Який знак зодіаку підходить жінці-Рибам: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Риби. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Риб-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Рибам

У жінки-Риби є вроджений шарм, чарівність і привабливість. Чоловіки звертають на неї уваги і вважають її уособленням жіночого початку. Риби мрійливі, ніжні, чутливі і романтичні. Дівчина розуміє, що справжнє щастя не в грошах, але при цьому прагне жити по-королівськи.

Про таку жінку потай мріє кожен чоловік. Її хочеться оберігати від неприємностей, захищати і балувати. Беззахисність дами не залишає байдужим нікого. Риби — наочна ілюстрація до приказки про те, що сила жінки в її слабкості. Вона пробуджує в чоловіках природні інстинкти мисливця і захисника. У Риб одна з найвищих сумісних з усіма іншими знаками зодіаку, адже вони неконфліктні і вміють справляти враження.

В любові ці дами часто приносять себе в жертву, і їм подобається така роль. Вони ідеалізують партнера, намагаються в усьому йому догодити і прощають помилки. Риби надмірно чутливі й емоційні, їм потрібен чоловік, який з розумінням поставиться до коливань настрою, до депресій і кризових періодів. З іншого боку партнер повинен вміти проявляти рішучість. Нижче розповімо докладно, який знак зодіаку підходить Рибам-жінці.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Сумісність знаків зодіаку в любові для Риб-жінки відіграє не останню роль. Вона вміє пристосовуватися, але якщо чоловік їй кардинально не підходить за гороскопом, страждання і переживання можуть призвести до нервового зриву. Риби не люблять неприкритою грубості і ревнощів. Це сильно ображає їх.

У шлюбі такій жінці важливо відчувати себе коханою і бажаною. Чоловік для відносин повинен бути надійним, але часто Риби все ж роблять неправильний вибір. Дівчина керується почуттями, а не розумом.

Знак зодіаку Сумісність
Овен Середня. Чоловік занадто сильно тисне на свою обраницю, але вона змиряється з такою роллю.
Телець Висока. В шлюбі Риба дозволяє чоловікові бути сильним і ніжним, відчувати себе добувачем.
Близнюки Середня. Конфліктів по дрібницях не виникає, партнерам добре разом, але в кризових ситуаціях відносини не витримують перевірку на міцність.
Рак Висока. Партнери намагаються створити один для одного ідеальний світ і обходять гострі кути.
Лев Середня. Жінка любить по-справжньому, а чоловік дозволяє себе любити і насолоджується її обожнюванням.
Діва Висока. Відмінний союз, в якому партнери доповнюють один одного.
Ваги Висока. Обидва романтичні, мрійливі, але чоловік не поспішає переводити відносини на інший рівень, а жінка не вважає за потрібне його підганяти.
Скорпіон Висока. Партнери захоплюються один одним, їм комфортно разом.
Стрілець Низька. Він дуже активний, непостійний і завжди говорить правду в очі, ніж зачіпає почуття Риби.
Козеріг Висока. Це класичний союз сильного чоловіка і слабкої жінки, але в якийсь момент їй може набриднути його контроль.
Водолій Середня. Відносини емоційні, яскраві, але побутом партнерам займатися ніколи.
Риби Висока. Партнери дивляться в одному напрямку, чудово розуміють один одного, але можуть сваритися і намагатися вколоти коханої людини боляче.

Сумісність жінки-Риб з чоловіками інших знаків

Жінка-Риби сумісна з водяними знаками зодіаку. Вона чудово відчуває себе поряд з чоловіком-Скорпіоном або Раком. Відносини виходять пухкими і емоційними. При цьому Риба отримує в них все, що їй потрібно. Поряд з такими чоловіками вона відчуває себе, як за кам’яною стіною.

Сумісність з Козерогом, Дівою і Тельцем теж висока. Ці чоловіки врівноважують непрактичну Рибу та забезпечують комфорт на побутовому рівні. Але вони не завжди можуть зрозуміти її почуття і емоції.

В плані розуміння ідеально підходящим є чоловік-Риба. Але з ним можливі сварки і спроби якомога болючіше вколоти один одного, так як партнери знають всі слабкі місця як ніхто інший.

Жінка-Риби і чоловік-Овен

Чоловік по знаку зодіаку Овен закохується в романтичну і чуттєву жінку-Риби з першого погляду. Їх роман нагадує романтичну історію з 19 сторіччя: все чинно і благородно. Овен знаходить у Рибах свій ідеал жіночності. Йому постійно хочеться її захищати і оберігати від негараздів. Але обраниця все одно продовжує мріяти, ніж дратує практичного і владного чоловіка.

