Сумісність Діви і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва, Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва і Риби

В характеристиці Діви є такі якості, як акуратність, пунктуальність та вміння помічати деталі. Зазвичай Діви неэмоциональны, у своєму житті вони керуються холодним розрахунком, а також несвідомо прагнуть до порядку. Людина під знаком зодіаку Риби відрізняється великодушністю, чуйністю, ранимістю і дотепністю. Риби володіють сильним відчуттям, наприклад, вони можуть передбачати небезпечні життєві ситуації.

Діви Риби
Господарські, вміють швидко вирішувати побутові питання Тривожні, часто засмучуються через дрібниці
Врівноважені, можуть тримати себе в руках у стресі Доброзичливі, не здатні на агресію
Люблять правду, в їхньому колі немає брехунів Замкнуті, не виносять, коли лізуть їм в душу

Сумісність Діви і Риб пов’язана з вдалим астрологічним поєднанням стихій – Землі і Води. Представники цих знаків найчастіше інтроверти, які не люблять активність і проводять своє дозвілля вдома, наприклад, за читанням книг. Діви надають Рибам впевненості в собі, а в них навчаються чутливості та емпатії.

Сумісність Риб-жінки і Діви-чоловіки

Риби-жінка знаходить у Діві-чоловікові міцне плече і мудрого друга. Вона приваблює чоловіка своєї романтичністю і ніжністю. Висока сумісність знаків зодіаку Діва і Риби допомагає їм знайти спільну мову і стати хорошими друзями. Вони будуть разом проводити вихідні і їздити на відпочинок.

Але в основному приятельскими відносинами Діва і Риби не обмежиться. Вони можуть заснувати спільний бізнес, почати любовні стосунки і навіть дійти до Загсу. Все залежить від обставин, в яких вони познайомилися. Удвох вони з легкістю подолають всі труднощі і досягнуть успіху.

У дружбі

Дружба між ними можлива, адже сумісність знаків зодіаку Риби і Діва – вище середнього. Риба-дівчина – фантазерка, яка постійно щось вигадує, а Діва-хлопець здатний повернути її на землю. Об’єднує цих людей те, що вони домосіди, не люблять галасливих тусовок і обожнюють дивитися серіали.

Чуйна жінка-Риби завжди прийде на допомогу чоловікові-Діві і надасть йому моральну підтримку. А хлопець-Діва може частенько виручати подружку грошима до зарплати, а також допомагати їй з дрібним ремонтом по будинку. Це справить враження на романтичну Рибку, яка побачить одного героя свого роману.

У любові

В любові пару чекають хороші перспективи. Жінка-Риби і чоловік-Діва зможуть по-своєму піклуватися один про одного. Діва-хлопець не може надати дівчині-Риби тієї романтики, про яку вона мріє, але він буде допомагати їй матеріально, дарувати корисні подарунки і завжди донесе сумки до будинку.

Дівчина дозволить Діві бути лідером, не стане сперечатися з ним по дрібницях і надихне його на нові звершення. Зваживши кожен крок, практичний чоловік-Діва зважиться зробити пропозицію про заміжжя своєї коханої. Сумісність знаків зодіаку означає, що їх відносини залишаться теплими і гармонійними навіть через роки.

У шлюбі

Ласкава дівчина-Риби не здатна вимагати від чоловіка величезних заробітків і не пред’являє йому претензій. Чоловік-Діва завжди буде цінувати її за спокійний характер і буквально здувати з неї пилинки. Він допоможе дружині з прибиранням і купівлею продуктів. Правда, іноді він бурчить, що дружина витратила багато грошей.

Дружина-Риби може ревнувати чоловіка і придумувати йому коханок. Але це більше плід її фантазії, адже їх сумісність знаходиться на високому рівні, і в більшості випадків шлюб Риби і Діви складається вдало.

У ліжку

Романтична дівчина-Риби може спокусити коханого і запропонувати експеримент в ліжку. Їй постійно потрібні нові відчуття, а чоловік-Діва буде слідувати її вказівкам.

