Сумісність Риб з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісності Риб з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходить Рибам-чоловікові, з ким буде комфортно Рибам-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Риб з усіма знаками зодіаку

Риби за гороскопом – ранимі і романтичні. В їх характеристиці можна побачити такі якості? як емоційність і схильність все драматизувати. Риби мають сприятливу сумісність з усіма знаками Води. У такому союзі завжди будуть присутні почуття, моральна підтримка і взаємовиручка. Знаки стихії Землі – Козероги, Тельці і Діви – теж сумісні з Рибами. Останні поряд з ними отримають міцне плече, стабільність і розумний погляд на важливі речі.

А от з ким не сумісні Риби по багатьом параметрам, так це з людьми вогненної і повітряної стихій. Перші можуть обпалити своєю різкістю і відсутністю компромісів. До того ж вони будуть весь час пригнічувати чутливих Риб. З “повітряними” людьми представника водної стихії зв’яже товариськість і відкритість. Однак їх легковажність і непостійність злити Риб. Навіть міцний союз з представниками повітря може дати тріщину з-за цього.

Риби з Овнами

В любовних відносинах навряд чи буде ідилія. Різні погляди на життя і сприйняття світу будуть віддаляти їх один від одного щодня. До того ж улюблені цих знаків часто сваряться.

Зате у дружбу між ними панує гармонія. Риби знайдуть чому повчитися у цілеспрямованих Баранів. В робочій сфері цей тандем також принесе свої плоди.

Риби з Тільцями

Стабільний і впевнений у собі Теля стане опорою в житті ніжних Риб. А вони, в свою чергу, розфарбують життя Тільця яскравими фарбами і додадуть цьому твердому людині м’якості.

Невеликі сварки періодично виникають в союзі, однак вони тривають недовго. З часом обранці звикнуть до непростих характерів один одного, стануть розуміючими і терплячими подружжям.

Риби з Близнюками

Несхожі в темпераментах і захоплення Близнюки і Риби можуть притягувати один одного. Але у відносинах обом стане нудно.

В той час як Близнюки мають потребу в спілкуванні з друзями, тусовках і поїздках, Риби бажають перебувати на самоті. Тому астрологи радять їм зупинитися на дружбі або недовгому романі.

Риби з Раками

Це два чутливих любителя самотності. Вони будуть щасливі разом. Їх зв’яжуть спільні інтереси до містики, всього незвичайного і таємничого. Вони зможуть розуміти один одного навіть на відстані.

Керувати союзом будуть чарівні Риби. Але зроблять це настільки тонко, що ранимий Рак не відчує ніякого тиску.

Риби з Левами

Палка закоханість Лева в романтичних Риб може перерости в бурхливий роман. Однак Лев мінливий, і йому може захотітися різноманітності.

Риби не зуміють пробачити зради і зради, тому припинять відносини. Щоб всього цього не сталося, цим знакам потрібно розраховувати на дружбу або ділові взаємини.

Риби з Дівами

Навіть зайва прискіпливість Дів не зіпсує їх тандем з Рибами. Управляти цим союзом стане Діва, Риби будуть ідейним натхненником.

Разом вони стануть прагнути до досконалості і справлятися з життєвими проблемами. В шлюбі цю пару чекає гармонійне життя, оскільки вони відмінно доповнюють один одного.

Риби з Вагами

Ваги здатні залучити Риб своєю яскравою зовнішністю і гострим розумом. Якщо Риби відповідять взаємністю, то можуть зав’язатися бурхливі відносини. Ваги будуть вміло маніпулювати і можуть вичавити всі соки з Риб. Зрозумівши це, останні припинять відносини.

Їм краще підтримувати приятельські відносини. Якщо є мета створити щось більше, обом доведеться докласти чимало зусиль.

Риби зі Скорпіонами

Скорпіон буде піклуватися про Риб немов про дитину, подарує максимум любові і ласки. Можливі невеликі сварки, але якщо експресивний і ревнивий Скорпіон зможе взяти себе в руки, то все буде добре. Союз цих знаків часто буває плідним, як в дружбі, так в коханні та шлюбі.

Риби зі Стрільцями

Складний союз, потрібна щоденна робота над відносинами. З одного боку, партнери вдало доповнять один одного. Риби – як людина домашнього вогнища, а Стрілець як годувальник. Але з іншого, між ними багато конфліктів.

З часом така пара може вирішити розлучитися. Можливо, так Риба і Стрілець збережуть дружні відносини і свою душевну рівновагу.

Риби з Козерогами

Риби дадуть Козерогам великий заряд енергії. Саме для такого партнера останні будуть працювати з усіх сил. А Риби відчують спокій, комфорт і той матеріальний рівень, на який самостійно навряд чи доберуться. Всі важливі рішення в цій родині доведеться приймати Козерогові, а Риби будуть погоджуватися з ними.

Риби з Водоліями

Це різні люди, кожен по-своєму сприймає відносини. Несхожі темпераменти і інтереси можуть віддалити їх назавжди в любовному плані. Зате вони стануть чудовими друзями і партнерами по бізнесу.

Риби повні ідей, а Водолії можуть їх здійснити. Таке творче співробітництво стовідсотково принесе вигоду для обох.