Відносини ніколи не будуть рівноправними. Вони нагадують спілкування батька і дочки. Овен домінує і часом сильно тисне. Риби все одно залишаються у відносинах, так як в цілому їх все влаштовує: зміни вона не любить, зате смиренно перебуває в ролі жертви.

Жінка-Риби і чоловік-Телець

Це найкращий знак зодіаку для Риби, ідеальний партнер. Секрет високої сумісності простий: в такому союзі жінка залишається жінкою, не бажаючи нічого чути про рівноправність. Тельці не зводять Риб в статус богині, але з ним поруч обраниця відчуває себе, як за кам’яною стіною. Він надійний і практичний, може забезпечити сім’ю, при цьому спокійно і стримано переносить перепади настрою коханої.

Партнерів об’єднує любов до дому. Вони люблять затишок і з радістю приймають гостей. Конфлікти можуть виникати на ґрунті надмірної сердобольности Риб. Жінці хочеться допомогти всім навколо, а її супутник не завжди це схвалює. У такому союзі вона завжди залишається маленькою дівчинкою, якою опікується чоловік. І не має значення, хто старше, або вище за статусом.

Жінка-Риби і чоловік-Близнюки

Союз жінки-Риб і чоловіка-Близнюків нагадує пару двох дітей: ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Вона ідеалізує свого партнера, а він гарно говорить і багато обіцяє, але по факту нічого не робить. Це викликає справедливу образу, проте, чоловік не бачить у такій поведінці нічого страшного: обставини змінюються, тому й обіцянки перестають бути актуальними.

На початковому етапі розвитку відносин Рибам і Близнюкам добре разом. Вони прекрасно ладять. Він не лає її за неідеальний порядок в домі, а вона закриває очі на його надмірну соціальну активність і необов’язковість. Але коли виникають реальні проблеми, відносини не проходять перевірку на міцність, і пара розпадається. Нерідко це відбувається після народження дитини. На чоловіка покладаються великі надії, а він не справляється з цим вантажем.

Жінка-Риби і чоловік-Рак

Чоловік-Рак найбільше підходить жінці-Рибам. Це цікава пара – як тихий вир з чарівними чортами. У партнерів багато спільного, тому не виникає проблем з тим, щоб побудувати свій затишний світ. Обидва прагнуть до гармонії, намагаються обходити гострі кути і бояться образити один одного. Але у такого підходу є і зворотна сторона. Накопичується недомовленість, яка згодом може вилитися в серйозні проблеми.

Зовні ця пара просто ідеальна. Рак і Риби ніколи не з’ясовують стосунки на людях, намагаються не просто підтримувати репутацію прекрасної сім’ї, але й відповідати цьому статусу. У них вдома завжди затишно, але партнери не люблять приймати гостей. В свій світ вони пускають тільки найближчих.

Жінка-Риби і чоловік-Лев

Риби-дівчина закохується в гордого і видного чоловіка-Лева по-справжньому. На початку стосунків їй здається, що вона знайшла свій ідеал. Він сильний, благородний і видний. Жінка дивиться на нього з непідробним захопленням і обожнюванням, а Леву тільки це і потрібно. Для нього важливо визнання. З жінкою-Рибами він відчуває себе справжнім героєм. Йому подобається, що оточуючі вважають їх ідеальною парою.

В таких відносинах на жіночі плечі лягає багато. Лев тільки з вигляду сильний і надійний. Хлопець вважає себе вільною особистістю, а його віддана обраниця чекає вдома і намагається створити затишок, хоча ці спроби і своєрідні. Наприклад, вона може сісти за рукоділля, але ігнорувати прибирання. Якщо у неї вистачить мудрості змиритися з недоліками свого коханого, союз вийде міцним.

Жінка-Риби і чоловік-Діва

Дівчина знака зодіаку Риби відмінно уживається з Дівою-чоловіком. Це прекрасний союз, в якому партнери різні за характером і темпераментом, але притягують один одного як магніт. Романтичні та чуттєві Риби здатні розтопити холодне серце Діви. Їх спільне життя нагадує злагоджену гру на піаніно: він відповідає за технічну частину, а вона робить музику більш яскравою і проникливою.

В побуті Риби і Діва завжди підходять один одному. Чоловік набагато більш практичний. Спочатку його трохи дратує творчий безлад у домі, але потім він звикає і намагається не звертати уваги на звички другої половинки.

Період притирання проходить важко. Деколи Діва відчуває себе безпорадним у власному будинку. І чоловік не мовчить, він постійно висуває претензії, а Риби-жінка не любить, коли коханий бурчить.