Обом подобаються тривала підготовка до близькості, при цьому хлопець найчастіше не виявляє пристрасть, але вміє робити компліменти коханої. Партнери не відразу звикають один до одного, але з часом інтимне життя буде радувати обох.

У роботі та бізнесі

Діва і Риби зможуть плідно співпрацювати. Чоловік любить розкладати все по поличках, він приклад організованості і пунктуальності. Цей хлопець може сприятливо вплинути на свою несобранную подругу. Риби володіють інтуїцією, вони можуть передбачити, який проект буде вигідним, а який не варто і починати. Фантазія дівчини невичерпна, вона може стати ідейним натхненником Діви.

Якщо Діва візьме кермо влади в свої руки, то загальний бізнес піде в гору. Дівчина зможе придумувати нові напрямки для розвитку, а чоловік буде їх реалізовувати.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Діви і Риб у відносинах може бути високою, проте, їм доведеться не тільки насолоджуватись почуттями, але і долати життєві перешкоди. Ми зібрали в таблиці сильні і слабкі сторони їхнього союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Немає суперництва за лідерство Діви бувають занадто вимогливі до Риб
Націлені на сім’ю Жінка може підозрювати коханого в зраді
Підтримують один одного у спільній справі і побуті Обидва замкнуті і нетовариські
Обидва не люблять галасливих компаній, домосіди Не завжди можуть знайти тему для розмови
Риби навчать Дів чуттєвості, а самі стануть більш організованими Різні темпераменти

Сумісність чоловіка-Риб і жінки-Діви

Мрійливий чоловік-Риби і обачлива жінка-Діва не відразу сходяться, але їх приваблює спокій і визначеність один в одному. Обидва не особливо люблять пристрасті і скандали, а також їм не по душі увагу оточуючих. Як Діва, так і Риби не звикли виставляти напоказ свою любов, а також вони сумісні в поглядах на життя і сім’ю.

Ці люди можуть побудувати своє щастя на взаємній повазі, турботи і розуміння. А якщо любовні стосунки у них не вийдуть, то вони завжди можуть стати друзями, приятелями або партнерами по бізнесу.

У дружбі

Представники знаків зодіаку Діва і Риби зможуть подружитися. Жінку-Діву приверне в цього хлопця чуйність та щедрість. Він ніколи не кине свою подругу в складній ситуації і допоможе знайти рішення. В дівчині-Діві Рибам подобається практичність і серйозність. Він розуміє, що на цю тендітну дівчину можна покластися, вона підтримає і не зрадить. А те, що обидва не люблять розмовляти по дрібницях, теж стане плюсом для розвитку дружби.

Вони зможуть довіряти один одному важливі секрети – цьому сприяє висока сумісність у дружбі. Однак, в якийсь момент влюбливий чоловік-Риби може усвідомити, що його тягне до Діви не тільки, як до подруги.

У любові

В любові сумісність знаків зодіаку Риби і Діва вище середнього. Хлопець красиво доглядає за дівчиною, він може влаштувати вечерю на даху або “викрасти” кохану в романтичну подорож. Навіть холодна Діва розтане від такого ставлення до себе. Акуратна і господарська дівчина приваблює його своєю домовитостью, в ній Риби бачать свою майбутню дружину.

Ця парочка довго приховувати свої відносини від спільних знайомих. Вони не будуть залучати до себе уваги, побоюючись заздрості, інтриг і неприємних жартів з боку приятелів. Тому для багатьох буде шоком запрошення на весілля.

У шлюбі

Шлюбні відносини Діви-жінки і Риб-чоловіки можна назвати ідеальними. Їх висока сумісність простежується не тільки в любові, але і в шлюбі. Вони не терплять з’ясування стосунків, намагаючись промовляти у відкриту всі претензії. Жінка-Діва вміє зберігати холоднокровність навіть у найскладніших ситуаціях, але таких ситуацій буде небагато. Чоловіки-Риби не схильні до зрад, вони чудові сім’янини і батьки, а також щедрі зі своїми близькими.

