоб у цей момент у кожного не було інших відносин.

У любові

чи ви Бачили людей, які ні на секунду не розлучаються і весь час ходять, тримаючись за руки? Саме так поводиться пара Ваг і Стрільця. Сумісність знаків зодіаку – максимальне з можливих. Чоловік і жінка разом пізнають світ і будують плани на майбутнє.

Швидше за все, у них виникне любов з першого погляду. Ваги-жінка зробить життя чоловіка-Стрільця більш гармонійною, стабільною, при цьому у відносинах не буде місця нудьзі. У любові обидва знака зодіаку насолоджуються кожною хвилиною проведеною разом, а нова зустріч приведе до рішення перейти на новий рівень відносин.

У шлюбі

В цій сім’ї практично не буває серйозних сварок, т. к. сумісність в любові і шлюбі жінки-Ваг і чоловіка-Стрільця одна з найвищих. Вони разом займаються побутом, легко розподіляють обов’язки і допомагають у всьому один одному. Ваги і Стрілець вміють організувати спільний відпочинок, який сподобається кожному чоловікові.

Чоловік і жінка насолоджуються спільним шлюбом, але найчастіше призначають день весілля через роки співжиття. Іноді Стрілець і Терези навіть відмовляються від офіційної частини відносин.

У ліжку

Вогняний Стрілець-чоловік може досить швидко розкріпачити тиху і милу жінку-Ваги. Своєю пристрастю він запалює Ваг, і ті відповідають взаємністю. Для цих знаків зодіаку важливі почуття, тому вони не вступають в інтимні стосунки один з одним чисто з “спортивного інтересу”.

Якщо вони люблять один одного, то і в плані ліжку у них ніколи не буде проблем. Єдине, Ваги-жінка не завжди готова до експериментів, але заради свого чоловіка-Стрільця зможе переступити цей поріг.

У роботі та бізнесі

Більш згуртованого і успішного союзу, Ваги і Стрілець, важко знайти. Вони буквально з півслова розуміють один одного і швидко йдуть до мети. Зазвичай лідером в партнерському союзі стає Стрілець, при цьому він завжди готовий розділити управлінські обов’язки з меткою і відповідальною жінкою-Терезами.

партнерство може перерости в щось більше. Наприклад, представники цих знаків зодіаку часто стають коханцями.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Стрільця і Ваг завжди буває щось таке, що дає їм полюбити один одного так сильно, як це можливо. Це пов’язано не тільки з їх стихіями, але і з спільними поглядами на багато сфер життя. Нехай Стрілець трохи химерний, часом, агресивний, зате Ваги – це сама гармонія і легкість. Ваги навчать Стрільця бути більш лояльним, терплячим і відповідальним.

Вважається, що сумісність цих знаків знаходиться на максимальному рівні. У таблиці ми зібрали основні сильні і слабкі сторони пари.

Плюси відносин Мінуси відносин
Щирість і довіру з боку кожного партнера Вітряний характер Стрільця може втомити Ваг
Загальні погляди на життя, на відпустку і майбутнє Ваги можуть бути нерішучими, що дратує Стрільця
Ним завжди весело і цікаво один з одним Бувають проблеми з грошима, так як обидва не вміють економити
Яскрава, пристрасна інтимне життя Сваряться через дрібниці
Відносини можуть тривати багато років Стрілець здатен змінити, якщо Ваги занадто зациклятся на собі

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Стрілець

Спілкування між Стрільцем і Вагами можна назвати гармонійним. Можна сказати, що дві жінки зачаровані один одним. Вони разом будуть гуляти по місту, ходити на вечірки, їм завжди є про що поговорити. При цьому дівчина-Терези і дівчина-Стрілець не будуть нічого змінювати один одного, їх, навпаки, забавляють недоліки, з якими дружба стає більш цікавою і веселою.

Жінка-Терези і жінка-Стрілець можуть не тільки дружити, але і працювати разом. Вони вміють розподіляти обов’язки, а загальна мета зближує їх на довгий час.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Терези як друзі і партнери

Спілкування Стрільця і Ваг може початися в дитинстві, і чим старше вони стають, тим сильніше тримаються за дружбу. Вони разом впевнено крокують вперед, спочатку вчаться, працюють, а потім переходять до стадії створення власного бізнесу.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Терези зможуть отримати вигоду від своєї міцної зв’язку. Будь-яке починання і навіть самий складний проект принесе прибуток і успіх. Творча особистість Стрільця і працьовитість Ваг гарантують, що сумісність знаків зодіаку завжди буде високою в будь-якій сфері життя.