Жінка-Риби і чоловік-Терези

Сумісність знаків зодіаку висока: він демонструє галантне поводження і красиво доглядає, а вона любить і цінує таке ставлення. Представники знаків швидко опиняються в обіймах один одного, але в ЗАГС не поспішають. Чоловік за своєю природою нерішучий, однак, жінка не вважає правильним його підганяти і направляти.

Мрійливим Рибам і непостійного чоловікові-Терезам комфортно разом. Вона прощає йому м’який характер, так як сама така ж. Риба не вимагає від свого обранця досягнення висот у кар’єрі і не дорікає. Він з розумінням ставиться до її бажанням побути одній і до перепадів настрою. У будинку немає ідеального порядку, зате багато красивих речей.

Жінка-Риби і чоловік-Скорпіон

Скорпіон — ідеальний знак зодіаку для жінки-Риб. Їхні стосунки нагадують сюжет із “50 відтінків сірого”. У них багато пристрасті, вогню і емоційних сплесків. Якщо настає пауза, це просто затишшя перед бурею. Риби захоплюються чоловіком-Скорпіоном: він герой її дівочих мрій, чарівний і сильний. Вона покірно погоджується на всі його капризи, і йому теж добре поруч з такою супутницею.

Союз є втіленням чоловічого і жіночого начала. Якщо інших партнерок Скорпіон часто пригнічує, то Риба не втрачає своєї індивідуальності, підлаштовуючись під обставини. Чоловік хоче бути лідером, і його партнерка з радістю віддає йому кермо правління.

Жінка-Риби і чоловік-Стрілець

Сумісність цих знаків зодіаку знаходиться на низькому рівні. У відносинах виникає багато складнощів, які не завжди переборні. Стрілець-чоловік надто непостійний і активний. Романтичні Риби його не розуміють. А вона здається йому дуже замкнутою. Стрілець не прагне свідомо образити свою обраницю. Але він правдоруб, і їдкі зауваження травмують кохану до глибини душі. Вона і так не дуже впевнена в собі, а після таких слів самооцінка падає ще нижче.

Союз конфліктний, але їх влаштовує такий стан справ. Вона не любить брати на себе побутові проблеми і веде себе як вередлива дитина. В його поведінці теж багато дитячого, але це бунтар, який звик вимагати свого, скандалити з кожного приводу або навіть без нього.

Жінка-Риби і чоловік-Козеріг

Козеріг — самий відповідний знак зодіаку для жінки-Риб, на думку багатьох астрологів. Це класичний союз сильного чоловіка і його слабкою другої половинки. У нього немає розбіжностей з приводу лідерства: Риби охоче підкоряються своєму обранцеві.

Козеріг вміє заробляти гроші і витрачає їх з розумом. Пара живе в достатку, але є небезпека не пережити кризу. З часом Рибам стає тісно в цих відносинах. Вони намагаються отримати деяку самостійність і незадоволені контролем з боку коханого.

Жінка-Риби і чоловік-Водолій

Це ексцентрична пара, яскрава і непередбачувана. У ній кожен з партнерів розкривається з творчого боку, відчуває себе вільно і щасливо. Емоційне спілкування, іноді навіть занадто. Вони можуть голосно з’ясовувати стосунки, бити посуд, а думка оточуючих їх абсолютно не хвилює.

В побуті знаки зодіаку погано сумісні. Вони не дорікають один одного, але при цьому нічого не роблять. У їхньому домі часто безлад. Пара часто змінює місце проживання, і постійно на валізах. Добре, коли в сім’ї є достаток, і подружжя можуть дозволити собі найняти домробітницю або няню для дітей. В такому випадку є всі шанси на щасливий союз.

Жінка-Риби і чоловік-Риби

Такий союз для жінки-Риб — один з найбільш вдалих. У чоловіка свого знака вона знаходить споріднену душу. З ним можна помріяти і вдатися романтичному настрою. Він не буде робити зауваження з приводу побуту. Їх зв’язок більше нагадує дружбу, а не любов.

Але проблема в нерішучості обох партнерів. В парі нікому запропонувати перевести відносини на новий рівень. Дві Риби можуть дружити роками, приховуючи симпатію.

У шлюбі такі партнери можуть мирно прожити багато років, або час від часу лаятися. Вони “дзеркалять” поведінку один одного. Сварки бувають бурхливими, кожен намагається вколоти партнера якомога болючіше. Це часто стає причиною розриву. У якийсь момент образ накопичується стільки, що партнери наближаються до неповернутої точці.