Єдиним спірним моментом може стати безконтрольне спускання грошей на дурниці з боку чоловіка. Але з часом практична дружина-Діва навчить улюбленого економії.

У ліжку

Діва-жінка не терпить поспіху, тому не дозволить укласти себе в ліжко занадто швидко. Їй важливо, щоб чоловік її домагався, доглядав, дарував подарунки. Тоді вона зможе йому довіряти. Хлопець-Риби почекає, він терплячий і точно зможе розташувати до себе дівчину.

Їх інтим не буде занадто пристрасним – Діва не звикла до романтики. Але заради коханого чоловіка буде старатися. Вона навряд чи зважиться на серйозні експерименти в сексі, але з цим партнером може розслабитись і отримати максимальну насолоду від близькості.

У роботі та бізнесі

Жінці-Діві як більш відповідальною і серйозною краще стати керівником цього союзу. Вона може організувати роботу і зосередиться на щоденних турботах. Риби-хлопець не має мети піднятися по кар’єрних сходах, але може зайняти високе положення завдяки своєму інтелекту і креативного мислення.

У Діви вийде контролювати кадри і займатися перевіркою документації. Вона легко знаходить помилки в звітах і розбирається у фінансах. А чоловік-Риби багатий на ідеї і допоможе їй викрутитися зі складної ситуації.

Плюси і мінуси відносин

У відносинах Риби і Діви може бути гармонія завдяки високої сумісності знаків зодіаку. У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони їхнього союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Обидва неконфліктні Діву дратує марнотратство і несерйозність Риб
Легко знаходять спільну мову Риб ранить емоційна холодність обраниці
Схожі погляди на життя і захоплення Чоловік може підозрювати жінку в зрадах
Налаштовані на створення сім’ї Різні сексуальні темпераменти
Немає суперечок за верховенство в союзі Діва надто часто критикує другу половинку

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Риби

Діва-жінка і Риби-жінка можуть стати союзницями і близькими приятельками. Якщо ці дами вирішать створити спільний бізнес, то у них все вийде. Діва сповнена рішучості, зібраності, а Риби володіють творчим потенціалом. Хороша сумісність знаків зодіаку буде тільки сприяти їх успіху. Вони легко залагоджують суперечки між собою і можуть навіть зустрічатися у позаробочий час.

Діва не дозволить подрузі-Рибам розкиснути, якщо її кинув хлопець. А чуйна жінка-Риби завжди прийде на допомогу і вислухає соромливу подругу. Незважаючи на замкнутість дівчата-Риби і дівчата-Діви один одному вони можуть розкритися і розповісти про найголовніше. Діва може трохи покритикувати приятельку за марнотратство, але завжди позичить їй грошей для вирішення проблем.

Чоловік-Риби і чоловік-Діва як друзі і партнери

Сумісність цих знаків означає, що їм буде комфортно в дружбі і роботі. Чоловік-Риби, як і чоловік-Діва не люблять великих компаній і гучних вечірок. Їм подобається відпочивати вдома або гуляти на свіжому повітрі. Загальні захоплення теж можуть звести цих двох, наприклад, інтелектуальні ігри або риболовля. Разом вони можуть відправитися підкорювати гірські вершини або піти в кіно. Великодушний чоловік-Риби ніколи не залишить друга в біді, підтримає його морально і фінансово. А Діва-чоловік допоможе розібратися з боргами і фінансовими питаннями.

Вони можуть зважитися на спільний бізнес. Це може бути невелика пекарня або юридична компанія. Ідея створення компанії найчастіше виникає у Риб. Але управління справою варто доручити чоловікові-Діві – він розбирається у звітності бухгалтерії. А креативщиком компанії краще бути Рибам – вони знають, як краще представити новий товар на ринку.