Риби з Рибами

Дві Риби відмінно поєднуються як в дружбі, так і в любовних стосунках. Розуміють думки і почуття один одного, мають спільні життєві цілі.

Шлюбний союз буде наповнений романтикою і емоціями. Головне, щоб їх було не дуже багато. Інакше життєрадісні Риби перетворяться в хижих піраній. Ще один важливий момент – один партнер повинен бути досвідченіше і старше іншого, щоб керувати в цьому дзеркальному союзі.

Таблиця сумісності Риб з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми розповіли про сумісності Риб з усіма знаками зодіаку. Для наочності нами була складена таблиця з короткими характеристиками, щоб ви могли вибрати найбільш відповідного знака для цього представника водної стихії.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Складні відносини Хороші приятелі
Телець Відмінна сумісність Близькі друзі
Близнюки Різні темпераменти Приятельское спілкування
Рак Ідеальна пара Міцна дружба
Лев Можуть бути сварки і непорозуміння Взаємовигідне співробітництво
Діва Можливий тривалий союз Дружба на довгі роки
Ваги Слабка сумісність Спілкування на рівні далеких родичів
Скорпіон Багато спільного Плідна дружба і співпраця
Стрілець Доведеться працювати над стосунками Можуть спілкуватися для вирішення якихось питань
Козеріг Надихаючий союз Дружба принесе користь обом
Водолій У відносинах буде багато конфліктів Кожен отримає вигоду
Риби Створені одне для одного Нерозлучні друзі

Які знаки зодіаку підходить Рибам

Найбільше для любовних стосунків підходить Рибам Діва. Діаметрально протилежні темпераменти не стануть перешкодою на шляху до їх любові і щасливого шлюбу. Діва може налаштовувати Риб на позитивну хвилю і підживлювати їх оптимізмом. Риби, навпаки, вдихнуть в життя Діви нотки романтизму.

Краща сумісність у Риб з іншими земними знаками, наприклад, з Тельцем. Цей партнер ідеально підходить для життя. Тельці підготують основу для сім’ї. Вони допоможуть Рибам тверезо подивитися на навколишню дійсність. А ті, в свою чергу, збільшить стійкість Телят до стресів і вбережуть їх від необачних вчинків. Партнер зробить Риб більш спокійними і менш сприйнятливими. При цьому Риби зігріють їх холодною душу своєю турботою і ніжністю.

Ідеальна сумісність з Рибами-жінками

Ідеальний знак зодіаку для дівчини-Риби – це чоловік-Діва. Він стане главою сім’ї, раціонально распределяющим сімейний бюджет. При ньому вона буде розвиватися як особистість і рости в кар’єрі. А ще Риби навчаться у Діви постійності та більш глибокому розумінню життя.

Найкраща пара вийде, якщо Риба-дівчина зустріне чоловіка-Козерога. Він цілеспрямований і спокійний добувач, вона ніжна і чарівна берегиня сімейного вогнища. Козеріг стане міцним чоловічим плечем, яке підтримає Риб при будь-яких труднощах і невдачах в життя. А ця чудова красуня зробить суворі будні Козерога святом.

Жінка-Риби сумісна і з чоловіком-Тельцем. Вони можуть створити дружну сім’ю і прожити в щасті і злагоді до старості. Риба віддасть кермо правління сім’єю в руки дружина і точно не буде переживати з цього приводу. Спільно вони зможуть швидко вирішувати сімейні проблеми.

Кращі знаки для Риб-чоловіків

Риби-чоловік добре сумісний з Дівою. Це одне з найкращих поєднань – вона здатна повертати свого мрійливого обранця на землю, а він, у свою чергу, дасть їй відсутні емоції. Чоловік потрапить в своє серце, обдаровуючи Діву незвичайними подарунками і запаморочливими букетами.

Роман між чоловіком-Рибами і жінкою-Тельцем теж розвинеться в повноцінні шлюбні відносини. Ця дівчина господарча, смачно готує, з нею Рибам буде легко і комфортно. Вона зможе підтримувати партнера у хвилини творчого кризи. Він проявить ласку, турботу і не стане пригнічувати або ревнувати кохану.

Цього чоловіка підійде ще одна представниця стихії Землі – Козеріг. Вона довго не піддаватися залицянням Риб і проявляти холодність. Але коли дізнається чоловіка ближче, закохатися по вуха. Хлопець допоможе їй розвинути свої творчі здібності, а вона посприяє поліпшенню його аналітичних навичок. Риби і Козеріг пройдуть разом через довге щасливе життя.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Рибах у чоловіка

Ці чоловіки романтичні і співчутливими. Така Венера в чоловічому гороскопі – ознака ідеаліста. Чим більше в жінці духовності, творчої складової, загадковості і любові, тим більше вона йому цікава. Краса і хазяйновитість також важливі.

Місяць у Рибах у чоловіка

Йому потрібна співчутлива, добра, лагідна, турботлива дружина. Зазвичай такий чоловік рідко визнається в почуттях першим, але зробить все, щоб сподобатися і справити враження, хоч і боїться отримати відмову.

Марс у Рибах у жінки

Жінка з Марсом у Рибах відрізняється спокійним і м’яким характером, у сімейному житті вона не вимоглива. Їй подобаються доброзичливі, романтичні, душевні і мрійливі чоловіки. Він може бути музикантом, поетом, художником.